Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim ne demek canım ya meşgul ettim tabiki burda herşeyi paylaşıyoruz sendende allah razı olsun canım benim sana moral verebiliyosak ne mutlu bize bende sizleri seviyorum valla iyiki tanışmışız... amin inş kpmıycak hatta burdan bebişlerimizi konuşacagımız günlerde gelcek allahımın izniyle canım...

ins cnm ins.bende öyle dusunuyorum.gun gelecek derdımız "bebis uyumuyo","besiş üşüttù" vs.gıbı seyler olucak.belkı bu gunlerı bıle arycagz:)uykusuz kalıcaz falan.Allahım hayırlısını versın hepımıze.

amin derinim inş... hayırlısı olsun hepimiz icin biz uyukusuzlagada razıyız canım ya yeteri kadar uyuduk zaten :))

canım hersey için çok sağol rabbim hepimizin yüzünü güldrsün rabbim sizide daha fazla bekletmesin inşallaaaahhhh.evet canım dediğin gibi insanlar konuşmayı bilmiyo üzülüyomu diyen yokk bilmiyorum canım yaa rabbimden sabır istiyorum hepimiz içinnn

canım doğum günün kutlu olsun rabbim sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı ömür versin yavrularınla süslesin inşallah.evet canım halloldu sükür bundan sonra görüşürüz insallah.canım takmayacak gibi değil ki dısarı cıkıyorum her gören aynı seyi soruyo cığlık atasım geliyo artık yaaabu aralar cok batıyo hersey bana

canım çokkk gecmiş olsunn diş agrısı çok kötü bence hemen git bi doktora cünkü tekrarlar yine

allah razı olsun canım sizdeolmasanız kimse anlamıyo benii .aslında bende biliyorum kasden değildr ama dayanamıyorum canım bu arlar kırdım kafayı aksam eşime de küstüm hala konuşmuyorum. buradaki hastanelere bakıyodum netten nerde iyi doktr var diyee eşim oyun derdinde kalk oyun oynayacam dedi fıttırdım kaltım yattım aglaya aglaya uyumusumm .insallah hepimize hayırlı evlatlar versinnn rabbimde burda uykusuz kaldığımız zamanlarda halimize gülelim

cnm ya kıyamam boşver erkekler bu konuda fazla düşünmuyo sen skma canını...
Kızlar ben iyi degilim.zeynodaydım eve geldım 6da.ama 6:35e kadar kapıyı açmaya ugraştm.sinirimden tekmeledım neler yaptım..girdigimizde de bozuktu dıstan kilitlenıyodu ama açılmıyodu...neyse parmaklarım kopmadan açtm içerı girdim daha onun siniri geçmeden mutfak lavabosunda kocaman nem böcegi.nasl kaçacgmı şaşrdm üzerine domestos döktm başka çare bulamadım rabbim affetsn...aglamaktan icım cıktı 6bucuktan berı...kızlar ben napıcam ya korktgm basıma geldı.eski evden bı önceknde de cıkıyodu psikolojm uzun sure duzelmedı ruyama bile gırıyolardı...hemen ev bulmam lazım nolur abarttgmı dusunmeyın görunce ellerım ayaklarım büzüşüyo buz gibi oluyorum...

off canım yaa moralini bozma valla hiç abarttığını düşünmüyorumm insan huylanınca iiçi rahat etmiyo işte. canım eger tasınmayı düşünüyorsan keske yerlestrmeseydin esyalarıı .

off canım yaa moralini bozma valla hiç abarttığını düşünmüyorumm insan huylanınca iiçi rahat etmiyo işte. canım eger tasınmayı düşünüyorsan keske yerlestrmeseydin esyalarıı .

evet berrinim sorma cnm.şuan halimı bilsen birden midem acaip şekilde bulandı ögurup duruyorum boş boş...bu konuda doktora gtsem yerıhep dıyorum ya keşke elimde olsa.herkes igrenır huylanır belki ama sanırım benimki ilerı boyutlarda...byle bşy olmasa inan belki senelerce otururum kirasıda cok uygun...ama malesef ben byleyım...kaynvdmlerle evı ayırdgmızda çıktıgım evde tanışmıştım bunlarla ben.daha önce görmedıgım kırk ayak türü bşy nemlı ortamlarda cıkıyomus.banyoda cıkardı.orda da kabus dolu gunler yaşamştm ev bulana kadar...ev sahıbıne bın kere sordum ama bak hamamböcegıne care bulurum fare veya bska syler cıkıyomu dıye...burası yer evı böcek illa görursn,nem böcegı cıkar bıde demıstı ben anlamadım.sonradan aklıma geldı onlardan olmasn demiştm eşimekorktgm başıma geldı malesef...yanı rahat olan ınsan oturuyo kadın dıyo ben cıkanları elimle alır atarım bile ama fareye dayanamam dıyo...işte byle bırı rahat oturur ama ben(((gördgm yerde ölduremıyorum bile.

amin canım yaa.Beyler başka alemde bizler başka alemde.Yinede öyle olması iyi aslında bence.Onlarda bizim gibi uğraşsa düşünse iyice bunalım olur evde şahsi kanaatim

Amin canım görürmüyüz o günleri acep bilmemki.Sende çok bunalmışsın böcek fobin var galiba.İnşallah hemen bi yer bulursunuz gönlünce canım yaa kışında oluyomu kışın pek görünmezler aslında.

Birsencim maşallah emreciğe tosuncuk olmuş sende iyisin inşallah.Sınavlarıma bir hafta kaldı o yüzden görünmüyorum canım ben

Pelincim doğum günün kutlu olsun.Sağlıkla huzurla bereketle nice yıllara sevdiklerinle beraber

Ebrarcım dişin daha iyiymiş ama dediğim gibi tedavini ol canımcım o ağrıya dayanılmaz sürekli

Selinacım sen nasılsın canım

Aleynam eşin ameliyat olmuş geçmiş olsun inşallah faydası olur

Kardeloşum minik pıtırcık gayet iyiymiş ikili testlerde güzel çıkar inşallah

İsmini yazamadığım arkadaşlarda iyidir inşallah hepinizi öpüyorum

selam kızlaaaaaar
boncuğum gelmiş bugün,ama gelmesiyle gitmesi bir olmuş sanırım.
berrincimi de üzmüşler,canım bazen insanlar bizim durumumuzu anlayamıyolar,en iyisi sen onlara takılmıcaksın,yoksa üzüldüğünle kalırsın.
peloşum doğum gününmüş,rabbim hayırlı sağlıklı evlatlarınla çok uzun ömürler nasib etsin inşallah canım.

Çok geçmiş olsun inşallah sayılarınız yükselir.
Bende çok özledim kızlar sizi ama çok acayip günler geçiriyorum umarım düzelicek.
Rahatsızım kardeloşum ondan giremiyorum.
Canım yaaa korkma diycem boş biliyorum bu arada en iyisi sen ev bak ve taşın kalamıyosanda git kv veya annenlerde kal ağlama kuşummm.
Bazı kendini bilmezler bilerek yapıyor sende vedr cevabını canım.
Aman geçmiş şükür canım biliyorum manevi olarak desteğiniz çok büyük bana canımsınız.
Ağlama arkadaşım bak bende üzüldüm bende korkarım böcekten ama ısırmazlar sana bişey yapamazlar öyle düşün ama psikolojini bozmadan ev bul çık.

Pelincim doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yaşalr sağlıkla evlatlarınla geçirmen dileğiyle.

Derinim kuşum çok üzlüdüm bende cok korkarım çünkü böcekten ama sana bişey diyim iyi geliyo lavabo için naftalin at kapı önünede naftaln at canım Banyo giderinin kapağını ac içine poset sıkıştır üstüne kapağını kapa Banyoyu yıkayacağın zaman poseti çıkar su akar Aynı şeyi tüm giderlere yap varsa başka wc de falan Cama tel taktır asla acık bırakma. Kapı önlerine pervazlara ve banyo lavabo deliklerinin içine giderlere 3-4 günde 1 sağlam böcek ilacı sık bak o zman işe yarar gelemezler haa dilerimki inşallah başka ev bulursun canım en kısa zamanda ama en azından o zmana kadar idareet emi kuşum

Ebrarım canım bencede allah bilir ömrü bende moralimi bu yüzden yüksek tutuyom bize bağıslayacak Rabbim baya bir süre diye inşallah canım benim

Teyzeleri doktordan geldik bebek iyi ama göstermedi kukuşu emin olamadık cinsiyetten:) Ama boyu posu ense kalınlığı iyiydi çok şükür Kan testinide 10 gün sonra vereceklermiş bakalım ama cok hareketliydi bir dakka durmadı sıpam benim Rabbim herkse bunları en kısaz amanda yaşamayı nasip etsin önceliklede size inşallahh

Pelinimmm doğum günün kutlu olsun kuşummm Rabbim gönlüne göre versin. Tüm dualarının dileklerinin kabul olduğu bir yıl olsun inşşalahh

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
berrin arkadaşımıza da katından hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah.

pelinim biraz geç oldu ama doğum günün kutlu olsun canım.Rabbim ömür boyu mutlu mesut yaşamak yaşlanmak nasib etsin inşallah canım.Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım.iyiki doğdun.öptm seni.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…