Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

daha çok yeni ececim,nasıl gittiğini bilmiyorum,istirahatle geçiriyorum zamanımı,inşallah iyi gidiyodur,inşallah sıkı sıkı tutunur bebeğim.
rabbim hepimizin gönlünü ve kucağını doldursun inşallah

mrb arkadaşlar..aranıza yeni katıldım..3 yıllık evliyim ve artık anne olmak istiyorum bir kaç aydır deniyoruz..daha önceden de kist ameliyatı oldum hem sağ hem solda kist wardı..dr da sol tüpümün kapalı olduğunu soledi..stres yapmıyorum su an için..ama inş bebeğimiz içöinde cok beklemeyiz benım durumumda olan arkadasşar war mı acaba..biliyorum ki stres gebeliğe engel oluyor..beni rahatlatın lütfen

slm kızlar aranıza yeni katıldım bende gebelik için uğraşıyorum
hoşgeldin canım kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin anlat kendini bu işlere burda kardeloş bakardı ama o şimdi şükür hamiş onun yerine ben bakıyım dedim)
Canım en güzeli dr gitmek ne dese seni burda rahatlatamayız git dr sonra bizede yaz ama okmi.
Utanma kısss)))
Elbette stres gebeliğe engel hepimiz biliyoruz ama elimizde değil başarabilrse ne ala.

inşallah annelik duygusunu tadarsınız dualarım sizlerle.
rabbim sizlere de böyle güzel bir hediye ile mükafatlandırsın inşallah.

(amin)

rabbim herkese tattırsın bu yüce duyguyu.hepinize duacıyım.

canım öyleydi buay biraz aksadı ama bu sabah namaza kalktım gelmiş benim kırmızılar sevindim valla .zaten dün akşamdan anlamıştım başım feci ağrıyodu her adet öncesi ağrır bşım .neyse işte şükür kavuştuk kendileriyle :)))
kuzum evet yazmıştın ama sanırsam ben cevap yazmadım kusura bakma ağzına sağlık mevlam kabul etsin
canom şifa olsun iğneler bebişine ve sana inşallah busefer herşey yolunda gidicek sende bol bol dinlen değerinde çok güzel .iğneye başladın tabi canın yandımı kuzu ama yansada değer değilmi .doktorunda iyiymiş sevindim valla çok önemli sevmek doktoru
banuş ya bu mesajı okuyunca öyle heyecan yapmıştımki ama ama ((
Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)
bununla moralim çöktü hayırlısı olsun kuzen inşallah hayırlısıyla gelicek sıpan inanıyorum
hayırlısı olsun canım .bende sekizinci haftamdayım rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah.
semracım maşallah hayırlısıyla tamamlarsınız 9 ayı inşallah
naber kız yeni prof kardeloşun elinden kapmışsın bakıyorumda :)))
oyyy kıyamam mertime ben yaa geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin
insan kıyamıyo hasta olunca melekler .neyse beterinden korusun mevlam
üzülme mama veriyorum diye inşallah alışır emmeye
cano sen doktorun ne dediyse onu yap zaten pıhtılaşmanda çok yoğun değil bildiğim kadarıyla inşallah iğne yeterli gelicektir .hadi hayırlısı kuzum
saol garibim ben iyiyim sen nasılsın canım
ececim stres yapma tatlım inşallah bişeycik yoktur rahim büyüdüğünden oluyodur o ağrılar .hamişler daha iyi bilir gerçi onlar cevpa verirler kuzum
bende çok özledim cano yaa okadar çok beğenecek mesaj oluyoki :))))))))))))

inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın canım .ALLAH gönlüne göre versin

hayırlı günler hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bu sabah namazda kırmızıları gördüm .hayırlısı böyleymiş valla ben adet olunca üzülmüyorum yaa nedense seviniyorm çünkü düzensizlik insanı strese sokuyo .baş ağrım hala devam ediyo ama direniyorum ilaç içmemeye .bugünde niyetim kışlıkları çıkarmak geç bile kaldım istanbul donuyo resmen yaa

(amin)

ALLAH razı olsun canım seninde ikiz galiba bebişlerin sağlıkla kucağına al inşallah

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 banu145145+ DerinSu+ pelin67+

selam kızlar naparsınız bakıyım
peloşum geldimi petekciler
banuş görüşemedik canım özledim yaa
derinim sen nasılsın geceden beri

Hayırlısı kuzen bak aynı anda adet olduk içi bir tuhaf oldu sanki aynı anda hamile kalabiliriz gibi hissettim olmazmı kız bu dünyda olmaz yok dimi:?Allahım keşkeeeee......
Sorma ya bende donuyorum valla kombide açık ama genede soğuk bende birazını çıkardım pazarda devamınıı çıkarıcam inşallah kolay gelsin sana canım.

Ben dün gece erken yattım aklımda sizdeyiz aslında ama karnım çok ağrıdı bende özledim inşallah bu gece toplaşırız.

Derin pelin sizler naparsınız bakıyım.
Pelin hala yok dimi senin petekciler adamı deli ederler valla.

Ben dün gece erken yattım aklımda sizdeyiz aslında ama karnım çok ağrıdı bende özledim inşallah bu gece toplaşırız.

valla kuzen hayırlısı olsun bende düşündüm inanki aynı adet olduk buayda aynı hamiş kalalım olmuycak diye bişey yok inşallah olur umut edip sabretmeye ve duaya devam .
valla bizde bekledikde gelmedin :))ay çok şükür ağrım yok benim yaa hafif bel ağrısı işte
ay fena soğuk yaa kar yağıcak sanki gerçi pastırma sıcakları geliyomuş ama bakalım .
tamam nasipse bugece muhabbet ederiz

derinim yok oldu peloşumunda sesi çıkmıyo soğukdan elleri dondu garibimin heralde

sagol canım benim gelmediler malasef işleri yogunmuş bekliyorum hala...sen nasılsın tatlım artık bi cee diyip cıkıyosun her şey yolundadır inş garipcim...
selinam benim sunuzit cok fena oldu ya her gün başagrısıyla kalkıyorum bide ev cok soguk elektrikli ufo yakıyorum ama ne fayda...
canım sakın kötü şeyler getirme aklına bebiş genişledigi icindir o agrılar buyuk ihtimal bende hamile kaldıgımda şiddetli agrılarım olmuştu biliyosun ama benimki dış gebeliktenmiş sen cok şükürkü bebişini gördün...iyi düşün iyi olsun...ikinizide öpüyorum allaha emanet olun...

(amin)

amin canım cok sagol...rabbim senin ikizlerinide hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...
eboşum canım arkadaşım benim haayırlısı olsun düzenli olmasıda güzel...başında agrıyomuş gecmiş olsun tatlım...
gelmedi canım ya o kadar sinir oldumki hayırlısı diyorum artık...
Derin pelin sizler naparsınız bakıyım.
Pelin hala yok dimi senin petekciler adamı deli ederler valla.
canım ben pek iyi degilim sınuzıt cok kotu yaptı beni...yok gelmediler hala sen nasılsın banucum...
derinim yok oldu peloşumunda sesi çıkmıyo soğukdan elleri dondu garibimin heralde

canım kusura bakma gecmişe baktım oyuzden yazamadım hemen....yok canım oturdugum odada elektrikli ufo yakıyorum iyiyim şu an...

kızlar ben zonguldaga gidiyorum annemi görmeye...biliyosunuz kociş naklıyecilik yapıyo zonguldaga iş cıkmış bende onla gidiyorum gece döneriz heralde cok özlemiştim annecigimi bir iki saatte görmek iyi gelecek bana...hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın....

Ebrarım canım demek oldun sonunda hayırlısı canım.ama bsy dıyım mı okudugum gıbı banusla senın dusundugunu düşündum kuzum valla.ikiniz bir adet oldunuz ikinizde bu ay kalın ıns ayyy harika olur.buluşunca sizin bulantılardan bana fenalık gelir artıkım ahahaha şaka şaka siz kalında kucagma ıstfra edin böööyyyk :)hadı kolay gelsn ebusum.demın sarj bıttı de k.bkma.
Ciciş gecmıs olsn mertımıze ya üzülme annecik.
Pelinim inan cok sevndım anneni görecegıne,sana cok buyuk moral olur.e gtmısken kal be kuşum bıraz olmaz mı?

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız?

Kardelencim bencede nar falan tüketme fazla.Hatta K vitamini olan yiyecekleri de fazla tüketme kanı pıhtılaştırıyolarmış.Fazla sulandıran şeylerede dikkat et.Lİmon mesela.
Ebrarım valla sevindim bende adetinin gelmesine bi an önce bitsinde yeni aya çalış.
Ececim ağrı normal değilmi.Ben 9 ay ağrısı olanları duyuyorum.Allah muhafaza kanama lekelenme olmadığı sürece korkma.
Pelincim anneni ziyaret edicekmişsin oh ne güzel sağlıcakla git gel inşallah

Kızlar aklımda kalanlar bunlar bugün biraz yoğunum.Hamile olan arkadaşıma yemek yapıcam o yapamıyo bulantısından.Bide Yarın kursta konu anlatıcam arkadaşımın gazına gelip atladım hemen çalışmam lazım.Gece görüşürüz inşallah öptüm hepiciğinizi

Ebrarım canım demek oldun sonunda hayırlısı canım.ama bsy dıyım mı okudugum gıbı banusla senın dusundugunu düşündum kuzum valla.ikiniz bir adet oldunuz ikinizde bu ay kalın ıns ayyy harika olur.buluşunca sizin bulantılardan bana fenalık gelir artıkım ahahaha şaka şaka siz kalında kucagma ıstfra edin böööyyyk :)hadı kolay gelsn ebusum.demın sarj bıttı de k.bkma.
Ciciş gecmıs olsn mertımıze ya üzülme annecik.
Pelinim inan cok sevndım anneni görecegıne,sana cok buyuk moral olur.e gtmısken kal be kuşum bıraz olmaz mı?

Banuşum iyiyim cnm sen nasılsın gtmssın gercı.öptm kuşum kv deym gene bugun hihi.
Kardelenım ne guzel yapıyosn cnm arkadasına yardm etmekle.ıns sen hamıle kaldgnda sanada byle yardmcı olurlar kuşum.

Banuşum iyiyim cnm sen nasılsın gtmssın gercı.öptm kuşum kv deym gene bugun hihi.
Kardelenım ne guzel yapıyosn cnm arkadasına yardm etmekle.ıns sen hamıle kaldgnda sanada byle yardmcı olurlar kuşum.
Ohh iyi yapıyosun canım anlaştıtan sonrası güzel.
Güle güle git gel pelincim.
Alem kızsın valla kuzen bu arada bizi böğğ yaparken swn napıcan sankii üçlü ortalığı batırırız inşallah hittiğim avm den atarlar bizi valla::)))));
Kolay gelsin canım inşallah sanada yapan olur)

Kızlar ben elifi merak ettim ne oldu acaba babası aramak istiyorum ama yoğundur diye çekiniyorum.İnşallah güzel sonuçlar almıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…