Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Yalnız az önce banu ve derini altta gördüm ama çıkmışlar,en azından bi slm verebilrdiniz kızlar dimi

canım emre 1630 gr 40 cm doğdu 32+5 te

Beslenmesi nasıl ki fotolarda tosuncuk gibi gözüküyor ama :S

yok canım en fotolara bakma öyle gösteriyo normalde 4 saatte bi öğünde 180 falan yemesi lazım bizimki 3 saatte 90 yada 105 ml yiyo bazende mama yerine çorba falan veriyorum

Sağol canım hiç bilmiyorum orda muyene eden KBB doktoru cahile bile denmez ona.
Yalnız az önce banu ve derini altta gördüm ama çıkmışlar,en azından bi slm verebilrdiniz kızlar dimi
Canım ben seni görmedim çıkınca bir süre daha online gözüküyoruz ya ona denk gelmişsindir birde ayşe bende film izliyor beraber ondan tam bakamıyorum ama kırıldını hissedince gördüm hemen yazıyım dedim.Öpüyorum canım seni.

Naber birsen nasılsın epeydir görüşemedik bu aralar bir sürü şey yaşıyoruz canım senin emrede diş çıkarıyor galiba ondanmı huysuz...

sağol canımsın sen nasılsın bakalım az kaldı doğuma maşallah cnm hayırlısıyla alırsın umarım meleğini kucağına

Kızlar buralardayım ama ayşeyle sevimli hayalet casper izliyoruz ondan çok bakamıyorum hepinizi öptüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…