Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet cnm benım fena fobm var hemde konustk ztn bebem.cok öptm.ıns sınavın harıka ötesı gecer kuzum calısmanın karsılıgını en ıyı sekılde alırsn ıns.
canım arkadasm benım,ıyı olacaksn hemde bomba gibi.sen ve senın gıbı ıyı yureklı herkes herseyn en guzelını hakedıyor...amannn benı boşver uzulme cnm benım,hastayım ben hasta:)töbe yarabbm yaaa.
canımmmm kukuş demşsn ya koptummmmm!ay onun kukuşunu yiyim haha.MAAŞALLAH mınık kuşa cnm...hersey cok guzel gıdıyomus cok şükür..o zilliyi kucagına alıp kokladıgın gunlerıde göstersn rabbım.
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
berrin arkadaşımıza da katından hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah.

günaydın kuzum sagolasn sanada hayrlı cumalar...aminnn...
Kızlar herkese hayırlı cumalar...Dualarımız hayırlısysa kabul olsun ıns.hepınızı cok öpüyorum.

derincim hoşgeldin canım nasılsın? ya valla şu börtü böcek meselesinde anlattığın aynısı bendede var beraber gidek dr a canım yaa bende aynıyım bit kadar böceği bile peçeteyle alıp dışarı atamam.

ayy ne geldi bide aklıma derinim düşünsene ilerde çocuk olunca börtü böcük görcek anneee böcek var dicek biz çocuğa korkma yavrum bişe olmaz dicemize ondan önce kaçar gideriz valla

ayy ne geldi bide aklıma derinim düşünsene ilerde çocuk olunca börtü böcük görcek anneee böcek var dicek biz çocuğa korkma yavrum bişe olmaz dicemize ondan önce kaçar gideriz valla

ah cnm benım kacırdım senı..sorma ya selınam aynen oyle olur he.demınden berı netten böcek fobisi olanları okuyorum bazı forumlarda ve doktora gıden cok bu konuda.biri demışki doktora gtmeye dahı korkuyorum sırf yuzleştirir diye...cok dogru ya yaparsa öle bsy nasl gtces ya kıs:)bı keresnde bı arkadasm korkutmustu benı bayılcaktm nerdeyse.aglamaktan nefesm kesldı.salak şey ya sonrasnda bı bagrdım bı bagrdm napyosn sen dıye neye ugradıgını şaşırdı ve cok uzuldu.bu kadar oldugunu bılmıyodum bılsem yaparmıym dedı...ısyernde de hep korkutma cabaları.of of.yegenım plastk böceklerı caktrmadan saçıma atardı yada önume.cıldırcak gıbı olurdum...benım maceralar cok,cumle alemde bılıyo keske bılmeseler cunku dalga gecme olayları cok oluyo.dusunun coluk cocuk bile neler yapıyo

slm kızlar pazar pazartesi ve salı günü oruçlu olmak cok sevapmış
1 güne 30 gün sevabı yazılıyormuş
pazar muharremim 9.
Pazartesi 10.
Salı 11. Günü

aşure günü muharremin 10. Günü 1000 ihlas cekmek cok sevapmış o gün bol bol dua edelim
hocamız sohbette bunlardan bahsetmişti sizlerlede paylaşmak istedim herkes faydalansın böyle mübarek günlerden tutabilirsem bende oruçları tutmayı istiyorum inş. Allah nasip eder

herkese hayırlı cumalar
pelincim dogum günün kutlu olsun kuşum nice mutlu hayırlı senelere koçişin ve bebişlerinle inş. tatlım
derincim bende cok tırsarım böcekten benimde bundan önceki evimde oluyordu allah yardım etsin tırsanın psikolojısını bozuyor gerçekten biliyorum
ebrar ablacım sen nasılsın kocaman öptk herkesi
berrinciğimin duasına gelemiycem sanırım kuranımız var oraya gidicem şimdiden rabbim kabul etsin
birbirimize bolca dua edelim şu mübarek muharrem ayında
rabbim tüm bebiş isteyenlere nasip etsin
hamile olanlarada tamamına ermeyi kucalarına almayı nasip etsin inş.
bu arada elifcim kontrolun güzel geçmiş gözün aydın inş. hep güzel gecer sonuna kadar tahlilinizde temiz cıkar inş.

cok teşekkür ederim canım amin inş...anlıyorum seni canım bazen bizlerde oyle oluyoruz takma diyorum cünkü ne yapıyosak kendimize yapıyoruz yıpratıyoruz kendimizi rabbim ferahlık versin sana berrincim inş en yakın zamanda hayırlısıyla hamiş haberlerini alırız...
derinim kıyamam sana canım ya hic düşünmüyorum abarttıgını o da senin fobin korktugun şeylerden sonucta bende korkarım inan tutup atamam ama senin kadar degilim bencede bir doktora gitsen iyi olur ama yinede sen bilirsin canım...en yakın zamanda inş gönlüne göre bir ev bulursun dualarım seninle...
amin canım cok teşekkür ederim...
kardeloşum cok sagol ... amin inş canım....
Pelincim doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yaşalr sağlıkla evlatlarınla geçirmen dileğiyle.
teşekkür ederim canım amin inş...
Pelinimmm doğum günün kutlu olsun kuşummm Rabbim gönlüne göre versin. Tüm dualarının dileklerinin kabul olduğu bir yıl olsun inşşalahh
teşekkür ederim elifcim amin inş...sende minişini görmüşsün maşallah her şey yolundaymış...senin bebiş göstermiyo kendini süpriz yapmak istiyo heralde:))
pelinim biraz geç oldu ama doğum günün kutlu olsun canım.Rabbim ömür boyu mutlu mesut yaşamak yaşlanmak nasib etsin inşallah canım.Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım.iyiki doğdun.öptm seni.
olsun canım onemli degil...cok teşekkür ederim selinacım hepiniz beni cok duygulandırdınız güzel dileklerinizin bin katını rabbim sizlerede nasip etsin inş...amin inş selinacım bende seni öpüyorum...

canım bu güzel bilgileri bizlerle paylastıgın icin teşekkür ederim...inş bende tutacam ogunlerde oruc...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mubarek günde yaptıgımız duaları kabul eder inş...

hayırlı cumalar hepinize
derinim yeni evinde böcekler çıkmış hemde çok korkuyormuşsun umarım böceklerin evden gitmesi için bi çözüm bulursun bu sene bizim evde bende akrep gördüm canım evi ilaçlattık bi tanesi mutfak lavabosunda duruyodu eşimi aradım geldi allatan ölü die elimle alıp atmaya kalkışmadım megerse yaşıyomuş eşim öldürdü umarım başka varsada evde ölmüştür
pelincim dogum günü kutlu olsun canım nişe yaşlara gir saglıkla umarım yeni yaşında yeni yıla girerken bebeginde senle olur mutlu yıllarrrrrrrrrrrr....
ebroşum dişin agrıyomuş umarım geçmiştir çok geçmiş olsun bitanem allah şifa versin
boncugum sen nasılsın geçen face te bi yazı yazdın neti alabildin mi kardeşinden die evime geldim canım ogün benim net gidip geliyodu yazdıgım cevap gelmedi galiba sana o yüzden burda yazdım tekrardan:)

cok teşekkür ederim tosticim amin inş canım sende kurana gidiyomuşsun allah kabul etsin rabbim dularını kabul etsin inş...

cok teşekkür ederim canım amin inş...benim prensesim nasıl cok öpüyorum onu...sende iyisindir inş tatlım...

selam topiğimizin datlu hanımları nasılsınız herkes çok çok iyidir inşallah .
hepimizin cuması mübarek olsun MEVLA gönül muratlarımızı versin inşallah
geçmişe dönemiyorum duadan sonra inşallah

valla canım o zaman bi hışımla cesaret gelir sanırım yüzleştirdiğini dr un ağzına atarım nolcak canım korkma derim ıyyy
saol canım çok güzel paylaşımın için tşk ederiz.inşallah uygulayabiliriz.öptm

anaamm Allah yardımcın olsun inşallah yoktur akrep daha fena biz bişey yapamayan böceklere ödümüz patlıyo bide akrep görsem bayılır kalırım oda beni ısırır.Allah korusun.inşallah Allahım bi güzel kapı açarda derinim güzel bi eve geçer ve hatta satın alır bi daha taşınma derdi olmaz.amin.

hayırlı cumalar ablamm hoşgeldin.aminn inşallah Rabbim kabul etsin.

hayırlı cumalar ablamm hoşgeldin.aminn inşallah Rabbim kabul etsin.

saol bitanem aminn
nasılsın bakalım ?böcek fobisi sendede varmış sizi derinimle sorvıvıra bırakmak gerek :)))aklınız gider heralde kuzum
ya bide bi yarışma daha vardı unuttum çok severdim böcekleri filan döküyolarya kafalarına neydi o yaa

selam eboşum hoşgeldin... sagol canım sanada hayırlı cumalar...iyiyim cok şükür sen nasılsın ...

ayy abla aşkolsun okurken bile içim dışıma çıktı.öğğğğğğğğğğğğğğğğğğ yarışması batsın trilyon verseler yinede girmem öyle şeye.

kardelenim ,derinim ,pelinim selam hanımlar nasılsınız
kardeloş nerde gelmemiş hatun bugün heralde minişi uyutuyo :))

selam eboşum hoşgeldin... sagol canım sanada hayırlı cumalar...iyiyim cok şükür sen nasılsın ...
bende iyiyim canım şükürler olsun ..nasıl geçti doğumgünü ?
ayy abla aşkolsun okurken bile içim dışıma çıktı.öğğğğğğğğğğğğğğğğğğ yarışması batsın trilyon verseler yinede girmem öyle şeye.

ay sory kuzum yaa :))valla böcekten korkmam ama banada tirilyon verseler girmem iğvenç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…