Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Banummmm amin cnm bak gör öyle bı rahatlıcksnz kı..ynlz o doktorada haddını musaıt bı zamanda bildirin.olmadı ebuş sen ben gıderz yolmaya:)
GÜNEY hoşgeldin aramıza.ıns bigun sende anne olursn tez zamanda.anlat ıstersen ne zamandr ıstıyosn?
FASULYE sende hoşgelmşsn cnm.bak ne gzel duaya denk geldın.ayşemiz degısk agzlardan da dua almş oldu...sende nevar neyok ne zamandr beklıosn?

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN AYŞEMİZE ŞAFİ İSMİNLE şifalar ver .içinde bulundUKları zor günleri hayırlısıyla atlatmalarını nasip et .hayırlı sağlıklı bir ömür nasip et YARABBİM .okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

çok geçmiş olsun ayşe'ye inşallah en kısa zamanda şifa bulur Rabbim çok büyük dermanınıda gönderecektir inşallah

hayırlı cumalar kızlar kusurabkmayın sag elımın bileğini incittim zor yzıyorum oyüzden girip okumakla yetiniyorum ben kendim hakkında savunma yapmıcam benı tanıyan tanıyor zaten elımden geldıgınce takip ediyorum sizleri ama elimde olmyann nedenlerden giremiyorum
ebuşum rüyan hayır olsun cnm insallah gerçeğide olcak dualarım senınle duanızada can gönülden amin diyorum :KK54:

YA RABBİ
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
ALLAHIM SEN AYŞEMİZE ŞAFİ İSMİNLE şifalar ver .içinde bulundUKları zor günleri hayırlısıyla atlatmalarını nasip et .hayırlı sağlıklı bir ömür nasip et YARABBİM .okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

amin
rabbim bütün melekleri korusun ayşeciğede şifalar versin inş.

Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:

cnm ayşe kızımızın duasına tekrar AMİN diyorum.mısafırım yenı gıtti ancak gırebıldım.
herkesi öpüyorum.biraz uzanacağım yarım saate eşim gelecek zaten.o zamana dek uyuyayım fena bastırdı uyku.opuyorum hepınzıııı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Banummmm amin cnm bak gör öyle bı rahatlıcksnz kı..ynlz o doktorada haddını musaıt bı zamanda bildirin.olmadı ebuş sen ben gıderz yolmaya:)
GÜNEY hoşgeldin aramıza.ıns bigun sende anne olursn tez zamanda.anlat ıstersen ne zamandr ıstıyosn?
FASULYE sende hoşgelmşsn cnm.bak ne gzel duaya denk geldın.ayşemiz degısk agzlardan da dua almş oldu...sende nevar neyok ne zamandr beklıosn?

hoşbulduk. ben 1 yıl 2 aylık evliyim. 6 ay önce kürtaj oldum. iki ay kkorunduk 4 aydır istiyoruz ama pko ve hormon bozukluğu var.gelecek ay yumurta çatlatma iğnesi vercekmiş doktor inş iyi olur.

işarettir ablam inşallah yaa :)
amın ablam cümlrmızın ınsallah

cnm gunaydın rastlaştık nıhayet :KK66:)))
sana da hayırlı cumalar nasılsın?
ayy canım ya yazıp çıkmıştım görmedim yazdığını.kusura bakma inş bi daha karşılaşırız canım öptüm.
YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR
amin amin aminnn tşk tostim dua için.öptümm
kızlar sizlere dua dan sonra yazıcam
şimdi dua vakti
selinam senin hazırladığın duayı paylaşıcam kuzum tekrardan ellerine sağlık :KK34:
rica ablacım ne demek şifa olsun inşallah ayşemize.
AYŞEMİN DUASINA canı gönülden amin diyorum
RABBİM okunan ezanlar hürmetine şifa versin hayırlı sonuçlar çıkmasını nasip etsin
ayşemize ailesiYle hayırlı ömürler nasip etsin inşallah (AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN)
amin ablacım eline yüreğine sağlık.Rabbim kabul etsin inşallah dualarımızı.öptm
selinam ya inanki duygulandırdın beni kuzum her anne gibi bizde layığız aslında ama işte heralde zamanı var kuzum inşallah hiçbiriniz bizler kadar beklemeden kavuşursunuz evlatlarınıza tabi bizde .güzel yüreklim tekrardan saol inanki tuhaf oldum okurken yaa .allahım sanada gönlünce versin herşeyi
buarada doktor konusunda yazdıklarına katılıyorum zaten hayırlısıyla tahliller iyi çıksında banumla gidip yolucaz o mannağı
sanada geçmiş olsun canım duaya yetiemedin herlde işin uzun sürdü

sevcanım saol canım allah razı olsun paşalar ve sen allaha emanetsin kuzum

saol tostim sanada hayırlı cumalar duanada canı gönülden amin diyorum
amin ablam Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin inşallah.o günler çok yakın ben hissediyorum.
Canlarm cıkmak ıstemezdm ama karnım fena byerlerı acil ziyaret etmem gerek.:)
burcucum evet tanıyosndr bız artık bı aile olduk kuzum.öptm.
Banuşum artık skma canını hersey gzl olck ıns arkadasm.
Ebuşşş eline saglik rabbim yaptgn bu dualarn karslgnı kat kat versn ayrca selınama katılıyorum 3üzn olsnda tekmelern alasını gör hehe...
Selınam cok sagol cnm ıyı dıleklern ıcın cok öptm senı cnmmm.hepınız herseyın en guzelıne layıksnz canlarım.
Kızlar ben kactm yoksaaaaa hahaha.
canım ya sende saol inşallah çok yakında hepimiz sevinicez.
Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:

amin canım Rabbim kabul etsin inşallah.ben duaya yetişemedim hesapta olmayan işler çıktı.zaten öğleden sonrada günüm vardı koşturmacada oraya gittim.gözüm içinde dr göz damlası verdi yine.öyle işte.öptüm hepinizi hayırlı akşamlarr.

Boncugum gecmıs olsn cnm msn acmıyo musn kı hıc gormuyorum...o konu hakknda da savunma yapacagn bısy yok ztn cnm.topici önemsemeyen herkimse o üstüne ztn alınır.naptn bılegıne hayırdır?

hoşbulduk. ben 1 yıl 2 aylık evliyim. 6 ay önce kürtaj oldum. iki ay kkorunduk 4 aydır istiyoruz ama pko ve hormon bozukluğu var.gelecek ay yumurta çatlatma iğnesi vercekmiş doktor inş iyi olur.

cnm hic takma kafaya.bak erkenden kalmışsn yinede olumsz sonuclanms ama olsun...ins yıne kalırsn hayırlısyla.

Boncugum gecmıs olsn cnm msn acmıyo musn kı hıc gormuyorum...o konu hakknda da savunma yapacagn bısy yok ztn cnm.topici önemsemeyen herkimse o üstüne ztn alınır.naptn bılegıne hayırdır?
canımsın kavgada oldu malesef ters hareket msn açıyorum ama sizi hiç göremiyorum anlatıcak okadar çok şey varki karşılaşsak

canım demek ders çalışıyosun allah kolaylık versin inşallah başarılı olursun bu sefer istediğin bir işin olur canom
demek öpücük kondurdu hee yesin teyzesi onun mis dudaklarını benim için öp kuzumu canım
cano valla kara doyduk sende kar yağınca al gökceyi çık canım bişeycik olmaz inşallah

valla selinam yanıt gelmedi ama baya üzüldüm yani tek bizim topic değil biçok topic sabit değil artık neyse vardır bir bildikleri heralde ama açıklama yapılmalı diye düşünüyorum

sevcanım saol canım ağzına yüreğine sağlık allahım kabul etsin

cicili bende üzüldüm ama napalım farketmez artık

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah
ben bu sabah çok güzel bir rüyayla uyandım 11 yıldır evlat hasreti çekiyorum ama bu öyle bir rüyaydıki uyanır uyanmaz gözyaşlarına boğuldum
anlatmak istedim siz can arkadaşlarıma
çok kalabalık biyerdeyiz etrafımızda birsürü çocuk balon oynuyorlardı bende uzanmışım onları izliyorum bitaraftanda karnımı tutuyorum biri geliyo yanıma diyoki hamilemisin bende evet 7 aylık hamileyim diyorum bana diyoki şimdi tekmeliyordur seni diyo bende evet der demez öyle bir tekme atıyorki:KK43::KK43:bak diyorum nasıl tekmeliyo tam sağ tarafımda .o kişide şaşırıyo sonra ben derin derin nefes alıyorum her nefesde bir tekme .oğlum diyorum napıyosun :KK43::KK43:sonra eşime diyorumki yaa şu çocuklara dikkat et oğluşuma bişey olmasın üstüme düşmesinler diyorum .gözlerimi açtım rüyaymış :KK43::KK43:okadar ağladımki anlatamam eşimde şok oldu noldu sana dedi bende rüya diyorum ama konuşamıyorum tamam dedi ben anladım .neyse hayırlara çıksın inşallah hayatımda bukadar güzel bir duyguyu tatmadım nasip olur tadarız inşallah gerçeğinide.çok güzeldi yaaa rüyamda defalarca bebek emzirdim ama bu çok farklıydı bütün gün sağ tarafımda o tekmeleri hissettim ve her defasındada gözlerimden süzüldü yaşlar .
hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım

canım rabbim insallah o rüyanın gerceğini yastr sana en kısa zamanda etkilenmemek mümkün değil rabbim hepimizin yüzünü güldrsün inş.

c

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

rabbim ayşemize şifa verir insallahhh canı gönülden aminnnnnn diyorumm

selam hatunlar...bugün cuma saati ayçeciğin duasına katılamayacağım misafirim gelecek.şimdiden ebrarablam okuyacağın duaya AMİN dıyorum.rabbım okudugumuz dualarımızı kabul etsin.ayşe kızımız şifasına kavuşsun inşallah...
hepınızı opuyorum...

YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR

selam hanımlar hepinize hayırlı birgün diliyorum
MEVLA mübarek günler hürmetine gönül muratlarımızı versin sağlık sıhhat versin inşallah
hepiniz iyisinizdir inşallah .
KARDELOŞUM nerde kaldın canım 10 gün olmadımı hayla yaaa

Günaydın diyim kızlar ebuşum kaldırmasa daha uyurdum sonrda üzülcektim.

herkeze merhaba banucum kaldırdı benide uynamıştım tekrar uyumuşum..bende geldim

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

herkeze hayırlı cumalar dualara tüm kalbimle amin diyorum:KK16:

çok geçmiş olsun ayşe'ye inşallah en kısa zamanda şifa bulur Rabbim çok büyük dermanınıda gönderecektir inşallah

hayırlı cumalar kızlar kusurabkmayın sag elımın bileğini incittim zor yzıyorum oyüzden girip okumakla yetiniyorum ben kendim hakkında savunma yapmıcam benı tanıyan tanıyor zaten elımden geldıgınce takip ediyorum sizleri ama elimde olmyann nedenlerden giremiyorum
ebuşum rüyan hayır olsun cnm insallah gerçeğide olcak dualarım senınle duanızada can gönülden amin diyorum :KK54:

cnm ayşe kızımızın duasına tekrar AMİN diyorum.mısafırım yenı gıtti ancak gırebıldım.
herkesi öpüyorum.biraz uzanacağım yarım saate eşim gelecek zaten.o zamana dek uyuyayım fena bastırdı uyku.opuyorum hepınzıııı:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ayy canım ya yazıp çıkmıştım görmedim yazdığını.kusura bakma inş bi daha karşılaşırız canım öptüm.

amin ablam Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin inşallah.o günler çok yakın ben hissediyorum.

amin canım Rabbim kabul etsin inşallah.ben duaya yetişemedim hesapta olmayan işler çıktı.zaten öğleden sonrada günüm vardı koşturmacada oraya gittim.gözüm içinde dr göz damlası verdi yine.öyle işte.öptüm hepinizi hayırlı akşamlarr.

slm kızlar nasılsınız valla uyandırma servisi güzelmiş ben emreyi yollayım o daha güzel uyandırıyo hele geceleri bi bağırıyo aniden insanın aklı çıkıyo bu aralarda sağolsun hiç uykusu yok genelde sabaha kadar oturuyoruz ayşeciğin duasına amin diyorum valla bende kendim için savunma yapmayacam herkesler tanıyo beni sizleri özlüyorum ama halimi görseniz acırsınız neyse kimler var bakalım:KK52::KK52::KK52:

Valla biz 3 lü gidersek yolarız saç bırakmayız terbiyesizin.
Amin canım inşallah.
amin
rabbim bütün melekleri korusun ayşeciğede şifalar versin inş.
Aminnn.
Sağol canım sana iyi uykular az kaldı sevcan uyu şimdi sonra ayaktasın bil bugünlerin kıymetini.

Amin canım biliyorum evde osan gelirsin zaten gözünede çok geçmiş olsun.
Amin berrincim inşallah.

Merhaba arkadaşlar,Topiğimiz artık sabit değil galiba görünce şaşırdım ne alaka neden böyle yapmışlar???

Ayşecğin duasına canı gönülden aminnnn,Rabbim şifasını versin prensesin, ayrıca doktorun söylediklerini de aklım almıyor okumakla adam olunmuyor işte cahillik,Banum doktor asistanmıydı ki hastaların ruh halinden anlamıyor koca insanlarla öyle konusmuyorlar küçück cocugun yanında ne demiş zeka özürlü yaa...

Derinim facede bişe okudum smile la ilgili Allah yardımcınız olsun cnm yaa,inş çok uğraşmadan halledebilirsiniz.

Eboşum rüyan çok güzelmiş yaa demek oğluşun hee :)Allah hayırlara çıkarsın inşaallahh,Rabbim tez zmanda o günleri göstersin (aminnnn)

Boncugum geçmiş olsun bileğini inctmişsin galiba cnm...

Kardeloş yok görmedim onu nerde ki?

Birsenim senin prenses iyileşti mi,nasıl? Emrecik nasıl?

Selinam sen nasılsın cnm?

Sevcanım maşallah cnm abbim sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin,cicişlerini de güle güle kullanın inşaallahh...

Eee kızlar aklıma gelmeyen isim yazamadıklarım,sizler nasılsınız?
Msn açtım kızlar inşaallah karşılasırız ne zamandır konusamadık hiç...

Merhaba arkadaşlar,Topiğimiz artık sabit değil galiba görünce şaşırdım ne alaka neden böyle yapmışlar???

Ayşecğin duasına canı gönülden aminnnn,Rabbim şifasını versin prensesin, ayrıca doktorun söylediklerini de aklım almıyor okumakla adam olunmuyor işte cahillik,Banum doktor asistanmıydı ki hastaların ruh halinden anlamıyor koca insanlarla öyle konusmuyorlar küçück cocugun yanında ne demiş zeka özürlü yaa...

Derinim facede bişe okudum smile la ilgili Allah yardımcınız olsun cnm yaa,inş çok uğraşmadan halledebilirsiniz.

Eboşum rüyan çok güzelmiş yaa demek oğluşun hee :)Allah hayırlara çıkarsın inşaallahh,Rabbim tez zmanda o günleri göstersin (aminnnn)

Boncugum geçmiş olsun bileğini inctmişsin galiba cnm...

Kardeloş yok görmedim onu nerde ki?

Birsenim senin prenses iyileşti mi,nasıl? Emrecik nasıl?

Selinam sen nasılsın cnm?

Sevcanım maşallah cnm abbim sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin,cicişlerini de güle güle kullanın inşaallahh...

Eee kızlar aklıma gelmeyen isim yazamadıklarım,sizler nasılsınız?
Msn açtım kızlar inşaallah karşılasırız ne zamandır konusamadık hiç...

iyiler canım emre huysuz ama gerçi doğduğundan beri aynı inşallah yakında düzelir kızımda iyi sgl alerjik astım olduğu için arada tutuyo krizleri öksürüğü fazlalaşıyo sen nasılsın canıminşallah oğlun zamanında gelir emre 32+5 te gelmişti :KK14:

iyiler canım emre huysuz ama gerçi doğduğundan beri aynı inşallah yakında düzelir kızımda iyi sgl alerjik astım olduğu için arada tutuyo krizleri öksürüğü fazlalaşıyo sen nasılsın canıminşallah oğlun zamanında gelir emre 32+5 te gelmişti :KK14:

Ay cnm inşaallah düzelir,Allah yardımcın olsun yaa...Bende iyiyim çok şükür,inşaallah cnm inş zamanında gelir,martta doğum yapacaklardan biri erken doğum yapmış bu hafta kıyamam yaa minicik bebek Rabbim şifa versin emrecik iyi toparladı kendini gene o kaç kg doğmuşstu ki?

X