Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slmmmm
KIZ DERİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ben seni nasıl boş bırakırım yaaa bak yazmışım gülüm sana aglama sen :)
bak yazdıkların benim yazdıgımda altta :canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş
ebroşum hiç sorma cano ya kaldı ay allah nasip ederse inşallah hayırlısı ile bu günlerde bi biterse çok iyi olucak kısmet olursa bayramdan sonra olucak dogum darısı şimdiden herkesin başına olsun inş senin kocişin gittimi geçmişi çok okuyamadım canım:KK43: eger yazdıysan önceden sen nasılsın işe felan gitmeyi düşünüyomusun?
ebroşum bilmiyom ki canım iki cocukla çalışabilirmiyim aslında benim şuanki tek derdim sınavdan normal bi puan almak ve rezil olmamak:)
banucum tedavin hayırlı olsun tekrardan geçen yamıştım görmemişsin inş rabbim sevindirir senide ve tedaviyi konuşmuyorum ama nie aglıyorum diye yazmıuşsın ya ne kadar konşmasakta aslında konuşmak bizi daha çok rahatlatıyo kendini kısıtlama konuşmayım deyipte daha çok sstres yapma canım içinden geldigi gibi davran her anını bizlerle paylaşabilirsinaklına takılan olursa sorabilirsin canım:KK16:
kardelencim canım kızılcıgı bende deneyim bakalım nasıl oluyo :) hiç tatmadım çünkü rabbim bizleri ve isteyen herkesi sevindirsin inş.......

pelincim bende seni çok öptm canım kib rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallahhhhhhhhhh
garipcim sen nasılsın senide öptm kib aeo
kızlar biz hala ogluşa isim bulmadık ya ne olsun die düşünüp duruyoz aklımızda bikaç isim var ama kesin degil lütfen sizde yardımcı olun ve özellikle yaramaz erkek çocuk simleri yazmayınn:) gökce ile zor baş ediyom onla hiç edemem:) mesela arda sefa ahmet mehmet çok yaramaz oluyo bizim aklımızda olanlarsa :KAYRA, MEHMET (İKİMİZİN BABASININ İSMİ),URAS ,HAKTAN,BATIN,EYMEN bu isimlerden begendiginizi yaramaz olan erkek ismi varsa söylemenizi rica ediyorum kızlar ve güzel isimlerden sizlerde yazın olurmu:) :KK16::KK16::KK16::KK16:

baban ameliyat olmuş çok geçmiş olsun canım...babaanneye bak yaa off neysee.boşver canım..öylesi baksa bile yarın bigün kafaya kakar ki kakıyomuş bile bak bazı şeyleri yok ben sizin için tedavimi bıraktım falan...inş annecigin en yakın zamanda gelebilir hayırlısıyla da ona muhtaç olmadıgını anlar bazıları:KK33::KK4:
sağol canım evet dun amelıyat oldu cok sukur kı dıgerınden daha ıyı gecmıs cok haklısın aslında ben onun kahrını cekmem de yavrum ıcın ıste zaten alt tarafı yarım gun 11 bucuk ta evdeyım cocugu kucagıma zor atıyor anlatamam yaaa cok zoruma gıden sey var da neyse annem de burada bırak ben bakarım dıyor da ben nasıl dayanıyım ıstıfa edeyım daha ıyı yanı bu arada basın saolsun canım benım rabbım kalanlara sızlere uzun omurler versın bu arada esın yanında mı askerlık yapıyor kızzz:))
hayirli olsun canim isin,ayrica bereninde iyi olmasina sevindim,rabbim iyi etsin her daim.
hosgeldın ve hosbuldum kuzum duzenımıkurdum cok sukur rabbım saglık sıhhat verırse ınsallah ufak tefek kv sıkıntıları dısında ıyı gıdıyor gıbıyız sende tatılden donmusun ohh mıs gıbı attın butun senenın yorgunlugunu :))
hanımlar size haberim var boncuğum mesaj çekmiş sabah doğuma giriyormuş oğluşun suyu azalmış ve açılma varmış oyüzden hemen alıcaklarmış dua edelim inşallah sağlıkla kucağına alsın bebişleri .
küveze filan girmezler inşallah yarın haber alırsam yazıcam dua edelim inşallah
ablaaaaaaa ınnanamıyorum canım benım yaaaa saglıcakla alsın kucagına ınsallah kacıncı haftadalardı
Kızlar bugün herşey iyi gidiyordu gündüz komşular bendeydi sonra ben geçtim orda içimi bir sıkıntı bastı başladım ağlamaya zor kendime geldim acaba kullandığım ilaçlarmı yapıyor gonalmı kan sulandırıcımı habire uykum var gibiyim hep ağlayasım var anlamadım stresde yapmıyorum bu konudan konuşmuyoruz bile ne biliyim valla...
Garipcim canım sağol arkadaşım.
Derincim başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.
Ebuştuşum kız karşılaşamadık bileydim buralarda oldunu facede tarla ekiyodum gelirdim....
banum canım benım ne kadar takmasak da ıcımız hep bıryerlerde oluyor bu yuzden patlamıs olabılırsın aglamak guzeldır agla rahatla ve orada bırak hersey daha guzel ve kolay olacak ınsallah o zaman ınan bana
pelincim bende seni çok öptm canım kib rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallahhhhhhhhhh
kızlar biz hala ogluşa isim bulmadık ya ne olsun die düşünüp duruyoz aklımızda bikaç isim var ama kesin degil lütfen sizde yardımcı olun ve özellikle yaramaz erkek çocuk simleri yazmayınn:) gökce ile zor baş ediyom onla hiç edemem:) mesela arda sefa ahmet mehmet çok yaramaz oluyo bizim aklımızda olanlarsa :KAYRA, MEHMET (İKİMİZİN BABASININ İSMİ),URAS ,HAKTAN,BATIN,EYMEN bu isimlerden begendiginizi yaramaz olan erkek ismi varsa söylemenizi rica ediyorum kızlar ve güzel isimlerden sizlerde yazın olurmu:) :KK16::KK16::KK16::KK16:
oncelıkle saglıklı ve hayırlı dogumlar dılıyorum canım ortalık eymen dolu sahsen tavsıye etmem :))urası sevıyorum ben ama favorım kayra sahsen hala ve hala oyle

Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...
Biz de seni çok seviyoruz canım.Hepimiz dert ortağıyız burda çok farklı bi arkadaşlık burdaki.Herşey gönlünce olsun inşallah canım
bende 1senelik eliyim ve bende bebek istiyorum
İnşallah Rabbim bekletmeden göndersin meleğini
hanımlar size haberim var boncuğum mesaj çekmiş sabah doğuma giriyormuş oğluşun suyu azalmış ve açılma varmış oyüzden hemen alıcaklarmış dua edelim inşallah sağlıkla kucağına alsın bebişleri .
Aaa demek geliyo yavru kuşlar hayırlısıyla sağlıcakla gelsinler.İnşallah küveze girmelerine gerek kalmaz hayırlı haberlerini alırız
Kızlar bugün herşey iyi gidiyordu gündüz komşular bendeydi sonra ben geçtim orda içimi bir sıkıntı bastı başladım ağlamaya zor kendime geldim acaba kullandığım ilaçlarmı yapıyor gonalmı kan sulandırıcımı habire uykum var gibiyim hep ağlayasım var anlamadım stresde yapmıyorum bu konudan konuşmuyoruz bile ne biliyim valla...
Ebuştuşum kız karşılaşamadık bileydim buralarda oldunu facede tarla ekiyodum gelirdim....
Canım belki ilaçlardandır ama ne kadar düşünmüyorum desende aklının bi köşesinde durur bence belkide bastırıyosun farkında değilsin.Rabbim ferahlık versin.Ağla rahatlarsın hem sıkma kendini.Rabbim güldürecek bu sefer yüzünü hepimiz inanıyoruz.

Kelin ilacı olsa başına hesabı bizde isim bulamıyoruz Gökçecim.Bizim erken gerçi daha ama yinede düşünüyoruz.Canım ben uslu akıllı bi erkek çocuğuda pek göremiyorum doğrusu.Erkekler isim ne olursa olsun yaramaz oluyolar ama bazıları daha fırlama oluyolar oda var.Bide hangi ismi söylesen millet o isim çocuğa ağır geliyo diyo.Hangi ismi taşıyo çocuklar anlamadım:KK1:Benim aklımda Salih,Akif,Emre,Semih,Senih gibi isimler var ama eşim beğenmiyo onun bulduklarınıda ben beğenmiyorum.Belki sana fikir olur

hanımlar boncuğum doğum yaptı çok şükür şimdi konuştum herşey yolunda bebişler iyiler birazcık küvezde kalmaları gerekiyormuş 2 kilo 150 gr doğmuşlar .boncuğumunda sancıları varmış ama geçicek inşallah .
topiğimizin ikinci ikizleri hoşgeldi aramıza çok mutluyum yaaa allahım tüm hamişlerimize hayırlı doğumlar nasip etsin bizlerede tez zamanda hamiş kalmayı nasip etsin inşallah
ee halay çekilir ama dimi hadi gelin arkamdan :nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::118::118::118::118::118::118::118::118:

boncuğumun hepinize selamı var dualarınızı eksik etmeyin dedi .

Avatarımı beğenmişsiniz kızlar teşekkür ederim bende çok beğendim.Normal hayatta artık belli hamileliğim burdada belli olsun dimi artık.İnşallah böyle devam eder sorunsuz biz de kucağımıza alırız kuzuyu.Ebrarcım Berencim sizleri gördüm nasılsınız.Komşu aradı bize geliyomuş benim çıkmam lazım öpüyorum

hanımlar boncuğum doğum yaptı çok şükür şimdi konuştum herşey yolunda bebişler iyiler birazcık küvezde kalmaları gerekiyormuş 2 kilo 150 gr doğmuşlar .boncuğumunda sancıları varmış ama geçicek inşallah .
topiğimizin ikinci ikizleri hoşgeldi aramıza çok mutluyum yaaa allahım tüm hamişlerimize hayırlı doğumlar nasip etsin bizlerede tez zamanda hamiş kalmayı nasip etsin inşallah
ee halay çekilir ama dimi hadi gelin arkamdan :nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::118::118::118::118::118::118::118::118:

Maşallah onlaraaaaa hoşgelmiş topiğimizin ikinci ikizleri öykü naz ve yağız utku.Tuttum halayın ucundan ebrarım hadi tey teyyy:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

$24345661zb1.jpg

$bebis.jpg

ikiz bebek için aradım ama bulamadım artık bunlarla idare edelim :)):nazar::nazar::nazar:

kardelenim valla nasıl mutluyum bilemezsin darısı senin haberini vermeye inşallah
tabi berriniminde hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah
benimde çıkmam gerek geçmişe cevap yazaadım daha sonra yazıcam inşallah şimdi işlerim var

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:inşallah bu 12 yılın hasreti enkısa zamanda biticek
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
PELİN...................3 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL:KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49:nazar::nazar: (OĞLUŞ GELİYOR )

BERRİN :nazar::nazar:(OĞLUŞ GELİYO )

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA OĞLUŞ GELİYO )

CİCİLİ :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(BERAT)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(RAVZA)

ELİF :emir_bebek::nazar:(ZEYNEP ASLI)

TOSTİ:nazar::emir_bebek: (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ:nazar::emir_bebek: (AHMET )

BONCUK:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:(ÖYKÜ NAZ)(YAĞIZ UTKU)

Son düzenleme:
selam kızlar hayırlı günler herkese.yazıp çıkıcam kusura bakmayın akşam girerim inşallah o zaman geçmişe bakıcam.boncuğum doğum yapmış hayırlı olsun inşallah çabucak toparlanıp annesine kavuşsun yavrular.Allahım analı babalı huzurla mutlulukla büyümelerini nasib etsin inşallah.darısı tüm bekleyen hamişlere..ve anne olmak isteyen hepimize inşallah.
ablacım msjını aldım msndede yazdım okuyunca haber ederim ben sana.görüşürz kızlar.

:KK52::KK52::KK52::emir_bebek::emir_bebek:
sagol kuzum...yaa canım belkide içini boşaltman iyi oldu boşver...şuanda iyisindir inş kıyamam sana:KK19:
slmmmm
KIZ DERİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ben seni nasıl boş bırakırım yaaa bak yazmışım gülüm sana aglama sen :)
bak yazdıkların benim yazdıgımda altta :canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş
ebroşum hiç sorma cano ya kaldı ay allah nasip ederse inşallah hayırlısı ile bu günlerde bi biterse çok iyi olucak kısmet olursa bayramdan sonra olucak dogum darısı şimdiden herkesin başına olsun inş senin kocişin gittimi geçmişi çok okuyamadım canım:KK43: eger yazdıysan önceden sen nasılsın işe felan gitmeyi düşünüyomusun?
ebroşum bilmiyom ki canım iki cocukla çalışabilirmiyim aslında benim şuanki tek derdim sınavdan normal bi puan almak ve rezil olmamak:)
banucum tedavin hayırlı olsun tekrardan geçen yamıştım görmemişsin inş rabbim sevindirir senide ve tedaviyi konuşmuyorum ama nie aglıyorum diye yazmıuşsın ya ne kadar konşmasakta aslında konuşmak bizi daha çok rahatlatıyo kendini kısıtlama konuşmayım deyipte daha çok sstres yapma canım içinden geldigi gibi davran her anını bizlerle paylaşabilirsinaklına takılan olursa sorabilirsin canım:KK16:
kardelencim canım kızılcıgı bende deneyim bakalım nasıl oluyo :) hiç tatmadım çünkü rabbim bizleri ve isteyen herkesi sevindirsin inş.......
heeeeee delüşşşşşş bana yazmışın ama eboş demişinnnn ondan anlamadım galiba :KK60::KK60:
canım evet yaramaz çocuk isimleri var örnekleri de var çevrede...ama EYMENler de yaramaz oluyo diyim sana ben:KK1:
yazdıklarının arasından uras ve haktan ı sevdim çok:KK34:
sağol canım evet dun amelıyat oldu cok sukur kı dıgerınden daha ıyı gecmıs cok haklısın aslında ben onun kahrını cekmem de yavrum ıcın ıste zaten alt tarafı yarım gun 11 bucuk ta evdeyım cocugu kucagıma zor atıyor anlatamam yaaa cok zoruma gıden sey var da neyse annem de burada bırak ben bakarım dıyor da ben nasıl dayanıyım ıstıfa edeyım daha ıyı yanı bu arada basın saolsun canım benım rabbım kalanlara sızlere uzun omurler versın bu arada esın yanında mı askerlık yapıyor kızzz:))

hosgeldın ve hosbuldum kuzum duzenımıkurdum cok sukur rabbım saglık sıhhat verırse ınsallah ufak tefek kv sıkıntıları dısında ıyı gıdıyor gıbıyız sende tatılden donmusun ohh mıs gıbı attın butun senenın yorgunlugunu :))

ablaaaaaaa ınnanamıyorum canım benım yaaaa saglıcakla alsın kucagına ınsallah kacıncı haftadalardı

banum canım benım ne kadar takmasak da ıcımız hep bıryerlerde oluyor bu yuzden patlamıs olabılırsın aglamak guzeldır agla rahatla ve orada bırak hersey daha guzel ve kolay olacak ınsallah o zaman ınan bana

oncelıkle saglıklı ve hayırlı dogumlar dılıyorum canım ortalık eymen dolu sahsen tavsıye etmem :))urası sevıyorum ben ama favorım kayra sahsen hala ve hala oyle
haklısın canım ya zor işler valla...kv yi takma çok boşver...dünya öyle dünya olmuş ki,insanı kendi ana baba kardeşi ve eşinden başkasından hayır yok..eşim burda canım.hava degişimine geldi bi 12 gün falan daha burada...hipotiroid rahatsızlıgı çıktı da askerdeyken...habeerimiz yoktu.orada bayılmış da tahlil yapmışlar öyle apar topar geldi..ondan öncede 16 temmuz dogum günü sürprizi yapmıştı bana 9 gün:KK1:25 temmuzda gitti.8 agustosta yeniden geldi:))
Biz de seni çok seviyoruz canım.Hepimiz dert ortağıyız burda çok farklı bi arkadaşlık burdaki.Herşey gönlünce olsun inşallah canım

İnşallah Rabbim bekletmeden göndersin meleğini

Aaa demek geliyo yavru kuşlar hayırlısıyla sağlıcakla gelsinler.İnşallah küveze girmelerine gerek kalmaz hayırlı haberlerini alırız

Canım belki ilaçlardandır ama ne kadar düşünmüyorum desende aklının bi köşesinde durur bence belkide bastırıyosun farkında değilsin.Rabbim ferahlık versin.Ağla rahatlarsın hem sıkma kendini.Rabbim güldürecek bu sefer yüzünü hepimiz inanıyoruz.

Kelin ilacı olsa başına hesabı bizde isim bulamıyoruz Gökçecim.Bizim erken gerçi daha ama yinede düşünüyoruz.Canım ben uslu akıllı bi erkek çocuğuda pek göremiyorum doğrusu.Erkekler isim ne olursa olsun yaramaz oluyolar ama bazıları daha fırlama oluyolar oda var.Bide hangi ismi söylesen millet o isim çocuğa ağır geliyo diyo.Hangi ismi taşıyo çocuklar anlamadım:KK1:Benim aklımda Salih,Akif,Emre,Semih,Senih gibi isimler var ama eşim beğenmiyo onun bulduklarınıda ben beğenmiyorum.Belki sana fikir olur
canomm isimler hepsi güzel ama ben şahsen emre ve akifi severim:KK19:

hobaaaaaaaa:KK76::KK76::KK76::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:bonckummmm geçmiş olsunnn Allah analı babalı büyütsün canımmmmmmm çok sevindimmmmm :21::21::21:
Avatarımı beğenmişsiniz kızlar teşekkür ederim bende çok beğendim.Normal hayatta artık belli hamileliğim burdada belli olsun dimi artık.İnşallah böyle devam eder sorunsuz biz de kucağımıza alırız kuzuyu.Ebrarcım Berencim sizleri gördüm nasılsınız.Komşu aradı bize geliyomuş benim çıkmam lazım öpüyorum
evet kuzum bende çok begendimmmmm:KK19:saglıkla dogsun minikimiz İNŞALLAH bebemm:KK16:
selam kızlar hayırlı günler herkese.yazıp çıkıcam kusura bakmayın akşam girerim inşallah o zaman geçmişe bakıcam.boncuğum doğum yapmış hayırlı olsun inşallah çabucak toparlanıp annesine kavuşsun yavrular.Allahım analı babalı huzurla mutlulukla büyümelerini nasib etsin inşallah.darısı tüm bekleyen hamişlere..ve anne olmak isteyen hepimize inşallah.
ablacım msjını aldım msndede yazdım okuyunca haber ederim ben sana.görüşürz kızlar.
görüşürüz canım çok öptüm.
beğendim beğendim çıkıyorum,hepinize selamlar

noldu yaaawww bide altta beni gördün dimi kaçıyon alacagın olsun al sana:KK22::KK22:

Son düzenleme:
KIZLAR ne dicem:KK1:isimlerden konu açılmışta aklıma geldi..Allah nasip ederde oglumuz olursa bigün,eşimle ikimizde MERT ismini çok istiyoruz uzun zamandır...ama gel gelelim nasıl koycez bilmiyoruz soyadımızla birleşince MERTER oluyo da:KK60:istanbullular bilir merter bi semt burda::KK60: eşim diyo ek isim koyarız mert efe falan...bende iki isim sevmiyorum nedense:KK31:olsun olsun MERT ALİ olsun madem diyom.onu da eşim istemiyo..olmayan bebege don biçiyoz yawww :emir_bebek::emir_bebek:

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:inşallah bu 12 yılın hasreti enkısa zamanda biticek
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
PELİN...................3 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL:KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49:nazar::nazar: (OĞLUŞ GELİYOR )

BERRİN :nazar::nazar:(OĞLUŞ GELİYO )

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA OĞLUŞ GELİYO )

CİCİLİ :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(BERAT)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(RAVZA)

ELİF :emir_bebek::nazar:(ZEYNEP ASLI)

TOSTİ:nazar::emir_bebek: (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ:nazar::emir_bebek: (AHMET )

BONCUK:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:(ÖYKÜ NAZ)(YAĞIZ UTKU)
herkeze selam oo boncuk doğurmus ALLAH analı babalı büyütsün inş
cok sevindim
bizde mertikoyla iyiyiz cok şkr grip olmustuk ikimizde daha yeni iyilestik haftaya doğum günümüz var heycanlıyız :KK76:
bu arada bende 5 aylık oldum doktorlar kıza benzetiyorlar ama tam kesin demediler pazartesi belki kesin derler :KK34:
hepinizi cok öpüyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmmm çokk çokk çokk sevindimm dualarımdasın zaten hep emin ol canım benim..çok dua edicez yine..Allahım inş bu sfer nasip eder kuşummmmm:KK19::KK9:

canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş :KK19:

canımm selamm napıyosunn :KK19:

bu arada derya da yazmıştı hoşgelmişsin cnm.yeni görevin hayırlı olsun:KK34:bebişide öpüyorum :emir_bebek:

selam canlarım.hepinizi çok öpüyorumm banuşuma çokk sevindimm hadi hayırlısı heyecan oldum yaaa:KK49::KK52:
iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın.bu arada başınız sağ olsun.Rabbim geride kalanlara sabır versin.
canım hadi gözünaydın çok şükür artık yavaş yavaş sona geliyoruz inşallah hayırlısıyla .

canım yaa kıyaamam ama oğluşa tecrübe olmuş işte çocuk şimdiden tahta sıralara oturdu :))misafirim gitti şimdilik ama her an yenisi gelebilir :)))

eboşş bişeyler yapmaya başlasın göstericekde daha henüz boya eziyoruz :))kollarım feci ağrıyo

ayyy çok güldüm yaa hatta okuyunca koptum :))))perde dikmek

canımmmm çok sevindim yaaa hayırlı olsun görevin yeni evin çok sevindim senin adına
berencikde yaramazlıklar yapıyo demek benim yerime öp canım senide çok öpüyorum bitanem

canımmmm zaten konuştuk ama burdanda yazıyım çok ama çok mutluyum inşallah pozitifi görüceksin dualarım seninle kuzen .herşey ogüzel kalbince olsun

gökcemm naber yaa gerçi konuştuk ama :))döndün demek sonunda evine hoşgeldin diyim :))herşey yolunda çok şükür allahım daha iyi etsin canım

selinoşşş naber kuzummm öptümmm seniii
derinim sendende almıştım ama çıkmamış nasipde varsa olur canım değerlendir yada değerlendirme ..öptümm senide
birsoş kız beğenip beğenip gidiyosun nasılsın iki kelam yaz canım öptüm senide

selam hanımlar herkes iyidir inşallah ben iyiyim şükür kursum vardı bugün azcık yoruldum eve geldim evi toparladım sabah erken çıktığım için bişey yapamamıştım .neyse şimdide yemek telaşım var hepinizi öptümmm
iyiyim ablacım çok şükür.dün evi 40ladım bugunde kendimi :KK1::KK1:saçımı fln da boyattım kendime geldim.sende ebru kursuna başlamışsın.kafanı dağıtırsın inşallah gördüğüm ebru sanatının resimlerini çok beğeniyorum.sende yapmaya başlarsan mutlaka resimleri koyarsın.öptm.
Vee günümü anlatıyım size sabah 09.00 da hastahanedeydim baya bir bekledim çok kalabalıktı doktor baktı çok iyi dedi beş gün gonal f 300 olucam yanında innohep diye kan sulandırıcı iğne olucam sonra gidicem bakıcak bu iğnelere başlayınca fazla yorulmak iş yapmak gezmek yok dedi doktor yoksa yumurtalar oluşması zorlanırmış....Geçen seferki doktor seninle uğraşmamış dedi biraz risk alıcaz dedi yoksa gebelik oluşturamayız dedi umarım bu sefer olur kızlar hiç stres yapmıcam sözzz veriyorum size eğper yaparsam sallayın oklavayı okişmi hepiniziz kocaman öpüyorum.
hadi hayırlısı banum dr unu da sevdiysen bu tedavi gayet güzel sonuçlarla burda pozitif haberinle halaya başlıcaz inşallah.Rabbim emeklerini müjdelendirsin inşallah..dikkat et kendine yan gel yat.öptm canım

inank
innaki ebuşum biz heran kim ne yapacak ne sorun çıkacak kim laf atacak onunla yaşıyoruz okul hacamat başbelası eltiler ne diyim hepsi var ömrümü yiyen gene hergün gelip beğeniyom ona bak emre desen gece idare ediyoz sabah 6-7 arası mutlaka ayaktayız sonra uyku yok dilara sabahçı erken gidiyo 7,30 çıkıyo 1 de geliyo eltimin biri bize zorla geliyomuş biraz tartıştılar gelmek istemeyen gelmez suratsız şey Allaha havale ettik zaten ötekiis abisi boşanıyo bizden saklıyo herşeyi yengesi anlatıyo oğluyla görüştürmüyolar kadın geldi ağladı bi numarayı istedik demedikleri kalmadı birisi desen gezmekten eli değmiyo bide kv gidip bakıyo hacamat başlayacak biz uğraşıyoz kafamız bi rahat etmiyo Allahım hayırlısını versin sen iyisin ebruya başlamışsın inşallah öyle güzel bi kızın olur derinim iyisin banum tedavin inşallah pozitifle biter hatta ikiz olsada azcık evinde otursan kardeloş sen zaten gezekçisin çocuğuda alıştırdın gerçi beni unutmuyon sgl canım berenim hayırlısı olsun evine kavuşmuşsun kocişinle kızınla mutlu ol iş nasıl ne yapıuon anlat bakem selinam berrinim boncuğum gökçem garibim sevcanım oda unuttu bizi kardeln49 cicim sanada hayırlısıyla doğurmak nasip olsun başka kimvardı gerçi benim kafa sultanahmetin kafa tokmağı gibi dertlerden kalmadı Allahtan eşim sağolsun destekçim neyse çok yazdım biz böyleyiz hepiniz kendinize iyi bakın

banum hayırlı olur inşallah :KK49: gelirisn :nazar:
kız birsen sen hayatını kitaba döksene ne çok şeyler oluyo yaa vallahi sana huzur vermiyolar.Rabbim etrafındaki tüm kötü ve fesat insanları uzak tutsun inşallah.bende iyiyim şükür senin kadar yoğun tempolu bir yaşantımız yok anlatacak şeyde yok yani :)öptm canım çocukları kendine iyi bak.
hoşbuldum kuzum hemde çok hoşbuldum ne kadar güzel haberler bunlar yaaa 25 lerdesin 39larıda görürsün inşallah paşan ömrüne ömür katsın kuzum bende durumlar baya değişti evet ama iyimi kötümü bilemiyorum kızımın bakıcı problemi var ne yazıkkı babannemız sorunlu bıraz bakmak ıstemıyor babam amelıyat olacak annemler gelemıyor bılmıyorum ne yapacagım:KK43:

hosbuldum kuzum sen nasılsın beren bebek ıyı ıste dıs cıkarıyoruz huysusuz o kadar bıde elde sallamaya fecı alıstı onsuz uyumuyor yanı bole bızde sımdılık sen naptın esın nasıl oldu

canım bızde senı opuyoruz cok saol ne kursunagıdıyorsun kolay gelsın benım bu aralar hartım hurtuma gecıyor yarım gun calısmak bole oluyorum rabbım tum gun calısanlara kolaylık versın:)

canım benım cok ama cok sevındım artık zamanı gelmıstı ınsallah bu sefer guzel haberlerını duycaz
canım hoşgeldin,evine dönmüşsün yeni işin de hayırlı olsun inşallah.oyy kuzuma bakan yokmu gönder bana kargoyla ben bakarım :KK1::KK1:
canım ya tuh sende bendensın sanırım kvle bası dertte olanlardan hepsını kaynar kazana atmak ıstıyorum desem yalan olmaz sanırım neden kız annelerı daha sevımlıdır neden gelınler kotudur hep bıktım artık neyse yaaa tek sorun bu olsun gayet yogun ve tempolusun kolay gelsın dıyorum ıs yarımgun sabahcıyım 6 50 de okulda olmam gerek ders baslıyor 11 bucukta da cıkıyorum ben gelene kadar cocuk ac ve uykusuz oluyıor dedıgım gıbı nasıl bır babannelıkse cocuga bakmak ıstemıyor sureklı ben sızın ıcın tedavımı bıraktım su bu sureklı basımıza kakıyor sankı torunu degıl annemlerı dort gozle beklıyorum dort gozle offffffffffffffffffff
birisi kv mi dedi :KK1::KK1:bi akşam toplaşıp şu kazanı yaksak iyi olcak herhalde herkes kv den dertli :KK1::KK1:benim annem gibi kv olamaz kesinlikle ama karşısındaki gelin işe yaramazdı o ayrı mesele.gelinin kendi annesi bakmadı yeğenime de hep annem baktı hemde 6 yaşına kadar 8 aylıktı annemin bakmaya başladığı.çalışma vakitleri ayrı bişey bide işten sora gezmeye giderdi akşam yemek vaktine kadar hep annem ilgilenirdi bide gelin hanım gelince yemeğini yer öyle giderdi evine.bir kerede bir konu için kızmışlığı küsmüşlüğü olmadı annemin.ama diyorum ya keşke hakeden bi gelin olsaydı her seferinde allah razı olsun diyebilseydi arkasından konuşacağına...
neden ALLAHIM neden,bu kv ler ne ister gelinlerden bi anlasam:KK36::KK36::KK36::KK36:
selam demeyi bile unuttum yani,şu sıra benim di ilgi alanım bu konu olunca:KK53::KK53::KK53:
banucummmmmmm,inşallah güzel haberlerini bekliyoruz dört gözle,stres yapmaman en güzeli,rabbim kolaylıkla nasib etsin
berencik te öz vatanına dönmüş,hemide atanmış,hayırlı olsun,iyi bi bakıcı bul inşallah,boşver kv yi,gitmesi daha iyidir,çocuğa sevgi gerek
diğer arkedeşler gene yoksunuz heeee
selinoş,hiç pas vermemişin,hayırdır:KK19:
kardelenimm passs :KK1: napıyon gııı pas vermeyen sensin hem geldinde hşg demiştim ben sora bişey yazmadınki ne diyekk :KK1::KK1:bu arada ahmetin resimlerini gördümm çok datlu olmuşş sahillere de gitmiş tam ısırmalık olmuş maşallahhh:nazar::nazar::nazar:
canım benim bende cok özledim hepinizi bebişte iyiymiş cok şükür rabbim hayırlısıyla saglıklı kcaklamanı nasip etsin inş

bir sorun yok derinim fındık zamanı oldugu icin bende evde kaldım yemek filan yaptım yoruldum ama su an evimdeyim cok şükür artık sık sık gelcem inş...güzel haberlr alırız inş senden canım hayırlısıyla...

selinam artık burdayım canım sohbetlerimizi cok özledim bende seni cok öpüyorum...

bir problem yok eboşum...ayy ne güzel ya kafa dagıtmış olursun canım banada oyle bişeyler lazım evde durmaktan cok sıkılıyorum hayırlı olsun inş güzel gecer ben ebru sanatını cok seviyorum...

canım hoşgeldin evine ve buraya özlemiştik inş güzel gecmiştir tatilin görüşmek üzre öptüm...

kardeloşum geldim canım artık buralardayım bebiş nasıl baya buyumuştur maşallah öpüyorum ikinizide...

canım sınava girmişsin inş güzel gecmiştir hayırlısı olsun göbüşüde baya buyuttun maşallah bebişimize öpüyorum cok...

canım hoşgeldin yeni görevin hayırlı olsun beren bebekte baya buyumuştur maşallah ayy yakın olsak ben seve seve bakardım ya öpüyorum seni ve güzel prensesini...

banucum inan cok sevindim inş rabbım yüzünü güldürür hayırlısıyla dualarım seninle heycanla ve merakla güzel haberlerini bekliyoruz inş...

sende hoşgeldin canım herşey yolundaymış cok sevindim...sınavdanda hayırlı sonuclar alırsın inş

selam kızlar hayırlı günler...ben adet oldum bu ayda olmadı nasip napalım hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyo elimden bidaki aya rabbim nasip ederse aşılama yaptırcam inş...rabbim yüzlerimizi güldürsün hepimize sabır versin ben yine bu aralar cok duygusallaştım ama bir iki gune toparlarım kendimi her adet oldugumda böyle oluyorum...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun görüşmek üzre...
canım ya sıkma kendini hayırlısı Rabbim büyük inşallah bir gün adet oldum demek yerine müjdeli haberler veririz.öptm canım.
canım benim ilk aşılamada gonal-f kullanmıştım onun etkisi bu.kafayı sıyırmıştım bende.ağlama krizleriyle.uyku hormon ilaçları bünyenin düzenini deiştirdiği için yapıyor.bide tam mevsim geçişi ikisi eklenince mayışmışsındır.sıkma kendini içinden ne geliyorsa o şekilde davran ancak öyle stres olmazsın.öptm canım.
valla canım isimleri bilemicem ama bu kadar üzerine düşüp yaramaz olmayan isim arayışına girsende isme bakmaz istemediğin şey başına gelir sen en iyisi yaramazlığa çok takılma.uras ismi bana güzel geldi.uslu yaramaz onu bilmiyom ama :KK1:
KIZLAR ne dicem:KK1:isimlerden konu açılmışta aklıma geldi..Allah nasip ederde oglumuz olursa bigün,eşimle ikimizde MERT ismini çok istiyoruz uzun zamandır...ama gel gelelim nasıl koycez bilmiyoruz soyadımızla birleşince MERTER oluyo da:KK60:istanbullular bilir merter bi semt burda::KK60: eşim diyo ek isim koyarız mert efe falan...bende iki isim sevmiyorum nedense:KK31:olsun olsun MERT ALİ olsun madem diyom.onu da eşim istemiyo..olmayan bebege don biçiyoz yawww :emir_bebek::emir_bebek:

hayırlısı be derinim Allah büyük şimdiye kadar isim düşündürmedi şimdi düşündürdüyse vardır bir hayır.Rabbim olmayacak şeyin hayalini kurdurmaz inşallah bu ay sende bize müjde verirsin.öptm canım.

iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın.bu arada başınız sağ olsun.Rabbim geride kalanlara sabır versin.

iyiyim ablacım çok şükür.dün evi 40ladım bugunde kendimi :KK1::KK1:saçımı fln da boyattım kendime geldim.sende ebru kursuna başlamışsın.kafanı dağıtırsın inşallah gördüğüm ebru sanatının resimlerini çok beğeniyorum.sende yapmaya başlarsan mutlaka resimleri koyarsın.öptm.

hadi hayırlısı banum dr unu da sevdiysen bu tedavi gayet güzel sonuçlarla burda pozitif haberinle halaya başlıcaz inşallah.Rabbim emeklerini müjdelendirsin inşallah..dikkat et kendine yan gel yat.öptm canım

kız birsen sen hayatını kitaba döksene ne çok şeyler oluyo yaa vallahi sana huzur vermiyolar.Rabbim etrafındaki tüm kötü ve fesat insanları uzak tutsun inşallah.bende iyiyim şükür senin kadar yoğun tempolu bir yaşantımız yok anlatacak şeyde yok yani :)öptm canım çocukları kendine iyi bak.

canım hoşgeldin,evine dönmüşsün yeni işin de hayırlı olsun inşallah.oyy kuzuma bakan yokmu gönder bana kargoyla ben bakarım :KK1::KK1:

birisi kv mi dedi :KK1::KK1:bi akşam toplaşıp şu kazanı yaksak iyi olcak herhalde herkes kv den dertli :KK1::KK1:benim annem gibi kv olamaz kesinlikle ama karşısındaki gelin işe yaramazdı o ayrı mesele.gelinin kendi annesi bakmadı yeğenime de hep annem baktı hemde 6 yaşına kadar 8 aylıktı annemin bakmaya başladığı.çalışma vakitleri ayrı bişey bide işten sora gezmeye giderdi akşam yemek vaktine kadar hep annem ilgilenirdi bide gelin hanım gelince yemeğini yer öyle giderdi evine.bir kerede bir konu için kızmışlığı küsmüşlüğü olmadı annemin.ama diyorum ya keşke hakeden bi gelin olsaydı her seferinde allah razı olsun diyebilseydi arkasından konuşacağına...

kardelenimm passs :KK1: napıyon gııı pas vermeyen sensin hem geldinde hşg demiştim ben sora bişey yazmadınki ne diyekk :KK1::KK1:bu arada ahmetin resimlerini gördümm çok datlu olmuşş sahillere de gitmiş tam ısırmalık olmuş maşallahhh:nazar::nazar::nazar:

canım ya sıkma kendini hayırlısı Rabbim büyük inşallah bir gün adet oldum demek yerine müjdeli haberler veririz.öptm canım.

canım benim ilk aşılamada gonal-f kullanmıştım onun etkisi bu.kafayı sıyırmıştım bende.ağlama krizleriyle.uyku hormon ilaçları bünyenin düzenini deiştirdiği için yapıyor.bide tam mevsim geçişi ikisi eklenince mayışmışsındır.sıkma kendini içinden ne geliyorsa o şekilde davran ancak öyle stres olmazsın.öptm canım.

valla canım isimleri bilemicem ama bu kadar üzerine düşüp yaramaz olmayan isim arayışına girsende isme bakmaz istemediğin şey başına gelir sen en iyisi yaramazlığa çok takılma.uras ismi bana güzel geldi.uslu yaramaz onu bilmiyom ama :KK1:

hayırlısı be derinim Allah büyük şimdiye kadar isim düşündürmedi şimdi düşündürdüyse vardır bir hayır.Rabbim olmayacak şeyin hayalini kurdurmaz inşallah bu ay sende bize müjde verirsin.öptm canım.

canımm dedigin gibi bgün buraya gelip adet oldum demek yerine hamileyim diyelim inşaALLAH:KK16:senden ve pelinden yakın gibi inş ama hadi bakalım...ya ne bilim cnm isim aslında biz hep düşünyoz ama:KK1:bu ara yogun düşünüyorum hayırlısı inş...:emir_bebek:bide bugünlerde bebeklere içim gidiyo yaaa MAAŞALLAH hepsine.bi garip oluyom:KK5:

canım benim bende cok özledim hepinizi bebişte iyiymiş cok şükür rabbim hayırlısıyla saglıklı kcaklamanı nasip etsin inş

bir sorun yok derinim fındık zamanı oldugu icin bende evde kaldım yemek filan yaptım yoruldum ama su an evimdeyim cok şükür artık sık sık gelcem inş...güzel haberlr alırız inş senden canım hayırlısıyla...

selinam artık burdayım canım sohbetlerimizi cok özledim bende seni cok öpüyorum...

bir problem yok eboşum...ayy ne güzel ya kafa dagıtmış olursun canım banada oyle bişeyler lazım evde durmaktan cok sıkılıyorum hayırlı olsun inş güzel gecer ben ebru sanatını cok seviyorum...

canım hoşgeldin evine ve buraya özlemiştik inş güzel gecmiştir tatilin görüşmek üzre öptüm...

kardeloşum geldim canım artık buralardayım bebiş nasıl baya buyumuştur maşallah öpüyorum ikinizide...

canım sınava girmişsin inş güzel gecmiştir hayırlısı olsun göbüşüde baya buyuttun maşallah bebişimize öpüyorum cok...

canım hoşgeldin yeni görevin hayırlı olsun beren bebekte baya buyumuştur maşallah ayy yakın olsak ben seve seve bakardım ya öpüyorum seni ve güzel prensesini...

banucum inan cok sevindim inş rabbım yüzünü güldürür hayırlısıyla dualarım seninle heycanla ve merakla güzel haberlerini bekliyoruz inş...

sende hoşgeldin canım herşey yolundaymış cok sevindim...sınavdanda hayırlı sonuclar alırsın inş

selam kızlar hayırlı günler...ben adet oldum bu ayda olmadı nasip napalım hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyo elimden bidaki aya rabbim nasip ederse aşılama yaptırcam inş...rabbim yüzlerimizi güldürsün hepimize sabır versin ben yine bu aralar cok duygusallaştım ama bir iki gune toparlarım kendimi her adet oldugumda böyle oluyorum...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun görüşmek üzre...

sağolasınn canım allah razı olsunn bizde seni öpüyoruzz..canım dediğin gibi hayırlısı olsun insallah rabbim tez zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin .üzülme dimiyecem elinde olmadığını çok iyi biliyorum

insallah olur istediğiniz ismi gönlünüzce verirsiniz canım rabbim o günleride gösterecek inşallah

ayyyyyyyyyyyyyy ne güzell cok sükür sag salim doğmuşlArr rabbim hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin inşalaahhh masallah kuzucuklara

X