Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banummmm amin cnm bak gör öyle bı rahatlıcksnz kı..ynlz o doktorada haddını musaıt bı zamanda bildirin.olmadı ebuş sen ben gıderz yolmaya:)
GÜNEY hoşgeldin aramıza.ıns bigun sende anne olursn tez zamanda.anlat ıstersen ne zamandr ıstıyosn?
FASULYE sende hoşgelmşsn cnm.bak ne gzel duaya denk geldın.ayşemiz degısk agzlardan da dua almş oldu...sende nevar neyok ne zamandr beklıosn?

çok geçmiş olsun ayşe'ye inşallah en kısa zamanda şifa bulur Rabbim çok büyük dermanınıda gönderecektir inşallah

hayırlı cumalar kızlar kusurabkmayın sag elımın bileğini incittim zor yzıyorum oyüzden girip okumakla yetiniyorum ben kendim hakkında savunma yapmıcam benı tanıyan tanıyor zaten elımden geldıgınce takip ediyorum sizleri ama elimde olmyann nedenlerden giremiyorum
ebuşum rüyan hayır olsun cnm insallah gerçeğide olcak dualarım senınle duanızada can gönülden amin diyorum

amin
rabbim bütün melekleri korusun ayşeciğede şifalar versin inş.

Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:

cnm ayşe kızımızın duasına tekrar AMİN diyorum.mısafırım yenı gıtti ancak gırebıldım.
herkesi öpüyorum.biraz uzanacağım yarım saate eşim gelecek zaten.o zamana dek uyuyayım fena bastırdı uyku.opuyorum hepınzıııı

hoşbulduk. ben 1 yıl 2 aylık evliyim. 6 ay önce kürtaj oldum. iki ay kkorunduk 4 aydır istiyoruz ama pko ve hormon bozukluğu var.gelecek ay yumurta çatlatma iğnesi vercekmiş doktor inş iyi olur.

işarettir ablam inşallah yaa :)
amın ablam cümlrmızın ınsallah

cnm gunaydın rastlaştık nıhayet )))
sana da hayırlı cumalar nasılsın?
ayy canım ya yazıp çıkmıştım görmedim yazdığını.kusura bakma inş bi daha karşılaşırız canım öptüm.
YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR
amin amin aminnn tşk tostim dua için.öptümm
kızlar sizlere dua dan sonra yazıcam
şimdi dua vakti
selinam senin hazırladığın duayı paylaşıcam kuzum tekrardan ellerine sağlık
rica ablacım ne demek şifa olsun inşallah ayşemize.
amin ablacım eline yüreğine sağlık.Rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı.öptm
amin ablam Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin inşallah.o günler çok yakın ben hissediyorum.
canım ya sende saol inşallah çok yakında hepimiz sevinicez.
Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:

amin canım Rabbim kabul etsin inşallah.ben duaya yetişemedim hesapta olmayan işler çıktı.zaten öğleden sonrada günüm vardı koşturmacada oraya gittim.gözüm içinde dr göz damlası verdi yine.öyle işte.öptüm hepinizi hayırlı akşamlarr.

Boncugum gecmıs olsn cnm msn acmıyo musn kı hıc gormuyorum...o konu hakknda da savunma yapacagn bısy yok ztn cnm.topici önemsemeyen herkimse o üstüne ztn alınır.naptn bılegıne hayırdır?

hoşbulduk. ben 1 yıl 2 aylık evliyim. 6 ay önce kürtaj oldum. iki ay kkorunduk 4 aydır istiyoruz ama pko ve hormon bozukluğu var.gelecek ay yumurta çatlatma iğnesi vercekmiş doktor inş iyi olur.

cnm hic takma kafaya.bak erkenden kalmışsn yinede olumsz sonuclanms ama olsun...ins yıne kalırsn hayırlısyla.

Boncugum gecmıs olsn cnm msn acmıyo musn kı hıc gormuyorum...o konu hakknda da savunma yapacagn bısy yok ztn cnm.topici önemsemeyen herkimse o üstüne ztn alınır.naptn bılegıne hayırdır?
canımsın kavgada oldu malesef ters hareket msn açıyorum ama sizi hiç göremiyorum anlatıcak okadar çok şey varki karşılaşsak

canım rabbim insallah o rüyanın gerceğini yastr sana en kısa zamanda etkilenmemek mümkün değil rabbim hepimizin yüzünü güldrsün inş.

c

rabbim ayşemize şifa verir insallahhh canı gönülden aminnnnnn diyorumm

YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR

Günaydın diyim kızlar ebuşum kaldırmasa daha uyurdum sonrda üzülcektim.

herkeze merhaba banucum kaldırdı benide uynamıştım tekrar uyumuşum..bende geldim

herkeze hayırlı cumalar dualara tüm kalbimle amin diyorum

çok geçmiş olsun ayşe'ye inşallah en kısa zamanda şifa bulur Rabbim çok büyük dermanınıda gönderecektir inşallah

slm kızlar nasılsınız valla uyandırma servisi güzelmiş ben emreyi yollayım o daha güzel uyandırıyo hele geceleri bi bağırıyo aniden insanın aklı çıkıyo bu aralarda sağolsun hiç uykusu yok genelde sabaha kadar oturuyoruz ayşeciğin duasına amin diyorum valla bende kendim için savunma yapmayacam herkesler tanıyo beni sizleri özlüyorum ama halimi görseniz acırsınız neyse kimler var bakalım

Valla biz 3 lü gidersek yolarız saç bırakmayız terbiyesizin.
Amin canım inşallah.
amin
rabbim bütün melekleri korusun ayşeciğede şifalar versin inş.
Aminnn.
Sağol canım sana iyi uykular az kaldı sevcan uyu şimdi sonra ayaktasın bil bugünlerin kıymetini.
Amin canım biliyorum evde osan gelirsin zaten gözünede çok geçmiş olsun.
Amin berrincim inşallah.

Merhaba arkadaşlar,Topiğimiz artık sabit değil galiba görünce şaşırdım ne alaka neden böyle yapmışlar???

Ayşecğin duasına canı gönülden aminnnn,Rabbim şifasını versin prensesin, ayrıca doktorun söylediklerini de aklım almıyor okumakla adam olunmuyor işte cahillik,Banum doktor asistanmıydı ki hastaların ruh halinden anlamıyor koca insanlarla öyle konusmuyorlar küçück cocugun yanında ne demiş zeka özürlü yaa...

Derinim facede bişe okudum smile la ilgili Allah yardımcınız olsun cnm yaa,inş çok uğraşmadan halledebilirsiniz.

Eboşum rüyan çok güzelmiş yaa demek oğluşun hee :)Allah hayırlara çıkarsın inşaallahh,Rabbim tez zmanda o günleri göstersin (aminnnn)

Boncugum geçmiş olsun bileğini inctmişsin galiba cnm...

Kardeloş yok görmedim onu nerde ki?

Birsenim senin prenses iyileşti mi,nasıl? Emrecik nasıl?

Selinam sen nasılsın cnm?

Sevcanım maşallah cnm abbim sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin,cicişlerini de güle güle kullanın inşaallahh...

Eee kızlar aklıma gelmeyen isim yazamadıklarım,sizler nasılsınız?
Msn açtım kızlar inşaallah karşılasırız ne zamandır konusamadık hiç...

iyiler canım emre huysuz ama gerçi doğduğundan beri aynı inşallah yakında düzelir kızımda iyi sgl alerjik astım olduğu için arada tutuyo krizleri öksürüğü fazlalaşıyo sen nasılsın canıminşallah oğlun zamanında gelir emre 32+5 te gelmişti

Ay cnm inşaallah düzelir,Allah yardımcın olsun yaa...Bende iyiyim çok şükür,inşaallah cnm inş zamanında gelir,martta doğum yapacaklardan biri erken doğum yapmış bu hafta kıyamam yaa minicik bebek Rabbim şifa versin emrecik iyi toparladı kendini gene o kaç kg doğmuşstu ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…