Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Boncugum kıs noldu ne kavgası ya Allahm,anlat bı ara kuzum ya.msn acamıyorum cekmıyo burda.anca yattgm odada cekıyo o da arada gıdıyo.
Anatolişim cnm,sorma cok sinirimi zıplattılar ya smile adsl...şubat sonuna gun verdım anca o zmn öderm ddm 280tl.sen naparsn kuzum özledim.msn actm demişşn ben kvde kalıom bu ara cnm ev zemın kat cekmıyn msnde sorun oluyo k.bkma.

en kısa zamnda arıcam seni cnm önce msj atarım müsaitmisin diye ok

Naber birsen nasılsın epeydir görüşemedik bu aralar bir sürü şey yaşıyoruz canım senin emrede diş çıkarıyor galiba ondanmı huysuz...

kardeloşumu göremedim umarım iyidir

evet canım altta 2 dişi çıktı şimdi üstten çıkacak huzursuz gerçi emre doğalı hiç durmuyo uyumuyo ayşeciği öp benim yerime canını sıkma dr dövmeye giderken haber verin bizde geliriz kendini
ze iyi bakın boncuğum kardeloş annesine gitti daha gelmedi inşallah yakında sağ salim gelir

iyidir banum sen nasılsın canım evet epeydir yoktum malesef cnm yiğenin nasıl bu arada
Çok şükür genel durumumuz iyi haftaya çıkıcak sonuçlara göre artık hayırlısıyla rahatlarız inşallah.
Hiç valla şöyle topikce gidelim dimi?Emrecim benim napsın kız hayatı tanımaya çalışıyor....

s.a arkadaşlar yeniyim ben.nasılsınız .benim de dileğim anne olmak.. allah en kısa zamanda hepimize bebiş nasip etsin
selam canım hoşgeldin dilerim enkısa zamanda tadarsın ogüzel duyguyu
saol kuzen yaa inşallah hayırlara çıkar
valla önemli değil nezaman isterseniz uyandırma servisi emrinize amade :))
Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:
banum hepimizen allah razı olsun canım inşallah ayşemize vesile olsun tahlilleri çok çok iyi çıksın
hayırlı cumalar dualarımız kabul olsun inşallah . dua paylasımı icin tesekkurler.
hoşgeldiniz amin diyorum
boncuğum saol kuzum inşallah hayırlara çıkar
geçmi olsun cano ya konuşamadıkda epeydir önemli bişey yok inşallah
amin
rabbim bütün melekleri korusun ayşeciğede şifalar versin inş.
amin tostim allah razı olsun
canım çok geçmiş olsun şifa olsun inşallah demek güne gittin bende dedim heralde doktor işin uzadı .olsun sağlık olsun canım
dualarınada canı gönülden amin diyorum kuzum
canım rabbim insallah o rüyanın gerceğini yastr sana en kısa zamanda etkilenmemek mümkün değil rabbim hepimizin yüzünü güldrsün inş.

c
berrincim amin canım çok saol evet etkilendimki hemde ne etkilenme
birsoş senin uyandırma servisi çok bağırır kesin bacım insanda ne uyku bırakır ne bişey :))ama datludur yaa yerim ben onu
biz seni biliyoruz rahat ol canım
kuzum saol inşallah hayırlara çıkar .evet oğluştu :))sen nasıl oldun özledim buara karşılaşamadık öpüyrum seni
a.s canımm çok sükr ama feci basım agrıyo sen nasılsın
berrincim geçmiş olsun canım allah şifa versin
kardeloşumu göremedim umarım iyidir
kardeloşum annesinde ama rahat geldi galiba birtürlü dönmedi özletti kendini delüü
tamam sen merak etme senide alırız hatta emreyide bi erkeğe ihtiyacımız olabilir:)))

allahım daha iyi etsin inşallah herşey güzel olcak banum

selamlar hanımlar güzel bir haftasonu olsun hepinize
bu hafta duayı sevcanıma okuycaz inşallah ben listeyi yapınca mesaj atarım size .buarada selinam bu hafta cuma burda olamıycam galiba konyaya gidiyorum düğün varda sevcanımın duasını yaparsın değilmi o güzel yüreğinle .şimdiden saol kuzum .
hanımlar buarada peloşumun hepinize selamı var özlemiş hepinizi ama uzak kalmak istediğinden birazcık böyle olucak .
neyse ben kaçtım öpüyorum sizi

Selam canlarım.herkese hayırlı gunler...ebuskom gttgnde cok özletme nolur,kac gun ordasn ya
selinam sen gözun ıcın doktora gtcektn noldu cnm gecms olsun.
Peloşuma benden de selamlar.kafası nsl rahat etcekse oyle olsun bende arıyım bı ara onu.
Banuşş,eboş bugun ıyıce azıttm 2 de kalktm lo bu ne!kafam kazan gıbi. Bu kdr yatmak ıyı dgl.ıns tasndktan snra ıyı bı ıs bulur bu bos durmanın acısını cıkarırım.

hayırdır neyin var berrincim başın neden ağrıyo

canım kusura bakma cıkmıştım görmemişim valla carsıyı altüst ettim arkdasla düğün vardı kıyafet bakıyorum diye çok yoruldum heraldee bide ben kalabalığa gelemiyorum hiç bu aralr hemen basım tutuyoo

cok sağolasınn canımm .evet etkileniyo insan canım bende gecen rüya gördüm ikizlerim olmuş isimlerini yusuf sima ve taha bera koyuyordum rüyamda biri kere de doğum yaptımm bilinç altı galiba nekadar takmıyoz desekte aklımızdan hiç çıkmıyoo .konyaya gidince mevlanaya da gidersin bizede dua et canım inş.

[
slm canımm nasılsınn valla bende 12 de kalktımm ama hala yatasım var cok halsiz hissediyorum kendimii inş. güzel bi iş bulursun canımm şimdiden dinlen biras aslında bende özledim calışmayı ama eşim izin vermiyo artık kpss ye girecem ama derste calışasım yok ne güzel dimi :)

Son düzenleme:

canım aynen bende kalabalıga gelemıyorum bu ara.annem oturmalara cagrıyo oraya buraya ama akrabaları özledıgım halde gitmek ıstemıyorum...ay benım kocişte sözde ızın vermıyo onun yuzunden bayadır eve çakılı kaldım yaa sinir oluyorum.onca iş fırsatı oldu kacırdm hep...simdikı durumu da bılıyosn ztn mecburen beklemedym...ama gırcem bıyere ksmetse..demek kpss ye hazrlanıyosn aman kuzum cok calıs valla.kazandgnda bı ıse yerlestgnde de rahat etceksn.gelecegmız önemlı ama ne kadar önem verıyorz orası mechul.ben mesela liseyı vercektm kayıt oldum kredılerm de ıyıdı ama boşladım kac yıl oldu silik durumum şmdi.simdiye mezundum yani.bende hemen kpss ye girerdm ne guzel...hayat şartlarndan kafa rahat dgl kı ıstedgmı yapım...sakın bırakma peşini cnm sen.

selam kızlar hayırlı gunler.tlfndan gırıyorum son sayfadan bıraz okuyabıldım.ablam ne demek bı aksılık cıkmadıgı surece yaparım duayı.ben dun aksam esım hastaydı ona baktım gece 3te ben kotu oldum usume tıtreme geldı yatakta.sankı kar ın ıcıne gommusler gıbı dondum 1.5 saat tıtremeyle gectı sabahına terlemıs halde uyandım 11e kadarda uyumusum.sabaha karsıda wc gıderken tansıyonum dustu sanırım pek ıyı hıssetmıyorumda suandada kendımı.annemlerdeyım sehır dısından mısafırler var.esımde yatıyo oda kotu.gercı o ılacları yuttu ama ben pastıl harıcı bısey ıcemıyorumm.Rabbım sıfa versın ıns.
Derınım benı sormussun gozlerım ıkısıde kanlanmıstı goz damlası verdı 2tane onları kullanıyorum.
Kızlar hepınızı opuyorum.olmez sag kalırsam burdayım ınsallah.hayırlı aksamlar,mutlu pazarlar hepınızee.

aslında haklısın canım ama bi türlü calışmaya baslayamıyorum yaa niye böyle olduysam artıkk.sende bitir canımm bence gercekten herseyi boşluyoruz aslında istedikten sonra hersey yapılabilir .belki baska bi yere gidersek bende calışabilrim aslında ikna edebilirsim :)valla canım annem bana da komsulara gidelim evden cıkmıyon diyo ama yok götürmüyo kafam yaa her agızdan bi ses çıkıyo ve aksama kesin hasta oluyorumm

Son düzenleme:

allah korusun canımm cok gecmiş olsun

Amin canım benim inşallah sizlerin bizlerin dualarıyla herşey güzel olucak.
Aboooo çok uyumuşsun kız kv uyandırmıyo heralde rahat geldi valla sana orası::)))
Geçmiş olsun selinacım Allah korusun Allah uzun ömürler versin.

Kızlar iyi geceler kimseler yokl bakıyorum derin cano seni gördüm nerdesin beyavvvv.

anammmmmm daha uyusaydın cano yaa valla banuş haklı kvnin evi tatlı geldi sana :))aa gecede geç yatıyoruz yaa
berrincim negüzel hayırlara çıksın rüyan canım ayrıca isimlerde çok hoş inşallah enkısa zamanda gelir yavrularında koyarsın ogüzel isimleride
aa her daim duamdasınız gidersemde yine duamda olucaksınız canım
kuzum kıyamam ya geçmiş olsn sendemi üşüttün acep allah şifa versin canım o nedemk ya allah hayırlı ömür versin
ayrıca çok saol canım duayı yapaacağın için .

kuzen inşallah yaa allahım hernerde hasta varsa şifa versin ayşemizede

selam hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum hepiniz iyisinizdir inşallah
kardeloşşşşşşşşşşşş nerdesin cano ???dön artık be yav

Kızlar şubat son kullan tarihli cetrotide var elimde hemen tüp yapıcak varsa yollıyım ücret istemiyorummmmmmmm yeterki birinin işine yarasınnnnnnnn:

Selamlar canlarım hayırlı bol saglıklı ve huzurlu mutlu gunler...
Ebrarım,banuşum sormayın ya eskiye döndüm gene gec yatıp gec kalkıyorum bu durum hoşuma gitmıyo hic ama koray gttkten snra nasl yatcgmı şaşırıyorum.bide ddgm gibi kp ve kv diger oturma odasnda uyuyolar yanlarına gidemiyorum...
Selinam sana ve eşine cok gecmıs olsn cnm.bıde ınsan byle durumlarda kendını bırakıp eşini daha cok dusunuyor.esim ah dese aklım gidiyo.Allahım sağlık versin onlarada bizede...
Herkes iyidir inşallah canlarım..beni sorarsanız idare ediyorum işte çok şükür.biraz başım agrıyo bugun havalardan mı ne yada cok uyudgm ıcın ne blm.

merhaba hanımlar beni unutmadınız inşallah:)Nasılsınız ne var ne yok bakalım.UZunca bir süredir girmedim hem sınavlarım vardı yine hem de uzak kalmak isteyenler kafilesine bende katıldım.Bi değişiklik yok bende topiktede yok sanırsam okuduğum kadarıyla.

Banucum yeğenine geçmiş olsun gerçi hala neyi olduğu konusunda fikir sahibi olamadım o kadar geçmişe gidemedim henüz.
Selinacım sanada geçmiş olsun üşüttün galiba bu havalarda mümkün değil üşütmemek
Ebrarım sende iyisin değilmi canım.Konyaya geliyosun demek keşke Ankara'ya da uğrayabilsen ne güzel olurdu
Derinim sen nasılsın
Hamişlerimiz sizler nasılsınız bebekler nasıl
Derya daha doğum yapmadı galiba.28.haftayı gözlerken hatun baya gününü doldurdu maşallah yaaa darısı bize
Kardeloş annesine gitmiş ne güzel
Boncuğum sende epeydir yoktun gelmişsin sevindim artık görüşürüz inş
Birsen sen nasılsın canım çocuklarda iyidir inşallah
Berrincim sen neler yaptın

İsmini yazamadıklarım vardır mutlaka ama görüşürüz onlarlada artık.Sınavlarım bitti şükür yaklaşık 2 ay tatil.Bu hafta diş tedavisine başlıyorum umarım istediğim gibi olurlar.Benden bu kadar görüşürüz inşallah arkadaşlar hepinizi özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…