Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar burdaydım ama şimdi çıkıyırum,daha sonra cevap vercem inşallah,şimdi kalkayım selina beni dövmeden

ayy sen daha burdamısın msn den kovaladım daha burdan çıkmamış.günde 1 sefer oda yarım saatcik izin verecem heee.hadii görmiim seni güle güle canımm

merhabalar, 2.5 yıllık evliyim,, 2 yıl vajinusmusu yaşadım ve 2 yılın sonunda çok şükür bu illeti yendim,, 2 aydır da bebek istiyorum hem de çokkkk,, yumurtlama günlerini takip ediyorum, insan isteyince hemen bebeği olucak zannediyor, 2 aydır olmayınca çok üzüldüm, ne biliyim insan hemen karamsarlaşıyor( sizin fikirleriniz neler,, ?? hamile kalmak neden zorrr(???????? ne yapayımmmm

selam aramıza hosgeldın.oncelıkle geçmiş olsun ınşallah kısa zaman ıcınde gelır yawrun.adetın fılan duzenlı mı? su an hıcbır sorunun yok mu?
herşey normalse hayrlısı dıyelım zamanı gelınce gelır ınsallah...

Of sevcanım demın baglanamadım ya yazamadım.smdı anca actı sayfayı..teyzesı yer onlarııns gorusuruz bıgun yüzyüze cnm ya cok isterim.
Hasretim hosgeldn cnm.

Bende seni canım muckkk.Kız araştırdıysan bizede yaz neymiş o kvitaminleri birde kan sulansın diye nar yiyelimmi yemeyelimmi ortada kaldım lov.
Hahaha ne komik olur dimi yallahh deyip.Kız ben arasammı acaba.
İnşallah sevcancım bizlere bol bol dua et senin duaların kabul olur canım.

kızlarrrrrrrrrr kardelenimin müjdesini veriyommmmmmmmmmm
sonuç :399 yani pozitifff Allaha şükürler olsun.çok mutluyumm yaaa :118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119:

canım hayırlı olsun rabbim kucagına almayı nasip etsin inşş
çokkk sükür yaa bi hasret daha sona erdiii

s.a arkadaslar ben kaç gündür giremiyorum 4 gündür kendi evimi temizliğini yapmakla uğrastım bu gün de kayınvalideminkine basladım 2 gün daha sürer heralde çok yorgunum valla giremiyorum sinir oluyorum bi fırsat buldum ama kimsecikler yok sansıma

iyiyim canım sen nasılsın canın sıkkındı düzeldinmi bari.

banu canım eşim ameliyat olalı 3 ay olacak 10 gün sonra kontrolumüz var insallah rahim filmi için doktora söylesem mi acaba 9 ay olacak bu ay adet olunca (düşündüğüm an kalsa imişim şimdi doğacak mışş yaa ) doktorlara kalsa pek bişey demiyorlar da ne yapsam sence

araştırdım canım,bütün yiyeceklerde var nerdeyse,yeşil yapraklı sebzeler,tahıllar,kopyala yapıştır yapmadı bi türlü ama şu yazıyodu,kararında yemek gerekli diye.
bu arada narı da kararında yemeli ymiş
kızlardan öyle emir geldi
şimdi kaçıyorum,bi duaya bakmaya gelmiştim,size selam vermeden çıkamadım.

Huuuuuu kimse yok muuu!birsoş başbaşayıs naber?
Berrincim gıtmssn cnm.aman ne yorarsn o kadar kendını ya madalya mı vercekler cok mu yaslı kayınvalıde?
Kardelos a.selam cnm.evet narı fazla tüketme.hatta bence sadece ilacları ic baska bşyle kurcalama cano.

arkadaşlar pkolu olupta hiçbir tedavi görmeden kendiliğinden hamile kalan varmı aranızda böyle bi ihtimal mümkünmü acaba ?*

cok sağolun teyzeleriii
bugun asımızı olduk meme dersi aldık orda cok güzel emdi ama eve gelince memeyle kavga edeyortuz
ebe ne güzel emzirmeyi göseterdi cokta güzel bir duygu ama kerata emmiyoo
mamaya devam
doktor konturolu olduk ve duyma testimizi yaptırdık şimdi kalca cıkıklıgı testi kaldı hayırlısı artık
ne güzell topikte ne cok gebemiz oldu mertim abi olcakk
ben sürekli giremiyorum bugun hep hastenedeydik
bu pazarda mevludumuz var inş
herkezi cok özledim öpüyoruzzz

arkadaşlar pkolu olupta hiçbir tedavi görmeden kendiliğinden hamile kalan varmı aranızda böyle bi ihtimal mümkünmü acaba ?*

ben varım cnm yeni doğum ettim pkoluydum ve 5cmlik kistim vardı cok şükür sorun olmadı olur yani dert etme
hatta bir dua vardı yazmıstık onu bul istersen

ALLAH razı olsun canım seninde ikiz galiba bebişlerin sağlıkla kucağına al inşallah

rabbim senden de razı olsun.evet rabbim bağışlarsa ikizlerim olcak.amin inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde evlatlarımı kucağıma alırım inşallah.
rabbim sizlere de çifter çifter versin hayırlı sağlıklı bir şekilde.hepinize duacıyım.

amin.

canım yacoraspirini demiştim dr vermedi dedin ama gittiğin dr trombofiliden iyi anlayan riskli gebelik uzmanımı buna dikkat et gebeliğin ilk başlarında ve ve son aylarda göbek kordonundan sıvı geçiş miktarı ölçülür ultrasonla tek başına iğne bazen yetmiyo nara gelince haftada 1 kaç tane ye mümkünse ilk aylar yeme drum öyle demişti inşallah hayırlısıyla doldurusun 9 ayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…