Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slamlar arkadaslarr hepinizi çok özledim benim internette sorun çıktı sükür baglandı bu aksam hemen bakayım dedim.gecmişi çok okuyamadım inşallah güzel haberler vardırr hepinizi öpüyorum

ebrar caniım beni merak etmişsin allah razı olsun internetin süresi dolmuştu değişik bi tarifeye gecelim filan derken uzadı baya çok sükür iyiyim kolum hariç düştüm 1 haftadır pansuman yapıyorum ama önemli değil şükürr.sende doktora gitmişsin sükür birseyin yokmuş cok sevindim.

oyyyyyyyyy,maşallah kuzuya,ne tatlı görünüyo.
ama böyle uzaktan çocuk sevmeyi hiç sevmiyorum,illa elime alıp bi o yana bi bu yana sallamam,mıncıklamam gerek.
yakına gelde sev o zaman emre tam mıncıklanacak oldu
darısı senin oğluşlarına canım sen nasılsın iyimisin fazla gezme bak bebişleride alıştıracan
oyy maaşallah emre beye

canlar nasılsınız ??

sizleri kocaman kocaman öpüyorum

bizde seni öpüyoruz hadi inşallah güzel haberler getir
geçmiş olsun canım genede dikkat et

Kızlar herkese ıyı geceler...ev hakkndakı ıyı dıleklernz ıcın tesekkurler..yerlesyorum yavas yavas.ıns hersey ıyı olacak.hepımızı cok öptm A.e.olun.

gecmıs olsun cnm yaa...acil şifalar...

amın cnm benım.ıyıyım sukur ben.ay eşim durmuyo cnm napıyım.alıştı onlar sanırım.ewde cok kıpırdıyorlar tekme fılan.gezerken hicbişey yok.sankı ewde olunca hadı gezmeye gıdelım der gıbı kıprasıyo keretalar :))

Kızlar herkese ıyı geceler...ev hakkndakı ıyı dıleklernz ıcın tesekkurler..yerlesyorum yavas yavas.ıns hersey ıyı olacak.hepımızı cok öptm A.e.olun.
ay cnm bak yerleşınce derın ohh cekeceksın.yuavas yavas yap cok yorma kendını hasta olmayasın

herkesler gunaydın...

sağol ablacım maskeyle dolasıyorum bakalım inş geçmez
allah şifa versin canım
Canım ya kolay gelsin inşallah çabucak yerleşirsin bu evde sana uğur getirsin inşallah.

Bende özledim arkadaşım inşallah yuakında gene toplaşcaz inşallah.

Bende merak ettim ya nerelerde acaba.
banuş kuzum nasılsın özledim seni herşey yolundadır inşallah kuzen
peloşum ümitsiz olma canım inşallah herşey çok güzel olur takma kafana lütfen herşeyin vakti saati var dilerim enkısa zamanda gelir yavrun
garibim yaaabaya merak etmiştik neyse şükür sorun yokmuş
aarkadaşın doğum yapmış allah bağışlasın canım gerçi msnden bolca konuştuk seninle çok öptüm canım
kuzum nasılsın niye zor geçti günün hayırdır inşallah .buarada nezaman istersen buluşalım ayarla kendini olurmu canım öptüm seni ve yiğenimi
ayy kıyamam yaa korktuğun başına gelmiş inşallah iyidir mert paşa
derdam allah kolaylık versin canım ben biliyorum aramızda olamasanda dualarındayız .çok öptüm senide esmayıda
oyy teyzesi yesin onu yaa maşallah emre paşama allahım esirgesin benim için öp onu birsenim
buarada berrinden sonra nasipse elifimin babasına okuycaz duayı şifa olur inşallah sonrada topluca topiğe okuruz
ayy berrincim baya merak etmiştim neyse şükür iyiymişsin canım
geçmiş olsun yaa allah korumuş dikkat et kendine canım buarada bu hafta dua sana haberin olsun canım
canlar nasılsınız ??

selam canım bende seni çok öptüm
derinim kolay gelsin bitanem dün konuşMADIK yazdım ama başında değildin sanırsam bende yorgundum yattım canom .

sevcanım demek paşalar gezmek istiyo yerim ben onları yaa sende gez canım yaa sonra zaten daha zor olucak .öpüyorum sizi canım

selam hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum herkesler iyidir inşallah .ben çok şükür iyiyim
KARDELOŞUM avatarına bayıldım cano yaa ne tatlı uyanıyo öyle :))sen nasılsın herşey yolundamı canım
SELİNAM sen nasılsın kuzum buara seninde işlerin var galiba öpüyorum seni canım
BONCUĞUM özledim senide cano yaa inşallah iyisindir öpüyorum senide
TOSTİCİM sen nasılsın canım bebişde iyidir inşallah öptüm
ELİFİM sen nasılsın canım babacığın nasıl
KARDELENİM sende ders çalışıyosun biliyorum allah kolaylık versin canım
ALEYNAM sen nasılsın canım kendinden bahsetmiyosun bidaha tedavi düşünüyomusun
ECECİM sen nerelerdesin canım ya merak ettim gelemesende iyi olduğunu bildir tatlım
GÖKCEM sen napıyosun canom minik kuzum nasıl yaramazlıklara devam değilmi :))yesin teyzesi onu yaa
KAYRACIM bayadır uğramadın inşallah herşey yolundadır öpüyorum seni
SEMROŞ sende uğramadın epeydir bebişin cinsiyeti belli oldumu merak ettim canım
neyse benden bukadar atladığım unuttuğum yoktur inşallah öpüyoum sizi

Son düzenleme:
selam kızlar hayırlı günler.evet ebrar ablam biraz yoğun geçiyo bugunlerde.şükür iyiyim.bu arada dua yazmamışsın bana.reglim perşembeye biter demiştim bugun bitti.varsa eksik okuyabilirim?öptm.

Son düzenleme:
offff offf sinir oldum ebrar canım sağolasın bi türlü düzenleymedim alıntıyı kusura bakma hersey için çok sağğol canımm allah razı olsunn bende dua okuyacakmıyım canım

Son düzenleme:

selam canım.
beğenmenize sevindim bebişi,yani hep olumlu şeyler duyunca sevindirik oldum
biz iyiyiz canım çok şükür,ayın 12 sine 2 li test için randevu aldık,gün sayıyoruz şimdi.
sen de iyiymişsin sevindim,baya merak etmeye başladıydım çünkü.
senin yazdığın,merak ettiğin herkezi bende çok merak ediyorum,inşallah bi haber yazarlar kendilerinden.
ama kayra iyiydi en son göörüştüğümde,bildiğimi yazayım değil mi?

Ayy canım maşallah kardelencim bebişiniz iyi cok şükür canım yarında ben 2 li teste gidcem canım bakalım dua edin kızlar bize

Ebrarım babamı sormuşun Allah razı olsun kardeşim valla babam su an fena değil ama tedaviye kemik güçlenmesi için ara verildi bir iğne bu kemikleri güçlendiriyo 1 ay sonra tekrar yapılacak sonra kemotrepiye gecilecekmiş valla iyi mi bilemedim ama süre uzun aklıma takılıyor yarın Amcam gidip doktora bu durumu soracak inşallah o da hayırlı hberler verir bize inşallahh

Ya Eceyi gecenlerde bende düşmndüm ne zmandır yok bişeymi oldu acaba ya merak ettim

Ben bu arada Allah kabul ederse okudum dualarımı kuızlar

Oyy maşallah kuzuya birsencim Allah nazarlardan saklasın inşallah

Canım yeni yuvam insallah umduğundan daha güzel olur bir tanem Bak hergün senin verdiğin cerceveye bakıyorum kızmın resmini oraya koyacam inşallah diyorum Bol bolda sana dua ediyorum Neyin nolcağı hiç belli olmaz kuşum vardır her ser de bir hayır içini ferah tut emiii :)

selam kızlar hayırlı günler.evet ebrar ablam biraz yoğun geçiyo bugunlerde.şükür iyiyim.bu arada dua yazmamışsın bana.reglim perşembeye biter demiştim bugun bitti.varsa eksik okuyabilirim?öptm.

Selinam nasılsın canım neden yoğun geciyo günlr bu ara bakalım aman gecsin

Öyle canım ama elden gelmiyor canım.
Canım neyse şükür iyiymişsin.
Öyle yapıyorum canım zaten çıkıyorum.
Maşallah tosunuma birsencim nasılsın canım.
Elifcim inşallah testleriniz iyi çıkar.
Berrin geçmiş olsun canım.
Selinacım sen nasılsın canım.
Kardeloş bebiş nasıl.
Kardelen49 sen nerelerdesin canım.
Ebuşum derinim kızlar sizler napıyosunuz telde görüşüyoruz ama sohpetlerimizi özledim yaaaa.

sagol abla bende iyim halit bey eşime amaliyat olmasını söyledi eşimde oldu cok şükür şimdi beklioruz daha 2 hafta oldu amaliyat olalı

sen nasılsın tedavi falan düşünüyomusunuz
sağol canımm .emreyi ben mıncıklasam olur muu:)
berrin gecmiş olsun

ben sana bişi sorcam eşine amaliyattan sonnra dr ne ilac vermişti dr eşime evikap verdi senin eşine ne verdi
kardelen MAŞALLAH büyütmüssün yavruyu darısı başımıza İNŞALLAH ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH
ELİF BABANI SORCAKTIM SEN YAZMIŞSIN ALLAHIM yardımcınız olsun İNŞALLAH

yarın test sonuclarında temiz cıkar İNŞALLAH

BAGNU SEN NASILSIN NELER YAPIYOSUN TEDAVİYE BAŞLADINIZMI

BURCUYA COK SELAM CANIM

SELİNA SENİDE ÖPTÜM CANIM

BİRSEN MAŞALLAH BÜYÜMÜŞ KIZ NE TATLI

SEVCAN MAŞALLAH BUYUMUŞLER BEBEKLERİN NE GÜZEL ALLAHIM BİZEDE NASİB EDER İNŞALLAH

ANATOLYA SENİNDE AZ KALMIŞTIR DOGUMA ALLAHIM Bİ AVAZDA KURTARSIN

KIZLAR UNUTTUGUM VARMI ACABA KUSURA BAKMAYIN EŞİMDEN NAMAZ KILICAM DİYE İZİN ALDIM HERKESE İYİ GECELER

Son düzenleme:
[rıght]derin seni altta gördüm ev işini neyaptınız taşındınız mı ALLAH yardım etsin canım[/rıght]

Son düzenleme:
Selammmm canlar...naslsnz?bugunde baya bı yorulduk ama bı hal yoluna girdi ev...bu saat olmus ayaktayım.8de kalkmam gerek annemle doktora gidicem guatr kontrolüne...
Elifim cok sagol cnm.o çerçevede ve dahada nicelerınde prensesını göreceksn ins kuzum.duygulandrdın benı...baban ıns dahada ıyı olacak canım.hersey gönlünce olsun.
Ebuşkom sorma ya.dun yazmşsn sonradan gördum cok uzuldum ya.kusura bakma nolur.arada bakıyorum topıclere fln snra bırakıyorum telı görmuyorum.ıyısn ıns kuzum dıcem ama bu gece dişin tutmus banu syledı ıns ıyısndr cok gecmş olsn hayatım.
Kızlar herkesı öpuyorum cok gec oldu yatsam ıyı olcak.hoşcakalın.

birsenimm yakışıklımı özlemiştik zaten ama bu fotolar yeni değil sanırım daha önceki koyduklarından.inş herkesin duası bitince topiğede okuruz.öptm çocukları ve seni.
geçmiş olsun kız şimdi iyisindir inşallah.
canlar nasılsınız ??

kız bu ne cee diyip gitmişsin.iyisin inşallah napıyon ne ediyon tedavidemisin yoksa salımıverdin.bi haber vereydin hele.öptm.
offff offf sinir oldum ebrar canım sağolasın bi türlü düzenleymedim alıntıyı kusura bakma hersey için çok sağğol canımm allah razı olsunn bende dua okuyacakmıyım canım
canım alıntıların en altına yazı ve işaretlerin en sonuna yazarsan karışmaz.bu arada dua sana okunuyo sen okumıcaksın canım.
canım benim ayın 12 si de ve 9 ay bitene kadar da hep güzel haberler le gel inşallah doktordan.hep dualarımdasın canım.öptm ikinizi dee.
iyiyim canım çok şükür.valla neden olsun gezdim gezdim şimdide ben misafir ağırladım.bu düzen böyle devam ediyo işte.ama benim için iyi oluyo ben yoğun tempoyu severim.sizde 2li teste giricekmişsiniz.hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah canım.öptm.babana da acil şifalar diliyorum.
ben iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?görünmüyorsun fazla bizde seni özledik.
geçmiş olsun canım eşine acil şifalar diliyorum.inşallah hayırlısıyla toparlandıktan sonra bebişiniz de gelir.öptm canım kendine iyi bak.
canım yaa bu saate kadar çok yorulmuşsundur.inşallah bugunde hastanede işleriniz kolay biter,bide orda yorulmayasın.dr dan da güzel haberlerle gel inşallah canım.öptm.yeni ev uğurlu gelsin inşallah bu arada.

garibim canım arkadaşın doğum yapmış hayırlı olsun.darısı sana inşallah canım.eşin nasıl bu arada çok geçmiş olsun.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.pelinim seni altta görüyorum nasılsın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…