Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

daha çok yeni ececim,nasıl gittiğini bilmiyorum,istirahatle geçiriyorum zamanımı,inşallah iyi gidiyodur,inşallah sıkı sıkı tutunur bebeğim.
rabbim hepimizin gönlünü ve kucağını doldursun inşallah
canım benim en iyisini yapıyorsun bu süreçte bebişin tutunması birazda dinlenmeye bağlı inş bebişin tutunurda sağlıkla kucağına alırsın canım
hoşgeldin canım kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin anlat kendini bu işlere burda kardeloş bakardı ama o şimdi şükür hamiş onun yerine ben bakıyım dedim)

Canım en güzeli dr gitmek ne dese seni burda rahatlatamayız git dr sonra bizede yaz ama okmi.

Utanma kısss)))

Elbette stres gebeliğe engel hepimiz biliyoruz ama elimizde değil başarabilrse ne ala.
tamam tatlım bakalım önce arasam mı diye düşünüyorum bakalım bi sonuç alınca mutlaka yazarım sen nasılsın bu arada
sagol canım benim gelmediler malasef işleri yogunmuş bekliyorum hala...sen nasılsın tatlım artık bi cee diyip cıkıyosun her şey yolundadır inş garipcim...

selinam benim sunuzit cok fena oldu ya her gün başagrısıyla kalkıyorum bide ev cok soguk elektrikli ufo yakıyorum ama ne fayda...

canım sakın kötü şeyler getirme aklına bebiş genişledigi icindir o agrılar buyuk ihtimal bende hamile kaldıgımda şiddetli agrılarım olmuştu biliyosun ama benimki dış gebeliktenmiş sen cok şükürkü bebişini gördün...iyi düşün iyi olsun...ikinizide öpüyorum allaha emanet olun...

amin canım cok sagol...rabbim senin ikizlerinide hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...

eboşum canım arkadaşım benim haayırlısı olsun düzenli olmasıda güzel...başında agrıyomuş gecmiş olsun tatlım...

gelmedi canım ya o kadar sinir oldumki hayırlısı diyorum artık...

canım ben pek iyi degilim sınuzıt cok kotu yaptı beni...yok gelmediler hala sen nasılsın banucum...

canım kusura bakma gecmişe baktım oyuzden yazamadım hemen....yok canım oturdugum odada elektrikli ufo yakıyorum iyiyim şu an...

kızlar ben zonguldaga gidiyorum annemi görmeye...biliyosunuz kociş naklıyecilik yapıyo zonguldaga iş cıkmış bende onla gidiyorum gece döneriz heralde cok özlemiştim annecigimi bir iki saatte görmek iyi gelecek bana...hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın....
canım kötü şeyle düşünmemeye çalışıyorum zatende ne bileyim biraz stres yaptım sanırım ya bide bi yerde okudum adet dönemi her geldiğindede olurmuş bazen ondan mıki diyorum ama bakacaz artık yok kötü düşünmüyorum artık sen nasılsın canım benim
Merhabalar arkadaşlar nasılsınız?

Kardelencim bencede nar falan tüketme fazla.Hatta K vitamini olan yiyecekleri de fazla tüketme kanı pıhtılaştırıyolarmış.Fazla sulandıran şeylerede dikkat et.Lİmon mesela.
Ebrarım valla sevindim bende adetinin gelmesine bi an önce bitsinde yeni aya çalış.
Ececim ağrı normal değilmi.Ben 9 ay ağrısı olanları duyuyorum.Allah muhafaza kanama lekelenme olmadığı sürece korkma.
Pelincim anneni ziyaret edicekmişsin oh ne güzel sağlıcakla git gel inşallah

Kızlar aklımda kalanlar bunlar bugün biraz yoğunum.Hamile olan arkadaşıma yemek yapıcam o yapamıyo bulantısından.Bide Yarın kursta konu anlatıcam arkadaşımın gazına gelip atladım hemen çalışmam lazım.Gece görüşürüz inşallah öptüm hepiciğinizi

bilmiyorum canım ya inş normaldir bebişim iyi olsunda ben bunlara razıyım yeterki allahım acısını göstermesin

kızlar bu arada ağrılarım gecti gibi merak etmeyin ama tetbir için ya dru arayacağım yada hastaneye gideceğim inş herşey yolundadır bdualarınızı bekliyoruz öptük sizleri kib aeo bay

hoşgeldin canım kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin anlat kendini bu işlere burda kardeloş bakardı ama o şimdi şükür hamiş onun yerine ben bakıyım dedim)

Canım en güzeli dr gitmek ne dese seni burda rahatlatamayız git dr sonra bizede yaz ama okmi.

Utanma kısss)))

Elbette stres gebeliğe engel hepimiz biliyoruz ama elimizde değil başarabilrse ne ala.
sizi boşuna mı yetiştirdim ben
ahahahaaaaaa
banucum,seviyorum seni
canım öyleydi buay biraz aksadı ama bu sabah namaza kalktım gelmiş benim kırmızılar sevindim valla .zaten dün akşamdan anlamıştım başım feci ağrıyodu her adet öncesi ağrır bşım .neyse işte şükür kavuştuk kendileriyle :)))
kuzum evet yazmıştın ama sanırsam ben cevap yazmadım kusura bakma ağzına sağlık mevlam kabul etsin

canom şifa olsun iğneler bebişine ve sana inşallah busefer herşey yolunda gidicek sende bol bol dinlen değerinde çok güzel .iğneye başladın tabi canın yandımı kuzu ama yansada değer değilmi .doktorunda iyiymiş sevindim valla çok önemli sevmek doktoru

banuş ya bu mesajı okuyunca öyle heyecan yapmıştımki ama ama :KK43:((

bununla moralim çöktü hayırlısı olsun kuzen inşallah hayırlısıyla gelicek sıpan inanıyorum

semracım maşallah hayırlısıyla tamamlarsınız 9 ayı inşallah

naber kız yeni prof kardeloşun elinden kapmışsın bakıyorumda :)))

oyyy kıyamam mertime ben yaa geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin
insan kıyamıyo hasta olunca melekler .neyse beterinden korusun mevlam
üzülme mama veriyorum diye inşallah alışır emmeye

cano sen doktorun ne dediyse onu yap zaten pıhtılaşmanda çok yoğun değil bildiğim kadarıyla inşallah iğne yeterli gelicektir .hadi hayırlısı kuzum

saol garibim ben iyiyim sen nasılsın canım

ececim stres yapma tatlım inşallah bişeycik yoktur rahim büyüdüğünden oluyodur o ağrılar .hamişler daha iyi bilir gerçi onlar cevpa verirler kuzum

bende çok özledim cano yaa okadar çok beğenecek mesaj oluyoki :))))))))))))

inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın canım .ALLAH gönlüne göre versin

hayırlı günler hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bu sabah namazda kırmızıları gördüm .hayırlısı böyleymiş valla ben adet olunca üzülmüyorum yaa nedense seviniyorm çünkü düzensizlik insanı strese sokuyo .baş ağrım hala devam ediyo ama direniyorum ilaç içmemeye .bugünde niyetim kışlıkları çıkarmak geç bile kaldım istanbul donuyo resmen yaa
eboşum konuştuk zaten canım,adet olman aslında sevinilcek bişey,hem hamile olmayıp,hem adet olamamaktansa,olmak daha iyi çünkü her adet yeni bir umut.
banu yla beraber bu ay kalın inşallah.
sagol canım benim gelmediler malasef işleri yogunmuş bekliyorum hala...sen nasılsın tatlım artık bi cee diyip cıkıyosun her şey yolundadır inş garipcim...

selinam benim sunuzit cok fena oldu ya her gün başagrısıyla kalkıyorum bide ev cok soguk elektrikli ufo yakıyorum ama ne fayda...

canım sakın kötü şeyler getirme aklına bebiş genişledigi icindir o agrılar buyuk ihtimal bende hamile kaldıgımda şiddetli agrılarım olmuştu biliyosun ama benimki dış gebeliktenmiş sen cok şükürkü bebişini gördün...iyi düşün iyi olsun...ikinizide öpüyorum allaha emanet olun...

amin canım cok sagol...rabbim senin ikizlerinide hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...

eboşum canım arkadaşım benim haayırlısı olsun düzenli olmasıda güzel...başında agrıyomuş gecmiş olsun tatlım...

gelmedi canım ya o kadar sinir oldumki hayırlısı diyorum artık...

canım ben pek iyi degilim sınuzıt cok kotu yaptı beni...yok gelmediler hala sen nasılsın banucum...

canım kusura bakma gecmişe baktım oyuzden yazamadım hemen....yok canım oturdugum odada elektrikli ufo yakıyorum iyiyim şu an...

kızlar ben zonguldaga gidiyorum annemi görmeye...biliyosunuz kociş naklıyecilik yapıyo zonguldaga iş cıkmış bende onla gidiyorum gece döneriz heralde cok özlemiştim annecigimi bir iki saatte görmek iyi gelecek bana...hepinizi cok öpüyorum kendinize iyi bakın....
pelincim,ne güzel az bi vakitte olsa bi kafan dağılmış olur,bi ara msn de karşılaşalım canım
Ebrarım canım demek oldun sonunda hayırlısı canım.ama bsy dıyım mı okudugum gıbı banusla senın dusundugunu düşündum kuzum valla.ikiniz bir adet oldunuz ikinizde bu ay kalın ıns ayyy harika olur.buluşunca sizin bulantılardan bana fenalık gelir artıkım ahahaha :KK60:şaka şaka siz kalında kucagma ıstfra edin böööyyyk :)hadı kolay gelsn ebusum.demın sarj bıttı de k.bkma.
Ciciş gecmıs olsn mertımıze ya üzülme annecik.
Pelinim inan cok sevndım anneni görecegıne,sana cok buyuk moral olur.e gtmısken kal be kuşum bıraz olmaz mı?
sanırım dün minoset e cevap vermediğim için bana küstün,hiç bişey yazmamışın.
hemen açıklayım,burdan yazcaktım,o an yoktun,dedim eşim gelsin arıcam,sonra başka bişiler oldu,ben unuttum ama içmemen daha iyi olur ama dayanamıyosan iç dicektim.
biraz geç oldu emmeeeeeeee
Merhabalar arkadaşlar nasılsınız?

Kardelencim bencede nar falan tüketme fazla.Hatta K vitamini olan yiyecekleri de fazla tüketme kanı pıhtılaştırıyolarmış.Fazla sulandıran şeylerede dikkat et.Lİmon mesela.
Ebrarım valla sevindim bende adetinin gelmesine bi an önce bitsinde yeni aya çalış.
Ececim ağrı normal değilmi.Ben 9 ay ağrısı olanları duyuyorum.Allah muhafaza kanama lekelenme olmadığı sürece korkma.
Pelincim anneni ziyaret edicekmişsin oh ne güzel sağlıcakla git gel inşallah

Kızlar aklımda kalanlar bunlar bugün biraz yoğunum.Hamile olan arkadaşıma yemek yapıcam o yapamıyo bulantısından.Bide Yarın kursta konu anlatıcam arkadaşımın gazına gelip atladım hemen çalışmam lazım.Gece görüşürüz inşallah öptüm hepiciğinizi

k vitamini olanlar neler ki kardelen?
du bi google teyzeye sorim

Amaninnn banum üçùmùzü kolumuzdan tutup dışarı attklarını hayal ettım bı an:KK60:ah kusum o gunlerı gorcez mı?ben kovulmaya razıyım:KK43:
ya elifi bende merak edıyorum ama liram yok hic.kocış işe başlasnda alıp ararm artk ıns ıyıdır.

slm kızlar nasılsınız benim bi kaç gündür canım sıkkın ya pazar gününden beri sanki adet olacakmışım gibi sancım var aşırı değil ama tedirginim yarın dr a gideyim diyorum yani eşim bişi vardır diye korktu dr a git diyor bugün sizlere yazayım bi anlatayım dedim yorumlara göre yarın gideceğim sanırım ama bebişime bişi olacak diye korkuyorum kızlar hamişler sizlerdede oldumu bu ağrılar ya bütün gece uyku girmedi gözüme dokunsalar ağlayaağım o dereceyim anlayacağınız eşim endişelerini belli etmemeye çalışıyor ama ben anlıyorum sabah işden aradı dr a git diyor ne yapacağım bilmiyorum yaaaaa sizlerin yorumlarını bekliyorum bu arada kanama yok şükür lekelenmede yok allaha sonsuz şükürler olsun ama bu sancı korkutuyor beni
kendimi anlatır ken sizleri unuttum sanırım kızlar nasılsınız sizleri çok özledim ama bu haftada böle gececek sanırım bide fazla ayakta durmamaya çalıştığımdan gelemıyorum kusura bakmayın sizleri çok öptük kib aeo ii günler
cnm sıkayetın bana gore cok normal.ben hemen hergun karın agrısı cekıyorum senınkısı gibi.üşütmüş de olabılırsın ozellıkle sakın ayaklardan usutme cok agrı yapar.corap uzerıne patık uzerıne de sıcak tutan terlık giy.cnm ben de drumu arayıp sormustum ultrasonda hersey cok guzeldi.ıdrar yolunda da enfeksıyon uremedı dıye cıktıonda da sorun yok demsıtı denıslıyor ya rahım ondan olabılır cnm kotu dusunme hemen.ama yıne de sor dr una optum

canım öyleydi buay biraz aksadı ama bu sabah namaza kalktım gelmiş benim kırmızılar sevindim valla .zaten dün akşamdan anlamıştım başım feci ağrıyodu her adet öncesi ağrır bşım .neyse işte şükür kavuştuk kendileriyle :)))
kuzum evet yazmıştın ama sanırsam ben cevap yazmadım kusura bakma ağzına sağlık mevlam kabul etsin

canom şifa olsun iğneler bebişine ve sana inşallah busefer herşey yolunda gidicek sende bol bol dinlen değerinde çok güzel .iğneye başladın tabi canın yandımı kuzu ama yansada değer değilmi .doktorunda iyiymiş sevindim valla çok önemli sevmek doktoru

banuş ya bu mesajı okuyunca öyle heyecan yapmıştımki ama ama :KK43:((

bununla moralim çöktü hayırlısı olsun kuzen inşallah hayırlısıyla gelicek sıpan inanıyorum

semracım maşallah hayırlısıyla tamamlarsınız 9 ayı inşallah

naber kız yeni prof kardeloşun elinden kapmışsın bakıyorumda :)))

oyyy kıyamam mertime ben yaa geçmiş olsun canım ALLAHIM şifa versin
insan kıyamıyo hasta olunca melekler .neyse beterinden korusun mevlam
üzülme mama veriyorum diye inşallah alışır emmeye

cano sen doktorun ne dediyse onu yap zaten pıhtılaşmanda çok yoğun değil bildiğim kadarıyla inşallah iğne yeterli gelicektir .hadi hayırlısı kuzum

saol garibim ben iyiyim sen nasılsın canım

ececim stres yapma tatlım inşallah bişeycik yoktur rahim büyüdüğünden oluyodur o ağrılar .hamişler daha iyi bilir gerçi onlar cevpa verirler kuzum

bende çok özledim cano yaa okadar çok beğenecek mesaj oluyoki :))))))))))))

inşallah enkısa zamanda hamile kalırsın ve bebeğini kucağına alırsın canım .ALLAH gönlüne göre versin

hayırlı günler hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bu sabah namazda kırmızıları gördüm .hayırlısı böyleymiş valla ben adet olunca üzülmüyorum yaa nedense seviniyorm çünkü düzensizlik insanı strese sokuyo .baş ağrım hala devam ediyo ama direniyorum ilaç içmemeye .bugünde niyetim kışlıkları çıkarmak geç bile kaldım istanbul donuyo resmen yaa
abla gozun aydın ıyeyım adet duzenlı olmayınca ınsan daha da uzuluyor ben de senın gıbıydım...ınşallah sonrası huzel olur dıyelım.adet olmazsan şans da olmuyor zaten aman gelsın kırmızılar :KK66:)
sizi boşuna mı yetiştirdim ben
ahahahaaaaaa
banucum,seviyorum seni

eboşum konuştuk zaten canım,adet olman aslında sevinilcek bişey,hem hamile olmayıp,hem adet olamamaktansa,olmak daha iyi çünkü her adet yeni bir umut.
banu yla beraber bu ay kalın inşallah.

pelincim,ne güzel az bi vakitte olsa bi kafan dağılmış olur,bi ara msn de karşılaşalım canım

sanırım dün minoset e cevap vermediğim için bana küstün,hiç bişey yazmamışın.
hemen açıklayım,burdan yazcaktım,o an yoktun,dedim eşim gelsin arıcam,sonra başka bişiler oldu,ben unuttum ama içmemen daha iyi olur ama dayanamıyosan iç dicektim.
biraz geç oldu emmeeeeeeee

k vitamini olanlar neler ki kardelen?
du bi google teyzeye sorim
cnm ben de nar tuketılmesının tasvıp edılmedıgını duymustum ve nette okumustum sen drunla konus ona gore başla bırseylere bence.
garibim ıyıyım cnm sen de ıyısın ınsallah...
peloş annecıgını gormeye gıdıyormussun hadı gozun aydın hasret gıderın annecıgınle sana da ıyı gelır ama cok soguk sıkı gıyın zaten hastaydın opuyorum cnmm
kardelen49 kolay gelsın sana da :KK66:))) yap bakalım guzel mamacıklarr...
derinim altta senı goruyorum nasılsın cicişş???
banu ınşallah kısa zamanda sızın de olacak kucaklarınız dolacask ben hıssedıyorum bak kardelenı hıssettım we oldu :KK70: :KK70: sıra hıslerıme gore sen,ebrar ablam,kardelen49,derınım ve arkanızdan da selına ve berrınde oylşe hıssettım :p

selına sen de hosgeldın cnm nasılsın?işler bıttı mı?
ay ben de eskısı gıbı ısteklı olsam iş yapmaya keşke.dun butun gunum sadece gardolaptakı kıslıklarla yazlıkların yerlerını degıstırmekle gectı:KK9::KK9::KK9:

selına sen de hosgeldın cnm nasılsın?işler bıttı mı?
ay ben de eskısı gıbı ısteklı olsam iş yapmaya keşke.dun butun gunum sadece gardolaptakı kıslıklarla yazlıkların yerlerını degıstırmekle gectı:KK9::KK9::KK9:

hoşbuldum canım ya,işleri bitirdim öğlen.azcık yatmışım kalktım şimdi yemek yaptım.dünde kışlıkları çıkardıydım yorulmuşum baya.sen napıyon nasılsın bebişler nasıl?

hoşbuldum canım ya,işleri bitirdim öğlen.azcık yatmışım kalktım şimdi yemek yaptım.dünde kışlıkları çıkardıydım yorulmuşum baya.sen napıyon nasılsın bebişler nasıl?
ohh ben öğlen kalktım sen işlerını ozaman bıtırmıssın ben tam uykucu oldum yaa :))))
cnm bern de dun kıslıklarla ugrastım cok camasır cıktı dolaba yıkayım koymustum ama durunca yıne yıkama gerekıyor...ıyıyım cnm hafif ağrılar oluyor artık başlıyor hareketlerde kısıtlılık ama olsun bu hafta kontrolumuz war druma da soyleyeceğim bakalım ıyı goruruz ınsallah yawruları.hareketlerını ozellıkle gece yatınca soluma donunce hıssedıyorum mınık mınık

Aaa kardelosum smdı gordum yazdıgını vallahı öyle bsy yok kıs delü ne küsmesi aklıma dahi gelmedi..hem ben sana yazdm bı kerem bugun hemde sabah sabah gözumu actgm gıbı hıh!

huuu kısçeler neden yazmıyorsunuz???? ben çok kalamayacağım konuşamadık hiç :SSS:KK50::KK50:

Aaa kardelosum smdı gordum yazdıgını vallahı öyle bsy yok kıs delü ne küsmesi aklıma dahi gelmedi..hem ben sana yazdm bı kerem bugun hemde sabah sabah gözumu actgm gıbı hıh!

ohh ben öğlen kalktım sen işlerını ozaman bıtırmıssın ben tam uykucu oldum yaa :))))
cnm bern de dun kıslıklarla ugrastım cok camasır cıktı dolaba yıkayım koymustum ama durunca yıne yıkama gerekıyor...ıyıyım cnm hafif ağrılar oluyor artık başlıyor hareketlerde kısıtlılık ama olsun bu hafta kontrolumuz war druma da soyleyeceğim bakalım ıyı goruruz ınsallah yawruları.hareketlerını ozellıkle gece yatınca soluma donunce hıssedıyorum mınık mınık
ayy canım ya demek hissediyosun artık hareketlerini.oyy yesin teyzesi onları.inşallah canım dr dan gelince yazarsın zaten.

derincim napıyon canım.bu prof terfi etti ya hamile ya alınganlığı tuttu herhalde :KK1::KK1:
ama benim bugun yazdığımı görmedin sanırım cvp vermemişsin bana mı küstün yoksamm :26:

ayy canım ya demek hissediyosun artık hareketlerini.oyy yesin teyzesi onları.inşallah canım dr dan gelince yazarsın zaten.

derincim napıyon canım.bu prof terfi etti ya hamile ya alınganlığı tuttu herhalde :KK1::KK1:
ama benim bugun yazdığımı görmedin sanırım cvp vermemişsin bana mı küstün yoksamm :26:

mınık mınık hıssedıyorum teyzesiiii...yazarım cnm akşamı mısafır gelecek ama ctesı gelınce hemen yazarım sıze ben :KK66:))
kıslar ne bu herkes birbirinden şüphelenıyo küs mu dıyeee:KK1::KK1: küsmek yok!
derın bana da yazmadın cewap bana da mı küstün yoksa:KK33::KK33::KK33::KK19::KK19::KK49::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

Ay sevcanım hareketlenyolar he ufak ufak oyy minikler yaa:nazar::nazar:kız cok gec gnderıyo yazamadm hemen ıkı defa yollamıs bıde of.

mınık mınık hıssedıyorum teyzesiiii...yazarım cnm akşamı mısafır gelecek ama ctesı gelınce hemen yazarım sıze ben :KK66:))
kıslar ne bu herkes birbirinden şüphelenıyo küs mu dıyeee:KK1::KK1: küsmek yok!
derın bana da yazmadın cewap bana da mı küstün yoksa:KK33::KK33::KK33::KK19::KK19::KK49::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9:

Ay sevcanım hareketlenyolar he ufak ufak oyy minikler yaa:nazar::nazar:kız cok gec gnderıyo yazamadm hemen ıkı defa yollamıs bıde of.
ewet teyzesiii kıpırdanıyorlarrr sıpalar :))))
cnm ewet ya benım de geç yazıyor ama senden hzılı sanırım :)))))
ay cepten ben de gırebılsem bunu hiç açmama gerek kalmayacak da bılemedım bır turlu.yan yana gelınce gösterırsın bana canooooo:21:

kızlar burdaydım ama şimdi çıkıyırum,daha sonra cevap vercem inşallah,şimdi kalkayım selina beni dövmeden

ya kk çok yavaşşş.geç gönderiyo msjları bide ikişer ikişer gidiyo.:KK47::KK47:

ewet cnm ya aynen dediğin gibi ay En Büyük KK sıkayetımızı duyyyy...sıteyı bır duzene sokun artık ya bakım zamanı geldı heralde:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

ben bugun smıle yapmak ıstıyorum hep normalde olmuyor cogu zaman şu smıle e cok guluyorum ben :))))
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X