Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Burcum hoşgeldin canım Ayşecimiz için duamız var Allah razı olsun burdaki ablaları okudu.

Sagol valla ebrarım bende yatardm daha cuma cuma ne mannakım he...banuş sorma fena alıştm burda uyumaya ben..ama geldımmmm ayşecigimın duasını 4gözle beklıyorum..BURCUhoşgeldın cnm.

AYŞEMİN DUASINA canı gönülden amin diyorum
RABBİM okunan ezanlar hürmetine şifa versin hayırlı sonuçlar çıkmasını nasip etsin
ayşemize ailesiYle hayırlı ömürler nasip etsin inşallah (AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN)

AMİNNNNNNN Rabbim inşallah yüzümüzü güldürsün.Allahım tüm evlatlarımızı korusun dermansız dert vermesin.

Hoşbulduk canımmmm iyiki aradın valla akşam geç yattık birde sakinliyimde ilaçta içmiştim heralde akşama kadar uyurdum cuma günü sela saati normalde uyumam ama...
doğrudur canım çok geç yattık gerçektende olsun sonuçta burdayız ve amin dedik çok şükür
Sagol valla ebrarım bende yatardm daha cuma cuma ne mannakım he...banuş sorma fena alıştm burda uyumaya ben..ama geldımmmm ayşecigimın duasını 4gözle beklıyorum..BURCUhoşgeldın cnm.
olsun cano yaa ben tahmin ettim uyanamadığınızı .neyse burdasın ya gerisi mühimdeğil
AMİNNNNNNN Rabbim inşallah yüzümüzü güldürsün.Allahım tüm evlatlarımızı korusun dermansız dert vermesin.

aminnnnnn kuzen inşallah ya her nerde şifa bekliyen varsa şifa bulsun inşallah

Amin amin amin yüzlerce amin...ALLAHIMinş ayşemizin korkulacak birşeyi yoktur senin izninle...ins hersey guzel cıkar ve ebru banu burcu cümle yakınları bi rahat nefes alır...rabbim tüm hasta evlatlara şifa versin...tüm evlatlardan kötu hastalıkları def etsın.amın.

selinam ya inanki duygulandırdın beni kuzum her anne gibi bizde layığız aslında ama işte heralde zamanı var kuzum inşallah hiçbiriniz bizler kadar beklemeden kavuşursunuz evlatlarınıza tabi bizde .güzel yüreklim tekrardan saol inanki tuhaf oldum okurken yaa .allahım sanada gönlünce versin herşeyi
buarada doktor konusunda yazdıklarına katılıyorum zaten hayırlısıyla tahliller iyi çıksında banumla gidip yolucaz o mannağı
sanada geçmiş olsun canım duaya yetiemedin herlde işin uzun sürdü
sevcanım saol canım allah razı olsun paşalar ve sen allaha emanetsin kuzum
YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR

saol tostim sanada hayırlı cumalar duanada canı gönülden amin diyorum

ebrar allah razı olsun senden inşllah senide allahım en kısa zamanda bi bebekle sevindirsin..

derin hoşbulduk banudan hepinizi tanıyorum zaten.
banucum gelsene
cümlemizden canım allahım kabul etsin tez vakitte rahat bir nefes alın inşallah tatlım ayrıca zeynep kuzusunuda öpüyorum allah bağışlasın evladını inşallah
duaların içinde canı gönülden amin diyorum

aminnnnnn inşallah canım inşallah tek dileğimiz şuanda o

Canlarm cıkmak ıstemezdm ama karnım fena byerlerı acil ziyaret etmem gerek.:)
burcucum evet tanıyosndr bız artık bı aile olduk kuzum.öptm.
Banuşum artık skma canını hersey gzl olck ıns arkadasm.
Ebuşşş eline saglik rabbim yaptgn bu dualarn karslgnı kat kat versn ayrca selınama katılıyorum 3üzn olsnda tekmelern alasını gör hehe...
Selınam cok sagol cnm ıyı dıleklern ıcın cok öptm senı cnmmm.hepınız herseyın en guzelıne layıksnz canlarım.
Kızlar ben kactm yoksaaaaa hahaha.

arkadaşlar hepimiz yeni kalktık kahvaltı yapalım bence
benimki camiden gelmeden hazırlayım kahvaltıyı öpüyorum sizi gece grüşürüz nasipse bugün evde olmuycam .
tekrardan dualarımız kabul olsun inşallah

s.a arkadaşlar yeniyim ben.nasılsınız .benim de dileğim anne olmak.. allah en kısa zamanda hepimize bebiş nasip etsin

Amin ebuşu.
hayırlı cumalar canom
uyandırma servisi iş başındaydı nedemek rica ederim canım
Valla iyiki kaldırdın yoksa daha uyuyacaktık.
Sorma canım çok düşüncesiz delinin teki inşallah canım haftaya temiz sonuçlar alırız.
Sağol arkadaşım sende eşinde kendi canınız gibi üzüldünüz ve dua ettiniz Allah sizinde gönlünüze göre versin.
Sorma selinacım koca hastahanede çattık deliye çocuğunda ödünü kopardı ama inan çok ah aldı onunda başına gelcek var inşallah bizim sonuçlarda haftaya temiz çıkarda rahatlarız.
Amin canım Rabbim inşallah şifa versin.
YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR
Aminnn canım.
Amin canım.
Öyle canım valla sen istikrarla giriyosun göbişinle...
Allah hayırlara çıkarsın canım çok güzel bir rüya görmüşsün.

Tamam canım akşama görüşürüz inşallah.
İnşallah arkadaşım koş sen koş::))
Amin sağol kuzennnn.
Haha ne oldu kız bize bilmem ama sana kaynana ucağı sıcak geldi galiba::)
aminn.amin.banu kuzum gelsene
Amin burcucum inşallah haftaya rahatlamış olucaz inşallah.Sen gel canım zaten gelicen öptüm zeynoşuda.

Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…