Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim ya yapılsa cok iyi olcak donuyorum soguktan bu gidişle gelmiycek benim bebiş bu ay hic umudum yok canım...amin canım ama benden once sen varsın güzel haberi sanden bekliyoruz hayırlısıya tatlım...
Slm kızlar iyi akşamlar hepinize
Pelinim bende iyiyim cnm sağolasın,senin petek işlerin bitmedi mi hala yaa insan sinir oluyor beklemek daha yorucu yaa
hemde ne sinir oluyorurum canım inş bu hafta gelirler yoksa ben bu gidişle iyileşemiycem...
kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119:

rabbime binlerce şükürler olsun,rabbim isteyen herkeze versin,sizi çok seviyorum kızlar,ay ağlamak üzereyim yaaaa

kardeloşum yeniden tebrik ederim...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin dualarım seninle canım ...of yine tutamadım kendimi ya cok duygulandım......arayıp tebrik etmek isterdim ama telefonun yok bende... dualarım seninle ikinizde allaha emanet olun...

eboşum sende adet olmamışsın inş sendende mujdeli haber alırız hayırlısıyla canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

Peloşum öyle deme canım beklemedıgın anda gelır ıns kuşum..
Selam kızlar kmseler yok cnm sklyor,esım daha gelmedı.off Allahım herseyın hayırlısını versın.

selam öncelikle yorumladığım için teşekkürler 35 yaş yeni bitti benim ama dediğin gibi şöyle dört dörtlük denemedik yani benim doktorumun mantığı şu eğer tüplerde sorun varsa yani 6 ay deneme süresiyle vakit kaybedersin diyor baştan bilip ona göre denemeye başlamak gerek diyor bende film çektirdiğim ay boşa gitmesin diye düşünüyorum yani genelde 48 saat sonra girilebilir diyor lekelenme oldu bende ilaç verilemediği halde ama lekelenmeye sebep olan boca edilen batticondu kanama olmadı yani ama çektirip rahatlamam gerek doktor randevusu aldım anestezili çeken bi yerden doktor yazarsa çektiricem bakalım birde filmden hemen sonra hamiş olanlar oluyormuş ondan çektirsem diyorum belki bende hemen hamiş olurum yani

inşallah herkes güzel haberler alır.allah sağlıklı hayırlı ana babalı evlatlar nasip eder.zor bir süreç sabır isteyen bir süreç ama bu da bir imtihan.isyan etmeden dayanabiliriz umarım.bazı insanlar için sıradan olan bişey bizim için mucize gibi değil mi?bizim de mucizelerimiz gerçekleşir inşallah...

canım,inşallah seninde güzel haberlerini okuruz burdan,en kısa zamanda olur inşallah.
tamam canım,bundan sonra fazle kalmıcam.
Kardelenim hayırlı olsun başı çektin inşallah geriside gelir.Hayırlı uğurlu olsun canım benim.
inşallah canım,rabbim isteyen herkeze nasib eder inşallah.
zaten verdi dr um,çok tatlı bi dr maşallah,onun teşhislerine de güveniyorum,beni zamanında elinde tutup oyalamadı.

teşekkürler pelinim,inşallah sonuna kadar herşey güzel gider
rabbim hepimize en sağlıklı şekilde nasib etsin.
kızlar ben şimdi pıhtılaşma topiğine sorcam ama bana cevap vermicekler muhtemelen,şimdi ben cleaxan 0.4 vurcam kendime,günün hangi saati uygun olur,açlık,tokluk farkeder mi(çok cahilce oldu ama)
dr um doğuma çıktı acil,soramadım bunları,sekreterin de dünyadan haberi yok.
dr benimle çok ilgilendi yaaa,çok mutlu oldum,o kadar hastası var,bir buçuk sene önceki hastasını tanıdı ve ben şu şöyle mi,bu böyle mi derken,akıllı hasta da bi başka oluyo dedi:17.
ne bilsin kadıncaz,kk de geçirdiğim vakitleri di mi

Kardeloşum ne guzel cnm demek sevıyosn doktorunu,bu cok önemlı.bende cok memnunum sagolsun..coraspın hakkında bsy blsem keske.eczaneye sorsan?he bıde ne dıcem başım cok agrıyo kız dayanamyorm minoset icsem nolur?

öncelikle değerin çok güzel inşallah sorunsuz bi şekilde kucağına alırsın
bana sor ben cevaplarım neyse sormadan cevap yazıyım günün herhangi bi saati ama hergün aynı saatte aç tok farketmez ama akşam yattığın için daha az çalışıyo vücut yatmadan önce olursa daha iyi saat 9 gibi vurursan iyi olur ilk aylar göbeğinden yap çünkü sonra yer bulamıyon artı bebe aspirini yada coraspirin kullan göbeğin 4 parmak altı üstü yanlarından yapabiliyon başka sorun varsa sor heeeeeee bu sefer prof benimmm

Hadi hayırlısı kardeloşcum.

UOTE=ebrar_53;21337876]selam kuzen benmi yok canım
inşallah senin halayınla devam edriz kuzen

amin kuzum yaa inşallah sende buay patlat müjde

ben ben hiç sanmıyorum kuzu [/QUOTE]
Aman kendine kondurma dokunur dimi valla kızıyorum ama...
Doktorunu sevmen çok iyi kardeloş sen bu iğne işni genedoktoru ara sor canım önemli şey bunlar inşallah sonuna kadar hayırlısıyla gidicek dualarımızdasın.

Kızlar size bir haber ben test yaptım iki tane bir tanesinde çok ince bir pembiş çıktı sonra gittim prodüktör aldım onda yaptım ama onda yok karnımda çok fene ağrıyor heran adet olucak gibi muallakta kaldım yarın olmazsam gene yapıcam ama bana sorarsanız yok içime doğuyor olmadı nasıl yaa derseniz öyle işte.
Derincim dedini yaptım kırdım ama prod yok çizgi testte almadım gelirken bakalım ne olucak.

Evet semroş kardeloş hamileeeeeeeeeeeeeeeeee

ooooooooooooooooo süper süper süper harika bir haber çok mutlu oldum rabbime şükür .sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsun inşallahhhhhhhh .rabbim isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu inşallah .ne diyeceğimi bilemiyorum çok şaşkın bir okadarda mutluyum yaaaaaaaaaaa halay çekicem ama similem yokkkkkkkkkkkkkkkkkkneyse şimdilik bununla idare edelim

selammmmmm ümidini kesme belki meleğin seninledir canım .nasıl yani birinde pozitif diğerinde değilmi:44:

Son düzenleme:
Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)

Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)

aaaa çokta ümitlenmiştim .herşeyin hayırlısı canım kaderimizde ne yazıldıysa onu yaşyacağız.hayırlısı olsun

Banumm bosver kuzum hıc bozma moralını,konusmstk zaten bsy yoksa gelsn dedık geldı bak.gönul olmasndan yanaydı ama saglık olsun kusum.smdı ıns tedavıne en yakın zamanda baslancak ve sen bebısıne kavusucan canım benım.

herkeze hayırlı geceler diliyorum .ufaktan ufaktan kaçıyorum .çok uykum varrrrr .bayyyyyyyyyyyyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…