Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

merhaba erbar hoşbulduk tatlım.Bahsettiğin yarışma faırfaktör.Yazılışı yanlış olabilir:)Ama iğrençti gerçekten o yarışma yaa nasıl izliyodun

merhaba erbar hoşbulduk tatlım.Bahsettiğin yarışma faırfaktör.Yazılışı yanlış olabilir:)Ama iğrençti gerçekten o yarışma yaa nasıl izliyodun

he he he evet ya faır faktor nasılda unuturum çok seviyodum avaz avaz bağırıyolardı azcık mannağım sanırsam cano yaa

niye uykusuzsun tatlım gece oturdunmu daha sen yoksa

ya canm fazla oturmadım azcık daha derinimle konuşup yattım ama dön dön uyku tutmadı yaa geri kalktım azcık tv izledim saat 3buçukda yattım sonra namaza kalktım geri yattım saabah 9da kalkıp eşime kahvaltı hazırladım onu yolladım geri yattım az önce uyandım ama bölük börçük bir uyku azcık sersemim

Peloşum sagol cnm ya,Allah hayırlısını versın.ben bıde sikayetlendgm seyler oldugunda ondan kurtulursam basıma daha kötusu gelır dıyede korkarım...aynen doktorluk bı durum var ama o yüzleştrme olayının olmayacagını bilsem.
Tostım sagol cnm ıns tutabılırız.evet bol bol dua edelım hayırlısı ile.
Selınam ayy nasl atcan doktorun agzınakoptm ya sanki tutabilcekte haha!duan ıcın sagol cnm.ıns temız guzel bı evım olur bıgun.he orda da cıkarsa evı satarım heralde ay şakaya vuruyorumda yanı napcm blmıyorum.çıksam bı turlu kalsam ötekı turlu.
Gökcemmm ay hakkatten akrep ztn en en en korktgm ısmını bıle anmak ıstemedgm bsy.kiz nasl yanı elle alcaktn ayyy delırdınmı be ne korkuszsun maşallah keşke bende bıraz daha cesaretlı olsaydm.evde akrep gorsem ölduremeyecegım kesindir cnm.ilacla gıtmştr korkma cnm dıkkat et yınede saga sola bak ay goruntusu geldı gozume ıyyyyyy.
Eboşum hoşgeldın cnm benım.

hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız?
Derinim daha iyisin inşallah canım.
sagol canım sanada hayırlı cumalar hoşgeldin...
bende iyiyim canım şükürler olsun ..nasıl geçti doğumgünü ?

ay sory kuzum yaa :))valla böcekten korkmam ama banada tirilyon verseler girmem iğvenç

cok güzel gecti canım...kocişim bana sürpriz dogum günü hazırlamış mumlar cicekler pastalar filan cok mutlu oldum ayyy eboşum ben hic bakamıyodum o yarışmalara ya midem kalkıyodu resmen eşim bakarken bile gözlerimi kapatıyodum

hoşbuldum cano yaa nasılsın ?
akrep benim diğer evdede çıkmıştı hemide yatak odasında bi baktım duvarda yürüyo eşimin şöyle beyzbol sopa var onu aldım üstüne sert bişekilde vurdum ve nakavt :)))sonrada peçeteyle alıp bir müddet inceledim .ayy neyse fena olcaksınız hee

hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız?
Derinim daha iyisin inşallah canım.

hayırlı cumalar canım.biz iyiyiz sen nasılsın.az kalmış sınava.inşallah Rabbim emeğinin karşılığını almanı nasib eder canım.

derinim sorma işte lafla söylemesi kolay herhalde ondan yazdım.yani yapabilsem dr a ii olur

aaa negüzel canım çok sevindim senin adına nice güzel senelerin olsun inşallah
valla peloşum ben izlerimde bendede kan fobisi var tutuyo öyle kan revan şeyleri izliyemiyorum içim çekiliyo:18:

hanımlar ben duayı hazırlıyorum berrin gelmedi artık cuma saati mecbur yapmamız gerek

İnanmıyorum yaaaa peceteyle alms ıncelemıs mannakkkama hayranım korkmayanlara ya
kardelenım daha ıyıyım cnmcım sagolasın...berrın gelmedı yaf ezanda okunuyo.pelinim oh benım kocişi gordum sankı anlatınca:)ne guzel MAAŞALLAH cnm nıce yıllara...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BERRİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

BERRİNİM duana canı gönülden amin diyorum MEVLAM mübarek günler mübarek ezanlar hürmetine tez vakitte hayırlı bir evlat nasip etsin canım .herşey gönlünce olsun

Allah kabul etsin bu mübarek ayda günlerde yaptığımız dualarımızı.Berrincim en kısa zamanda versin müjdeyi inşallah.
Ebrar inanamıyorum sana gerçekten vurdun bide peçeteyle aldın baktın pesss
Kızlar ben kaçıyorum hepinize güzel bi hafta sonu diliyorum

Berrincim Duana canı gönülden AMİN diyorum.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasib etsin inşallah.AMİN.

amin canım inşallah
ya evet öyle oldu hatta küçük kavonoza koyup herkese gösterdim :))ay çokmu vahşiyim ben yaa .ama naparsın ben alışkınım dün derinimede dedim rize böcek cenneti :))ordan çok alıştım .tmam canım çok öptüm görüşmek üzere
Berrincim Duana canı gönülden AMİN diyorum.Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasib etsin inşallah.AMİN.

amin inşallah selinam

evet derinim rabbim hayırlısını versin zaten insanın başına korktugu şey gelirmiş...inş kendine göre sevebilecegin bi ev bulursun canım...
aaa negüzel canım çok sevindim senin adına nice güzel senelerin olsun inşallah
valla peloşum ben izlerimde bendede kan fobisi var tutuyo öyle kan revan şeyleri izliyemiyorum içim çekiliyo:18:
sagol eboşum amin inş...ay ben ne korku filmi ne oyle böcekli şeyler ne dedigin gibi kan revan şeyleri izleyemiyorum canım benim eşimde hep oyle şeyler izler hic o yönde anlaşamayız onla...

sagol canım sizlerede maşallah rabbim kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin yuvalarımıza huzur mutlulugu saglıgı daim etsin bide hayırlısıyla bir bebiş nasip etsin inş...

berrinimizin duasına yürekten amin diyorum...rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip etsin inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…