Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Yalnız az önce banu ve derini altta gördüm ama çıkmışlar,en azından bi slm verebilrdiniz kızlar dimi:KK19:

Ay cnm inşaallah düzelir,Allah yardımcın olsun yaa...Bende iyiyim çok şükür,inşaallah cnm inş zamanında gelir,martta doğum yapacaklardan biri erken doğum yapmış bu hafta kıyamam yaa minicik bebek Rabbim şifa versin emrecik iyi toparladı kendini gene o kaç kg doğmuşstu ki?

canım emre 1630 gr 40 cm doğdu 32+5 te :KK53:

Beslenmesi nasıl ki fotolarda tosuncuk gibi gözüküyor ama :S

yok canım en fotolara bakma öyle gösteriyo normalde 4 saatte bi öğünde 180 falan yemesi lazım bizimki 3 saatte 90 yada 105 ml yiyo bazende mama yerine çorba falan veriyorum

Merhaba arkadaşlar,Topiğimiz artık sabit değil galiba görünce şaşırdım ne alaka neden böyle yapmışlar???

Ayşecğin duasına canı gönülden aminnnn,Rabbim şifasını versin prensesin, ayrıca doktorun söylediklerini de aklım almıyor okumakla adam olunmuyor işte cahillik,Banum doktor asistanmıydı ki hastaların ruh halinden anlamıyor koca insanlarla öyle konusmuyorlar küçück cocugun yanında ne demiş zeka özürlü yaa...

Derinim facede bişe okudum smile la ilgili Allah yardımcınız olsun cnm yaa,inş çok uğraşmadan halledebilirsiniz.

Eboşum rüyan çok güzelmiş yaa demek oğluşun hee :)Allah hayırlara çıkarsın inşaallahh,Rabbim tez zmanda o günleri göstersin (aminnnn)

Boncugum geçmiş olsun bileğini inctmişsin galiba cnm...

Kardeloş yok görmedim onu nerde ki?

Birsenim senin prenses iyileşti mi,nasıl? Emrecik nasıl?

Selinam sen nasılsın cnm?

Sevcanım maşallah cnm abbim sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin,cicişlerini de güle güle kullanın inşaallahh...

Eee kızlar aklıma gelmeyen isim yazamadıklarım,sizler nasılsınız?
Msn açtım kızlar inşaallah karşılasırız ne zamandır konusamadık hiç...
Sağol canım hiç bilmiyorum orda muyene eden KBB doktoru cahile bile denmez ona.
Yalnız az önce banu ve derini altta gördüm ama çıkmışlar,en azından bi slm verebilrdiniz kızlar dimi:KK19:
Canım ben seni görmedim çıkınca bir süre daha online gözüküyoruz ya ona denk gelmişsindir birde ayşe bende film izliyor beraber ondan tam bakamıyorum ama kırıldını hissedince gördüm hemen yazıyım dedim.Öpüyorum canım seni.

Naber birsen nasılsın epeydir görüşemedik bu aralar bir sürü şey yaşıyoruz canım senin emrede diş çıkarıyor galiba ondanmı huysuz...

Merhaba arkadaşlar,Topiğimiz artık sabit değil galiba görünce şaşırdım ne alaka neden böyle yapmışlar???

Ayşecğin duasına canı gönülden aminnnn,Rabbim şifasını versin prensesin, ayrıca doktorun söylediklerini de aklım almıyor okumakla adam olunmuyor işte cahillik,Banum doktor asistanmıydı ki hastaların ruh halinden anlamıyor koca insanlarla öyle konusmuyorlar küçück cocugun yanında ne demiş zeka özürlü yaa...

Derinim facede bişe okudum smile la ilgili Allah yardımcınız olsun cnm yaa,inş çok uğraşmadan halledebilirsiniz.

Eboşum rüyan çok güzelmiş yaa demek oğluşun hee :)Allah hayırlara çıkarsın inşaallahh,Rabbim tez zmanda o günleri göstersin (aminnnn)

Boncugum geçmiş olsun bileğini inctmişsin galiba cnm...

Kardeloş yok görmedim onu nerde ki?

Birsenim senin prenses iyileşti mi,nasıl? Emrecik nasıl?

Selinam sen nasılsın cnm?

Sevcanım maşallah cnm abbim sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin,cicişlerini de güle güle kullanın inşaallahh...

Eee kızlar aklıma gelmeyen isim yazamadıklarım,sizler nasılsınız?
Msn açtım kızlar inşaallah karşılasırız ne zamandır konusamadık hiç...
sağol canımsın sen nasılsın bakalım az kaldı doğuma maşallah cnm hayırlısıyla alırsın umarım meleğini kucağına:KK16:

Kızlar buralardayım ama ayşeyle sevimli hayalet casper izliyoruz ondan çok bakamıyorum hepinizi öptüm.

X