Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canlarım ..ben dün çok kötüydüm...baş agrısı tuttu gene felaket bi şekilde.istifra edip durdum tüm akşam ve gece...bugün de iyi degilim kafam kazan gibi...herşey stresten işte kızlar...eşim de pazar günü gidiyor ya onun da etkisi var tabi...bu arada;eşimin kontrolleri buradaki gatada olacakmış dün askeriyeye gitti de öyle demişler..ordan buraya sevki gerekiyormuş dün onunla ugraştı.bugün sevkini aldırdı..yarın sabah erkenden gata ya gidiyor kuzum..durumuna göre tekrar hava degişimi yazma ihtimalleri var.hayırlısı artık kızlar.bakalım nolcak...eşim de kızmış dün.neden ilk geldigimde öyle demediniz diye.bizde sanıyoruz ankarada olacak kontrolünü.neyse bakalım neler olacak.

Son düzenleme:
hoşbulduk derınsu nasılsın..
evet başlıyorum kaç aydr bi türlu baslayamamıştık hep üzücü şeyler olmustu önce babamı kaybettım sonra amcaoglumuzu hayat acılarla beraber malesef devam edıyor..
bu ay artık başlayalım dedık ilaçları kulanmaya başladım bakalım hayırlısı..
moralımı yuksek tutmam gerekıyo ınşallah yapabilirm bunu... inşallah tutar haıyrlısıyla da moral olur bana..

çok geçmiş olsun canımm...hersey gönlunuze göre olur ınsallah...

cok geçmiş olsun canım ınşllah en kısa zamanda saglıklı bişekilde evıne göturusun yavrularını....

slm hanımlar
boncugum gözün aydın canım saglıkla evine gelirler minikler canım herşey yoluna girer inş. allah analı babalı büyütsün miniklerini
derinim çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin sanada kocişin içinde inş yeniden hava degişimi verirler:)
banucum o bi tane yumoş bi bebik olsun rabbim kucagını doldursun onunla inş canım.yarın güzel haberler al inş
ebroşum gökcede bende iyiyiz canım çok şükür işte hafta sonu kontrole gideriz nasip olursa bu arada kursa yazılmışsın ebru kursu galiba yanlış okumadıysam artık iyice ögrenince gönderirsin hediyemi:)
kızlar hepiniz iyisiniz inş kib öptm sizleride aeo

Zor geçiyo bugünler değilmi Banum Rabbim kolaylık versin.Yağmurdan sonra açan güneş gibi ışıl ışıl olsun bundan sonra herşey inşallah
Ay halamı çok sıcak oralar yaa.Perişan oldun canım sen.Temizlikle falan uğraşma çok bari arkadaşım zaten sıcakmış kendi ateşinde var.Serin zamanlarda yaparsın rahat rahat
Hayırlı olsun canım tedavin güzel haberlerinide verirsin inşallah

Hakkınızda hayırlısı olsun derinim.Neyseki eşin Ankaraya gelince öğrenmemiş durumu.Kız bu gidişle eşin senin yanında geçircek askerliği bide stres yapıyosun.Kim sizin kadar vakit geçirmiş askerken bakiim hmm

Bu kardeloş bizi iyice boşladı farkındamısınız kızlaar:44:

Canım ya bende seni çok üzdüm dün dimi arkadaşım...İnşallah eşindende iyi haberler aloırsınız derincim.

Canım arkadaşkarım tüm iyi dilekleriniz için çok sağolun yanımda ve destek oplmanızı beni çok duygulandırdı sizleri seviyorum.

canım ya bende bilsem anlatarım ama kardeloş biliyodur albume nasıl resim konulcagını profumuz ya o bizim :) allah iyiyigini versin canım ya güldürdün beni sen kacları okutuyosunki bende bıcır bıcır diyorum hehe neyse allah kolaylık versin berwnimi ve seni öpüyorum...
amin canım inş valla eboşum ben hep böyle rüyalar görmeye başladım ama bir türlü mujdeli haberi veremedim hakkımızda hayırlısı olsun ...nasıl alışabildinmi kursa nasıl geciyo...
oy oy yerim ben senin ogluşunu hayırlı günlerde saglıkla giydirirsin inş ne tatlı şeylerdir o aldıkların bende carşıda bebek kıyafetleri görünce icim gidiyo almak istiyorum sende yavaş yavaş al canım rabbim hayırlıısyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...
banucum hic canını sıkma rabbim nasip ettikten sonra bir taneyle bile olur biliyosun altın yumurtam inş bebiş olur ve göbüşünde buyumeye başlar dualarım seninle hayırlı haberlerle gelirsin inş doktordan...
amin selinam cok sagol...oh temizligi bitirmişsin ne güzel güle güle kırlensin aslında kırlenmese ne güzel olur dimi :)
canım rüyan hayırlara cıksın inşallah tez zamanda gercekleşir bizede güzel haberler verirsin.temizlik bitti canım şükürr ama yoruldumm gercektenn
amin canım benim cok sagol...temizligi bitirmişsin cok şükür ya şimdi bol bol dinlen bebişte yorulmuştur senle öpüyorum ikinizide...
selam canım hoşgeldin tedavin hayırlı olsun inş bebişin sana sıkı sıkı tutunur dualarım seninle...

canım cok gecmiş olsun dikkat et kendine...eşin icinde hayırlısı neyse o olsun sen sıkma canını...

selam kızlar...ayy cok yorgunum bugun kayınvalide de temizlige başladık bide badana yaptırıyoruz...ondan sonrada kendi evimi yapacam ama bu yorgunlukla nasıl temizliycem onu düşünüyorum artık yavaş yavaş temizlerim yarında temizlige devam...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun

Son düzenleme:

canım inş. hayırlısı olsun sıkma canını derinim bana kalırsa yine hava değişimi yazarlar gibi geliyo hadi bakalım inş.cookkk gecmiş olsun canımm

canım adı ustunde altın yumurta altın gıbı pırlanta gıbı nur gıbı bır bebısın olsun ınsallah cnm sıkma canını bılıyorum elde degıl ama ne kadar rahat olursan o kadar kolay tutunur mınık sana
kız unttugumdan degıl de ben hıc gun saymadım hep hafta saydım ya ondan karıstırdım rabbım sana da bugunlerı unuttursun ınsallah mınık pasanı kucagına aldıgında unutursun ınsallah zuzum
canım cok gecmıs olsun ınsallah esıne hava degısımı verılır de bıraz daha bırlıkte zaman gecırırsınız
sekızlerı okutuyom cnm lıseden bır oncekı adım yanı ole pek bıcır lıklarını gormedım :)) beren de senı opuyor teyzesı
SELINAM CNM SENI DE OPUYOR TABIKI DE BEREN HANIM HEMDE SULU SULU AY ZATEN BU GUNLERDE BI TUKURUKLU KI ANLATAMAM DIS CIKARACAK YA IKI GUNDUR DE GECE BIR SAATCK DELIKSIZ UYKUM YOK IYI MI OKUL EV DERKEN ZOMBI GIBIYIM BUGUN

derinim ya takma kafana eşinin sağlığı iyi olsunda bunlar geçici ayrılık daha ateşli buluşursunuz kız bide bebişte geliro ateşle hadi hayırlısı
ezgim ya başın sağolsun inşallah bu sefer mutlulukla sonuçlanır
hadi gökçem bakalım az kaldı paşamız sağlıcaklagelsin belli oldumu doğum tarihi gökçeyide öp kendine iyi bak
bakıyomda kimse bana yazmıyo o kimselerde sende varsın söyleyimde yoksam artık beni sevmiyonuzmu neyse boşver sana kolay gelsin hani temizliği bitirmeden bide bizim eve el atsan fena olmaz gerçi emreye bak ben yaparım sıpa hiç durmuyo sağolsun
canım inş. hayırlısı olsun sıkma canını derinim bana kalırsa yine hava değişimi yazarlar gibi geliyo hadi bakalım inş.cookkk gecmiş olsun canımm
berrincim seninde az kalmış bebiş bu ara çabuk büyüyo ondan sıkıntın oluyo arada bi balkona çık hava al tansiyonunuda ölçtür kendine iyi bak

selam zombi nasılsın görüşmeyeli unuttun beni unuttunmu o eski günlerimizi heleki çamların altındakileri

sağolun kızlar inşallahh hersey daha ıyı olur dularınızı eksık etmeyınn...

Allah rahmet eylesin babacıgına da amcaoglunuza da canım yaa.başınız sagolsunben de dügün üstü amcamın oglunu kaybetmiştim çok zorgenç miydi çok cnm muhtemelen gençtir(sen sıkma canını inş herşey güzel gider yumoşlar büyür canım...
çok geçmiş olsun canımm...hersey gönlunuze göre olur ınsallah...
sagol ezgim,inş canım.
sagol canım yaa amin...keşke yazsalar canım.ama ondan önemlside onun iyi olması.nasıl hayırlıysa öyle olsun.
amin canım inş..evet ankarada ögrenseydi sadece zaman kaybı olacaktı boşa gitmiş olacaktı yani.yoksa orda da oluyomuş...evet canım benim çok şükür rabbime,herzaman diyorum zaten merak etme...ya alışıncada hiç gitmesin istiyosun cano ondan şeediyom yanim ama saglık olsun da...
Canım ya bende seni çok üzdüm dün dimi arkadaşım...İnşallah eşindende iyi haberler aloırsınız derincim.
ya cnm çok üzüldüm senin telefonda aglamana içim parça parça oldu.ama hep ümitliydim veeeeeeeeee
Canım arkadaşkarım tüm iyi dilekleriniz için çok sağolun yanımda ve destek oplmanızı beni çok duygulandırdı sizleri seviyorum.
ne demek kuzumm bende seni çokk seviyorummm
anaamm kv yi de kırklıcanız yaniii selinoşta kırklamış evi ohh missiniz heeedikkat et kendine cnm tam üşütme havaları.
çok sagol berrinim.bugünde kafam kazan gibi ama idare ediyomyazarsalar iyi olur tabi ama durumunu daha çok takıyom kafaya açıkçası inş iyi çıkar tahliller.
sagol canım.inşşşşşşşşşşşşşşş

evet aynen birsoş..eşimin iyi olması dahada önemli...inşAllah tahliller iyi çıkarda varsın yazmasınlar napalım.

kızlarrr selam hepinize..bugün gene kafam fena ama daha iyiyim.bunada şükür.o agrıdan sonra bu agrılar vız geliyo da şu midemi napcaz.soda içmekten bi hal oluyom gene offffffff
kociş de sabah 7 ye dogru çıktı evden gataya gitmek için..kontrolü bugün...bakalım tiroidin durumuna göre nolacak...hala gelmedi bekliyorum.

bu arada yarın adet günüm.olma belirtileri pek yok ama bakalım..baş agrısı için sadece minoset içtim ama dün test aldım her ihtimale karşı yapim dedim ama fossçogu zaman oldugu gibi bir saat snra falan gölge çıktı gene ben diyom benim mişimde bişyy varrrrneyse.bu ay da böyle oldu.kociş bi bitirsin hayırlısıyla şu askerligi de bende bişyler yapayım artık dimi..

Allah razı olsun canım evet geçlerdı daha babam 50sınde daha takdiri ilahi ne yapalım.. inşallah tedavim başarılı olur da moral olur bana da...

selam zombi nasılsın görüşmeyeli unuttun beni unuttunmu o eski günlerimizi heleki çamların altındakileri

yok be cnm ne unutması yaaaaa sadece dedım zombıyım bu aralar yoksa unuturmuyum hıc naparsın gardaş ben sadece yattıgım bır donemden ınanılmaz yogun bır doneme atladım kı sorma ayakta zor duruyom annemlerın ımdadıma yetısmelerını beklıyom

Allah razı olsun canım evet geçlerdı daha babam 50sınde daha takdiri ilahi ne yapalım.. inşallah tedavim başarılı olur da moral olur bana da...

senden de razı olsun ezgim...Gerçekten de gençmiş babacıgın canım..dedigin gibi ne gençler gidiyo işte.takdiri ilahi ..ana baba acısı dayanılmaz birşey olsa gerek.Allah sabır versin sana ve geride kalanlara.ALLAHIM bol bol rahmet eylesin nur içinde yatsınlarİNŞAALLAH tüp çalışmaları başarılı sonuclanır saglıcakla kucagına alırsın yavrunu da dedigin gibi moral olur...

Kızlarrrrr öglende banuş aradı ama ben belkim banuş yazmak ister diye yazmadım hementekrar görüştük ben giremiyorum sen söyle kızlara dedi...kızlarrr İKİ TANE BÜYÜYEN YUMURTAMIZZ VARMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞayy çok sevindim benn cuma günü toplanacakmış ve muhtemelen pazartesi transferi olacakkkkk ALLAHIMMM sen büyüksün hayırlısıyla sevinelim saglıklı güzel bi bebiş daha gelsin topicimizeeeee ohhhhh beee bi sürü bebek koydumm içim rahatladı hiç yoktandelirdim galiba

Ve BENDEN HABERLERE GELELİM..buraya yazdım çıktım anında kociş geldi...gatada bakılcaktı ya.işte bakmış komutan önce kızmış "bu ne ya balondan hava degişimi yamzışlar"demiş:26:sanki rüşvet verdik yazdılar tövbe tövbeeeeee.eşimde tabi bişy diyemiyo..ben bana ne denirse onu yaptım demiş.neyse.sonuclar yarın çıkıcakmış ve duruma göre pazartesi 1 günlük yatış vericeklermiş.yatış esnasında heyete çıkcakmış bilmem acep nolcak.hakkımızda hayırlısı inş..ama doktorada kızdım şükür kötü bi hastalık degil ama niye o kadar küçümsemiş ki.eşim diyo bagrınmaya yer arıyolar.

canım evet aynen öyle boya ezmeye devam ediyoruz aynı çocuklar gibiyiz yaa heryanımız boya oluyor bide herkes boya ezerken birini ezdiğini düşünsün demişti hoca herkes birini söyledi bende dertlerimi eziyorum dedim vayyyy dediler çok şairane oldu dediler ee ama öyle dertler ezilsin bitsin inşallah .
buarada oğluşa ciciler almışsın hayırlı sağlıklı güzel günlerde giysin kuzum heyecanlandım valla biranda :)))buarada tabiki aramızda merak etme eşne söylemem :))))))))
yerim ben onun sulu sulu öpüşlerini teyzeside hem koklayıp hem öpüyo onu .ya buarada ben ikigündür seni arıyorum ama ulaşamadım kuzum haberin olsun :))
canımmm strese gerek yokmuş dimi herşey güzel gidiyo çok şükür inşallah dahada güzel olucak rabbim can vericek o yumoşlara
aynen kuzum kursa devam boyalarla boğuşuyoruz işte sen nasılsın yine temizlik yapıyosun hee kolay gelsin canım
kıyaamam canım ya allah yardımcın olsun neyse havalar azcıkda olsa serinledi inşallah oralarda öyledir .öpüyorum seni
ezgim yaa öncelikle hoşgeldin canım başın saolsun allahım sabırlar versin özlemiştik seni baya zor günler geçirmişsin inşallah bundan sonrası güzel olur
tedavinde şimdiden hayırlı olsun canım inşallah bebişin gelir hayırlısıyla dualarım seninle
canım kontrolünüz güzel geçsin inşallah .aynen öyle ebruya gidiyorum hele bir öğreneyim canım seve seve yollarım nedemek lafı olmaz :))öptüm sizi
bizde seni delüüüüüü
peloşum saol kuzum herşey güzel gidiyor vakit geçiyo kafam dağılıyor
sizde temizlik yapıyormuşsunuz allah kolaylıklar versin .hee buarada inşallah güzel aberler çok yakındır canım
delüüüü niye yazmıyalım yav habire sitem ediyosun hep aklımızdasın canım .buarada sen özel mesajımı aldınmı dönmedin bana tatlım duayla ilgili
valla haber bombaydı ya okadar çok sevindimki banuşumun yumoşlar maşallah büyümüş hayırlısıyla transferde olucak ve sağlıkla tutuncak yavrular
eşin içinde hayırlısı olsun canım allahım şifa versin
buarada sen yine test yapmışsın delüü dayanamadın dimi ama bence erken yaptın daha çıkmaz zaten hadi bakalım hiç beklemediğin anda gelmiş olsun kuzun

selamlar canım arkadaşlarım nasılsınz gördüğüm kadarıyla herkes iyi çok şükür bende iyiyim bugün azcık temizlik yapıyım dedim ama öldüm yaa yaşlandım galiba :)))
buarada BANUMUN duasını yarın akşam yapalım dedim canlar yarın 10 gibi toplanalım hem uzun bir aradan sonra hep birlikte olalım umarım çok çok kalabalık oluruz .şimdiden çok saolun ağzınıza sağlık allahım okuduğumuz duaları kabul etsin inşallah .
buarada kardelenim haklısın nerde bu kardeloş yaa arada ceee derdi emme vaktimi olmuyoki
benden bukadar yarın görüşmek üzere öpüyorum sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…