Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

öncelikle merhaba arkadaşlar....
ben anne olmak için çalışmalara başladım bu ay.Herşey çok gzel gidiyordu,Acaba hamilelik var mı diye sürekli heyecan doruktaydı.Ancak şu an adetimin gecikmesinin 11.günü.Doktora gittim adet gecikmesinin 6.gününde kanda negatif yazan bir kağıtla hamile olmadığım ortaya çıktı.Doktor gebelik yoksa söktürücü kullan deyip bana ilaç verdi.En son şüpheli birliktelik 16 Ekimdi.Ve doktora gittiğimde şüphenin 11.günüydü.Kafam çok karışık öte yandan kanda bile gebelik yoktu.
Hamilelik yok deyip saçımı kestirmek,boyatmak istiyorum fakat adetim de gelmedi.Hiç bu kdr gecikmezdi,herşeyim düzenliydi benim.Bir de ultrasonda bişey yok,yumurtalıkların temiz demişti doktor.
kızlar benim derdime çare söktürücüyü içmek mi dersniz ama öte yandan geç döllenme olur mu o saatten sonra?

Normalde düzenliyse adetin kandada yoksa gebelik bence bu ay stresten veya gebelik fikrine çok yoğunlaşmaktan gecikmiş olabilir adet.Bikaç gün daha bekle içinde şüphe kalmasın.Peki hiçbi farklılık hissediyomusun kendinde diğer aylardan farklı olarak

Normalde düzenliyse adetin kandada yoksa gebelik bence bu ay stresten veya gebelik fikrine çok yoğunlaşmaktan gecikmiş olabilir adet.Bikaç gün daha bekle içinde şüphe kalmasın.Peki hiçbi farklılık hissediyomusun kendinde diğer aylardan farklı olarak
adet günüm 21 ekimdi ve o günler kasık ve bel ağrısı çektim,saplıyordu belim.Sonra akıntım vardı;şu anda da var,hafif hafif sanki adet olacakmışım gibi ağrıyor fakat akıntım geliyor.
Adet olmam lazım hamile değilim diyorum,adet gelcek diyorum,psikolojim hamileliliği reddetmeye başladı,adetimin başlaması gerekiyor.Doktora gittiğimden beri 4-5 gün geçti.Bugün içim biraz bulanıyor gibiydi.Adet olmayı bekliyorum öte yandan ne olur ne olmaz diye ilacı içmiyorum.Hamilelik belirtisi adı altında bişi yok gibi.sdece aşırı acıkıyorum,adetten dolayıdır diye düşünüyorum ama adetin gelmemesi üzüyor ya:KK43:

bir de şöyle birşeyi söylemeyi unuttum ; ayın 11-12'sinde kanama gibi bişey geldi,başta kırmızıydı,sonra pembe olup 3 gün kadar idrarla geldi,adet gibi değildi.Çünkü benim adetim yoğun şekilde yaklaşık 6 gün süryordu.bu hafif lekelenme şeklinde,iki üç kere pıhtı şeklindeydi.Ve seyrekti.Acaba adetin yerini mi tuttu o durum?

bir de şöyle birşeyi söylemeyi unuttum ; ayın 11-12'sinde kanama gibi bişey geldi,başta kırmızıydı,sonra pembe olup 3 gün kadar idrarla geldi,adet gibi değildi.Çünkü benim adetim yoğun şekilde yaklaşık 6 gün süryordu.bu hafif lekelenme şeklinde,iki üç kere pıhtı şeklindeydi.Ve seyrekti.Acaba adetin yerini mi tuttu o durum?

Doktorunla paylaştınmı bu durumunu.Valla karışık görünüyo gerçekten durumun.Bu ay farklı bi ilaç falan içtinmi ne biliyim değişik bi durum varmıydı?Olmadı adet gelmezse tekrar bi kan testi yaptır yoksada yoktur zaten artık bence

Doktorunla paylaştınmı bu durumunu.Valla karışık görünüyo gerçekten durumun.Bu ay farklı bi ilaç falan içtinmi ne biliyim değişik bi durum varmıydı?Olmadı adet gelmezse tekrar bi kan testi yaptır yoksada yoktur zaten artık bence

doktor bi açıklaması yok;kanda gözükmüyor dedi ve bana o ilacı verdi.Hiçbir ilaç içmedim bebek için çalışıyoruz diye.ama adet gelseydi daha az üzülürdüm,şimdi hem adet gelmiyor hem de gebe değilim.Olsaydı kanda çıkardı diyorum,sonra da belki de son denememizde olmuştur diye hayal ediyorum.Adetimin gelmemesi beni en çok geren ve üzen:KK43:

Allah hiç kimseye böyle bir durumla sınamasın;adet olsaydım dediğim gibi daha az üzülürdüm.en azından önümüzdeki ay içim ümidim ve çalışmalarımız olacaktı.Şu anda sadece adetin gelmesini beklemek ve gelmemesi sinirbozucu.

Son düzenleme:
doktor bi açıklaması yok;kanda gözükmüyor dedi ve bana o ilacı verdi.Hiçbir ilaç içmedim bebek için çalışıyoruz diye.ama adet gelseydi daha az üzülürdüm,şimdi hem adet gelmiyor hem de gebe değilim.Olsaydı kanda çıkardı diyorum,sonra da belki de son denememizde olmuştur diye hayal ediyorum.Adetimin gelmemesi beni en çok geren ve üzen şey:KK43:

bu durumu defalarca yaşadığım için seni anlıyorum.Ama emin ol sen gerildikçe adetinde gelmez.Bu konuyu kafandan çıkar düşünme bence.Gördüğüm kadarıyla yeni evlisin bu kadar stres yaşamak için çok erken.İnşallah bebeğin en yakın zamanda gelir canım

ya canım bence söktürücü ilacı biraz daha ertele..hani bir zararı yoksa tabi..

bencede geç döllenme olabilir..

benimde adetlerim son derece düzenlidir ama bir keresinde 5 gün gecikti..
bazen olabilir böyle şeyler..
çalışmaları bence askıya alın,zaten döllenme olursa en erken 1 hafta içinde

testte çıkar..ama çaşılma yaptığınız sürece hamilemiyim fikri sizinle olacak..

çalışmasız biraz bekleyin bakalım,yine negatifse yapacak bişey yok,ilacı kullanın.
geçmiş olsun

doktor bi açıklaması yok;kanda gözükmüyor dedi ve bana o ilacı verdi.Hiçbir ilaç içmedim bebek için çalışıyoruz diye.ama adet gelseydi daha az üzülürdüm,şimdi hem adet gelmiyor hem de gebe değilim.Olsaydı kanda çıkardı diyorum,sonra da belki de son denememizde olmuştur diye hayal ediyorum.Adetimin gelmemesi beni en çok geren ve üzen şey:KK43:

bu durumu defalarca yaşadığım için seni anlıyorum.Ama emin ol sen gerildikçe adetinde gelmez.Bu konuyu kafandan çıkar düşünme bence.Gördüğüm kadarıyla yeni evlisin bu kadar stres yaşamak için çok erken.İnşallah bebeğin en yakın zamanda gelir canım
evet canım yeni evli sayılırız.Çok teşekkür ederim mesajlarıma yanıt verdiğin için biran olsun boşluğa düşmüştüm.Bu hafta sonuna kdar bekleyceğim adet gelmezse,söktürücüyü kullanacağım artık.Başka çözüm yok çünkü adet olamamanın sebebi bebek olmadığına emin olduğum
cuma gününden sonra içeceğim kısmetse.Allah hepimize,isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder inşallah cnm.Çok sağol.

çalışmasız biraz bekleyin bakalım,yine negatifse yapacak bişey yok,ilacı kullanın.
geçmiş olsun
haklısın canım;cumaya kadar bekleyeceğim,daha da gelmezse adet ve evde yapılan idrar testini yapacağım,işi garantiye alıp içmeye başlayacağım kısmetse.

Canlarım...şöyle birsuru alıntı alıp yazmayı özledım ya.bazen not alıyorum kenara kimlere ne yazcgmı ama şmdı okumuş bulundum neyse...
Elifim,rabbim tez zamanda babanın şifasını versin inşallah.gercekten ama kemoterapı sonrası mahvoluyo vücut direncı..onlar bıtınce ıyı olacak hersey.hadı sende helak etme kendını hic kolay dgl ama kötu dusunce her zaman kötu dusunceyı dogurur...sana özel msjda da bı yakınımı anlatmstm sızınkıde aynı öyle kemıge scramstı amelıyatını oldu hersey guzel şuan.2seneya yakın oldu smdı ıyı turp gibi.sizinkide erken teşhis çünkü o knuda şanslısınız.hep dualarımda baban buna emın ol cnm.
Banum dun burciş gelmis ne guzel.özleştınız dımı?bu arada ben ıyıyım bıtanem merak etme zeynoyla tuniş iyi geldı bana.
Kardelenım cnm,tsh ins duser cnm ya,demek fazla doz almşsın hay Allah.olsn bak bı vesileyle ôgrendın.ınş dereotu da iyı ğelıyodur cnm.hepsi şifa olsun gelsin bebis.
Selinam biraz ara vermeye karar vermşsn ıns bu arada gelcek minis cnm.hayırlısı olsun.
Kızlar ya iyiyim moral olarak ama başım cıkcak gibi kaçtan beri.midemden acı gelıyo agzıma en son cıkardım başım hafifledı azcık.bi kez daha cıksa rahatlıcam.ben hep üşùtüyorum midemı ya of...

geçmiş olsun
haklısın canım;cumaya kadar bekleyeceğim,daha da gelmezse adet ve evde yapılan idrar testini yapacağım,işi garantiye alıp içmeye başlayacağım kısmetse.

Canlarım...şöyle birsuru alıntı alıp yazmayı özledım ya.bazen not alıyorum kenara kimlere ne yazcgmı ama şmdı okumuş bulundum neyse...
Elifim,rabbim tez zamanda babanın şifasını versin inşallah.gercekten ama kemoterapı sonrası mahvoluyo vücut direncı..onlar bıtınce ıyı olacak hersey.hadı sende helak etme kendını hic kolay dgl ama kötu dusunce her zaman kötu dusunceyı dogurur...sana özel msjda da bı yakınımı anlatmstm sızınkıde aynı öyle kemıge scramstı amelıyatını oldu hersey guzel şuan.2seneya yakın oldu smdı ıyı turp gibi.sizinkide erken teşhis çünkü o knuda şanslısınız.hep dualarımda baban buna emın ol cnm.
Banum dun burciş gelmis ne guzel.özleştınız dımı?bu arada ben ıyıyım bıtanem merak etme zeynoyla tuniş iyi geldı bana.
Kardelenım cnm,tsh ins duser cnm ya,demek fazla doz almşsın hay Allah.olsn bak bı vesileyle ôgrendın.ınş dereotu da iyı ğelıyodur cnm.hepsi şifa olsun gelsin bebis.
Selinam biraz ara vermeye karar vermşsn ıns bu arada gelcek minis cnm.hayırlısı olsun.
Kızlar ya iyiyim moral olarak ama başım cıkcak gibi kaçtan beri.midemden acı gelıyo agzıma en son cıkardım başım hafifledı azcık.bi kez daha cıksa rahatlıcam.ben hep üşùtüyorum midemı ya of...

çok sağolun kızlar...İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.:nazar:

Son düzenleme:
hayırlısı olsun hakkınızda canım:)

bebiş istiyormusunuz?

evet canım;özellikle ben çok istiyorum.5 aylık evliyiz bu ay başladık.Bebek sahibi olmaya karar verdk;benim isteğimi görüp eşim benden daha çok istemeye başladı.İlk ayki denemede böyle karışık durum çıktı karşımıza kasım ayı denemesiz geçecek;adet bile gelmedi ki ne denemesi :) :KK1:

Ya yanls anlasılmak ıstemem ama yenı gelen arkadas ısmı neydı unuttum.öncelıkle rabbım muradınızı versın ıns Allahın iznıyle ikıncı deneme olumlu olur.herkes ıster anne olmak...ister erken ister gec...fakat daha evlilıginizin 5.ayında sankı dunya başınıza yıkılmış gıbi;"Allah kimseyi böyle sınamasın"gıbı bı cümle kurmanız yersiz olmuş.tabıkı rabbım kımseyı sınamasın byle.bizde aynı dertten muzdaribiz hepimiz.ben misal 6 yıldır beklıyorum.iki arkadasımız var biri 11,digeri 10.yılında ve evlat hasreti çekiyoruz...deminde dedigim gıbı yanlıs anlaşılmayı asla istemem hevesinizi yurekten hissediyorum ve tamamen sizin iyiliginiz için rahat olmanızı öneririm.şimdiden kendinı yıpratmaya başlamissın cnm rahat ol oldumu olmadımı diye süreklı dusunme...inş 1seneye kalmaz tabı ama 1sene dolunca arastrlıyo ztn nıye olmadıgı ki şuanda bı sorun var denemez ztn ilk deneme ve psikolojik olarak adetinin gecıkmesıne neden olmus olabilirsin...yanı lütfen daha yolun başında bu kadar üzülüyosan biz ölelim mi o zaman:)ins ömumuzdekı ay hamiş olursun.sökturucuyu ic bence bıan evvel adet ol da calısmalara baslayın.

iyi yolculuklar sevcancim,gule gule gidin,gelin insallah.
sağolasın cnmm

Selam kıslar.smdı geldk kv den...
Garibim sagol cnm ıns tatlım.
Sevcanım gezcen dmek gene oh gezdır pipişkoları hihi:)tmm kuşum,kntr olursa mutlaka msj atcam.
Kardelenım cnm,valla bende ınanmak ıstıyorum ama öncekılerı bılıyosn hyrlsı ıns.
Kızlar esm cmylmazı ızleyelm dıyo.gec vakıt gelcem öptm.
gezdı pipişkolular cnmm =)))

Konuştuk bir bakıyım dedim gene buralara kız daha önce gelcektimde eşimle film izledim çığlık 4 korkunçtu yaaa.
ben de ona gıtmk ıstedım eşim olmaz korku fılmı sımdı dedı oysa cok sewıyrum bnn

nerdesin canım ya kac gündür ugramıyosun merak ettim...

derinim selam canım nasılsın...

garipcim bende iyiyim canım sagol...

sevcanım hayırlısıyla git gel inş yigenlerime ve kendine dikkat et...
sağol cnm gezdırdım teyzesi yeğenleırnı

canım inş gebeindir:KK1::emir_bebek::emir_bebek:

ohh gez bakalımm benim yerimede gezz eve tıkıldıım
gerçi ikizler gelince senide görceezz:KK23:
herkeze sselam nasılsınızz biz iyiyiz cok şükür:KK34:
vakit bulmuken bakım dedim
walla cnm ıkızler gelınce bakalım napcazz :)))

Kızlar ben çok fena grip oldum burnum çeşme gibi akıyor daha yeni kurtulmuştum 15 20 gün olmuştu iyileşeli bağışıklığım çok zayıf napmak lazım bilmiyorum kilo yerinde ama kofidikim valla.
cnm cok gecmıs olsun rabbım şifa wersın

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen GARİP arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
garip ıcın amın dıyorum ıctenlıkleee

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah ben pek iyi değilim bugün doktor gittim .bugün 10. günüm adetimde ve hala devam ediyo .2 gün kesilmişti hatta polene başlıycaktım bu sabah kalktım pıhtılı gelmeye başladı bende çok korktum doktora gittim öğleden sonra muayene etti rahim duvarında düzensizlik var dedi bu kanamadanda olabilir başka bişeyde olablir dedi .doktorun dediği sanki düşük yapmışsın yada miyom varmışda o düşmüş gibi gözüküyo dedi .ilaç verdi kanamayı kesmek için .tamamen kesilince tekrardan gel bakalım dedi .gözüken şey kanmadanmı yoksa başka bir sorunmu var .çok canım sıkıldı kızlar yaa nolur dua edin kötü bişey olmasın inanın kafayı yiycem yani .artık çok yoruldum :KK43::KK43:bıktım diyemiyorum ALLAHIMIN gücüne gider ama gerçekten çok sıkıldım yaa .bide dediki neden tedavi olmuyosun bende dedim düşünüyorumda olmadı filan şuanda zaten bu sorunu çözmeden tedavi olmaz dedi .dedim aşılama yaptırsak olmazmı hiç yanaşmadı direk tüp diyo zaten kendide tüpbebek doktoru .yaşın geçmiş 22 yaşında olsan aşılama yapalım ama diyo 33 yaşındasın ve boşa zaman kaybı diyo ya anlamıyorum ben bu işi yani ne farkeder birkez aşılama denesek enazından .artık doktor görmekten bıktım usandım .kimse halden anlamıyo .bende farkındayım yaım geçti ama ne olurki sanki 1 kez aşılama yapsak .offf kızlar aslında şuanda hiçbişey umrumda değil tek isteğimin şu sorunun hallolması .hadi çocuğumuz olmuyo bari sağlığımızdüzgün olsa ahh .artık eşimden utanıyorum yaa sorunum hiç bitmiyoki yaş geçiyo hergün yeni bişey çıkıyo .böyle işte arkadaşlarım şuan mal mal düşünüyorum nolcak diye .kader kader :KK14::KK14::KK14:
dualarınızda beni unutmayın nolur önemli bişey olmasın :18:
abla senı cok ıyı anlıyorum bazen ınsan 0 noktasında hıssedıyor ama sakın sıkma canını bu kdr.abla eşinden neden utanasın.ne guzel yanımızda onlar keşke herkesın eşi boyle olsa şükret abla.sakın utanma da.ınşallah olumlu yonde sonuclanır

Canım değer düşük ama bu hamile kaldığın ve belki tutmadığı anlamına da gelebilir yada yeni döllendiğin anlamınada gelir ama şu varki inşallah değildir tab ama ilk ihtimal varsa bile bu ilk aşılamada daha tuttuğu anlamına gelirki ve cok güzel bişey demekki işe yarıyor aşılama ilaçlar sende ama rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder birtanem

Ebrarım canımeğer reglin gecmiyosa o miyomdur canım benim benimde öyle idi ama miyomun kendi kendine düştüğünü hiç duymamıştım canım O hastanelerde ordan oraya kostururken her sorunda yinemi diyosun ahh canım benim çok çok iyi anlıyorum seni canım benim ama doktorlar 30 yaşından sonra tüp diyolar ama sonuçta sen aşıla diyosan yapmak zorunda kuşum ona kafanı takma sen ne istersen onu yapmak zorundalar. Her zaman duamdasın inşallah en kısa zamanda bu sıkıntılar biter ve rabbim nur topu gibi hayırlı bir evlat verir inaşşlahh Rabbim sevdiği kuluna farklı davranırmış napalım canım
Sen güçlü bir kızsın belki miyon falan vardı yada kist o yüzden olmuyodu cocuk Allah bunu vesile etti tedavi edilince kalıcan bellimi olur Sen GNC ye başlat eşinide bi şekilde olmadı yemeğine kat yaa valla :)
Yada vitamin de sağlık için de nerden bilicek kendine de al vitamin ilaçı iç yanında hani beraber içelim kış geliyo grip falan olmayalım 3 ay içmek lazımmış falan de işte ne biliyim birtanem ya birde onu dene bakalım canım

Kızlar bbabamın tedavisine başlandı kemiğe sıçramış malesef ama doktor hiç belli olmaz böyle olup 5 yıl yaşayan var diyo Babam tedaviden sonra kötü oluyo kusma uyuma falan ama Rabbime sükür ertesi gün daha iyi oluyor Allah böyle herkese sifa nasip etsin inaşallah

Kızlar Allah cocuk verir hepimize inşallah ama Ana babalarımızı başımızdan eksik etmesin inşallah ne diyim
amın dıyorum cnm temennıne ben de babama cok duskunum hep alıma gedıkce kotu oluyrum kaybtme korkusundan.ıyısınız ınsallah bebısın we sen

iyiyim canım sagol sen nasılsın bebiş nasıl...

canım benim icin umutlar bu ay sondu adet oldum...hayırlısı olsun inş selinamdan güzel haber alırız...seninde degerin inş yükselir derinim...

keşke umitlerin dogru cıksaydı canım ama adet oldum hayırlısı buymuş...rabbim inş cok bekletmeden bebişlerimizi gönderir ...

canım babana rabbim acil şifalar versin...rabbim uzun ömürler nasip etsin...sen nasılsın bebişde iyidir inş...

canım bizde seni özledik...ama anlıyoruz seni kolay degil kalabalık ailede yaşamak...yok birsencim ben bu ay güzel haberler veremiyorum adet oldum...seni kızını ce emrmizi cok öpüyorum...

selam canım hoşgeldin aramıza...inş rabbim en kısa zamanda bebişini yollar sana...

selam canım nasılsın...

kızlar malasef benim kırmızılar teşrif etti ama üzülmedim biliyodum zaten...rabbim hayırlı zamanda saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...

cnm sakın uzulme ne demsıtık uzulmek yok hayrlısı bu ay degılmış dıye dusunelım
günaydın canım.
bugün bizim evlilik yıldönümümüz:KK69::KK69::KK69:
eşinle ve bebeğinle nıce yıllara cnmmmm

Gunaydın kızlar mutlu pazarlarr..
Test yaptımda.merak ettırmeden yazım dedım.tek cızgı cıktı.kırmızılar tesrıf etmedı.testtende huylandım aslında 3dk fln hıcbır cızgı yoktu.sonradan 1tane negatıf olan belırdı.boyle ıste.sımdıde acaba test bozukmuydu dıyorum.
cnm testler bazen boyle cıkabılıyor ama kırmızılar gelmış olsun saglık olsun hayrlı ne zamansa gelsın bebsıın ınsallah

Selam hayırlı gunler canlar...
Pelınım hic sanmam tatlım ya,bugun kanama normale döndu devam edıyo cnm.yarın gtcem bakalım.tekrar aşılama olcam ama ara vermelı mıyım doktor karar vercek artık.
Selinam aynen bencede bozuk.kontrol cızgısı yarım dakıka gecmeden cıkması gerek.o zor cıktysa ıkıncı cızgı nasn cıksın garipçik:)sen yap bı tane daha.ay test yaptm deyınce kalbım çarptı.
Anatolişim bugun pazar cnm,dun doktor yoktu pazartesıye kaldı.artık bebek varmı dıye dgl de aşılamaya baslamak icin gtcem sanırım.
Kızlar bugun adet normal bı şekılde gelıyo agrıyla bırlıkte,yanı bebıs yok malesef.hepımıze heyecan oldu ama..olmadı.napalım kısmet...dun geceden berıde cok fena mıdem bulanıyo off kusucak gıbıyım hep bı yandan karnım:KK43:(
cnmm ya cok merak ettım ama sonuc boyle cıkacakmıs...uzulme sakın ınşallah olacak cnm elbettt

selam kızlar.keşke düşündüğünüz ve benimde düşündüğüm gibi olsaydı.test bozuktu buna eminim ama alt takım bozuk değil.kırmızılar teşrif etti normal adet görüyorum yani.derincim sende adet başlamış hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım.umarım Rabbim çok bekletmeden gönderir bebeklerimizi hayırlısıyla inşallah.öptm sizleri.kociş evde bende fırsatçı:KK60: salon perdeleri attım çıkınca taktırcam.camlarını siliyorum.hoşçakalın
hayrlısı cnmmm

Sevcanım naber kuşum hoşgeldin.
h.b. cnnmmm eşim geldı cıktım yemek faslı fılan sen nasılsın???
kızlar rana ıle konustum dun akşam aradı da annesınde sureklı ewı tasıyacaklar bu hafta koşturmacada hep hamıle hamıle kızcağız.gıremıyor kusura bakmasınlar dıyor hepınıze selamı war...

slm kızlar bu kadar sizden uzak kaldığım için özür dilerim hani demiştim ya ağrılarım oluyor diye onun için devamlı yatıyordum dr yoruluyorsundur dinlen dedi bu arada bugün önemli bişi daha oldu dr u aradım randevu alabilmek için eşimde boş vakti varsa bugün gidelim dedi bende umutsuz sordum bide ne desin 11 çerekte var dedi koşa koşa gittik biliyorsunuz ya eşim ilk defa görecekti onun için randevuyu erkene almamı istiyordu neyse uzatmayayım dr a gittik ilk baş hareketliydi dr dur birazda ölçüm yapayım dedi uslu bebişim hemen söz dinledi ama sanırım küstü bi bağdas kurdu bi daha kımıldamadı bu ay cinsiyetini öğrenecektik ne yaptıysak dozduramadık neyse uğraşırken bi ara ayaklarını kımıldattı ama tam görünmesede %90 bi prensesimiz olacak inş ben ümitlenmek istemedim dr da o zaman bidaki geldiğinizde gösterirse o zaman öğrencez yapcek bişi yok dedi nerdeyse yarım saat uğraştık hayırlısı olsunda sizler nasılsınız hani derinler filan test yapacaktı yanlış hatırlamıyorsam sonuç ne
bütn kızlar sizler nasılsınız

X