Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Burcum hoşgeldin canım Ayşecimiz için duamız var Allah razı olsun burdaki ablaları okudu.

Sagol valla ebrarım bende yatardm daha cuma cuma ne mannakım he...banuş sorma fena alıştm burda uyumaya ben..ama geldımmmm ayşecigimın duasını 4gözle beklıyorum..BURCUhoşgeldın cnm.

AYŞEMİN DUASINA canı gönülden amin diyorum
RABBİM okunan ezanlar hürmetine şifa versin hayırlı sonuçlar çıkmasını nasip etsin
ayşemize ailesiYle hayırlı ömürler nasip etsin inşallah (AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN)

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN AYŞEMİZE ŞAFİ İSMİNLE şifalar ver .içinde bulundUKları zor günleri hayırlısıyla atlatmalarını nasip et .hayırlı sağlıklı bir ömür nasip et YARABBİM .okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
AMİNNNNNNN Rabbim inşallah yüzümüzü güldürsün.Allahım tüm evlatlarımızı korusun dermansız dert vermesin.

Hoşbulduk canımmmm iyiki aradın valla akşam geç yattık birde sakinliyimde ilaçta içmiştim heralde akşama kadar uyurdum cuma günü sela saati normalde uyumam ama...
doğrudur canım çok geç yattık gerçektende olsun sonuçta burdayız ve amin dedik çok şükür
Sagol valla ebrarım bende yatardm daha cuma cuma ne mannakım he...banuş sorma fena alıştm burda uyumaya ben..ama geldımmmm ayşecigimın duasını 4gözle beklıyorum..BURCUhoşgeldın cnm.
olsun cano yaa ben tahmin ettim uyanamadığınızı .neyse burdasın ya gerisi mühimdeğil
AMİNNNNNNN Rabbim inşallah yüzümüzü güldürsün.Allahım tüm evlatlarımızı korusun dermansız dert vermesin.

aminnnnnn kuzen inşallah ya her nerde şifa bekliyen varsa şifa bulsun inşallah

Amin amin amin yüzlerce amin...ALLAHIMinş ayşemizin korkulacak birşeyi yoktur senin izninle...ins hersey guzel cıkar ve ebru banu burcu cümle yakınları bi rahat nefes alır...rabbim tüm hasta evlatlara şifa versin...tüm evlatlardan kötu hastalıkları def etsın.amın.

canım benim ya seni tebrik ediyorum zaten.maşallahın var hiç merakta bırakmadın bizi saolasın.öptüm 3ünüzü de canım.

evet ablacım bi açıklama gelirse neden olduğunu da biliriz.neyse hayırlısı.ablacım rüyan hayırlara çıksın inşallah.rüyanı okurken içimden dedim inşallah 3üzün olurda tekmenin alasını yersin ablam benim yaa.Rabbim rüyan gibi güzel hayırlı şeyler yaşamanı nasib etsin.her zaman kendimden çok sana layık görüyorum anneliği.Allahım inşallah dualarımı kabul ederde o güzel duyguyu ömür boyu güzellikler içinde yaşatır sana ablacım.sen rüyanda gözlerinden süzülmüş bende okurken aynı duyguları yaşadım.Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın evlat hasretiyle sınamasın inşallah ablam.öpüyorum seni.

selina bu msjı çok beğendi :KK1::KK1: vee rüyan hayırlara çıksın inşallahh.Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla o testleri görmeyide dr yollarına bebişi görmeye gitmeyide nasib etsin inşallah canım benim öptüm seni de.

ayyyyy banumm evlerden ırak Allah korusun.telafuz etmek istemiyorumda onu KBB dr u mu biliyomuşş.alla allaa.sinir oldum yaa dengesiz yakınımda olsa gider dr un karşısına verirdim lafları valla.o kadar sinir oldum.bunlar bu diplomayı nerden alıyo acaba.karşısındaki hasta küçük büyük neyse o psikolojiye uygun konuşmasını bilmiyosa boşuna oturuyo orda.kii üztelik sadece şüphe!!!! her şüphe gerçek olsaydıı bizim hamilelik şüphelerimiz de gerçek olurduu.sana en yakından yaşadığımız şekilde örnek verdim banum sakın dikkate almayın o dr un laflarını.bence görüceksin 1 hafta sonrasında sonuçlarda hiçbişey çıkmıcakkk.içini ferah tut.sonrasındada o dr un yanına gidip diceksin bende sizin aklınızdan olduğunuzdan şüpheleniyorum bi araştır kendini diye söyliceksin.Rabbim büyük bu cuma mübarek gün ayşeciğimize okuduğumuz duaları kabul eylesin inşallah canım.sağlıkla mutlulukla hayatını sürdürsün inşallah.öptm canım dengesi olmayanları takma kafana.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim cumanın bereketini üzerimizden eksik etmesin inşallah,dualarımızı dileklerimizi nasib etsin hayırlısıyla inşallah.ben birazdan sağlık ocağına gidicem benim gözler yine kanlanmaya başladı.yedik yine damlaları hayırlısı.cuma vaktine burda olurum öptm hepinizi.
selinam ya inanki duygulandırdın beni kuzum her anne gibi bizde layığız aslında ama işte heralde zamanı var kuzum inşallah hiçbiriniz bizler kadar beklemeden kavuşursunuz evlatlarınıza tabi bizde .güzel yüreklim tekrardan saol inanki tuhaf oldum okurken yaa .allahım sanada gönlünce versin herşeyi
buarada doktor konusunda yazdıklarına katılıyorum zaten hayırlısıyla tahliller iyi çıksında banumla gidip yolucaz o mannağı
sanada geçmiş olsun canım duaya yetiemedin herlde işin uzun sürdü
selam hatunlar...bugün cuma saati ayçeciğin duasına katılamayacağım misafirim gelecek.şimdiden ebrarablam okuyacağın duaya AMİN dıyorum.rabbım okudugumuz dualarımızı kabul etsin.ayşe kızımız şifasına kavuşsun inşallah...
hepınızı opuyorum...
sevcanım saol canım allah razı olsun paşalar ve sen allaha emanetsin kuzum
YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR

saol tostim sanada hayırlı cumalar duanada canı gönülden amin diyorum

ebrar allah razı olsun senden inşllah senide allahım en kısa zamanda bi bebekle sevindirsin..

derin hoşbulduk banudan hepinizi tanıyorum zaten.
banucum gelsene
cümlemizden canım allahım kabul etsin tez vakitte rahat bir nefes alın inşallah tatlım ayrıca zeynep kuzusunuda öpüyorum allah bağışlasın evladını inşallah
duaların içinde canı gönülden amin diyorum
Amin amin amin yüzlerce amin...ALLAHIMinş ayşemizin korkulacak birşeyi yoktur senin izninle...ins hersey guzel cıkar ve ebru banu burcu cümle yakınları bi rahat nefes alır...rabbim tüm hasta evlatlara şifa versin...tüm evlatlardan kötu hastalıkları def etsın.amın.

aminnnnnn inşallah canım inşallah tek dileğimiz şuanda o

Canlarm cıkmak ıstemezdm ama karnım fena byerlerı acil ziyaret etmem gerek.:)
burcucum evet tanıyosndr bız artık bı aile olduk kuzum.öptm.
Banuşum artık skma canını hersey gzl olck ıns arkadasm.
Ebuşşş eline saglik rabbim yaptgn bu dualarn karslgnı kat kat versn ayrca selınama katılıyorum 3üzn olsnda tekmelern alasını gör hehe...
Selınam cok sagol cnm ıyı dıleklern ıcın cok öptm senı cnmmm.hepınız herseyın en guzelıne layıksnz canlarım.
Kızlar ben kactm yoksaaaaa hahaha.

arkadaşlar hepimiz yeni kalktık kahvaltı yapalım bence
benimki camiden gelmeden hazırlayım kahvaltıyı öpüyorum sizi gece grüşürüz nasipse bugün evde olmuycam .
tekrardan dualarımız kabul olsun inşallah :KK19:

s.a arkadaşlar yeniyim ben.nasılsınız .benim de dileğim anne olmak.. allah en kısa zamanda hepimize bebiş nasip etsin

AYŞEMİN DUASINA canı gönülden amin diyorum
RABBİM okunan ezanlar hürmetine şifa versin hayırlı sonuçlar çıkmasını nasip etsin
ayşemize ailesiYle hayırlı ömürler nasip etsin inşallah (AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN)
Amin ebuşu.
hayırlı cumalar canom
uyandırma servisi iş başındaydı :KK1:nedemek rica ederim canım
Valla iyiki kaldırdın yoksa daha uyuyacaktık.
rica ederım abla ne demek allahım kabul etsın.
ay abla ben de hergun ruya goren bırı olarak heyecanla okudum ruyanı.ben de yavrularıma hamıle kalmadan once sık sık senınkısı gıbı ruyalar goruyordum.işaretmiş meğer.inşallah ınanıyorum ki senın ruyan da bır işarttır.allahım kucağpını doldurur.amin...

cnm geçmiş olsun cok.bazı drlar boyle patavatsız oluyoır .yetişkin ınsana soylenmez yanında konusulmaz bır de bu kücücük kız ne düşüncesizler ya...
inşallah sonuçlar ıyı cıkacak cnm inanıyorum...kalbınızı ferah tutun.dualarımız sızınle...
Sorma canım çok düşüncesiz delinin teki inşallah canım haftaya temiz sonuçlar alırız.
canım inşallah gerçek olur allah razı olsun güzel düşüncelerin için .sizde iyiymişsiniz allahım daha iyi etsin canım

derinim senin rüyanda hayrolsun canım inşallah bunlar işarettir valla heyecan yaptım ya .benim rüyamda çok güzeldi cano anlatılır gibi değil
buarada düşüncelerine katılıyorum işi olanlara değil lafımız elbetteki

banuşum zaten konuştuk canım inanki o doktoru verselerde birkaşık suda boğsam gerzek ya ufacık bir çocuğa söylenicek sölermi allah akıl fikir versin inşallah tahliller temiz çıkıcak canım dualarım sizinle buakşamda ayşeciğe dua edildi inşallah geri çevrilmiycek canım dualarımız

sevcanım saol kuzum
valla işaretmi bilmem ama inanılmazdı yani allahım inşallah gerçektede yaşatır .
duaların için çok saol canım allah seninde gönlüne göre versin
Sağol arkadaşım sende eşinde kendi canınız gibi üzüldünüz ve dua ettiniz Allah sizinde gönlünüze göre versin.
canım benim ya seni tebrik ediyorum zaten.maşallahın var hiç merakta bırakmadın bizi saolasın.öptüm 3ünüzü de canım.

evet ablacım bi açıklama gelirse neden olduğunu da biliriz.neyse hayırlısı.ablacım rüyan hayırlara çıksın inşallah.rüyanı okurken içimden dedim inşallah 3üzün olurda tekmenin alasını yersin ablam benim yaa.Rabbim rüyan gibi güzel hayırlı şeyler yaşamanı nasib etsin.her zaman kendimden çok sana layık görüyorum anneliği.Allahım inşallah dualarımı kabul ederde o güzel duyguyu ömür boyu güzellikler içinde yaşatır sana ablacım.sen rüyanda gözlerinden süzülmüş bende okurken aynı duyguları yaşadım.Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın evlat hasretiyle sınamasın inşallah ablam.öpüyorum seni.

selina bu msjı çok beğendi :KK1::KK1: vee rüyan hayırlara çıksın inşallahh.Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla o testleri görmeyide dr yollarına bebişi görmeye gitmeyide nasib etsin inşallah canım benim öptüm seni de.

ayyyyy banumm evlerden ırak Allah korusun.telafuz etmek istemiyorumda onu KBB dr u mu biliyomuşş.alla allaa.sinir oldum yaa dengesiz yakınımda olsa gider dr un karşısına verirdim lafları valla.o kadar sinir oldum.bunlar bu diplomayı nerden alıyo acaba.karşısındaki hasta küçük büyük neyse o psikolojiye uygun konuşmasını bilmiyosa boşuna oturuyo orda.kii üztelik sadece şüphe!!!! her şüphe gerçek olsaydıı bizim hamilelik şüphelerimiz de gerçek olurduu.sana en yakından yaşadığımız şekilde örnek verdim banum sakın dikkate almayın o dr un laflarını.bence görüceksin 1 hafta sonrasında sonuçlarda hiçbişey çıkmıcakkk.içini ferah tut.sonrasındada o dr un yanına gidip diceksin bende sizin aklınızdan olduğunuzdan şüpheleniyorum bi araştır kendini diye söyliceksin.Rabbim büyük bu cuma mübarek gün ayşeciğimize okuduğumuz duaları kabul eylesin inşallah canım.sağlıkla mutlulukla hayatını sürdürsün inşallah.öptm canım dengesi olmayanları takma kafana.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim cumanın bereketini üzerimizden eksik etmesin inşallah,dualarımızı dileklerimizi nasib etsin hayırlısıyla inşallah.ben birazdan sağlık ocağına gidicem benim gözler yine kanlanmaya başladı.yedik yine damlaları hayırlısı.cuma vaktine burda olurum öptm hepinizi.
Sorma selinacım koca hastahanede çattık deliye çocuğunda ödünü kopardı ama inan çok ah aldı onunda başına gelcek var inşallah bizim sonuçlarda haftaya temiz çıkarda rahatlarız.
selam hatunlar...bugün cuma saati ayçeciğin duasına katılamayacağım misafirim gelecek.şimdiden ebrarablam okuyacağın duaya AMİN dıyorum.rabbım okudugumuz dualarımızı kabul etsin.ayşe kızımız şifasına kavuşsun inşallah...
hepınızı opuyorum...
Amin canım Rabbim inşallah şifa versin.
YA RAB..! Yüreği Yanmış, Gözyaşları İçine Akmış, Ümitleri Zorda Olan Tüm Kardeşlerimize ÜMİT, SABIR ve FERAHLIK Ver...!!( AMİN )
HAYIRLI CUMALAR
Aminnn canım.
herkes ıyıdır ınşallah.yaa dediğiniz gibi topiğe neler oluyor.kımseler yok eskılerden de allah allah artık boyle mı olacak acaba.ben bıle bu şiş göbişle elımden geldıgınce gırmeye calısıyorum

ebrar abla ben okudum dun dualarımı ayşeciğe.allah kabul etsın inşallah
Amin canım.
Öyle canım valla sen istikrarla giriyosun göbişinle...
canım demek ders çalışıyosun allah kolaylık versin inşallah başarılı olursun bu sefer istediğin bir işin olur canom
demek öpücük kondurdu hee yesin teyzesi onun mis dudaklarını benim için öp kuzumu canım
cano valla kara doyduk sende kar yağınca al gökceyi çık canım bişeycik olmaz inşallah

valla selinam yanıt gelmedi ama baya üzüldüm yani tek bizim topic değil biçok topic sabit değil artık neyse vardır bir bildikleri heralde ama açıklama yapılmalı diye düşünüyorum

sevcanım saol canım ağzına yüreğine sağlık allahım kabul etsin

cicili bende üzüldüm ama napalım farketmez artık

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah
ben bu sabah çok güzel bir rüyayla uyandım 11 yıldır evlat hasreti çekiyorum ama bu öyle bir rüyaydıki uyanır uyanmaz gözyaşlarına boğuldum
anlatmak istedim siz can arkadaşlarıma
çok kalabalık biyerdeyiz etrafımızda birsürü çocuk balon oynuyorlardı bende uzanmışım onları izliyorum bitaraftanda karnımı tutuyorum biri geliyo yanıma diyoki hamilemisin bende evet 7 aylık hamileyim diyorum bana diyoki şimdi tekmeliyordur seni diyo bende evet der demez öyle bir tekme atıyorki:KK43::KK43:bak diyorum nasıl tekmeliyo tam sağ tarafımda .o kişide şaşırıyo sonra ben derin derin nefes alıyorum her nefesde bir tekme .oğlum diyorum napıyosun :KK43::KK43:sonra eşime diyorumki yaa şu çocuklara dikkat et oğluşuma bişey olmasın üstüme düşmesinler diyorum .gözlerimi açtım rüyaymış :KK43::KK43:okadar ağladımki anlatamam eşimde şok oldu noldu sana dedi bende rüya diyorum ama konuşamıyorum tamam dedi ben anladım .neyse hayırlara çıksın inşallah hayatımda bukadar güzel bir duyguyu tatmadım nasip olur tadarız inşallah gerçeğinide.çok güzeldi yaaa rüyamda defalarca bebek emzirdim ama bu çok farklıydı bütün gün sağ tarafımda o tekmeleri hissettim ve her defasındada gözlerimden süzüldü yaşlar .
hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım
Allah hayırlara çıkarsın canım çok güzel bir rüya görmüşsün.

arkadaşlar hepimiz yeni kalktık kahvaltı yapalım bence
benimki camiden gelmeden hazırlayım kahvaltıyı öpüyorum sizi gece grüşürüz nasipse bugün evde olmuycam .
tekrardan dualarımız kabul olsun inşallah :KK19:
Tamam canım akşama görüşürüz inşallah.
Canlarm cıkmak ıstemezdm ama karnım fena byerlerı acil ziyaret etmem gerek.:)
burcucum evet tanıyosndr bız artık bı aile olduk kuzum.öptm.
Banuşum artık skma canını hersey gzl olck ıns arkadasm.
Ebuşşş eline saglik rabbim yaptgn bu dualarn karslgnı kat kat versn ayrca selınama katılıyorum 3üzn olsnda tekmelern alasını gör hehe...
Selınam cok sagol cnm ıyı dıleklern ıcın cok öptm senı cnmmm.hepınız herseyın en guzelıne layıksnz canlarım.
Kızlar ben kactm yoksaaaaa hahaha.
İnşallah arkadaşım koş sen koş::))
Amin sağol kuzennnn.
Haha ne oldu kız bize bilmem ama sana kaynana ucağı sıcak geldi galiba::)
aminn.amin.banu kuzum gelsene
Amin burcucum inşallah haftaya rahatlamış olucaz inşallah.Sen gel canım zaten gelicen öptüm zeynoşuda.

Canım topik arkadaşlarım benim hepinizden Allah razı olsun bizim için ayşe için okudunuz dualar kabul olsun Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede hayırlı evlatlar versin AMİN:

X