Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bebek bekleme sürelerimiz

banu .................12 yıl :KK24:
Ebrar.................11 yıl :KK24:
Derin .................7 yıl :KK24:
Aleyna................4 yıl :KK24:
Garip...................2 yıl :KK24:
Pelin...................2 yıl :KK24:
Selina ................2 yıl :KK24:

En kısa zamanda böyle olmak dileğimiz :KK49::KK49::KK49:

hamişlerimiz

kardeloş(erkek):nazar::nazar:

Tosti(kız):nazar::nazar:

Semra(erkek):nazar::nazar:

Elif(kız):nazar::nazar:

Boncuk:nazar::nazar:(ikizler yolda inşallah)

berrin :nazar::nazar:

Gökçerana :nazar::nazar:(ikinci melek yolda)

kardelen49 :nazar::nazar:(taze hamişimiz )bugünleri gösteren rabbime sonsuz şükürler olsun

flan:nazar::nazar:(taze hamişimiz )

annişlerimiz

birsen(hüseyin emre ):emir_bebek::nazar:

Gökcerana (gökçe naz):nazar::emir_bebek:

Derdanur(esma sude ):emir_bebek::nazar:

Cicili(mert):nazar::emir_bebek:

Kayra (beren):emir_bebek::nazar:

Rana (rana buğlem ):nazar::emir_bebek:

Anatolia:emir_bebek::nazar:(oğluşumuz dünyaya geldi)

sevcan :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(erdeniz ve ediz )

ece :emir_bebek::nazar:(kızımız dünyaya geldi)

şuanda ağlıyorum ya şükürler olsun denicek kelime yok
darısı bizlere olsun
kardelenimde sağlıkla kucağına alsın bebişi inşallah

Anam anammmmmmmmm iki dk ayrıldım ebuş patlatmış bombayı olleyyy HOŞGELDİN BEBEKKKKKK:KK9::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64: KARDELENİMMMMMM HAYIRLI OLSUN NASIL MUTLU OLDUM YAAAA CANIMMMM hadi halaya kızlar neredesinizzzz:KK64::KK64::KK64:

anam anammmmmmmmm iki dk ayrıldım ebuş patlatmış bombayı olleyyy hoşgeldin bebekkkkkk:KK9::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64: Kardelenimmmmmm hayırlı olsun nasıl mutlu oldum yaaaa canımmmm hadi halaya kızlar neredesinizzzz:KK64::KK64::KK64:

cano vall bende aynıyım ya çok mutluyum çok
hayde hobaaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Amin canım benım aminnn...
Amanın kızlarrr dizimi sehpanın sivri köşesıne bi carptm ki sormayın dünyam karardııııı:KK60:sevinçten olsa gerek helecandan haha.
Kardelenımmmm taze hamişimiz hoşgeldin duygularını alalım:KK1:

ben geldim kızlar ay eboşum beni listeye koymuşsun bile ben sana koyma demedimmiiiii:KK1:Şaka bir yana sağol canım benim İnşallah çıkmam o listeden annişler bölümüne geçerim bu sefer.Ya geç geldim kusura bakmayın karıştı biraz durumum ama şükür güzel neticelendi.Dr alttan ultrasonla baktı ama ben titriyodum resmen bakmadan önce.Dr ellerimi tuttu kardelencim seni seviyorum sakin ol güzel olucak inşallah dedi:KK1:terapist gibi.Neyse baktı baktı kese görünmedi.Ya dış gebelik yada henüz küçük dedi.Acile gidip kan ver 1000 in altındaysa ne ala üstündeyse ona göre değerlendircez dedi.İlaçlarımı yazdı kullanmaya başla sen dedi.Neyse çıktım ama moralim bozuldu gözler dolmaya başladı.Gittim kan verdim sonra eşimle buluştuk yemek yedik parkta yürüyüş yaptık iyi geldi açıldım.Sonra dr un sekreteri aradı.Tebrikler değeriniz 124 hamilesiniz dedi.ay ne dilerseniz dileyin benden dedim:KK9: ŞÜkürler olsun kızlar yaa inşallah bu sefer olucak güzel düşünmek istiyorum.Hepinize teşekkürler heyecanımı paylaştığınız için bu mutlu anımda yanımda olduğunuz için sizleri seviyorum.Bende azcık halay çeksem bişey olmaz herhalde dimi:KK64::KK64::KK64:

Son düzenleme:
derinim nasılsın canım hepiizi çok özledim...
senam nasılsın canım bizde özledik seni herşey yolunda inşallah öpüyorum seni allaha emanet ol
ebrarcığım,kardelen 5233 canım yetişemedim sizlere,derinciğim seni de görüyorum canım,nasılsın?:KK71:biz döndük kayseri'ye,sabah aile dr.una gittik,hafta içi aramışlardı,kayıt yapmamız için gelmeniz gerekiyor diye,gittik bizde,gebelik kartı hazırladılar,hafta sonuda kadın doğumcuya gitmemi söylediler,kese ve kalp atışı için gidilecek,inşallah hafta sonu güzel haberler alırım,dua ediyorum,bekliyorum:KK31:
canım hadi hayırlısı kuzucuğunu sağlıkla kucağına al inşallah pıt pıtlarıda enkısa zamanda duyarsın inşallah flanım
buarada saol canım ben iyiyim şükür
Canlarımm benım Allah hepınızden razı olsun dualarınızla kendımı cok ıyı hıssettım zaten.Rabbım ınsallah pozıtıf sonucları gormeyı hepımıze nasıp eder.asılamam tam 13.05 te yapıldı yarım saat dınlendım progesteron verdı fıtıl gıbı kullanırsan daha ıyı dedı.21mayısta adet olmazsan gel dedı.olmıcam zaten gıtcem kan testı ıstıcek sonra keseye bakcaz :)) kasıklarım felaket ağrıyor uzandım oyle.aksama ınsalllah kardelenımın halayını cekecem bebıste ıyıce yerlesecek hehehe.bu arada ne bereketlı gunmus dr un orda benle beraber 4 asılama yapıldı :)) hadı optum herkesııı.
canım maşallah hadi hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsun kuzucuğun iyi olmana pozitif olmana çok sevindim canım maşallah sana
kardeloşum cok haklısın niye kızayımki ama ben olumzusluk olsun diye demiyorum icime dogan o tabi hayırlısı olsun inş rabbim nasip eder duada ediyorum aslında pozitifim ben belkide kendimi kandırmaya calışıyorumdur bilmiyorumki sadece rabbime sıgınıyorum yüzlerimizi güldürü inş...seni ve ogluşunu öpüyorum canım...

amin eboşum inş rabbim hepimize nasip etsin ama kendinidee say canım...kolay gelsin cok yorma kendini bende yine camlarımı silcem silmiştim ama yagmurda berbat oldular öpüyorum seni...

flanım moralimi bozmuyorum canım sadece icime oyle doguyo rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize inş...

derinim cok istiyorum yanılmayı inş sizin dediginiz olur canım son 5 gün hayırlısı olsun hepimiz icin...:KK16:

canım hayırlısı olsun inş bu pozitiflik bebişini sana getirir...dualarım seninle öpüyorum...akşam bende gelcem inş kardelenimin halayını cekmeye:21::21:
peloşum tabiki kendimide sayıyorum kuzum merak etmeyin ben buayki müjeleri dedim benim bu ay çok zor malum ilaç kullanıyorum
inşallah sende 5 gün sonra müjde verirsin kuzum
saol canım inşallah.bu ay hepimiz müjdeleri vericez sen gerçi olmadı diye düşünüyorsun ama inşallah arkadaşlarında dediği gibi bu sefer bizim dediğimiz olurda senin halayını çekeriz canım.benimde dualarım seninle.öptm canım.

aynen canım sağlıkla gelsinlerde başka birşey istemem.gece 2 kişinin rüyasına girmişim biri annem hadi o psikolojik dicem çok düşünmüştür beni ama diğeri aşılamamı bilmeyen biriydi.Allah hayırlara çıkarsın inşallah rüyalarda çok güzel.bende hissediyorum neticede güzel olucak inşallahh.büyük gün 21 mayıss :):KK1:

evet ablacım hayırlısıyla inşallah bende diyorum en fazla ikiz olsun onun üstü her zaman diken üstünde durdurur.Allahım sağlıkla doğacak yavruları nasib etsin hepimize inşallah.kendini yazmamışsın listeye gerçi sen listesiz hep ön sıradasın benim dualarımda bile ilk sen varsın.kimse gücenmesin tabide nedense ilk senin kalmanı istiyorum diğer herkesinde hamile kalmasını istiyorum ama neyse inşallah kimseyi gücendirmem.öptm ablacım.

Allah razı olsun flanım inşallah 21 mayısta bende halayın başına geçicem :))

canım ya dakikasında gelmiş yazmışsın.Rabbim kabul etsin dualarını Allah razı olsun tam 13.05 te işlem bitti.evt moralim süperdi halada akşam halay çekeceğim için süper gidiyor.Kardelenim sağolsun bu moralime müjdesiyle katkıda bulundu Allah ta onu güldürsün inşallahh.

saolasın derinim Allah razı olsun.Rabbim inşallah kocişine ilk kavuştuğun gün senin yavrunu da göbüşüne kondurur.inşallah en kısa zamanda seninde halayını çekmek nasib olur.Allahım tez zamanda burda hamile olmayan kalmasında kapatıp cici topik açalım inşallahhhhhhh....
selinoşum saol kuzum inanki duygulandırdın beni allahımda senin gönlüne göre versin inşallah bu son tedavin olsun hayırlısıyla gelsin sıpan .sizde hep benim duamdasınız inşallah birgün dualar kabul olucak kuzum .dikkat et kendine bolca dinlen .hadi sen müjde vericen buay inanıyorum ben
canımmmm aynen tam saatinde burdaymısım bilmiyodum kacta olacagını:)amin amin amin cnm selinam dualarımız kabul olsun inş.ALLAH senden de razı olsun bebişim...ay ne guzel dedin inanki az önce yeminle aynı şey gectı icımden.yanı hepımız kalalımda kapayalım burayı:KK1:
canım ebusuma basta dua etmene neden gücenelim,ben eminimkı burdakı herkes dua ederken ebrarım ve banumu söyluyordur ilk.benimde öyle.herkese edıyorum ama en bas ebrarım banuşum.
derinim canım arkadaşım allah razı olsun inşallah hepimiz peş peşe hamiş haberleri verelim artık kıralım şu şeytanın bacağını kardelenim ayağını sürüsün inşallah
slm kızlar nasılsınız
derinim canım bence çok güzel olur eşinle olmuş oluesun inş ikiniz içinde hayırlısı ne ise o olsun balım
bende halaya geldim ama benim pc nin sahibi damlar şimdi markete kadar gitti
ben şididen çekiyim inş heşey yolunda gider:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

derdam halayda olduğun için saol canım öpüyorum senide

kızlarrrrrr sükürler olsun nedenirki kardelenim kaç saattir bekliyorum halay cekemiyorum kızlar alıntı da yapamadım cokkkk mutluyum rabbim cokkk büyük .kardelenemim rabbim kucagına da almayı da nasip etsin beni de aglattın kuzum çooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mutluyummmm

ben geldim kızlar ay eboşum beni listeye koymuşsun bile ben sana koyma demedimmiiiii:KK1:Şaka bir yana sağol canım benim İnşallah çıkmam o listeden annişler bölümüne geçerim bu sefer.Ya geç geldim kusura bakmayın karıştı biraz durumum ama şükür güzel neticelendi.Dr alttan ultrasonla baktı ama ben titriyodum resmen bakmadan önce.Dr ellerimi tuttu kardelencim seni seviyorum sakin ol güzel olucak inşallah dedi:KK1:terapist gibi.Neyse baktı baktı kese görünmedi.Ya dış gebelik yada henüz küçük dedi.Acile gidip kan ver 1000 in altındaysa ne ala üstündeyse ona göre değerlendircez dedi.İlaçlarımı yazdı kullanmaya başla sen dedi.Neyse çıktım ama moralim bozuldu gözler dolmaya başladı.Gittim kan verdim sonra eşimle buluştuk yemek yedik parkta yürüyüş yaptık iyi geldi açıldım.Sonra dr un sekreteri aradı.Tebrikler değeriniz 124 hamilesiniz dedi.ay ne dilerseniz dileyin benden dedim:KK9: ŞÜkürler olsun kızlar yaa inşallah bu sefer olucak güzel düşünmek istiyorum.Hepinize teşekkürler heyecanımı paylaştığınız için bu mutlu anımda yanımda olduğunuz için sizleri seviyorum.Bende azcık halay çeksem bişey olmaz herhalde dimi:KK64::KK64::KK64:

tatlımmmm hayırlı ugurlu olsun,ALLAHIM sonuna kadar sorunsuz bi 9ay gecırmeyı nasıp etsın ınş.ondan sonrada pamugunu sağ salim kucagına almayı nasıp etsın.duyguların tarifi yok cano.cok ama cok mutlu oldum hadı tut elimi fazla zıplama ama :KK1::KK64::KK64::KK64:

çok şükür canım yaa Allahım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasib etsin canım.çokkk ama çok mutluyummmm :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::119::119::119::119::119::119::119::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canımmmmm çok mutlu oldum ya çok şükür valla mesa geldi nasıl açtım bilemedim :))arıyamadımda rahatsız etmek istemedim
listeye koyucam sen karışma demiştim dimi koydum işte allahın izniyle annişlere terfi edicen canım
herşey ogüzel kalbince olsun :nazar::nazar::nazar:

çok şükür canım yaa Allahım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasib etsin canım.çokkk ama çok mutluyummmm :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::119::119::119::119::119::119::119::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

selinoş 21 mayısdada senin halayını çekicez kuzu allahımın izniyle :21::21:

insallah hersey çok güzel olacak güzel arkadasımmm rabbim saglıkla kucagına alamyı nasip etsin kuzunu cookkkkkkkk mutluyumm valla diyecek bişey bulamıyorumm sükürlerrr olsunn

tatlımmmm hayırlı ugurlu olsun,ALLAHIM sonuna kadar sorunsuz bi 9ay gecırmeyı nasıp etsın ınş.ondan sonrada pamugunu sağ salim kucagına almayı nasıp etsın.duyguların tarifi yok cano.cok ama cok mutlu oldum hadı tut elimi fazla zıplama ama :KK1::KK64::KK64::KK64:

ay ağlatcaksınız ama.Bu zamana kadarki gebeliklerimde sevincim fazla uzun sürmedi bu 5.gebeliğim inşallah bu sefer olcak.Canlarım çok sağolun gerçekten benden çok sevindiniz valla:KK43:
Bu arada dr progestan folbiol clexan bide immün sistemini baskılayıcı bi ilaç verdi yarın alıp başlıycam inş.

Selinam aşılaman hayırlı olsun canım bu pozitifliğinle herşey daha da güzel olucak maşallah sana valla bana örnek oluyosun.Bu halaylar bitmiycek bu yıl inşallah seneye bebeklerimizden bahsedicez

Ebuşum benim amın cnm sizler ins peşpeşe verin benım seneye en erken biliyosun.şmdı tedavı olanlar vercek selinam,pelinim,garıpcım:KK64:önumuzdekı ay da sen ve banum.aleynada heran sürprz yapabilir bence:KK1:he senı öbur ay ddm cunku ddgn gibi ilac kullanıyosn ama bellıde olmaz kız:)

ay ağlatcaksınız ama.Bu zamana kadarki gebeliklerimde sevincim fazla uzun sürmedi bu 5.gebeliğim inşallah bu sefer olcak.Canlarım çok sağolun gerçekten benden çok sevindiniz valla:KK43:
Bu arada dr progestan folbiol clexan bide immün sistemini baskılayıcı bi ilaç verdi yarın alıp başlıycam inş.

Selinam aşılaman hayırlı olsun canım bu pozitifliğinle herşey daha da güzel olucak maşallah sana valla bana örnek oluyosun.Bu halaylar bitmiycek bu yıl inşallah seneye bebeklerimizden bahsedicez

canım ağlama ağlayışın mutluluktan olsun kuzummm
bebiş iyi oldunda ilaçlar vız gelir canooo :KK51:

X