Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

günaydın canım.saol canım ya hayırlısı tabiki.inşallah sende yarın kontrolden güzel haberlerle geliceksin canım dualarımız seninle.

Canım üzülmek yok napalım dimi hadi bakalım hayırlısı git ne diycek.
İnşallah herşey güzel olucak canım merak etme kendini strese sokma ok mi.

Kızlar bugün bende temizlik var üst kattan su akıyodu onu yapmaya geldiler banyonun halini görseniz korkunç Allahtan kadın var yoksa ben mahfolmuştum ama o kadıcaz nasıl temizlicek hiç bilmiyorum yani görüntü berbat ötesi.Hastalığım hala devam ediyor ayağa kalkıyorum etraf dönüyor miedm çok fena içim kokuyor resmen ne zaman geçicek yaaa.

günaydın canım.saol canım ya hayırlısı tabiki.inşallah sende yarın kontrolden güzel haberlerle geliceksin canım dualarımız seninle.

Canım üzülmek yok napalım dimi hadi bakalım hayırlısı git ne diycek.

İnşallah herşey güzel olucak canım merak etme kendini strese sokma ok mi.

çok sağolun kızlar inş. tamam banucum ok
allah kolaylık versin banucum senden cok tamizlikçi kadına

hepinize güzel bir hafta diliyorum herkes iyidir inşallah
ben pek iyi değilim bu seferde kolum fena dün gece kitlendi hiç hareket ettiremedim parmaklarımı bile hareket ettiremiyorum zaten sorunlu kollar benim ama dün gece resmen ağladım eşim saatlerce ovaladı ama yok ensonunda ağrıdan sızmışım şimdidede var ama daha yi şükür .öyle berbat bişeyki kızlar sormayın ya bi dönem çok çektirmişti bana yine geldi ne kadar dikkat etsemde .şuanda zor yazıyorum inanınki .neyse MEVLA şifa verir inşallah
DERİNİM demek bugün gidemiyosun hayırlısı olsun kuşum üzme tatlı canını
SELİNAM seni kutluyorum canım düşünme birazda oluruna bırak bakalım inşllah öyle çok daha iyi olur .ay oluruna bırak şarkısını dinleyesim geldi sanada tavsiye ediyorum :))
TOSTİCİM inşallah hayırlı haber alıcaksın canım endişelenme dualarım seninle ve minnoşla
BANUŞUM kuzum iyileşememişsin artık doktora gitme zamanı geldi bence canım ALLAHIM şifa versin evdeki kadına da kolaylıklar diliyorum yarın bendede temizlik var :))
ELİFCİM canım çok saol kanamam artık azaldı damla şeklinde yani .buarada katılıyorum sana canım galiba moral verirken daha beter oluyo herşey ALLAHIM hayırlısını nasip etsin .ya buarada mesajlarını alıyorum kuzum ama ben mesaj çekme özürlüyüm bayramlarda bile dünya mesaj gelir ben ararım hiç sevmiyorum mesaj atmayı kusuruma bakma olurmu sana özel bir durum değil yani :))babacığın nasıl canım sende iyisin inşallah

canım arkadaşlarım uzun uzun yazmak isterdim ama gerçekten çok ağrıyo kolum hepinizi öpüyorum .bugün günüm var birazdan oraya gidicem daha sonra görüşürüz
arkadaşlar hepinize OLURUNA BIRAK şarkısını armağan ediyorum .sizi seviyorum sıyırdı sanmayın bizi anlatıyo şarkı

belirtiler için çok çok çok erken ama ağrıların için gitsen olur.
aramıza hoşgeldin.
derin selina alıntı yapamıyorum sinir oldum ne olur üzülmeyin rabbim insallah bizimde yüzümüzü güldürür.rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar verir.
berrincim iyisin inşallah.
ay sinir oldum senin dr una,benmki iki eli kanda olsa gene de alır mutlaka.
selinacım başarabilirsen en güzelini yapmış olursun tatlım.
tosticim güzel sonuçlar almanı dilerim canım.
kolay gelsin banucum,geçmiş olsun aynı zamanda

hani bana,hani bana,küsim mi şimdi
neyse hiç te küsesim yok aslında

Sagolun kızlar herseyın hayırlısı.
Ebusum cok gecmıs olsn ya bılirim o tutulmaları cnm ya kıyamam...oluruna brak kmin sarkısı kıs:)
banuşum ya ıyılescegıne kötu oldun sen,doktora gtsene kuşum ya.
Kardeloşum sorma bende sinirlendım ama naslsa adetlym yarn gdım dedım...ya aslnda bugun kabul ettı adet oldugumu bılmedıgı ıcın testı yaptrıp gelsn demıs...herzamanda randevusuz bile gtsem alır...bitek cuma gunu agrım var dıye aradıgımda hemen gel dememesıne kızdım.e cumartesı kendı yoktu,pazar tatıl.bugunde byle oldu işte...yanı cuma da testını yaptr gel dedı kadın ama testten önce muayene etmesını ısterdım...aman ne bılım ıste.yarın konuscaz bakalım.

Kızlar nasılsınız

Ebrar canım mesaj atma sen bana zaten al mesajı yeter onu merak ettim alıyomusun acaba diye canım Bu arada gecmiş olsun canım sende nazarmı var acaba böyle kanamalar simdide kolun

Ben iyi değilim kızlar ağlamaktan yanaklarım soyuldu kızardı yani Bir iyi bir kötüyüm Babama bir inanıyorum iyleşiceğine bir hazırlıyorum kendimi gidişine Hamileyim diye bana doğru düzgün anlatmıyolar ama ben dosyaları bulup okuyorum tabi ne durumda olduğunu Bir tek dua edebiliyorum genelde zaten yanındayım ama bazen ağlamaktan yüzüm gözüm o kadar sisiyoki anlamasın diye gitmiyorum yanına. Ağrısı olmadığı zaman keyfi yerinde ama tedavinin kendisi hastalıktan daha zor yani ısın ve kemotropi Kusma agrı halsizlik yapıyor o vakitlerde zor geciyo ama bunada sükür en azından doktor yapacak bişey yok demiyor . Öyle yanikızlar bu persembe gidcez doktora bizde bebeği göstermeye inşallah bu cocuk iyi huylu olur bu kadar sıkıntı ve strese karşı Anasının sıkıntısını anlarda uslu sağlıklı olur inşallah ve inşallah Dedesine yetişir tek duam bu Rabbime Rabbim hepinize hayırlı zamanda nasip etsin evlatlarınızı ve hamilelik sevincinizin üstüne hiç bir gölge sıkıntı koymasın inşaallah

Banucum seni görmüşken hemen yazıyım sana bi teşekkür borçluyum canııım.Eğer sen msn muhabbetimizde tiroid için aldığımız ilacın dozunu sormasaydın ben aylardır ilacımın dozunu farkında olmadan iki katına çıkardığımı farketmeyecektim.
ve Ebrarcım canım arkadaşım sende benim bile unuttuğum ilacın mg ını bana söylemeseydin herşeye baştan başlamak zorunda kalabilirdim.
İkinizede çok teşekkürler bu güzel vesileleriniz için

çok sağolun kızlar inş. tamam banucum ok
allah kolaylık versin banucum senden cok tamizlikçi kadına
Amin valla doğru söylüyosun çok yoruluyolar.
Gitcem ebuşum ya ne oldu sana ya böyle öf bunlar hep kafaya takmaktan biliyosun dimi bak şarkımızıda buldun herşeyi boşver dün bir kitap gördüm alıcaktım hayatııı.........et adı azıcık okudum içini aslında bize lazım o kitap hepimize.
Sağol kardeloş kız hamilelik yaradı sana yoksa küserdin sen:)
Kötü değilde bir tuhaf içim kokuyor nefes alamıyorum burnum akmıyoda öf be olmadı gidicem sen iyisin dimi artık boşver be derincim herşey olcana varır herşey için...Bebekte hayattaki herşeyde.
[Bs]ağolun kızlarr
sonunda başardık paşayı yendik[/B]
Ohh sonunda kazandın burcuda kazandı davasını ikinizde rahatsınız artık.
Elifcim canım baban inşallah düaelir canım tedirgin olma kemoterapiden sonra oluyor öyle yeterki iyi gelsin inşallah bebişinide görür onunla gezmelerede gider sen kendini sakın çok yıpratma eğer üzüntüden bebişine bişey olursa baban çok daha üzülür her zaman dualarımımdasın canım babanda sende Rabbim inşallah iyilik versin inanalım hep beraber.

..........................................................................................

Son düzenleme:
Kardelencim iyiki vesile olmuşuzda farketmişsin ne kadarlık içiyomuşsun inşallah bir zararı olmamıştır git bir ölçtür bakalım.Bende bir ara fazladan içtim şükür bişey olmadı korkma ama kontrol ettir.Bu arada arkadaşım ne teşekkürü esas ben sana teşekkür borçluyum sana garibe ebuşa sayenizde biliyosun..........

Amin canım.Dualarımız babanla bu mübarek günlerde kabul olur inşallah.Duygularını tahmin edebiliyoruz Rabbim yardımcınız olsun
[Bs]ağolun kızlarr
sonunda başardık paşayı yendik[/B]
Ay ben hiç anlamıyorum şimdiki bebelerin bu emme problemini.Eskiden cok cok emiyodu bebeler bide bu çıktı.Ama çok şükür yenmişsiniz canım.Yesin yesinde tosun olsun mertimiz
Canım çok geçmiş olsun.Tam bayram önü iyi olmamış inşallah uzun sürmez Rabbim iyilik versin.Şarkı için teşekkürler bende çok severim
Of geçmiş olsun ama arkadaşların dediği gibi Banum bi dr a git bencede.Kolay gelsin işler için
Bu sefer herşey güzel olcak inş tosti dualarımızdasın

Ay hiçbişey demiyorum Rabbim bu dr ların elinden kurtarsın bizi diyorum artık sadece

Anatolıam endokrine gittim canım.Kan ve ultrason istedi.Tsh 3.27 çıktı daha önceki sonucuma göre biraz yüksek.Önceki 1.27 ydi.Bu haftadada bi ultrason çektircem inşallah temiz çıkarsa bi sorun olmaz umarım.Senin moralinde daha iyidir inşallah

Diğer hamiş hatunlar siz nasılsınız?Kardelen, sevcan, ecee

canım ben dereotunu yapıyorum 2 haftadır.Ama İbrahim saraçoğlunun sitesinde bu kürle ilacı bırakanlar bile oluyomuş.İlacı bırakamasak bile dozu azalır ne kadar az alsakda bizim için o kadar iyi.Kür çok basit:Bi tutam dereotunu(bir çorba kaşığı kadar)sabah öğle ve akşam yemeklerden 15 dk.önce bikaç kez çiğneyip suyla yutucaksın.Hepsi bu kadar.İnşallah şifa olur

valla Allah razı olsun ebrardan ve senden canım yaa.50 mg lık alıyodum ben 100 e başlamışım aylardır haberim yok inşallah bendede kötü bi etkisi olmaz.Bide aylardır hamile kalmaya çalışıyorum o dozla Allah ım Ya Rabbim.Rabbim birbirimize vesile kıldı bizleri Banucum bunlarda emareleri işte

Selinacım güzel bi karar almışsın.Allah sana ve hepimize bu kararı uygulayabilmeyi nasip etsin.Biz bekledikçe gelmiyo bu sıpacanlar.

Korkma kardelencim ben hafta içi 125mg hafta sonu 10mg kullanıyorum ilacın gebe kalmamya bir etkisi tam aksi yardımcı oluyor aman yanlış aanlaşıkamsın tsh yüksek olanlar için yardımcı oluyor.

Korkma kardelencim ben hafta içi 125mg hafta sonu 10mg kullanıyorum ilacın gebe kalmamya bir etkisi tam aksi yardımcı oluyor aman yanlış aanlaşıkamsın tsh yüksek olanlar için yardımcı oluyor.

Ama BAnucum ben normalde 50 mg kullanıyodum ve tsh iyi çıkıyodu tahlillerde.Ben bunu 100 e çıkarmışım.İlacın dozuda çok önemli

öncelikle merhaba arkadaşlar....
ben anne olmak için çalışmalara başladım bu ay.Herşey çok gzel gidiyordu,Acaba hamilelik var mı diye sürekli heyecan doruktaydı.Ancak şu an adetimin gecikmesinin 11.günü.Doktora gittim adet gecikmesinin 6.gününde kanda negatif yazan bir kağıtla hamile olmadığım ortaya çıktı.Doktor gebelik yoksa söktürücü kullan deyip bana ilaç verdi.En son şüpheli birliktelik 16 Ekimdi.Ve doktora gittiğimde şüphenin de 11.günüydü.Kafam çok karışık öte yandan kanda bile gebelik yoktu.
Hamilelik yok deyip saçımı kestirmek,boyatmak istiyorum fakat adetim de gelmedi.Hiç bu kdr gecikmezdi,herşeyim düzenliydi benim.Bir de ultrasonda bişey yok,yumurtalıkların temiz demişti doktor.
kızlar benim derdime çare söktürücüyü içmek mi dersniz ama öte yandan geç döllenme olur mu o saatten sonra?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…