Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım benim en iyisini yapıyorsun bu süreçte bebişin tutunması birazda dinlenmeye bağlı inş bebişin tutunurda sağlıkla kucağına alırsın canım
tamam tatlım bakalım önce arasam mı diye düşünüyorum bakalım bi sonuç alınca mutlaka yazarım sen nasılsın bu arada
canım kötü şeyle düşünmemeye çalışıyorum zatende ne bileyim biraz stres yaptım sanırım ya bide bi yerde okudum adet dönemi her geldiğindede olurmuş bazen ondan mıki diyorum ama bakacaz artık yok kötü düşünmüyorum artık sen nasılsın canım benim

bilmiyorum canım ya inş normaldir bebişim iyi olsunda ben bunlara razıyım yeterki allahım acısını göstermesin

kızlar bu arada ağrılarım gecti gibi merak etmeyin ama tetbir için ya dru arayacağım yada hastaneye gideceğim inş herşey yolundadır bdualarınızı bekliyoruz öptük sizleri kib aeo bay

sizi boşuna mı yetiştirdim ben
ahahahaaaaaa
banucum,seviyorum seni
eboşum konuştuk zaten canım,adet olman aslında sevinilcek bişey,hem hamile olmayıp,hem adet olamamaktansa,olmak daha iyi çünkü her adet yeni bir umut.
banu yla beraber bu ay kalın inşallah.
pelincim,ne güzel az bi vakitte olsa bi kafan dağılmış olur,bi ara msn de karşılaşalım canım
sanırım dün minoset e cevap vermediğim için bana küstün,hiç bişey yazmamışın.
hemen açıklayım,burdan yazcaktım,o an yoktun,dedim eşim gelsin arıcam,sonra başka bişiler oldu,ben unuttum ama içmemen daha iyi olur ama dayanamıyosan iç dicektim.
biraz geç oldu emmeeeeeeee

k vitamini olanlar neler ki kardelen?
du bi google teyzeye sorim

Amaninnn banum üçùmùzü kolumuzdan tutup dışarı attklarını hayal ettım bı anah kusum o gunlerı gorcez mı?ben kovulmaya razıyım
ya elifi bende merak edıyorum ama liram yok hic.kocış işe başlasnda alıp ararm artk ıns ıyıdır.

cnm sıkayetın bana gore cok normal.ben hemen hergun karın agrısı cekıyorum senınkısı gibi.üşütmüş de olabılırsın ozellıkle sakın ayaklardan usutme cok agrı yapar.corap uzerıne patık uzerıne de sıcak tutan terlık giy.cnm ben de drumu arayıp sormustum ultrasonda hersey cok guzeldi.ıdrar yolunda da enfeksıyon uremedı dıye cıktıonda da sorun yok demsıtı denıslıyor ya rahım ondan olabılır cnm kotu dusunme hemen.ama yıne de sor dr una optum

abla gozun aydın ıyeyım adet duzenlı olmayınca ınsan daha da uzuluyor ben de senın gıbıydım...ınşallah sonrası huzel olur dıyelım.adet olmazsan şans da olmuyor zaten aman gelsın kırmızılar )
cnm ben de nar tuketılmesının tasvıp edılmedıgını duymustum ve nette okumustum sen drunla konus ona gore başla bırseylere bence.
garibim ıyıyım cnm sen de ıyısın ınsallah...
peloş annecıgını gormeye gıdıyormussun hadı gozun aydın hasret gıderın annecıgınle sana da ıyı gelır ama cok soguk sıkı gıyın zaten hastaydın opuyorum cnmm
kardelen49 kolay gelsın sana da ))) yap bakalım guzel mamacıklarr...
derinim altta senı goruyorum nasılsın cicişş???
banu ınşallah kısa zamanda sızın de olacak kucaklarınız dolacask ben hıssedıyorum bak kardelenı hıssettım we oldu sıra hıslerıme gore sen,ebrar ablam,kardelen49,derınım ve arkanızdan da selına ve berrınde oylşe hıssettım

selına sen de hosgeldın cnm nasılsın?işler bıttı mı?
ay ben de eskısı gıbı ısteklı olsam iş yapmaya keşke.dun butun gunum sadece gardolaptakı kıslıklarla yazlıkların yerlerını degıstırmekle gectı

hoşbuldum canım ya,işleri bitirdim öğlen.azcık yatmışım kalktım şimdi yemek yaptım.dünde kışlıkları çıkardıydım yorulmuşum baya.sen napıyon nasılsın bebişler nasıl?

hoşbuldum canım ya,işleri bitirdim öğlen.azcık yatmışım kalktım şimdi yemek yaptım.dünde kışlıkları çıkardıydım yorulmuşum baya.sen napıyon nasılsın bebişler nasıl?
ohh ben öğlen kalktım sen işlerını ozaman bıtırmıssın ben tam uykucu oldum yaa :))))
cnm bern de dun kıslıklarla ugrastım cok camasır cıktı dolaba yıkayım koymustum ama durunca yıne yıkama gerekıyor...ıyıyım cnm hafif ağrılar oluyor artık başlıyor hareketlerde kısıtlılık ama olsun bu hafta kontrolumuz war druma da soyleyeceğim bakalım ıyı goruruz ınsallah yawruları.hareketlerını ozellıkle gece yatınca soluma donunce hıssedıyorum mınık mınık

Aaa kardelosum smdı gordum yazdıgını vallahı öyle bsy yok kıs delü ne küsmesi aklıma dahi gelmedi..hem ben sana yazdm bı kerem bugun hemde sabah sabah gözumu actgm gıbı hıh!

huuu kısçeler neden yazmıyorsunuz???? ben çok kalamayacağım konuşamadık hiç :SSS

Aaa kardelosum smdı gordum yazdıgını vallahı öyle bsy yok kıs delü ne küsmesi aklıma dahi gelmedi..hem ben sana yazdm bı kerem bugun hemde sabah sabah gözumu actgm gıbı hıh!

ayy canım ya demek hissediyosun artık hareketlerini.oyy yesin teyzesi onları.inşallah canım dr dan gelince yazarsın zaten.

derincim napıyon canım.bu prof terfi etti ya hamile ya alınganlığı tuttu herhalde
ama benim bugun yazdığımı görmedin sanırım cvp vermemişsin bana mı küstün yoksamm :26:

mınık mınık hıssedıyorum teyzesiiii...yazarım cnm akşamı mısafır gelecek ama ctesı gelınce hemen yazarım sıze ben ))
kıslar ne bu herkes birbirinden şüphelenıyo küs mu dıyeee küsmek yok!
derın bana da yazmadın cewap bana da mı küstün yoksa

Ay sevcanım hareketlenyolar he ufak ufak oyy minikler yaakız cok gec gnderıyo yazamadm hemen ıkı defa yollamıs bıde of.

mınık mınık hıssedıyorum teyzesiiii...yazarım cnm akşamı mısafır gelecek ama ctesı gelınce hemen yazarım sıze ben ))
kıslar ne bu herkes birbirinden şüphelenıyo küs mu dıyeee küsmek yok!
derın bana da yazmadın cewap bana da mı küstün yoksa

ya kk çok yavaşşş.geç gönderiyo msjları bide ikişer ikişer gidiyo.

Ay sevcanım hareketlenyolar he ufak ufak oyy minikler yaakız cok gec gnderıyo yazamadm hemen ıkı defa yollamıs bıde of.
ewet teyzesiii kıpırdanıyorlarrr sıpalar :))))
cnm ewet ya benım de geç yazıyor ama senden hzılı sanırım :)))))
ay cepten ben de gırebılsem bunu hiç açmama gerek kalmayacak da bılemedım bır turlu.yan yana gelınce gösterırsın bana canooooo

kızlar burdaydım ama şimdi çıkıyırum,daha sonra cevap vercem inşallah,şimdi kalkayım selina beni dövmeden

ya kk çok yavaşşş.geç gönderiyo msjları bide ikişer ikişer gidiyo.

ewet cnm ya aynen dediğin gibi ay sıkayetımızı duyyyy...sıteyı bır duzene sokun artık ya bakım zamanı geldı heralde

ben bugun smıle yapmak ıstıyorum hep normalde olmuyor cogu zaman şu smıle e cok guluyorum ben :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…