Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar size bir haber ben test yaptım iki tane bir tanesinde çok ince bir pembiş çıktı sonra gittim prodüktör aldım onda yaptım ama onda yok karnımda çok fene ağrıyor heran adet olucak gibi muallakta kaldım yarın olmazsam gene yapıcam ama bana sorarsanız yok içime doğuyor olmadı nasıl yaa derseniz öyle işte.
Derincim dedini yaptım kırdım ama prod yok çizgi testte almadım gelirken bakalım ne olucak.
yafu 2 tl lik testler daha inandırıcı markası için alıyoruz ama hep yanlış çıkıyo bide 2 lira olanları deneyin bidahaki aya inşalllah gelir bebişin :KK49::KK54:
ooooooooooooooooo süper süper süper harika bir haber çok mutlu oldum rabbime şükür .sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsun inşallahhhhhhhh .rabbim isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu inşallah .ne diyeceğimi bilemiyorum çok şaşkın bir okadarda mutluyum yaaaaaaaaaaa halay çekicem ama similem yokkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:neyse şimdilik bununla idare edelim :KK49:
hadi bakalım semracım Allah sağlıklı doğurmanı nasip etsin arada haber ver merak ettirme
Banumm bosver kuzum hıc bozma moralını,konusmstk zaten bsy yoksa gelsn dedık geldı bak.gönul olmasndan yanaydı ama saglık olsun kusum.smdı ıns tedavıne en yakın zamanda baslancak ve sen bebısıne kavusucan canım benım.

derinim naber kız nasılsın hadi sanada az kaldı güzel haberler alırız umarım :KK16:

aaaa çokta ümitlenmiştim .herşeyin hayırlısı canım kaderimizde ne yazıldıysa onu yaşyacağız.hayırlısı olsun

hayırlısı olsun canım .bende sekizinci haftamdayım rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah.
Hayırlısı semracım kısmette yokmuş demekki maşaşllah sanada canım inşallah sonuna kadar hayırlısıyla gidtsinde minik totşluyu al kucağına.
Banumm bosver kuzum hıc bozma moralını,konusmstk zaten bsy yoksa gelsn dedık geldı bak.gönul olmasndan yanaydı ama saglık olsun kusum.smdı ıns tedavıne en yakın zamanda baslancak ve sen bebısıne kavusucan canım benım.
Öyle be derincim bir heveslendik ama kısmet işte.
herkeze hayırlı geceler diliyorum .ufaktan ufaktan kaçıyorum .çok uykum varrrrr .bayyyyyyyyyyyyyyyyy:nazar:
İyi geceler semracım.
yafu 2 tl lik testler daha inandırıcı markası için alıyoruz ama hep yanlış çıkıyo bide 2 lira olanları deneyin bidahaki aya inşalllah gelir bebişin :KK49::KK54:

hadi bakalım semracım Allah sağlıklı doğurmanı nasip etsin arada haber ver merak ettirme

derinim naber kız nasılsın hadi sanada az kaldı güzel haberler alırız umarım :KK16:
Tamam birsencim bir dahaki aya öyle yaparız:))

kız kardeloş benle uğraşmayınca duramıyon demi inşallah bebelerin ikiz olurda sende sadece alıntı yapıp yazamazsın inşallah amin bende bide kaynana var ancak ev çocuklar gene bu kadar zaman bulduğuma seviniyom ama merak etmeyin yazamasamda hep okuyorum güzel haberleri bekliyorum

hayırdır canın neden sıkkın dı konuştuk ama demedin bişey yolktur umarım

selina nasılsın kız yoksam oğluma almadım diye küstünmü bana esma sulatanı alacaktık oda beğenmedi heralde emreyi baksana hiç sormuyolar bizi derdam sağolsun resim bilem koymuyo

hadi bakalım ama tutacakmı tutumayacakmı diye düşünüp durma sanki hamilesin gibi düşün hayırlısıysa olacaktır unutma

aleynam nasılsın canım ya merak etme Allahım en kısa zamanda sana da nasip etsin

Allahım sağlık versin mert bebeğe emmesi için bi süre aç bırak ve biberonla vermeden önce emzirmeye çalış yoksa emmeyince sütün kesilir kilosu iyi emebilir emre küçük olduğu için emememişti uğraş sabret bak gelmeyim yanına :KK4::KK4::KK4:

geçmiş olsun elifcim kardeloşun dediği gibi inşallah iyi huyludur Allah hayırlısını versin ama bebişinide düşün

berrin nasılsın kız hiç pas vermiyon yoksam beni sefmiyonmu :KK24::KK24::KK24:

İnşallah canım.

Sendende aleynacım üzülme çok önüne bak daha çok yol var.

Emer inşallah kardeşiminkide öyleydi şimdi emiyor valla birde habire memede kalmak istiyor seninkide öyle olucak inşallah.

Elif canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah temiz çıkar kesin tanı konmadı dimi?Elbetteki canım dua ederiz babana sakın kötü şeyler getirme aklına.

Havalarda soğudu aslında inşallah başlarlar işide çok çok soğuklara kalmadan biter inşallah.

Çok şükür bitti şimdi sıkısıkı tutunsun inşallah ohh keyfinde yerindeymiş kuzen kv iş başında süper valla öptüm seni dualarım seninle biliyosun zaten)

canımsın inşallah kuzum yaa hepimize güzellikler getirsin hayat .
bulantın vardı dün nasıl oldun kuzum ?

saol kanka ağzına yüreğine sağlık mevlam kabul buyursun
sen nasılsın gökcem napıyo iyileştinizmi

peloşum amin canım çok saol
kuzu yaa zorluğu yok inanki ben yıllardır yaparım hemde çok severim böyle kavnozları dizip izlerim onları :)))))))))sende istesen başarırsın canım

saol tatlışım amin hep beraber yiyelim gelinde :)))

ayyy canımsın yaa ben oynuycam seninle hiç merak etme bitanem

derinim çok saol kuzum ağzına sağlık mevlam kabul etsin

canım yaa olsun ne önemi var okadar işinin arasında yazıyosunya bu yeter öptümmm

kardeloşum yok ya sivrisineğin iğnesinden incemi valla benim çatlatmalar hep canımı yakmıştır cano .karnım mosmor oluyo vurduğumda .okadar yumoş iğnesi yedim ama çatlatma gibi canımı acıtmadılar .buarada sen nasılsın ?daha öncede yazdımda cevap yok hayırdır ???

canım çok doğru diyosun ölüm yok ucunda yaşadığımız sürecede ümit var allahım çok büyük inşallah kendiliğinden gelir minişin

canım inşallah ağrıların geçer oğluşunla daha rahat vakit geçirirsin
emer kuzum emer ilk zamanlarda herkesde oluyo o sorun

canım elifim kıyamam yaa gerçekten çok üzüldüm ALLAHIM ŞAFİ ismiyle şifa versin hemen kötü düşünmeyin inşllah o pis hastalık değildir .dualarımız sizinle elimizden anca bu gelir zaten .kendine ve bebişe dikkat et bitanem

ayyy cano gerçi konuştuk ama tekraradan hayırlı olsun inşallah minişin sıkı sıkı tutunur şuanda içerde çalışma vardır yaa ne heyecan verici bişey
allahım yüzünü güldür sün emeklerin boşa çıkmasın kuzen :))

kuzum bugün kocişim izinliydi her perşembe öyle oyüzden giremiyorum hiç dışardaydıkda :))merak ettirdim kusura bakma kuzum

evet kuzu keyfim yerindeydi konuştuk gerçi

selinam saol kuzum düşündüğün için benim kocişin izin günü perşembe hafta sonu izin olmadığından bugün onunla beraberdik bowling oynadık tabi ben topları yerinden kaldıramadım o ayrı :)))

kuzen ya geçmiş olsun neyse iğneyi olmuşsun daha rahat eder için .görünmez kaza işte dikkat et canım .
haber verdiğin içinde saol canım

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

derinim asilaman olmus,hayirli olsun.rabbim yuzunu guldursun canim..
elifcim,baban rahatsizmis cok gecmis olsun.rabbim sifa versin..
cicili demek mertcik iyi,fotolarini bekliyoruz ona göre..

kardelen49,kardelen,pelin,selina,sevcan,berrin,ebrar,anatolia,boncuk,banu,birsen,derdanur,rana, hepiniz iyisniz insallah kizlar?????
yok kızlar emmedi doktorda kızdı bebeği memede oyalama diye mecbur mama yiğiyor:KK56:
ay birde grip oldu yavrum:KK43: kaç gündür hapuruyor doktor burun fısfısı verdi:KK25:
sizşer naılınız herzaman giremiyorum :KK1:malesef ama aklım burda:KK19:
hepinizi öpüyorum hayırlı gecler:KK34:

tekrar tebrık ederım ALLAH sağlıkla kucağına almanı nasip etsin değerın de güzel çıkmış...
oleyyyyyyyyyyy

smıle yapamıyorum cıkmıyorlar hiçbiri yaffff ama kalben çok mutluyum bilmeni isterım cnmmmmm :)))))))))))))))

Son düzenleme:
kardelen5233 cüm canım çok çok sevindim rabbim tamamına erdirsin saglıkla kucagına almanı büyütmenide nasip etsin inşallah darısı diger arkadaşlarımın başına olsun tez vakitte inşalah...:nazar::nazar::KK64::KK64:
canım bendede pıhtılaşma vardı igne ve asprin kullandım igneyi gece vuruyordum aç yada tok fark etmiyor göbek deliginin yanına iki parmak mesafe ara ile vuruyordum bi gün bi taraftan bigün diger tarafından

Son düzenleme:
öncelikle değerin çok güzel inşallah sorunsuz bi şekilde kucağına alırsın
bana sor ben cevaplarım neyse sormadan cevap yazıyım günün herhangi bi saati ama hergün aynı saatte aç tok farketmez ama akşam yattığın için daha az çalışıyo vücut yatmadan önce olursa daha iyi saat 9 gibi vurursan iyi olur ilk aylar göbeğinden yap çünkü sonra yer bulamıyon artı bebe aspirini yada coraspirin kullan göbeğin 4 parmak altı üstü yanlarından yapabiliyon başka sorun varsa sor heeeeeee bu sefer prof benimmm:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ya benim profluk dün önceki akşam çöpe gitti zaten,rezilliğim diz boyuydu malum.
zaten konuştuk tel de
teşekkürler bilgiler için
Kızlar size bir haber ben test yaptım iki tane bir tanesinde çok ince bir pembiş çıktı sonra gittim prodüktör aldım onda yaptım ama onda yok karnımda çok fene ağrıyor heran adet olucak gibi muallakta kaldım yarın olmazsam gene yapıcam ama bana sorarsanız yok içime doğuyor olmadı nasıl yaa derseniz öyle işte.
Derincim dedini yaptım kırdım ama prod yok çizgi testte almadım gelirken bakalım ne olucak.
ayyyyyyy,bunu okuyunca çok ümitlendim banucum yaaaaa
ooooooooooooooooo süper süper süper harika bir haber çok mutlu oldum rabbime şükür .sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsun inşallahhhhhhhh .rabbim isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu inşallah .ne diyeceğimi bilemiyorum çok şaşkın bir okadarda mutluyum yaaaaaaaaaaa halay çekicem ama similem yokkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:neyse şimdilik bununla idare edelim :KK49:
olsun semracım,smıle hiçççç gerek yok,çok şükür bu günleri gördük,inşallah hayırlısıyla tamamlarız,önemli olan bu canım.:KK71:
Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)
banucum,yeni aya yeni umut canım,adet olduğun sürece umut hep var.:KK71:
hayırlısı olsun canım .bende sekizinci haftamdayım rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah.
amiiin semracım,bu defa sorunsuz gidersiniz inşallah.
tekrar tebrık ederım ALLAH sağlıkla kucağına almanı nasip etsin değerın de güzel çıkmış...
oleyyyyyyyyyyy

smıle yapamıyorum cıkmıyorlar hiçbiri yaffff ama kalben çok mutluyum bilmeni isterım cnmmmmm :)))))))))))))))
amin sevcanım amin,inşallah,hepimize,bütün isteyenlere.
eminim çok mutlu olduğuna çünkü bende özellikle aylarca,yıllarca bekleyipte sonunda güzel haberi alanlara kendim kadar çok seviniyorum.
rabbim kimseye aratmasın inşallah.
kardelen5233 cüm canım çok çok sevindim rabbim tamamına erdirsin saglıkla kucagına almanı büyütmenide nasip etsin inşallah darısı diger arkadaşlarımın başına olsun tez vakitte inşalah...:nazar::nazar::KK64::KK64:
canım bendede pıhtılaşma vardı igne ve asprin kullandım igneyi gece vuruyordum aç yada tok fark etmiyor göbek deliginin yanına iki parmak mesafe ara ile vuruyordum bi gün bi taraftan bigün diger tarafından

tamam canım,ben yan yana vurmayı düşünüyodum,bunu dikkate alırım,sağol
bu arada bana ekstra coraspin vermedi,birsen de kullan dedi ama ben şimdi napsam,dr umda çok tecrübeli,kullan derdi diye düşünüyorum
neyse bende nar ile takviye yaparım:KK39::KK39::KK39:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler olsun inşallah.geçmişe bakamadım evin işini bitirip gelicem.öptmm.

Gunaydınlarrr...kardelos nar kan sulandırıcı tabı ama yınede ıstersen arastrmadan cok tuketme.dıkkatlı kullanılması gerektgnı duymustum.

Peloşum öyle deme canım beklemedıgın anda gelır ıns kuşum..
Selam kızlar kmseler yok cnm sklyor,esım daha gelmedı.off Allahım herseyın hayırlısını versın.
amin derinim inş canım...ikinci güzel haberi senden alalım peşinize bizde geliriz hayırlısıyla inş...
Şimdi bir haber daha en tazesinden wc ye gittim ve foşşşşşş adet olmuşum deli ya bu testler 25 liranın çıkıcağa varmış onu verdim oldu:)
banum hayırlısı olsun...ben üc tl lik testlerde yapıyorum hepside dogru cıktı şimdiye kadar...demekki pahalı testler daha kandırıkcı oluyo canım:)
maşallah semracım 2 aylıık olmuş bile rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...
yok kızlar emmedi doktorda kızdı bebeği memede oyalama diye mecbur mama yiğiyor:KK56:
ay birde grip oldu yavrum:KK43: kaç gündür hapuruyor doktor burun fısfısı verdi:KK25:
olsun canım ya bazı bebişler emmiyo inş sonra emer diycemde biborona alışan bebekte almıyo memeyi...oy kıyamam ben ona ya gripmi olmuş paşamız gecmiş olsun...yigenimi ve seni cok öpüyorum
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler olsun inşallah.geçmişe bakamadım evin işini bitirip gelicem.öptmm.

sagol selinacım sanada hayırlı sabahlar...

selam kızlar hayırlı günler hepinize inş bu ay daha cok güzel haberler almak nasip olur...rabbim yüzümüzü güldürsün...

herkese hayirli gunler olsun her daimmmm:KK19::KK19:

cicili cok gecmis olsun mercik hastaymis,allah sifa versin.
kardelenim kan tahlili yaptirmissin,kesinlesmis hamileligin.rabbim kucaginada almak nasip etsin canim:KK8::KK76:
derinim gununde az kaldi,heyacanli bekleyisteyiz,insallah seninde halayini cekeriz canim:KK19:
pelincim petekler olmamis daha,havalarda sogumus turkiyede,allah yardimcin olsun:KK19:
banucum adet olmussun,uzme kendini birdaha ki ay gelir insallah bebisin:KK19:

ebrar,kardelen,selina,sevcan,rana,boncugum,birsen, ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah:26:

Son düzenleme:
Geçmiş olsun minişe olsun ya mama yesin benim yiğenlerde mama yiyor.
ya benim profluk dün önceki akşam çöpe gitti zaten,rezilliğim diz boyuydu malum.
zaten konuştuk tel de
teşekkürler bilgiler için

ayyyyyyy,bunu okuyunca çok ümitlendim banucum yaaaaa

olsun semracım,smıle hiçççç gerek yok,çok şükür bu günleri gördük,inşallah hayırlısıyla tamamlarız,önemli olan bu canım.:KK71:

banucum,yeni aya yeni umut canım,adet olduğun sürece umut hep var.:KK71:

amiiin semracım,bu defa sorunsuz gidersiniz inşallah.

amin sevcanım amin,inşallah,hepimize,bütün isteyenlere.
eminim çok mutlu olduğuna çünkü bende özellikle aylarca,yıllarca bekleyipte sonunda güzel haberi alanlara kendim kadar çok seviniyorum.
rabbim kimseye aratmasın inşallah.

tamam canım,ben yan yana vurmayı düşünüyodum,bunu dikkate alırım,sağol
bu arada bana ekstra coraspin vermedi,birsen de kullan dedi ama ben şimdi napsam,dr umda çok tecrübeli,kullan derdi diye düşünüyorum
neyse bende nar ile takviye yaparım:KK39::KK39::KK39:
ardelencim ya sen doktorunu dinle herkesin bünyesi farklı birsene onuda vermiştir ama sana vermemiş bu ilaçlar ağrı kesici değilki sakın doktorundan habersiz bişey içme narıda tabiki ye ama herşeyin azı karar çoğu zarar zaten sen bunları bilyosun akıllı bir kadınsın.

kardelenim kan tahlili yaptirmissin,kesinlesmis hamileligin.rabbim kucaginada almak nasip etsin canim:KK8::KK76:
derinim gununde az kaldi,heyacanli bekleyisteyiz,insallah seninde halayini cekeriz canim:KK19:
pelincim petekler olmamis daha,havalarda sogumus turkiyede,allah yardimcin olsun:KK19:
banucum adet olmussun,uzme kendini birdaha ki gelir insallah bebisin:KK19:

ebrar,kardelen,selina,sevcan,rana,boncugum,birsen, ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah:26:
İnşallah garipcim inşallah.
Gunaydınlarrr...kardelos nar kan sulandırıcı tabı ama yınede ıstersen arastrmadan cok tuketme.dıkkatlı kullanılması gerektgnı duymustum.
Günaydın.....

selam öncelikle yorumladığım için teşekkürler 35 yaş yeni bitti benim ama dediğin gibi şöyle dört dörtlük denemedik yani benim doktorumun mantığı şu eğer tüplerde sorun varsa yani 6 ay deneme süresiyle vakit kaybedersin diyor baştan bilip ona göre denemeye başlamak gerek diyor bende film çektirdiğim ay boşa gitmesin diye düşünüyorum yani genelde 48 saat sonra girilebilir diyor lekelenme oldu bende ilaç verilemediği halde ama lekelenmeye sebep olan boca edilen batticondu kanama olmadı yani ama çektirip rahatlamam gerek doktor randevusu aldım anestezili çeken bi yerden doktor yazarsa çektiricem bakalım birde filmden hemen sonra hamiş olanlar oluyormuş ondan çektirsem diyorum belki bende hemen hamiş olurum yani
canım 35 yaş bittiyse dr un güzel yönlendiriyor seni 6 ay beklemektense rahim filmini çektir öyle bekle.tabi inşallah beklemezsinde.filmden hemen sorasında hamile kalmakta pek iyi değil sanırım.zaten adetin biter bitmez çektirirsin o ay yumurtlama günü çalışma olmasın.düşük tehlikesi olduğu söyleniyo.hakkında hayırlısı olsun inş. canım.
canım,inşallah seninde güzel haberlerini okuruz burdan,en kısa zamanda olur inşallah.

tamam canım,bundan sonra fazle kalmıcam.

inşallah canım,rabbim isteyen herkeze nasib eder inşallah.

zaten verdi dr um,çok tatlı bi dr maşallah,onun teşhislerine de güveniyorum,beni zamanında elinde tutup oyalamadı.

teşekkürler pelinim,inşallah sonuna kadar herşey güzel gider
rabbim hepimize en sağlıklı şekilde nasib etsin.
kızlar ben şimdi pıhtılaşma topiğine sorcam ama bana cevap vermicekler muhtemelen,şimdi ben cleaxan 0.4 vurcam kendime,günün hangi saati uygun olur,açlık,tokluk farkeder mi(çok cahilce oldu ama)
dr um doğuma çıktı acil,soramadım bunları,sekreterin de dünyadan haberi yok.
dr benimle çok ilgilendi yaaa,çok mutlu oldum,o kadar hastası var,bir buçuk sene önceki hastasını tanıdı ve ben şu şöyle mi,bu böyle mi derken,akıllı hasta da bi başka oluyo dedi:KK17::17.:KK17:
ne bilsin kadıncaz,kk de geçirdiğim vakitleri di mi:KK12::KK12::KK12:
amiiiiiinn canım inşallah sana dünür olurum :KK1::KK1:drunu da sevmişsin ohh ne güzel.için rahat oldumu dr da çok iyi oluyo.profumm sen anlamıyosan valla ben hiç anlamam rezillik diz boyu :KK60::KK60::KK60::KK60:
amin derinim inş canım...ikinci güzel haberi senden alalım peşinize bizde geliriz hayırlısıyla inş...

banum hayırlısı olsun...ben üc tl lik testlerde yapıyorum hepside dogru cıktı şimdiye kadar...demekki pahalı testler daha kandırıkcı oluyo canım:)

maşallah semracım 2 aylıık olmuş bile rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...

olsun canım ya bazı bebişler emmiyo inş sonra emer diycemde biborona alışan bebekte almıyo memeyi...oy kıyamam ben ona ya gripmi olmuş paşamız gecmiş olsun...yigenimi ve seni cok öpüyorum

sagol selinacım sanada hayırlı sabahlar...

selam kızlar hayırlı günler hepinize inş bu ay daha cok güzel haberler almak nasip olur...rabbim yüzümüzü güldürsün...
selam canım sanada hayırlı günler.nasılsın?

hoşgeldinn canım.ben iyiyim şükür.temizliği bitirdim,mamamı yedim birazdan yan gel yat yapcam :KK60::KK60:sen nasılsın?

slm kızlar nasılsınız benim bi kaç gündür canım sıkkın ya pazar gününden beri sanki adet olacakmışım gibi sancım var aşırı değil ama tedirginim yarın dr a gideyim diyorum yani eşim bişi vardır diye korktu dr a git diyor bugün sizlere yazayım bi anlatayım dedim yorumlara göre yarın gideceğim sanırım ama bebişime bişi olacak diye korkuyorum kızlar hamişler sizlerdede oldumu bu ağrılar ya bütün gece uyku girmedi gözüme dokunsalar ağlayaağım o dereceyim anlayacağınız eşim endişelerini belli etmemeye çalışıyor ama ben anlıyorum sabah işden aradı dr a git diyor ne yapacağım bilmiyorum yaaaaa sizlerin yorumlarını bekliyorum bu arada kanama yok şükür lekelenmede yok allaha sonsuz şükürler olsun ama bu sancı korkutuyor beni
kendimi anlatır ken sizleri unuttum sanırım kızlar nasılsınız sizleri çok özledim ama bu haftada böle gececek sanırım bide fazla ayakta durmamaya çalıştığımdan gelemıyorum kusura bakmayın sizleri çok öptük kib aeo ii günler

kardelenim hamileymiş garibimin msjında gördüm çok sevindim sağlıklı güzel bi hamilelik geçirmen dileğiyle inş hayırlısıyla kucağına alırsın canım gec oldu ne olur kusura bakma allah hayırlı sağlıklı eli yüzü düzgün bi bebiş nasip etsin inşşşş darısı olmayanlara inş

slm kızlar nasılsınız benim bi kaç gündür canım sıkkın ya pazar gününden beri sanki adet olacakmışım gibi sancım var aşırı değil ama tedirginim yarın dr a gideyim diyorum yani eşim bişi vardır diye korktu dr a git diyor bugün sizlere yazayım bi anlatayım dedim yorumlara göre yarın gideceğim sanırım ama bebişime bişi olacak diye korkuyorum kızlar hamişler sizlerdede oldumu bu ağrılar ya bütün gece uyku girmedi gözüme dokunsalar ağlayaağım o dereceyim anlayacağınız eşim endişelerini belli etmemeye çalışıyor ama ben anlıyorum sabah işden aradı dr a git diyor ne yapacağım bilmiyorum yaaaaa sizlerin yorumlarını bekliyorum bu arada kanama yok şükür lekelenmede yok allaha sonsuz şükürler olsun ama bu sancı korkutuyor beni
kendimi anlatır ken sizleri unuttum sanırım kızlar nasılsınız sizleri çok özledim ama bu haftada böle gececek sanırım bide fazla ayakta durmamaya çalıştığımdan gelemıyorum kusura bakmayın sizleri çok öptük kib aeo ii günler

canım ya geçmiş olsun.hiç hamilelik yaşamadığım için bilemiyorum ama kanaman lekelenmen yoksa ağrılar normaldir sanırım rahimin genişlemesi fln ondandır herhalde.ama dr a da git bence için rahat etsin.yoksa acaba acaba demekten kendini yıpratırsın canım.git hem bebişini gör canım ya.içini ferah tut hem hiç ağrısız sızısız da bu mucizeye kavuşulmaz sanırım mutlak zorlukları da vardır bu hamileliğin.tedirgin olma canım.öptm kendine iyi bak canım.

canım ya geçmiş olsun.hiç hamilelik yaşamadığım için bilemiyorum ama kanaman lekelenmen yoksa ağrılar normaldir sanırım rahimin genişlemesi fln ondandır herhalde.ama dr a da git bence için rahat etsin.yoksa acaba acaba demekten kendini yıpratırsın canım.git hem bebişini gör canım ya.içini ferah tut hem hiç ağrısız sızısız da bu mucizeye kavuşulmaz sanırım mutlak zorlukları da vardır bu hamileliğin.tedirgin olma canım.öptm kendine iyi bak canım.

sağol canım ya dünden beri hiç duramıyorum zaten zorla 3 ayı doldurduk bi sorun yoktur umarım bebişim iyi olsunda ben zorluğuna razıyım of çok zor böle beklemek canım cvp verdiğin için tskler sen nasılsın nasıl gidiyor hamiş varmı topikte kardelen hamileymiş sanırım başka varmı

amin canım amin,hepimiz inşallah.
Geçmiş olsun minişe olsun ya mama yesin benim yiğenlerde mama yiyor.

ardelencim ya sen doktorunu dinle herkesin bünyesi farklı birsene onuda vermiştir ama sana vermemiş bu ilaçlar ağrı kesici değilki sakın doktorundan habersiz bişey içme narıda tabiki ye ama herşeyin azı karar çoğu zarar zaten sen bunları bilyosun akıllı bir kadınsın.

İnşallah garipcim inşallah.

Günaydın.....
utandırdın kısss beni
canım 35 yaş bittiyse dr un güzel yönlendiriyor seni 6 ay beklemektense rahim filmini çektir öyle bekle.tabi inşallah beklemezsinde.filmden hemen sorasında hamile kalmakta pek iyi değil sanırım.zaten adetin biter bitmez çektirirsin o ay yumurtlama günü çalışma olmasın.düşük tehlikesi olduğu söyleniyo.hakkında hayırlısı olsun inş. canım.

amiiiiiinn canım inşallah sana dünür olurum :KK1::KK1:drunu da sevmişsin ohh ne güzel.için rahat oldumu dr da çok iyi oluyo.profumm sen anlamıyosan valla ben hiç anlamam rezillik diz boyu :KK60::KK60::KK60::KK60:

selam canım sanada hayırlı günler.nasılsın?

hoşgeldinn canım.ben iyiyim şükür.temizliği bitirdim,mamamı yedim birazdan yan gel yat yapcam :KK60::KK60:sen nasılsın?
kız biz havlu mu atsak ki
kardelenim hamileymiş garibimin msjında gördüm çok sevindim sağlıklı güzel bi hamilelik geçirmen dileğiyle inş hayırlısıyla kucağına alırsın canım gec oldu ne olur kusura bakma allah hayırlı sağlıklı eli yüzü düzgün bi bebiş nasip etsin inşşşş darısı olmayanlara inş
teşekkür ederim ececim.
ağrılarının aynısını diğer hamileler de çekiyo bildiğim kadarıyla ama hamile topiclerine sorsaydın keşke,onlar daha iyi bilgi verirlerdi sana.

beğen butonu seni çok özlüyorum

amin canım amin,hepimiz inşallah.

utandırdın kısss beni

kız biz havlu mu atsak ki

teşekkür ederim ececim.
ağrılarının aynısını diğer hamileler de çekiyo bildiğim kadarıyla ama hamile topiclerine sorsaydın keşke,onlar daha iyi bilgi verirlerdi sana.

beğen butonu seni çok özlüyorum

tskler canım bi bakayım şimdi girdim ve araştıramadım daha nasılsın canım hamişlik nasıl gidiyor ne zaman öğrendin ne kadarlık valla çok merak ettim kaçgündür giremiyorum şimdi gördüm ve çok mutlu oldum canım yaaaaa

X