Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canommmm inşallah hayırlısı olsun seninde belli olmazki bakarsın gidersin kocişinin yanına yada o gelince olur :))
valla canomm bakalım ilaç hamişliği engelleyen bi ilaç değilde bukadar sorunla nasıl olur bilemem ama inanıyorumki bigün olcak dünyada olmasada ahirette inşallah

rabbbim bütün arkadaslarımın halayını cekmeyi nasip etsin inş.. daha cokkk sevincez kızlarrrrr

saolasın canım inşallah valla şimdiye kadar pozitif olmadık noldu bişe olmadı bide böyle deneyelim bu deneyin örneğide ben olayım sonra herkes böyle olumlu düşünüp peş peşe hamile kalsınlar.hehe kendimde hamile moduna girdim zaten inşallah seneye herkes bebişinin büyüme aşamalarından bahsedicekk.önceki abileri ablalarının anneleri de bizlere yardımcı olucak inşallahhh.

insallah hersey çok güzel olacak güzel arkadasımmm rabbim saglıkla kucagına alamyı nasip etsin kuzunu cookkkkkkkk mutluyumm valla diyecek bişey bulamıyorumm sükürlerrr olsunn

Sağol canım yaa inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım artık şu yavrulara.Bu arada hastaneden çıktım ama öyle dalmışımki sonuç kaç çıkıcak dış gebelikmi acaba derken yanda bi benzin istasyonunun köpekleri varmış.Mübarek hayvanlar ben iyice yanaşana kadarda seslerini çıkarmadı tam ordan geçerken bi havladılar aman Allah ım ödüm koptu bide karanlık aklım gitti resmen

kızlar bana müsade sabaha kadar halay çekmek isterdim ama gözlerim çok acıyo arkadaşımın yanından geldim babası vefat etmişti.sabah tekrar gidicem.biraz dinleneyim.hepinizi öptüm Allaha emanetsinizz..

kusura bakmayın direk dalıyorum kardelen49 um canım Allah tamamına erdirsin ben sana demiştim kesin hamişsin diye Allahım nazarlardan saklasın 9 ay boyunca sağlıklı böyle ol canım darısı sizlere kızlar hadi sıra yavaş yavaş geliyo ama azcık hızlanın uyumayın çalışın

Berrinnnnnn sagol kuzum inşşş hepimızın halayını cekıcez burada.sonrada selinosn ddgi gibi büyümelernden bahsedıcez:)

dikkat et canımm gecen aynısı benimde basıma geldi ama kediydi eşmle bi yerde bişeyler yiyoduk bahcesinde oturuyoduk bizim masanın yanına kedi geldi garson gecerken bi bas kediye kedi bi tarafa ben bi tarafa nasıl korktum anlatam

canım yaa kıyamam korktun demek aman dikkat et kendine artık
kızlar bana müsade sabaha kadar halay çekmek isterdim ama gözlerim çok acıyo arkadaşımın yanından geldim babası vefat etmişti.sabah tekrar gidicem.biraz dinleneyim.hepinizi öptüm Allaha emanetsinizz..

selinam başınızsaolsun canım allah sabır versin arkadaşınada
sende iyi bak kendine kuzum iyi geceler

Kardelenim cnm,demek korktn kıyamam pis çöpekler:)aman Allah korusun gece bide.
Selinam güle güle canım iyice dinlen ve bak sanada dmstr ama ben dıyım yinede belinın altına yukseklık koyup uzan hep cnm doktor öyle demişti.öptüm seni.

çalışmakla olmuyo malesef canım rabbim dilemedikten sonra

koptummmmmmm kıyamam kedişe yaaa...bikeresnde kv ile bizim burda meydanda banklar var oturup dinlenek dedik.ben oturdm snra kv otururken bı viyaklama ve bankın altından koca köpek kacıyodu garibim megerse kv ayagına basmıs.hem cok uzulmustum hemde korkmustk.

allah allah niye smıle çıkmıyo ya çok güldüm hatta koptum :)))

ayyy valla bende cok korktum eşim diyo ki keediden cok sen korktun bembeyaz oldun diyo paniksin diyo bana ):

çalışmakla olmuyo malesef canım rabbim dilemedikten sonra

haklısın canım umut etmekten dilemekten başka azcık ta çalışmaya ihtiyaç var kızlar sizi öpüyyorum benim canım biraz sııkkın üzgünüm şimdi sizide üzmeyim sonra bi ara anlatırım kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…