Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhaba kızlar yine kimseler yk ziyaretçi bile yok yaaa...

Banum yok cnm krılmadım sen bana bakma kuşum...
Eboşum mesajını aldım cnm,bu arada demek gezmelere gidiyorsun güle güle gidip gel inş...
Selinam çok geçmiş olsun sana da...
Kardelenim sınavlarını atlatmışsın gözünaydın...
Neyse kızlar ben dolanayım birazcıkın...

tünaydın kızlar hayırlı günler inşallah.geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.Allah razı olsun hepinizden.eşim hala aynı dün akşam acile gittik dr ilaç verdi.çabucak iyileşir inşallah.ona bakmaktan kendimi unuttum bide temizlik yaptım bugun bitmiş durumdayım.grip öksürük fln hiçbişeyim yok sadece halsizim bütün eklemlerim kemiklerim ağrıyo.bende durumlar böyle hepinizi öpüyorum hoşçakalın.

Kardelencim lenf bezleri şişmiş birde bazı kan sonuçları yüksek çıktı onun için takibe aldılar eğer lenfler Allah korusun küçülmesse tehlikeli olabilir dediler........
Canımmmm.
Selina kendinede dikkat et canım.

selam bayanlar bende bebek istiyorum yaaa... bu ay tam hamileyim adetim gecikti (5 gün normalde düzenli adet olurum) kasıklarımda çok ağrıyor, kahverengi lekeler geliyordu hamilelik belirtileri falan diyodum ki adet gördüm çok ağrılı geçiyor karnım,belim çok ağrıyor çok ta yorgun hissediyorum moralmen çökmüş durumdayım ne yapmalıyım bana bunla neden oldu acaba. normal durum mu sizcee yardımcı olurmusunuzzz...

olsun cnm kısmet fdegılmıs sonra gorusuruz ınsallah

canımsın kavgada oldu malesef ters hareket msn açıyorum ama sizi hiç göremiyorum anlatıcak okadar çok şey varki karşılaşsak
canım boncugum gecmıs olsun yaaa

ayy canım bızım de az kaldı senın kervana katılmaya.senın yavruların var sen zaten sık gıremezsın saglık olsun da cnm

ay cnm doğru soyluyorsun valla.aslında cok uyuyan ve uykuyu seven ınsan degılım ama o zaman aksılık hep uykum gelır

amin cnm cümlemizin ınsallah senın de az kaldı yavruların gelmesıne he

abla sana ıyı gezmeler cok soğuk oralar şimdi.eşimin memleket ya haberler gelıyor aman sıkı gıyın .
şimdiden herkes sağolsun okunacak dualar ıcın ınşallah erken gelmez yavrularım zamanında,sağlıklı sekılde kucagımıza alırız

ay cnm bendensın :S benım de mıgrenım var kalabalığa gelemıyorum.bi dışarı cıktım mı baş ağrıyo kesın

ay cnm benım ya cok gecmıs olsun sana ve eşine salgına yakalandınız siz de he...
cnm hasta hasta boşver temızlıgı ıstırahat ederek gecer bu hastalık uzan sureklı

ay cnm yaaa ınsanın duzenı bolzulunca bozuluyo valla ben de gece uyuyamıyorum bel,sırt agrılarımdan o yuzden eşimle 6da kahvaltı yaptıktan sonra o gıdıyor ben yatıyorum taa 12 12 bucukta kalkıyorum gun bıtmıs oluyor zaten saf gıbı oluyorum o zaman da,başım agrıyor.ama senın dedıgın gıbı kafam kalkmıyor kiii

selam cnm hadı gecmış olsun atlatmışsın sınavlarıı...

evet canım güzel isimler rabbim hepimize saglıklı hayırlı evlatlar versin inş.sağolasın canım allah razı olsun sende bizim duamızdasın mevlanada ney sesi bi baska canımm

Kızlar şubat son kullan tarihli cetrotide var elimde hemen tüp yapıcak varsa yollıyım ücret istemiyorummmmmmmm yeterki birinin işine yarasınnnnnnnn:
canım inşallah işine yarıycak birisi olur gerçi bizim topikde tedavi olcak yok ama hayırlısı canım
derinim benimde düzen bozuldu buara ya çok geç yatınca sabahda uyanamıyor insan .
canım evet nasipse gidicezde havalarda çok kötü nasıl olacak bilemiyorum keşke imkan olsa ama zor .bi düğünde ankarada olsada gelsem :))
buarada hayırlı olsun diş tedavisine başlıyosun .sınavlarda bitti ohh deyme keyfine dimi :))
evet kuzum nasipse gidicem
sen nasılsın herşey yolundamı kuzum oğluş napıyo keyfi yerindedir inşallah doktora gidecektin naaptın canım
ay selinam çok geçmiş olsun canım ya allah şifa versin dikkat et kendine inşallah çabucak toparlanırsınız eşinde sende
Kızlarrrrrrrr topiğimiz ikinci sayfamıza düşmüş,nerdesinizz huhuuuuuuu
sabitlik gidince düşüyoruz öyle işte :))ben 3. sayfada bile gördüm topiği kuzum :))

sevcanım amin canım inşallah dualarımızla tam vaktinde gelir oğluşların sağlıklı bir doğum yaparsın canım
evet ya çok fenaymış oralar bende baya düşünüyorum nasıl olcak diye hayırlısı bakalım

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün misafiri vardı giremedim hiç .kociş gelmeden bakıyım dedim hepinizi çok çok öptüm görüşmek üzere .
buarada derinim girmemiş bugün hayrolsun
boncuğum sen nasıl oldun canım ?

evet canım güzel isimler rabbim hepimize saglıklı hayırlı evlatlar versin inş.sağolasın canım allah razı olsun sende bizim duamızdasın mevlanada ney sesi bi baska canımm

berrincim selam canım karşılaştık sonunda nasılsın ?
evet canım gerçekten insanı mest ediyor ya ben arabada sürekli ney dinlerim sakinleştiriyor insanı
allahım gönlüne göre hayırlı evlatlar versin canım dilerim tez vakitte gelir meleğin

aynen canım yaa insan gezmeye diye cıkıyo hasta geri geliyo :)

ne yaim valla canım aynen devamm adet olunca kullanmak üzere ilaç verdi doktor onu içip yine gidcem yumurtalar için galibaa bakalımm hayrlısı sen nasılsın canım yoktn bayadrr

Selamlarrr.EBUŞUMMMM cnm merak etmışn datlum.ya giremedım.saat 11de kalktm direk zeynoya gttm.ordan aksaraya gttk tuanaya kulak filmi cektırmeye.3gıbı anneanneme gttk.kvye 6da geldım.fırsat olmadı cano markete cktk kv ile snra falan filan işte...sen iyisn ins kuzum.dun konusamadık.
SELİNAM,ya demek esin hala iyileşmedı gecmş olsn tekrar kuzum.sende nıye yordn kı kendını hastasn zaten.
KARDELENİMdùn msnde az konustk snra yolladklarm gelmedı sana cnm yanlış anlama emi.sınav sonucların ıns hayırlı olur cnmm.ayrıca dişe başlamsın smdıden gecms olsn cano,ah bende bı baslasam ıyı olcakta.
ANATOLİSİM dun yanlsmı kaldn kıs kıyamam.aynen senlede konusamadık dun cnm.kvde tel cekmıyor msn cok etkılenıyo.
BANUŞUM sonuclar ıyı cıkacak cnm ben ınanıyorum.hic uzme kendini gülüm.hem kuzen bak sevindirym seni,ALLAHIMkısmet ederse çarsamba gunu kv ben ve koray kayaşehire ev bakmaya gelıyoruz.kesın kararı verdık artık kuzen olmuyo dusun dusun nereye kdr.konusuruz detaylı öptm senı.
SEVCANIM senin öncekı gun dogum gununmus canım benim.facede göstermedı ama senın ekledgn fotodan gördüm:)DOĞUM GÜNÙN KUTLU OLSUN ARKADAŞIM.RABBİM ÖMÜR BOYU EŞİNLE VE EVLATLARINLA BİRLİKTE SAĞLIKLI VE MUTLU Bİ YAŞAM NASİP ETSİN.

amin cnm cümlemizin ınsallah senın de az kaldı yavruların gelmesıne he
...
Aynen sevcanım,beklemedeyiz
evet kuzum nasipse gidicem
sen nasılsın herşey yolundamı kuzum oğluş napıyo keyfi yerindedir inşallah doktora gidecektin naaptın canım
Bende iyiyim şükür abla,bugun gittim bi sorun yok dedi dr çok şükür...
Sende hayırla gidip gel inş...

Derinim alıntın çıkmamış cnm,dün zaten msn kapatmayı unutmusum eşimde bişe demedi kimse yazdı mı bilmiyorum,bazen unutuyorm öyle acık çıkarkn yazmadm kusura bakma cnm

Kızlar sansıma kımse yok yıne,bnde çıkaym basım çatlıyor hayırlı geceler hepinize

amin ablam.bu arada eksik kalan dua yok mu abla ben de okuyabılırım??
palto nu giyin üzerıne de şal al mutlaka yünden ablam aman kapma şifayıı

aynen canım yaa insan gezmeye diye cıkıyo hasta geri geliyo :)
evet cnm ben dışarı çıkacağım zaman bılıyorum artık agrıyacagını hele bır de zonklma olursa vay halıme :S

selam cnmm olsun caNIM teşekkür ederim...amin canımm aynı temennıler benden hepınıze ınşallah...
yiğenıne gecmıs olsun cnm ya benım de sol kulak onceden de daha az duyar sagdakınden ama 2 haftadır sankı denızın ıcınden ses duyarsın ya boğuk,o şekılde boguk duyuyorum.acılmadı 2 haftadır.dra gıtmedım damla verse kullanamam dıye.bu hafta dr kopntrolumuz var druma soracagım damla fılan kullanmam serbest ise cıkacagım kbb a.çok sınır oluyorum sankı % 40 fılan duyuyorum sag sağlam olsa da sol azaltıyor.ortakulak ıltıhabı fılan mı var anlamadım.soracaım bakalım.ınşallah damla kullanabılırsın sorun olmaz der dr um.cunku damladan baskası açmaz ıltıhabı

HERKESE GÜNAYDINLAR ARKADAŞLAR.YİNE ERKEN YAZIYORUM.ÜZENMEDIM BU SAATTE ACTIM NORMALDE KAHVALTI YAPARIM EŞİMLE HOP YATARIM O HAZIRLANIRKEN.O DA ŞİMDİ HAZIRLANIYOR SÜSLÜ
O GİTSİN YATACAĞIM UYKUM KAÇTI AMA GELMESI LAZIM GECELERI UYUYAMIYORUM HEP DOLANIYORUM YATAKTAN KALKIP KALKIP BEL-SIRT AĞRILARIMDAN.SAĞLIK OLSUN NAPALIM...
HEPINIZE SAĞLIK DOLU,HAYIRLI GÜNLER DILERIM CANLAR

günaydınn kızlar hayırlı günler hayırlı sabahlar inşallah.çok şükür o halsizlik grip başlangıcı fln değil sanırım öyle umuyorum yani olsa başlardı çoktan.hala eklemlerim ve kaslarım ağrıyo.eşimde çok şükür bugun biraz daha iyi.internetten araştırdım bende biraz sevcanımın duasına neler katabiliriz diye.hazırladım hatta.cumaya nasipse yapıcam.
Sevcanım orta kulakta bi terslik olduğunda baş dönmesi gibi durumlar oluyo.inşallah önemsiz bir iltihaptır canım.öptm sizide.
Ablam yaa konya fln kara kış resmen kar fln sabah haberde baktım.ne dertleri varmış bu kış vakti evlenipte yaa.hayırlısıya gidip gel inşallah ama sıkı sıkı giyin.
Derinim hadi hayırlısı canım inşallah gönlüne göre bi eve taşınırsın.geçmiş olsun dileklerin içinde tşk ederim canım.
Kardelenim sınavları atlatmışsın gözün aydın canım.dişçiye benim dişleride götürsen olurmuu şimdiden geçmiş olsun.
Anatoliam kız az kaldı senin doğuma da hayırlısıyla gelsin inşallah yavrumuzz.topik sessiz ama doğumlar arka arkaya çocuklar şenlendirir inşallah yakında.geçmiş olsun dileklerin içinde saolasın canım.öptm sizide.
Ayy bu kardelen nerde kaldı yaaa döşeği ağır düştü valla.özledik yaa gel artıkk..
Ya benim şimdi aklıma kayram girdi merak ettim napıyo acep recep ??
Boncuğum sanada yazamadım geçen unuttum sanırım.geçmiş olsun noldu hayırdır?kimin saçını başını yoldun döndüm demişsin ama hanii ben göremiyom seni.ahh gece gelme gündüz gel bende görim seniöptm canım.
Birsencim sen nörüyon bacımm çocuklar nasıl ?öptüm sizide.
Berrinim yumurta takibine başladınmı canım ne alemdesin şuan?

Ay aklımda kalanları yazdım unuttuğum yoktur inşallah.varsada kızmasınlar onları da öperim :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…