Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inşallah hepimiz iyi sonuçlar alırız elifcim.
babana acil şifalar dilerim.
iyi inşallah banucum.
sen nasılsın,niye bu sıra pek gelmiyon bakim sen?
aleyna eşine geçmiş olsun,şifa olsun inşallah.
inşallah en kısa zamanda rabbim size de nasib etsin.
her duamda tek tek isimlerinizi sayıyorum,emin olabilirsin.

amin selinacım amin inşallah.
ne o kız,karşılaşamaz olduk senle de,pek gezente oldun sende ha

hah yazmasam karşılaşamıyoduk selina,totem yaptım sanırım
derincim işler baya hale yola girmiş canım,çok sevindim senin adına.

totem de işe yaramadı,kaçmış selina.

yaaa burdayım ben ikidebir sayfa yeniliyom senide bi altta görüyom bi görmüyom ne zaman yazcak diyede bekliyom yeni farkettim ben yeniliyorum ama altta bir sayfa ilerlediğini görmüyom beennn.şimdi gördüm canım nasılsın bakiimm.bak karşılaştıkk

Canım Allah razı olsun canım Gecmiş olsun canım seninde eşin ameliyat olmuş gecmiş bitmiş olsun insallah Allah en kısa tez zamanda gönlünüze göre bi evlat ersin :)

Canım sağol aman böyle yogunluğa can kurban ne güzel :) İyi dileklerin için sağol kuşum

Hayırlı gunler kızlarr..
Selinam cok sagol cnm benım.sende yogunmuşsun görüşemedikte kac gundur.öptm senı.
Kardeloşum evet.hal yoluna gırdı baya ama bazı kolılerı acmadım cano.bıde dun moralim bozuldu tam o antreyı çamaşır suyunla sildım halılarını koydum bıkac saat bsy yoktu.snra gece vcden dönerken ne görım hamam böcegı ama küçük ay bunlar yazın kimbılır ne cok cıkar.ilacladık o kadar da

sağol canım çok tsk ederim sen nasılsın canımm

çok sükür tasınmıssın canımm allah yardımcın olsun taşınmak çok zordur eminim .böcegin olmadığı yer mi var canımm ayy yazın burda sokaklarda oluyo kocaman kocman sarı sarı ıyyy bi görr bide çuyolarr balkonu acamıyorum eve girer diye

canım sağolasın sizede gecmiş olsun inşallah tez zamanda güzel haberler alırsınız canım doktor ilaç vermedi önce eşime 3 ay sonra evicap ile amoklavin diye 3 kutu bi antibiyotik verdi

sağol canımm iyi sükürr gecti baya sadece duş alırken sıkıntı :) .allah razı olsun canım hepinizden rabbim hepimize o duyguyu yasatr inşallahh

kızlar yaa ben çok kötüyüm herkesi herseyi yanlış anlıyorum hep aglamak istiyorum yaa.dün kursa gittim arkadasla neyse kadının biri vardı gcen yıldan gelini ile geliyodu bizi kapıda gördü bir sürü kişinin içinde bagırarak diyo ki hamilemisin yok dedim ayyy benim gelin doğurdu anne diyo insallah kurstaki gelininde bebeği olurr sana dua etti filan ve hiçbir samimiyetimde yok herkes dönüp bana baktı çok canım sıkıldı .kasten yaptı gibi eldi bana abartiyomuyum kıslarr ya ben mi anormallestim insanlar mı .

offff offf sinir oldum ebrar canım sağolasın bi türlü düzenleymedim alıntıyı kusura bakma hersey için çok sağğol canımm allah razı olsunn bende dua okuyacakmıyım canım
canım nedemek ya allahım kabul etsin inşallah buarada selinamda demiş zaten sen okumuycaksın tatlım bizler senin yerine okuyoruz mevlam kabul buyursun tez vakitte bebişini göndersin inşallah canım
ay beğenilmiycek gibi değilki yaa bayıldım hemde :))
canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın herşey yolunda gider ve 9 ay sonra yiğenimi alırsın kucağına canım
valla merak ediyoruzda onlar bizi etmiyomu ne cano ?
elifim canım arkadaşım allahım iyilik versin inanki bu hastalıkta moral çok önemli benim annemin dayısı mide kanseriydi doktorlar sadece 3 ay ömür verdi ama inanırmısın 15 yıldır gayet sağlıklı yaşıyo allahın verdiği ömür ne birgün eksik ne birgün fazla dualarımızla ve sizin desteğinizle babacığın çok iyi olcak inşallah canım .allahım hayırlı ömür nasip etsin .öptüm seni çok dualar içinde saol tatlım
banum dün msnde azda olsa konuştuk canım dişimin tutacağı varmış fenaydım yaa neyse bugünde konuştuk zaten inşallah sende çok iyi olucaksın dualarım seninle bitanem
aleynam çok geçmiş olsun allahım şifa versin inşallah bu ameliyat bebişini getirsin hayırlısıyla allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın canım .tedavi düşünüyoruz ama zamanı değil henüz canım bir müddet sonra inşallah tekrar tüpe başlıycaz bizde
canom tahmin ettim zaten yaönemli değil dünde yoktun demek sonradan geldin evet ya sorma bir anda başladı delirdim cano yaa kafamı duvarlara vurmak istedim oderece yani
derinim hamamböceği her evde oluyo canım sen giriş kapısının arkasına bez koy bide giderler varsa onları tıka ben banyodaki giderimi bezle tıkadım hep ordan çıkıyodu meretler .şimdi sorun yok şükür .bunları takma kafaya alt tarafı hamam böceği :))kızma bana biliyorum korkuyosun:))

berrincim ah be canım malesef bizlere her söylenen batıyo aslında karşıdaki kötü niyetli değildirde konuşmayı bilmiyo insanlar seni zor durumda bıraktığının farkında bile değil.ah ah ben neler yaşadım halada yaşamaktayım .allahım bizler kadar bekletmesin sizi canım .

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ?ben dün gece fenaydım düş ağrısı mahvetti şükür geçti ama artık kaçış yok gidicez doktora korku belasına bu ağrıyı çekiyorum :))hepinizi öpüyorum canlar

evet canım hakkımızda hayırlısı olsun inş...
iyi olmana sevindim canım ama paşama üzüldüm ya inş cabuk atlatır...
iyiyim canım sagol evet ya soba işi zordur bende bu sene kalarufer yaptırdım rahat ettim inş sende seneye dogalgaz yaptırıp rahat edersin bu arda güzel prensesimizde iyidir inş ikinizide cok öpüyorum...
oy oy oy ben yerim onu ya maşallah cok tatlı allahım nazarlardan saklasın cok öpüyorum seni kızını ve emremizi...
slamlar arkadaslarr hepinizi çok özledim benim internette sorun çıktı sükür baglandı bu aksam hemen bakayım dedim.gecmişi çok okuyamadım inşallah güzel haberler vardırr hepinizi öpüyorum
canım bende seni merek etmiştim iyi olmana sevindim...int sorun da düzelmiş inş bundan sonra bol bol görüşürüz...
Kızlar herkese ıyı geceler...ev hakkndakı ıyı dıleklernz ıcın tesekkurler..yerlesyorum yavas yavas.ıns hersey ıyı olacak.hepımızı cok öptm A.e.olun.
canım inş yeni ev size ugur getirir cok yorma kendini yavaş yavaş yap...bu arada böcekler her evde var kuzum ya benim evimde bile var apartmana oturdugum halde kurtulamıyoruz bi türlü bende nefret ediyorum gördügüm an hemen eşimi cagırıp aldırıyorum o olmayınca bişey yapamıyorum tabi öyle gezinip duruyo evde :))
amin eboşum inş bazen insan kendini umutsuz hissediyo ama bende inanıyorum hepimiz bir gün o mujdeli haberi burdan vercez inş canım...
evet banucum insanın elinde olmuyo ama sabretmemiz lazım inş daha iyisindir şimdi...
ay canım ya inan yazdıgını görmemişim hemen cıkmak zorunda kaldım iyiyim selinacım sen nasılsın...
canım ya takma kafana her kez bişeyler der umursama banda cok şeyler dıyorlar ama inan hic umursamıyorum artık doktorun sorun yok kendiniz deneyin dedigi halde hala bir sorun arıyorlar insanlar böyle malesef sunu biturlu anlayamıyorlar bizim elimizde degilki rabbim nasip etcek olcak inş...bak bu hafta dua sana okunuyo inş rabbim vesile ederde bebiş gelir en kısa zamanda inş hayırlısıyla...

eboşum canım arkadaşım benim inan ne diycemi bilmiyorum cok teşekkür ederim allah razı olsun cok duygulandım hepsi cok güzeller... amin rabbim hepimizin bebişlerini göendersin inş en kısa zamamanda hayırlısıyla canım cok cok öpüyorum seni

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş ben cok iyiyim bugun butun sevdigim arkadaşlarım dogum günümü kutladı tekrar hepinize cok teşekkür ederim inanın cok duygulandım hepnizi cok öpüyorum...bu arada eboşum ben duaları akşam okuycam canım bitti yazabilirsin...

Peloşummmmm canım iyiki doğdunnnnnn nice mutlu yıllara kuzum!faceden kutladım buraya yazmayı unuttum...ya böcek olayı tmm her evde cıkabılır cnm ama hergun hep cıkmasndan korkuyorum ya...yanı bu korkumu nedır bılmıyorum ıgrenme.onları görunce kulaklarımın içi tık tık dıye oynuyo bakamıyorum bile.tabıkı herkes igrenır bıtek ben dgl ama elimde dgl keşke olsa.küçüklugumden berı byleym tahammulum yok.hele gorup öldurlmedyse uyuyamam o evde durdukça.psıkolojik rahatszlıgım var sanırım bu konuda
ebuşum dişin geçmiş cok sevndım ya ins bıdaha agrımadan yaptırırsın canom.karsılaşamadık dun.banusu yakaladım az bşy konusabldk onunlada...bu arada ben dun duaları okudum cnm unuttm syliyım

pelinim doğum günün kutlu olsun cnm arkadaaşım iyiki doğdun iyiki varsın
cok teşekkür ederim canım benimmmmmmmmm sizlerde iyiki varsınız

derinim cok sagol canım gördüm fecten kutladıgını olsun önemli degil dogum günümü ktladınız beni mutlu ettiniz ya o bana yeter...canım ben seni cok iyi anlıyorum seninki gercekten elinde olmayan bişey inş bu korkunu yenersin ama sen cok kafana takınca bende üzüldüm biraz moral vermek istedim canım ...

canım ya o kadar ıyı anlıyorum kı senı.ama emın ol kasten yapmamıstır.hicbır kadının(bazı içine şeytan kaçmışlar haric)kasten öyle herkesın icinde sırf rencıde etmek ıcın böyle bırsey yapacagını sanmıyorum...ebusn dedıgı gbı hassasz bu konuda ama ınan rahat ol...öyle yapan olursa amin ıns Allah razı olsn de gec...kim kime hangı niyetle bi laf diyosa o laf kendine döner Allah reva görmez.sen içini rahat tut kuzum.bıgun burada bebıslerın yaramazlıklarını konusucaz ıns.

canımsın Allah razı olsn arkadasm benım.bılıyorum rahatlatmaya calstgnızı .bende gunlerdır bu konuyla mesgul ettım sizi hep ama napım gercektende her derdımı anlatmzsam size kendımı kötu hissedıyorum.sizlerın fıkırlerı,önerılerı hatta bi "korkma"deyişiniz dahi benım ıcın cok önemlı...hepınızı öyle sevıyorumkı.bu bağımız hic kopmasın.amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…