Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Ayy canım maşallah kardelencim bebişiniz iyi cok şükür canım yarında ben 2 li teste gidcem canım bakalım dua edin kızlar bize

Ebrarım babamı sormuşun Allah razı olsun kardeşim valla babam su an fena değil ama tedaviye kemik güçlenmesi için ara verildi bir iğne bu kemikleri güçlendiriyo 1 ay sonra tekrar yapılacak sonra kemotrepiye gecilecekmiş valla iyi mi bilemedim ama süre uzun aklıma takılıyor yarın Amcam gidip doktora bu durumu soracak inşallah o da hayırlı hberler verir bize inşallahh

Ya Eceyi gecenlerde bende düşmndüm ne zmandır yok bişeymi oldu acaba ya merak ettim

Ben bu arada Allah kabul ederse okudum dualarımı kuızlar
inşallah hepimiz iyi sonuçlar alırız elifcim.
babana acil şifalar dilerim.
Öyle canım ama elden gelmiyor canım.

Canım neyse şükür iyiymişsin.

Öyle yapıyorum canım zaten çıkıyorum.

Maşallah tosunuma birsencim nasılsın canım.

Elifcim inşallah testleriniz iyi çıkar.
Berrin geçmiş olsun canım.
Selinacım sen nasılsın canım.
Kardeloş bebiş nasıl.
Kardelen49 sen nerelerdesin canım.
Ebuşum derinim kızlar sizler napıyosunuz telde görüşüyoruz ama sohpetlerimizi özledim yaaaa.
iyi inşallah banucum.
sen nasılsın,niye bu sıra pek gelmiyon bakim sen?
sagol abla bende iyim halit bey eşime amaliyat olmasını söyledi eşimde oldu cok şükür şimdi beklioruz daha 2 hafta oldu amaliyat olalı

sen nasılsın tedavi falan düşünüyomusunuz

berrin gecmiş olsun

ben sana bişi sorcam eşine amaliyattan sonnra dr ne ilac vermişti dr eşime evikap verdi senin eşine ne verdi

kardelen MAŞALLAH büyütmüssün yavruyu darısı başımıza İNŞALLAH ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH

ELİF BABANI SORCAKTIM SEN YAZMIŞSIN ALLAHIM yardımcınız olsun İNŞALLAH

yarın test sonuclarında temiz cıkar İNŞALLAH

BAGNU SEN NASILSIN NELER YAPIYOSUN TEDAVİYE BAŞLADINIZMI

BURCUYA COK SELAM CANIM

SELİNA SENİDE ÖPTÜM CANIM

BİRSEN MAŞALLAH BÜYÜMÜŞ KIZ NE TATLI

SEVCAN MAŞALLAH BUYUMUŞLER BEBEKLERİN NE GÜZEL ALLAHIM BİZEDE NASİB EDER İNŞALLAH

ANATOLYA SENİNDE AZ KALMIŞTIR DOGUMA ALLAHIM Bİ AVAZDA KURTARSIN

KIZLAR UNUTTUGUM VARMI ACABA KUSURA BAKMAYIN EŞİMDEN NAMAZ KILICAM DİYE İZİN ALDIM HERKESE İYİ GECELER
aleyna eşine geçmiş olsun,şifa olsun inşallah.
inşallah en kısa zamanda rabbim size de nasib etsin.
her duamda tek tek isimlerinizi sayıyorum,emin olabilirsin.
birsenimm yakışıklımı özlemiştik zaten ama bu fotolar yeni değil sanırım daha önceki koyduklarından.inş herkesin duası bitince topiğede okuruz.:nazar:öptm çocukları ve seni.

geçmiş olsun kız şimdi iyisindir inşallah.

kız bu ne cee diyip gitmişsin.iyisin inşallah napıyon ne ediyon tedavidemisin yoksa salımıverdin.bi haber vereydin hele.öptm.

canım alıntıların en altına yazı ve işaretlerin en sonuna yazarsan karışmaz.bu arada dua sana okunuyo sen okumıcaksın canım.

canım benim ayın 12 si de ve 9 ay bitene kadar da hep güzel haberler le gel inşallah doktordan.hep dualarımdasın canım.öptm ikinizi dee.:KK54::KK54:

iyiyim canım çok şükür.valla neden olsun gezdim gezdim şimdide ben misafir ağırladım.bu düzen böyle devam ediyo işte.ama benim için iyi oluyo ben yoğun tempoyu severim.sizde 2li teste giricekmişsiniz.hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah canım.öptm.babana da acil şifalar diliyorum.

ben iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?görünmüyorsun fazla bizde seni özledik.

geçmiş olsun canım eşine acil şifalar diliyorum.inşallah hayırlısıyla toparlandıktan sonra bebişiniz de gelir.öptm canım kendine iyi bak.

canım yaa bu saate kadar çok yorulmuşsundur.inşallah bugunde hastanede işleriniz kolay biter,bide orda yorulmayasın.dr dan da güzel haberlerle gel inşallah canım.öptm.yeni ev uğurlu gelsin inşallah bu arada.

garibim canım arkadaşın doğum yapmış hayırlı olsun.darısı sana inşallah canım.eşin nasıl bu arada çok geçmiş olsun.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.pelinim seni altta görüyorum nasılsın canım?

amin selinacım amin inşallah.
ne o kız,karşılaşamaz olduk senle de,pek gezente oldun sende ha:KK1:

hah yazmasam karşılaşamıyoduk selina,totem yaptım sanırım:KK52::KK52::KK52:
derincim işler baya hale yola girmiş canım,çok sevindim senin adına.

totem de işe yaramadı,kaçmış selina.:KK19:

yaaa burdayım ben ikidebir sayfa yeniliyom senide bi altta görüyom bi görmüyom ne zaman yazcak diyede bekliyom yeni farkettim ben yeniliyorum ama altta bir sayfa ilerlediğini görmüyom beennn.şimdi gördüm canım nasılsın bakiimm.bak karşılaştıkk:KK1:

sagol abla bende iyim halit bey eşime amaliyat olmasını söyledi eşimde oldu cok şükür şimdi beklioruz daha 2 hafta oldu amaliyat olalı

berrin gecmiş olsun

ben sana bişi sorcam eşine amaliyattan sonnra dr ne ilac vermişti dr eşime evikap verdi senin eşine ne verdi

kardelen MAŞALLAH büyütmüssün yavruyu darısı başımıza İNŞALLAH ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH

BURCUYA COK SELAM CANIM

SEVCAN MAŞALLAH BUYUMUŞLER BEBEKLERİN NE GÜZEL ALLAHIM BİZEDE NASİB EDER İNŞALLAH

KIZLAR UNUTTUGUM VARMI ACABA KUSURA BAKMAYIN EŞİMDEN NAMAZ KILICAM DİYE İZİN ALDIM HERKESE İYİ GECELER

Canım Allah razı olsun canım Gecmiş olsun canım seninde eşin ameliyat olmuş gecmiş bitmiş olsun insallah Allah en kısa tez zamanda gönlünüze göre bi evlat ersin :)

birsenimm yakışıklımı özlemiştik zaten ama bu fotolar yeni değil sanırım daha önceki koyduklarından.inş herkesin duası bitince topiğede okuruz.:nazar:öptm çocukları ve seni.

kız bu ne cee diyip gitmişsin.iyisin inşallah napıyon ne ediyon tedavidemisin yoksa salımıverdin.bi haber vereydin hele.öptm.

canım alıntıların en altına yazı ve işaretlerin en sonuna yazarsan karışmaz.bu arada dua sana okunuyo sen okumıcaksın canım.

canım benim ayın 12 si de ve 9 ay bitene kadar da hep güzel haberler le gel inşallah doktordan.hep dualarımdasın canım.öptm ikinizi dee.:KK54::KK54:

iyiyim canım çok şükür.valla neden olsun gezdim gezdim şimdide ben misafir ağırladım.bu düzen böyle devam ediyo işte.ama benim için iyi oluyo ben yoğun tempoyu severim.sizde 2li teste giricekmişsiniz.hayırlısıyla güzel haberlerle gel inşallah canım.öptm.babana da acil şifalar diliyorum.

geçmiş olsun canım eşine acil şifalar diliyorum.inşallah hayırlısıyla toparlandıktan sonra bebişiniz de gelir.öptm canım kendine iyi bak.

canım yaa bu saate kadar çok yorulmuşsundur.inşallah bugunde hastanede işleriniz kolay biter,bide orda yorulmayasın.dr dan da güzel haberlerle gel inşallah canım.öptm.yeni ev uğurlu gelsin inşallah bu arada.

garibim canım arkadaşın doğum yapmış hayırlı olsun.darısı sana inşallah canım.eşin nasıl bu arada çok geçmiş olsun.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.pelinim seni altta görüyorum nasılsın canım?

Canım sağol aman böyle yogunluğa can kurban ne güzel :) İyi dileklerin için sağol kuşum

Hayırlı gunler kızlarr..
Selinam cok sagol cnm benım.sende yogunmuşsun görüşemedikte kac gundur.öptm senı.
Kardeloşum evet.hal yoluna gırdı baya ama bazı kolılerı acmadım cano.bıde dun moralim bozuldu tam o antreyı çamaşır suyunla sildım halılarını koydum bıkac saat bsy yoktu.snra gece vcden dönerken ne görım hamam böcegı ama küçük ay bunlar yazın kimbılır ne cok cıkar.ilacladık o kadar da:KK43:

Kardeloş bebiş nasıl.
Ebuşum derinim kızlar sizler napıyosunuz telde görüşüyoruz ama sohpetlerimizi özledim yaaaa.

sağol canım çok tsk ederim sen nasılsın canımm

Hayırlı gunler kızlarr..
Selinam cok sagol cnm benım.sende yogunmuşsun görüşemedikte kac gundur.öptm senı.
Kardeloşum evet.hal yoluna gırdı baya ama bazı kolılerı acmadım cano.bıde dun moralim bozuldu tam o antreyı çamaşır suyunla sildım halılarını koydum bıkac saat bsy yoktu.snra gece vcden dönerken ne görım hamam böcegı ama küçük ay bunlar yazın kimbılır ne cok cıkar.ilacladık o kadar da:KK43:

çok sükür tasınmıssın canımm allah yardımcın olsun taşınmak çok zordur eminim .böcegin olmadığı yer mi var canımm ayy yazın burda sokaklarda oluyo kocaman kocman sarı sarı ıyyy bi görr bide çuyolarr balkonu acamıyorum eve girer diye

berrin gecmiş olsun

BURCUYA COK SELAM CANIM

canım sağolasın sizede gecmiş olsun inşallah tez zamanda güzel haberler alırsınız canım doktor ilaç vermedi önce eşime 3 ay sonra evicap ile amoklavin diye 3 kutu bi antibiyotik verdi

gecmiş olsun kız şimdi iyisindir inşallah
.

[B
]canım alıntıların en altına yazı ve işaretlerin en sonuna yazarsan karışmaz.bu arada dua sana okunuyo sen okumıcaksın canım.[/B]

sağol canımm iyi sükürr gecti baya sadece duş alırken sıkıntı :) .allah razı olsun canım hepinizden rabbim hepimize o duyguyu yasatr inşallahh

kızlar yaa ben çok kötüyüm herkesi herseyi yanlış anlıyorum hep aglamak istiyorum yaa.dün kursa gittim arkadasla neyse kadının biri vardı gcen yıldan gelini ile geliyodu bizi kapıda gördü bir sürü kişinin içinde bagırarak diyo ki hamilemisin yok dedim ayyy benim gelin doğurdu anne diyo insallah kurstaki gelininde bebeği olurr sana dua etti filan ve hiçbir samimiyetimde yok herkes dönüp bana baktı çok canım sıkıldı .kasten yaptı gibi eldi bana abartiyomuyum kıslarr ya ben mi anormallestim insanlar mı .

sağolasın canım allah razı olsun canım seninkiler gezmeye alıştıysa yandın senn :)
cnm walla alıştılar olsun bol bol gezerız bız de :)))

berrin gecmiş olsun

BURCUYA COK SELAM CANIM

amın cnm yakın zamanda mujdelı haberler alın ınşallah.dualarımdaısnız.

herkese hayırlı günler dılıyorum kımseler yok yıne.rastlaşamadık kımseyle :KK43:((

offff offf sinir oldum ebrar canım sağolasın bi türlü düzenleymedim alıntıyı kusura bakma hersey için çok sağğol canımm allah razı olsunn bende dua okuyacakmıyım canım
canım nedemek ya allahım kabul etsin inşallah buarada selinamda demiş zaten sen okumuycaksın tatlım bizler senin yerine okuyoruz mevlam kabul buyursun tez vakitte bebişini göndersin inşallah canım
selam canım.
beğenmenize sevindim bebişi,yani hep olumlu şeyler duyunca sevindirik oldum
biz iyiyiz canım çok şükür,ayın 12 sine 2 li test için randevu aldık,gün sayıyoruz şimdi.
sen de iyiymişsin sevindim,baya merak etmeye başladıydım çünkü.
senin yazdığın,merak ettiğin herkezi bende çok merak ediyorum,inşallah bi haber yazarlar kendilerinden.
ama kayra iyiydi en son göörüştüğümde,bildiğimi yazayım değil mi?:KK34:
ay beğenilmiycek gibi değilki yaa bayıldım hemde :))
canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın herşey yolunda gider ve 9 ay sonra yiğenimi alırsın kucağına canım
valla merak ediyoruzda onlar bizi etmiyomu ne cano ?
Ayy canım maşallah kardelencim bebişiniz iyi cok şükür canım yarında ben 2 li teste gidcem canım bakalım dua edin kızlar bize

Ebrarım babamı sormuşun Allah razı olsun kardeşim valla babam su an fena değil ama tedaviye kemik güçlenmesi için ara verildi bir iğne bu kemikleri güçlendiriyo 1 ay sonra tekrar yapılacak sonra kemotrepiye gecilecekmiş valla iyi mi bilemedim ama süre uzun aklıma takılıyor yarın Amcam gidip doktora bu durumu soracak inşallah o da hayırlı hberler verir bize inşallahh

Ya Eceyi gecenlerde bende düşmndüm ne zmandır yok bişeymi oldu acaba ya merak ettim

Ben bu arada Allah kabul ederse okudum dualarımı kuızlar
elifim canım arkadaşım allahım iyilik versin inanki bu hastalıkta moral çok önemli benim annemin dayısı mide kanseriydi doktorlar sadece 3 ay ömür verdi ama inanırmısın 15 yıldır gayet sağlıklı yaşıyo allahın verdiği ömür ne birgün eksik ne birgün fazla dualarımızla ve sizin desteğinizle babacığın çok iyi olcak inşallah canım .allahım hayırlı ömür nasip etsin .öptüm seni çok dualar içinde saol tatlım

Kardeloş bebiş nasıl.
banum dün msnde azda olsa konuştuk canım dişimin tutacağı varmış fenaydım yaa neyse bugünde konuştuk zaten inşallah sende çok iyi olucaksın dualarım seninle bitanem

berrin gecmiş olsun

BURCUYA COK SELAM CANIM

aleynam çok geçmiş olsun allahım şifa versin inşallah bu ameliyat bebişini getirsin hayırlısıyla allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın canım .tedavi düşünüyoruz ama zamanı değil henüz canım bir müddet sonra inşallah tekrar tüpe başlıycaz bizde
Selammmm canlar...naslsnz?bugunde baya bı yorulduk ama bı hal yoluna girdi ev...bu saat olmus ayaktayım.8de kalkmam gerek annemle doktora gidicem guatr kontrolüne...
Elifim cok sagol cnm.o çerçevede ve dahada nicelerınde prensesını göreceksn ins kuzum.duygulandrdın benı...baban ıns dahada ıyı olacak canım.hersey gönlünce olsun.
Ebuşkom sorma ya.dun yazmşsn sonradan gördum cok uzuldum ya.kusura bakma nolur.arada bakıyorum topıclere fln snra bırakıyorum telı görmuyorum.ıyısn ıns kuzum dıcem ama bu gece dişin tutmus banu syledı ıns ıyısndr cok gecmş olsn hayatım.
Kızlar herkesı öpuyorum cok gec oldu yatsam ıyı olcak.hoşcakalın.
canom tahmin ettim zaten yaönemli değil dünde yoktun demek sonradan geldin evet ya sorma bir anda başladı delirdim cano yaa kafamı duvarlara vurmak istedim oderece yani
Hayırlı gunler kızlarr..
derinim hamamböceği her evde oluyo canım sen giriş kapısının arkasına bez koy bide giderler varsa onları tıka ben banyodaki giderimi bezle tıkadım hep ordan çıkıyodu meretler .şimdi sorun yok şükür .bunları takma kafaya alt tarafı hamam böceği :))kızma bana biliyorum korkuyosun:))
kızlar yaa ben çok kötüyüm herkesi herseyi yanlış anlıyorum hep aglamak istiyorum yaa.dün kursa gittim arkadasla neyse kadının biri vardı gcen yıldan gelini ile geliyodu bizi kapıda gördü bir sürü kişinin içinde bagırarak diyo ki hamilemisin yok dedim ayyy benim gelin doğurdu anne diyo insallah kurstaki gelininde bebeği olurr sana dua etti filan ve hiçbir samimiyetimde yok herkes dönüp bana baktı çok canım sıkıldı .kasten yaptı gibi eldi bana abartiyomuyum kıslarr ya ben mi anormallestim insanlar mı .

berrincim ah be canım malesef bizlere her söylenen batıyo aslında karşıdaki kötü niyetli değildirde konuşmayı bilmiyo insanlar seni zor durumda bıraktığının farkında bile değil.ah ah ben neler yaşadım halada yaşamaktayım .allahım bizler kadar bekletmesin sizi canım .

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ?ben dün gece fenaydım düş ağrısı mahvetti şükür geçti ama artık kaçış yok gidicez doktora korku belasına bu ağrıyı çekiyorum :))hepinizi öpüyorum canlar

Eki Görüntüle 299540 $bird50binm6.gif
$bird38bucc3.gif $e3ae3bff83457aec9e610f1179a8509f_1294211551.jpg

dilerim yeni yaşın ençok istediğin bebişini getirsin
İYKİ DOĞDUN CANIM :KK19:

amin ablacım inşallah hayırlısı ne zamansa artık.amin ablacum bu yıl herkese uğurlu gelsin inşallah.

:KK1::KK1:ayy dememişmiyim ben sana.tühh gelip gittiler bile.çokta eğlenceli geçti doğrusu iyi oldu benim içinde.

hayırlısı canım ya inşallah en umutsuz anında sana süpriz olur.bu arada evi de taşıdınız hakkınızda hayırlısı olsun.Rabbim inşallah güzel bi kapı açarda hayırlısıyla ev alırsınız inşallah canım.kolay gelsin.öptm.

yok banum neden kırılayım.hepinizi biliyorum bi sebep olmasa mutlaka gelirdiniz.düşünüp dua etmeniz yeterli canım.Allah razı olsun.öptm

ayy hoşgeldin aramıza.azeri şivesini çok severimm ben.Rabbim çok bekletmeden göndersin inşallah 3.cü yavrunu.

amin pelincim amin.hakkımızda hayırlısı inşallah canım ya.

canım en büyük iş eşyaları götürmüşsünüz zaten pek kurmıcazda diyosun canım zor olmaz inşallah atlatırsınız.

helal olsun garibim ya ne demek.canın saolsun duaların için Allah razı olsun amin diyorum.

canım ya Allah razı olsun duaların için amin diyorum.öptm ikinizide.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.
evet canım hakkımızda hayırlısı olsun inş...
sağol pelincim daha iyiyim bugun :KK34:
paşa öksürüyo ve hapşuruyor ona canım sıkkın:KK14:
burnu zaten tıkalı oluyor ama ben acıyorum doktorun verdiği damlalar fln
inş iyileşir oğlusum ama 1 yasa kaşar böle gidiyormuş kk da okudum :KK50:
iyi olmana sevindim canım ama paşama üzüldüm ya inş cabuk atlatır...
nasılsınız canlar biraz okudum ama bakamadım geçmişe umarım iyidir herkez
ben bu sıra çok fazla giremiyorum
ev işleri bitmiyo bi türlü soba kahrı var bide anca seneye doğalgazlanıcaz bu senede soba yetiyo bana
ama aklaım hep sizde arada bakıyorum girip yazmadan çıkıyorum işlerim bitmiyo bitincede eşim alıyo elimden
şimdi kendisi bakkala kadar gitti gelir birazdan
iyiyim canım sagol evet ya soba işi zordur bende bu sene kalarufer yaptırdım rahat ettim inş sende seneye dogalgaz yaptırıp rahat edersin bu arda güzel prensesimizde iyidir inş ikinizide cok öpüyorum...
slm kk nın tatlı şekerleri nasılsınız hepinizi özledim ama hayatımız bi düzene girmedi topik olarak hastalıktan dertlerden kurtulamıyoz bence bu kadar içten samimi olmamızı kıskananlar yüzünden bize :nazar: değdi bence ebrarımada söyledim berrinden sonra topluca hepimize okuyalım yoksa hiçbirimiz düzelemeyecez bende sürekli bakıyorum sizlerden haberler almak için okuyorum ama yazamıyorum neyse inşallah yakında şu nazarlardan kurtulunca hepimiz kendimize gelecez :KK9::KK9::KK16::KK16:Eki Görüntüle 297577 Eki Görüntüle 297578 Eki Görüntüle 297579 Eki Görüntüle 297580 Eki Görüntüle 297581 emrecikten hepinize sevgiler
oy oy oy ben yerim onu ya maşallah cok tatlı allahım nazarlardan saklasın cok öpüyorum seni kızını ve emremizi...
slamlar arkadaslarr hepinizi çok özledim benim internette sorun çıktı sükür baglandı bu aksam hemen bakayım dedim.gecmişi çok okuyamadım inşallah güzel haberler vardırr hepinizi öpüyorum
canım bende seni merek etmiştim iyi olmana sevindim...int sorun da düzelmiş inş bundan sonra bol bol görüşürüz...
Kızlar herkese ıyı geceler...ev hakkndakı ıyı dıleklernz ıcın tesekkurler..yerlesyorum yavas yavas.ıns hersey ıyı olacak.hepımızı cok öptm A.e.olun.
canım inş yeni ev size ugur getirir cok yorma kendini yavaş yavaş yap...bu arada böcekler her evde var kuzum ya benim evimde bile var apartmana oturdugum halde kurtulamıyoruz bi türlü bende nefret ediyorum gördügüm an hemen eşimi cagırıp aldırıyorum o olmayınca bişey yapamıyorum tabi öyle gezinip duruyo evde :))
allah şifa versin canım

banuş kuzum nasılsın özledim seni herşey yolundadır inşallah kuzen

peloşum ümitsiz olma canım inşallah herşey çok güzel olur takma kafana lütfen herşeyin vakti saati var dilerim enkısa zamanda gelir yavrun

garibim yaaabaya merak etmiştik neyse şükür sorun yokmuş
aarkadaşın doğum yapmış allah bağışlasın canım gerçi msnden bolca konuştuk seninle çok öptüm canım

kuzum nasılsın niye zor geçti günün hayırdır inşallah .buarada nezaman istersen buluşalım ayarla kendini olurmu canım öptüm seni ve yiğenimi

ayy kıyamam yaa korktuğun başına gelmiş inşallah iyidir mert paşa

derdam allah kolaylık versin canım ben biliyorum aramızda olamasanda dualarındayız .çok öptüm senide esmayıda

oyy teyzesi yesin onu yaa maşallah emre paşama allahım esirgesin benim için öp onu birsenim
buarada berrinden sonra nasipse elifimin babasına okuycaz duayı şifa olur inşallah sonrada topluca topiğe okuruz

ayy berrincim baya merak etmiştim neyse şükür iyiymişsin canım
geçmiş olsun yaa allah korumuş dikkat et kendine canım buarada bu hafta dua sana haberin olsun canım

selam canım bende seni çok öptüm

derinim kolay gelsin bitanem dün konuşMADIK yazdım ama başında değildin sanırsam bende yorgundum yattım canom .

sevcanım demek paşalar gezmek istiyo yerim ben onları yaa sende gez canım yaa sonra zaten daha zor olucak .öpüyorum sizi canım

selam hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum herkesler iyidir inşallah .ben çok şükür iyiyim
KARDELOŞUM avatarına bayıldım cano yaa ne tatlı uyanıyo öyle :))sen nasılsın herşey yolundamı canım
SELİNAM sen nasılsın kuzum buara seninde işlerin var galiba öpüyorum seni canım
BONCUĞUM özledim senide cano yaa inşallah iyisindir öpüyorum senide
TOSTİCİM sen nasılsın canım bebişde iyidir inşallah öptüm
ELİFİM sen nasılsın canım babacığın nasıl
KARDELENİM sende ders çalışıyosun biliyorum allah kolaylık versin canım
ALEYNAM sen nasılsın canım kendinden bahsetmiyosun bidaha tedavi düşünüyomusun
ECECİM sen nerelerdesin canım ya merak ettim gelemesende iyi olduğunu bildir tatlım
GÖKCEM sen napıyosun canom minik kuzum nasıl yaramazlıklara devam değilmi :))yesin teyzesi onu yaa
KAYRACIM bayadır uğramadın inşallah herşey yolundadır öpüyorum seni
SEMROŞ sende uğramadın epeydir bebişin cinsiyeti belli oldumu merak ettim canım
neyse benden bukadar atladığım unuttuğum yoktur inşallah öpüyoum sizi
amin eboşum inş bazen insan kendini umutsuz hissediyo ama bende inanıyorum hepimiz bir gün o mujdeli haberi burdan vercez inş canım...

Kardeloş bebiş nasıl.
evet banucum insanın elinde olmuyo ama sabretmemiz lazım inş daha iyisindir şimdi...

ay canım ya inan yazdıgını görmemişim hemen cıkmak zorunda kaldım iyiyim selinacım sen nasılsın...
canım ya takma kafana her kez bişeyler der umursama banda cok şeyler dıyorlar ama inan hic umursamıyorum artık doktorun sorun yok kendiniz deneyin dedigi halde hala bir sorun arıyorlar insanlar böyle malesef sunu biturlu anlayamıyorlar bizim elimizde degilki rabbim nasip etcek olcak inş...bak bu hafta dua sana okunuyo inş rabbim vesile ederde bebiş gelir en kısa zamanda inş hayırlısıyla...

eboşum canım arkadaşım benim inan ne diycemi bilmiyorum cok teşekkür ederim allah razı olsun cok duygulandım hepsi cok güzeller... amin rabbim hepimizin bebişlerini göendersin inş en kısa zamamanda hayırlısıyla canım cok cok öpüyorum seni:KK16::KK16::KK19::KK19:

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş ben cok iyiyim bugun butun sevdigim arkadaşlarım dogum günümü kutladı tekrar hepinize cok teşekkür ederim inanın cok duygulandım hepnizi cok öpüyorum...bu arada eboşum ben duaları akşam okuycam canım bitti yazabilirsin...

Peloşummmmm canım iyiki doğdunnnnnn nice mutlu yıllara kuzum!faceden kutladım buraya yazmayı unuttum...ya böcek olayı tmm her evde cıkabılır cnm ama hergun hep cıkmasndan korkuyorum ya...yanı bu korkumu nedır bılmıyorum ıgrenme.onları görunce kulaklarımın içi tık tık dıye oynuyo bakamıyorum bile.tabıkı herkes igrenır bıtek ben dgl ama elimde dgl keşke olsa.küçüklugumden berı byleym tahammulum yok.hele gorup öldurlmedyse uyuyamam o evde durdukça.psıkolojik rahatszlıgım var sanırım bu konuda:KK43:
ebuşum dişin geçmiş cok sevndım ya ins bıdaha agrımadan yaptırırsın canom.karsılaşamadık dun.banusu yakaladım az bşy konusabldk onunlada...bu arada ben dun duaları okudum cnm unuttm syliyım:KK66:

pelinim doğum günün kutlu olsun cnm arkadaaşım iyiki doğdun iyiki varsın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
cok teşekkür ederim canım benimmmmmmmmm sizlerde iyiki varsınız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK19:
Peloşummmmm canım iyiki doğdunnnnnn nice mutlu yıllara kuzum!faceden kutladım buraya yazmayı unuttum...ya böcek olayı tmm her evde cıkabılır cnm ama hergun hep cıkmasndan korkuyorum ya...yanı bu korkumu nedır bılmıyorum ıgrenme.onları görunce kulaklarımın içi tık tık dıye oynuyo bakamıyorum bile.tabıkı herkes igrenır bıtek ben dgl ama elimde dgl keşke olsa.küçüklugumden berı byleym tahammulum yok.hele gorup öldurlmedyse uyuyamam o evde durdukça.psıkolojik rahatszlıgım var sanırım bu konuda:KK43:
ebuşum dişin geçmiş cok sevndım ya ins bıdaha agrımadan yaptırırsın canom.karsılaşamadık dun.banusu yakaladım az bşy konusabldk onunlada...bu arada ben dun duaları okudum cnm unuttm syliyım:KK66:

derinim cok sagol canım gördüm fecten kutladıgını olsun önemli degil dogum günümü ktladınız beni mutlu ettiniz ya o bana yeter...canım ben seni cok iyi anlıyorum seninki gercekten elinde olmayan bişey inş bu korkunu yenersin ama sen cok kafana takınca bende üzüldüm biraz moral vermek istedim canım ...

canım ya o kadar ıyı anlıyorum kı senı.ama emın ol kasten yapmamıstır.hicbır kadının(bazı içine şeytan kaçmışlar haric)kasten öyle herkesın icinde sırf rencıde etmek ıcın böyle bırsey yapacagını sanmıyorum...ebusn dedıgı gbı hassasz bu konuda ama ınan rahat ol...öyle yapan olursa amin ıns Allah razı olsn de gec...kim kime hangı niyetle bi laf diyosa o laf kendine döner Allah reva görmez.sen içini rahat tut kuzum.bıgun burada bebıslerın yaramazlıklarını konusucaz ıns.

cok teşekkür ederim canım benimmmmmmmmm sizlerde iyiki varsınız :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK19:

derinim cok sagol canım gördüm fecten kutladıgını olsun önemli degil dogum günümü ktladınız beni mutlu ettiniz ya o bana yeter...canım ben seni cok iyi anlıyorum seninki gercekten elinde olmayan bişey inş bu korkunu yenersin ama sen cok kafana takınca bende üzüldüm biraz moral vermek istedim canım ...

canımsın Allah razı olsn arkadasm benım.bılıyorum rahatlatmaya calstgnızı .bende gunlerdır bu konuyla mesgul ettım sizi hep ama napım gercektende her derdımı anlatmzsam size kendımı kötu hissedıyorum.sizlerın fıkırlerı,önerılerı hatta bi "korkma"deyişiniz dahi benım ıcın cok önemlı...hepınızı öyle sevıyorumkı.bu bağımız hic kopmasın.amin.

X