Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selammmmm
cicişim tebrikler canım,rabbim kucağına sağ salim almayı nasib etsin,görüştük zaten:KK34:
berrincim,doğuma üç gün vardı ben sınava girdiğimde canım,ama ben anfi de girmiştim,sıralar çok rahattı:KK76:
kardelencim,oğluşun iyi olmasına çok sevindim canım,maşallah kuzucuğa
bu arada isim düşünmüş müydünüz:emir_bebek:
eboşum demek kursa gidiyon,yaptıklarını bize de göster bakalım:KK6:
derincim şurada okumak bile beni korkutmaya yetti,bahsetmeyin daha fazla olar mı?:18:
selinoş nerelerdesin hatun,göremedim seni hiç:KK4:
banu,birsen,tutiş,peloş kızlar sizde yoksunuz
garib imde dönmüş türkiyeden,inşallah bu gezme ona çok iyi gelmiştir,bebişe vesile olur:KK55:

selammmmm
cicişim tebrikler canım,rabbim kucağına sağ salim almayı nasib etsin,görüştük zaten:KK34:
berrincim,doğuma üç gün vardı ben sınava girdiğimde canım,ama ben anfi de girmiştim,sıralar çok rahattı:KK76:
derincim şurada okumak bile beni korkutmaya yetti,bahsetmeyin daha fazla olar mı?:18:
garib imde dönmüş türkiyeden,inşallah bu gezme ona çok iyi gelmiştir,bebişe vesile olur:KK55:

tamam cnm kapadım zaten...özür dilerim valla ya:KK43:(korkuttum sizi.ne bilim paylaşmak istedim.

ay sınav bugünmüş ben yarın sanıyodum.Neyse atlatmışsın geçmiş olsun canım.Sorma o sıralar gerçekten berbat.Bende aynı şeyi yaşadım sınava girdiğimde ki o zaman küçüktü bebiş.Zamanında nasıl oturmuşuz o sıralarda şaştım

sagolasın canım dün önlisans için bu günde lise içindi sınav.asslında hocalar öğretmen masasına gec dediler ama o da cok alçaktı bide güneşten göz açılmıyodu bizim tarafları bile benden igne alıp yırtık perdeleri birleştirdiler düşün arıkk :)

ay sınav bugünmüş ben yarın sanıyodum.Neyse atlatmışsın geçmiş olsun canım.Sorma o sıralar gerçekten berbat.Bende aynı şeyi yaşadım sınava girdiğimde ki o zaman küçüktü bebiş.Zamanında nasıl oturmuşuz o sıralarda şaştım

sagolasın canım dün önlisans için bu günde lise içindi sınav.asslında hocalar öğretmen masasına gec dediler ama o da cok alçaktı bide güneşten göz açılmıyodu bizim tarafları bile benden igne alıp yırtık perdeleri birleştirdiler düşün arıkk :)

canım bebişko iyimiş şükürrr:nazar::emir_bebek:uyuyomuydu yoksam yüzünü göstermedigne göre:)
aman cano sorma yaa ben duydugumda ürktüm baya ama ertesi gün nette okuyunca daha kötü oldum..Allah hayıra çıkarsın:KK43:(

ya canım sizi korkutmak istemezdim valla ama garip bi sesti...hayır olsun inş.bu arada sınavı atlatmışsın inşş sıkıntına deger cnm sıra da batmış kıyamam:KK14:

valla atlattım cok sükür canım calışmadım o yuzden beklentim yok derinim hayırlısı olsunn hemde nasıl batti :)

herkese slmlar kızlarr ya iki sattir yazamiıyorum net cok yavas kaç gündür sizinde öyle mi burda herkesin öyleymiş .bu gün hiç iyi hissetmiyorum ben belim cok agrıyo kızlarr .

selam kızlar nasılsınz herkese ve herkese selamlar
artık döndüm urfadayım eşimin yanındayım yerleştim netim yeni bağlandı beren büyüyor teyzeleri geleli huyu çok değişti
uyku dedikmi cinleri tepesine çıkıyor ama uyuyunca da melek gibi kv yanımda miniğe o bakıyor bu arada atandım göreve başladım
11 bucukta cıkıyorum ama babannesını baya zorluyor o vakte kadar benden sımdılık bu kadar artık buradayım optum kızlar

:KK1:girersin girersin cnm..benim arkadas da son ayında lise sınavlarına girmişti koca göbüşünle:))şimdi mezun oldu...başarılar sanada.

canımmm gel bi öpimm güzel yüzünü kızzz :KK19::KK19::KK19:görüşcez en kısa sürede kuzişim:KK16:bu arada geçen face de amma güldüm hee:))gerçek kuzen sordu yaa hangilerine diyon diye:KK60:

canım hayırlı ugurlu olsun Allah tamamına erdirsin:nazar::nazar::nazar:bende öpüyorum cicim sagolsasın..ama sen nerelerdesin ki ne zamandır yoktun:KK4:

sagol canım amin:KK16:

selammm canlarımm naberlerrr:KK1:kimseyle karşılaşamadım gene yawww:KK14:
Hihi bende okudum ne dicemi şaşırdım ::)))))))
kızlarrrrr nerdesinizzzzzzzzzz:KK55:

yeni bir ark gelmiş...hoşgelmişsin...fakat 7 ay için baya bi umutsuzsun..benim 7 yıldır olmuyor desem:KK31:

kızlar ne dicem yaaa...ben ve eşim dün gece garip bir ses duymuştuk dışarıdan gelen..kurt ulaması gibi mi diyimm garip ürkütücü bi sesti...şaşırdım,hatta ilk aklıma kıyamet geldi..dedim sur mu üfleniyo:KK43:((uzun sürmeyince üstünde pek durmadık...ama az önce face de bi arkadasım paylaşmış istanbuldaki garip ses diye...çok kişi duymuş.izmirde de duyulmuş çok ilginç ya.var mı duyan onu soracaktım?
Ayyy cadı okudum tırstım sayende ama ben duymadım şükür.
aman iyi sevindim canım geçmesine demeki yumurtlamaydı :))değerlendirdinde hadi hayırlısı
saol canım inşallah benim için iyi olur kafa dağıtmaya ihtiyacımız var hepimizin :)))keşke seninde gitme imkanın olsa da gitsen canım

saol canım inşallah

canım başarılar diliyorum sana inşallah güzel geçer sınavın oğluşda sınava gircek senle beraber :))

garibim hoşgeldin canım merak etmiştik seni müsayit vaktinde muhabbet edelim inşallah anlat türkiye maceralarını :))

kuzennnn ne demek turşular feda olsun :)))bende özledim bende

cicimm hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al canım .çok sevindim inanki kutluyorum seni canımmm

canımmm bende okudum ama duymadım öyle bir ses ama netten dinlediğim kadarıyla çok ürkütücü bir sesmiş .hayrolsun diyelim

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükürler olsun .
buara hem benim tarafımdan hemde eşimin tarafından misagirler var valla ikiye bölündüm .koşturup duruyorum :KK9:bugünde baya işim var :))
buarada kardelenim doktora gidicek hayırlı haberlerle dönersin inşallah canım
hepinizi öpüyorum
Kolay gelsin ebuşcum yaaa sende misafir eksik olmuyor olsun misafirde berekettir dimi ama şimdi bomba haber yazıyorum altta::)))

Sonunda karar verdim bilmem kaç yüzüncü adetide olduktan sonra bu ay tüpe başlıyorum yarın doktordayım ve ilk iğnemi kısmetse olucam kızlar tüm dualarınızı bekliyorum artık benim son şansım bu hem yaş olarak hem maddi olarak uykum var uyuyamıyorum içime sanki kuş kaçmış kanatlarını çırpıyor içerden o kadar değişik bir duygu içindeyim aslında hiç heyecan yapıcak gibi değildim birde hiç kilo veremedim nerdeyse 108 falanım ondanda çok tırsıyorum aslında uff keşke birileriniz olaydı buralarda yarın inşallah girip herşeyi yazıcam hepinizi öptüm canlar...

slm güzeller herkes iyi inş okudugum kadarıyla:) bende evime geldim epeydir annemlerdeydim dr kontrolumu oldum bebiş iyi durumda ekim sonuna kısmet olursa dogum olucak sezeryanla :) gökce nazd a iyi teyzeleri her gecen gün yeni yaramazlıklar ve yeni güzellikler ögreniyo kendini sevdirmek için :) bu arada kpss sınavına da girdim çalışmadan kaç gelir görücez bakalım:) hepinizi çok öppüyorum kib aeo

artık döndüm urfadayım eşimin yanındayım yerleştim netim yeni bağlandı beren büyüyor teyzeleri geleli huyu çok değişti
uyku dedikmi cinleri tepesine çıkıyor ama uyuyunca da melek gibi kv yanımda miniğe o bakıyor bu arada atandım göreve başladım
11 bucukta cıkıyorum ama babannesını baya zorluyor o vakte kadar benden sımdılık bu kadar artık buradayım optum kızlar
Hoşgeldin canım.Maşallah görüşmeyeli neler olmuş.Sevindim evine geçmene ve göreve başlamana.Berene öpücükler:KK54:
Sonunda karar verdim bilmem kaç yüzüncü adetide olduktan sonra bu ay tüpe başlıyorum yarın doktordayım ve ilk iğnemi kısmetse olucam kızlar tüm dualarınızı bekliyorum artık benim son şansım bu hem yaş olarak hem maddi olarak uykum var uyuyamıyorum içime sanki kuş kaçmış kanatlarını çırpıyor içerden o kadar değişik bir duygu içindeyim aslında hiç heyecan yapıcak gibi değildim birde hiç kilo veremedim nerdeyse 108 falanım ondanda çok tırsıyorum aslında uff keşke birileriniz olaydı buralarda yarın inşallah girip herşeyi yazıcam hepinizi öptüm canlar...
Amaniiiiin bomba habermiş gerçekten Banucum.Bütün dualar seninle olucak emin ol.İnşallah herşey yolunda gidecek ve gelicek bebeğin yada bebeklerin bu sefer.Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar versin.Gelişmeleri yazarsan seviniriz an be an
slm güzeller herkes iyi inş okudugum kadarıyla:) bende evime geldim epeydir annemlerdeydim dr kontrolumu oldum bebiş iyi durumda ekim sonuna kısmet olursa dogum olucak sezeryanla :) gökce nazd a iyi teyzeleri her gecen gün yeni yaramazlıklar ve yeni güzellikler ögreniyo kendini sevdirmek için :) bu arada kpss sınavına da girdim çalışmadan kaç gelir görücez bakalım:) hepinizi çok öppüyorum kib aeo

Hoşgeldin canım sende evine.Naptın iğneleri kestinizmi.Bide Gökçe sana ne sorucam.Yediklerine hiç dikkat ettinmi gebelik boyunca.Hani şu K vitaminli yiyecekler var ya pıhtılaşmayı sağlayan.Ben biraz çekinerek yiyorum onları.Mesela kızılcık şerbeti içicem ama korkuyorum pıhtılaşmayı sağlıyomuş.Çok ta seviyorum halbuki.Ama çok tüketmedikçe sorun olmuyo galiba değilmi Kardeloşumda öyle demişti.Dr um bi sınırlama getirmedi.Balık yemek istiyorum ama daha önce gittiğim bi dr diyet vermişti bu konuyla ilgili.Sadece levrek ve somon yemem gerekiyomuş falan.Cevap beklooorum olur mu bi zahmet

Son düzenleme:
banumm okuyunca bende çok heycanlandım.Rabbim inşallah bu tedavinin sonucundada heycanla mutlu haberini paylaşmayı nasib ettirsin.canım inşallah dualarımız seninle.Rabbim yüzünü güldürsün canım yaa.öptm hayırlısıyla güzel haberlerini duymak ümidiyle canım.

hayırlısı canım Rabbim sağlıkla yavrunu kucağına almak nasib etsin.öptm gökçeyide.

selam kızlar hayırlı günler herkesee.

canımmmm çokk çokk çokk sevindimm dualarımdasın zaten hep emin ol canım benim..çok dua edicez yine..Allahım inş bu sfer nasip eder kuşummmmm:KK19::KK9:
canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş :KK19:
banumm okuyunca bende çok heycanlandım.Rabbim inşallah bu tedavinin sonucundada heycanla mutlu haberini paylaşmayı nasib ettirsin.canım inşallah dualarımız seninle.Rabbim yüzünü güldürsün canım yaa.öptm hayırlısıyla güzel haberlerini duymak ümidiyle canım.

hayırlısı canım Rabbim sağlıkla yavrunu kucağına almak nasib etsin.öptm gökçeyide.

canımm selamm napıyosunn :KK19:

bu arada derya da yazmıştı hoşgelmişsin cnm.yeni görevin hayırlı olsun:KK34:bebişide öpüyorum :emir_bebek:

selam canlarım.hepinizi çok öpüyorumm banuşuma çokk sevindimm hadi hayırlısı heyecan oldum yaaa:KK49::KK52:

Selam kızlar
Kontrolden geldim yazıyım dedim.Bebiş iyiydi çok şükür herşey yolundaymış.650 gr olmuş bende 1 kg vermişim.Pek yüzünü göstermedi bu sefer net olarak göremedim son halini ama iyi olduğunu bilmek yetti zaten şükürler olsun.
Garibim evine dönmüşsün inşallah güzel geçmiştir tr ziyareti öpüyorum
Derincim sesten haberim yoktu haberlerde falanda görmedim.Değişik yorumlar var hayrolsun inşallah bazıları bi afetin habercisi falan olabilir demişler Allah korusun yaa.Zaten sıkıntılı günler geçiriyoruz ülke olarak inşallah öyle bişey olmaz
Nvbr cim sınavında başarılar.Kardeloşta son zamanlarında sınava girmişti.Oğlanları şimdiden alıştırıyosunuz sınavlara:)
Eboşum sağol canım iyi geçti bu kontrolüde atlattık şükür salimen darısı önümüzdeki aylara
Cici tebrikler.Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.Ama sadece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde uğramayın lütfen her zaman görmek isteriz aramızda
canım hadi gözünaydın çok şükür artık yavaş yavaş sona geliyoruz inşallah hayırlısıyla .
sağolasınn canımm evet ogluşta girdi ama okul baya eskiydi cok zorlandım sırada canım ya .ohh misafirin mı var yine canım ne berekerlisin masallah ya
canım yaa kıyaamam ama oğluşa tecrübe olmuş işte çocuk şimdiden tahta sıralara oturdu :))misafirim gitti şimdilik ama her an yenisi gelebilir :)))
selammmmm
eboşş bişeyler yapmaya başlasın göstericekde daha henüz boya eziyoruz :))kollarım feci ağrıyo
ayyy çok güldüm yaa hatta okuyunca koptum :))))perde dikmek
canımmmm çok sevindim yaaa hayırlı olsun görevin yeni evin çok sevindim senin adına
berencikde yaramazlıklar yapıyo demek benim yerime öp canım senide çok öpüyorum bitanem
canımmmm zaten konuştuk ama burdanda yazıyım çok ama çok mutluyum inşallah pozitifi görüceksin dualarım seninle kuzen .herşey ogüzel kalbince olsun
gökcemm naber yaa gerçi konuştuk ama :))döndün demek sonunda evine hoşgeldin diyim :))herşey yolunda çok şükür allahım daha iyi etsin canım

selinoşşş naber kuzummm öptümmm seniii
derinim sendende almıştım ama çıkmamış nasipde varsa olur canım değerlendir yada değerlendirme ..öptümm senide
birsoş kız beğenip beğenip gidiyosun nasılsın iki kelam yaz canım öptüm senide

selam hanımlar herkes iyidir inşallah ben iyiyim şükür kursum vardı bugün azcık yoruldum eve geldim evi toparladım sabah erken çıktığım için bişey yapamamıştım .neyse şimdide yemek telaşım var hepinizi öptümmm

Son düzenleme:
Hoşgeldin canım.Maşallah görüşmeyeli neler olmuş.Sevindim evine geçmene ve göreve başlamana.Berene öpücükler:KK54:

Amaniiiiin bomba habermiş gerçekten Banucum.Bütün dualar seninle olucak emin ol.İnşallah herşey yolunda gidecek ve gelicek bebeğin yada bebeklerin bu sefer.Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar versin.Gelişmeleri yazarsan seviniriz an be an

Hoşgeldin canım sende evine.Naptın iğneleri kestinizmi.Bide Gökçe sana ne sorucam.Yediklerine hiç dikkat ettinmi gebelik boyunca.Hani şu K vitaminli yiyecekler var ya pıhtılaşmayı sağlayan.Ben biraz çekinerek yiyorum onları.Mesela kızılcık şerbeti içicem ama korkuyorum pıhtılaşmayı sağlıyomuş.Çok ta seviyorum halbuki.Ama çok tüketmedikçe sorun olmuyo galiba değilmi Kardeloşumda öyle demişti.Dr um bi sınırlama getirmedi.Balık yemek istiyorum ama daha önce gittiğim bi dr diyet vermişti bu konuyla ilgili.Sadece levrek ve somon yemem gerekiyomuş falan.Cevap beklooorum olur mu bi zahmet
hoşbulduk canım benim :) ben igneyi 32 haftadan önce kestim gökcede tam 7. aya girdigimizde kesmiştik bundada 30 haftayaya girdigimizde kestik 32haftada da asprini kestik canım bende heterezigot vardı düşük seviyede seninki benimle aynımı bilmiyorum ama sen ona göre degerlendir canım ben bazen ignemi yapmadıgım bile olmuştu igne bulamadıgım alamadıgım unuttugum günler oldu yani rabbim korusun inş saglıkla kucagımıza alalım ha bide yiyeceklerden hiç dikkat etmedim balık felanda yemedim hiç kızılcıgıda ömrümde hiç içmedim canım bu konuda malesef sana yardımcı olamıycam ama lütfen olumlu hep :) eger bişey olur die düşünüyorsan sadece nefsini öldürmek için az iç balık konusundada ben gökcede balık fazla yiyemedim yaza denk geldi die bundaa inan hiç yemek nasip olmadı ama dardaneltonlar var ya onların civası yüksek galiba o zararlı onlardan çok tüketme canım inş saglıkla kucagına almak nasip olur beslenme konusunda önüme ne gelirse yerim valla:) pis bogazım:) kib öptm canım

amin canım benim çok sagol bende seni öpüyorum kib

canımmmm çokk çokk çokk sevindimm dualarımdasın zaten hep emin ol canım benim..çok dua edicez yine..Allahım inş bu sfer nasip eder kuşummmmm:KK19::KK9:

canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş :KK19:
hiç sorma cano ya kaldı ay allah nasip ederse inşallah hayırlısı ile bu günlerde bi biterse çok iyi olucak kısmet olursa bayramdan sonra olucak dogum darısı şimdiden herkesin başına olsun inş senin kocişin gittimi geçmişi çok okuyamadım canım:KK43: eger yazdıysan önceden sen nasılsın işe felan gitmeyi düşünüyomusun?

bu arada derya da yazmıştı hoşgelmişsin cnm.yeni görevin hayırlı olsun:KK34:bebişide öpüyorum :emir_bebek:
ebroşum bende seni öpüyorum canım konuştuk zaten geldim evime şimdide ogluşun kıyafetlerini hastane valizini felan hazırlamaya başlayayım inş darısı sizlere olsun canım benim inş bu tatlı telaşları sizlerde yaşarsınız inşşşşşşşşşş
banucum tedaviye başıyosun galiba hadi hayırlısı olsun kasma kendini herşey olacagına varır rabbim yardımcın olsun inş kilo veremiyom demişsin ben gökcenin hamileliginden sonra specal k yemiştim iki ögün biraz yardımı olmuştu istersen sende dene biraz sporda yap olurmu canım rabbim gönlüne göre versin inşşşşşşş:KK16:
herkese ii akşamlar diliyorum öptm hepiniziiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: kociş geldi yemegi hazırlıyım byyyyy:KK3::KK55::KK55::KK55::KK55:

selam canlarım.hepinizi çok öpüyorumm banuşuma çokk sevindimm hadi hayırlısı heyecan oldum yaaa:KK49::KK52:

Sağol kardelencim inşallah güzel haberler vermemi nasip etsin rabbim merak etme kız an va an yazarım ben bu arada kızılcık ben kan sulandırdını biliyorum bana hep yasaktı kanımı sulandırmasın diye ama gene araştırmak lazım.

Sağol selinacım inşallah canım.

İnşallah derincim ara ara heyecan oluyorum ama iyiyim bu sefer.
canım hadi gözünaydın çok şükür artık yavaş yavaş sona geliyoruz inşallah hayırlısıyla .

canım yaa kıyaamam ama oğluşa tecrübe olmuş işte çocuk şimdiden tahta sıralara oturdu :))misafirim gitti şimdilik ama her an yenisi gelebilir :)))

eboşş bişeyler yapmaya başlasın göstericekde daha henüz boya eziyoruz :))kollarım feci ağrıyo

ayyy çok güldüm yaa hatta okuyunca koptum :))))perde dikmek

canımmmm çok sevindim yaaa hayırlı olsun görevin yeni evin çok sevindim senin adına
berencikde yaramazlıklar yapıyo demek benim yerime öp canım senide çok öpüyorum bitanem

canımmmm zaten konuştuk ama burdanda yazıyım çok ama çok mutluyum inşallah pozitifi görüceksin dualarım seninle kuzen .herşey ogüzel kalbince olsun

gökcemm naber yaa gerçi konuştuk ama :))döndün demek sonunda evine hoşgeldin diyim :))herşey yolunda çok şükür allahım daha iyi etsin canım

selinoşşş naber kuzummm öptümmm seniii
derinim sendende almıştım ama çıkmamış nasipde varsa olur canım değerlendir yada değerlendirme ..öptümm senide
birsoş kız beğenip beğenip gidiyosun nasılsın iki kelam yaz canım öptüm senide

selam hanımlar herkes iyidir inşallah ben iyiyim şükür kursum vardı bugün azcık yoruldum eve geldim evi toparladım sabah erken çıktığım için bişey yapamamıştım .neyse şimdide yemek telaşım var hepinizi öptümmm
Sağol kuzen inşallah hepimiz güzel haberler verelim birbirimize....

Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...

X