Dileği olanlar dileğini yazsın buraya dua edeceğim bugün isteyene

Yavrularıma dua istiyorum bende. Gelişimleri hızlansın. İnşallah dualarımız kabul olur. Allah gönlünüze göre versin

Rabbim sana tüm istenlere hayirli saglikli evlatlar nasip etsin mesajin o kadar icimi acittiki allahim tez vakitte kucagini doldursun insallah

Canım sana 1.000 tane ya Fettah gönderiyorum, Allah'ım Fettah ismi hürmetine bütün engelleri kaldırıp hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah, amin

Benim içinde dua edermisin bende anne olmak o duyguyu tatmak istiyorum Allah razı oldun mjımı görenler nolur duasını esirgemesin
Canım senin için de 1.000 tane ya Fettah okudum, Allah engellerini kaldırıp sana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin, amin

Tatlim teyzem cok agir kanser hastasi onun icin sifa diler misin ismi nezaket Kılıçarslan insallsh dualrimiz kabul olur
Canım Allah şifalar versin, teyzenin sağlığına kavuşması için 1.000 ya Fettah okudum , tez zamanda şifalar bulsun

Bende bir çocuğum olsun istiyorum en kısa zamanda
Adaşım duamızı yazarken üstteki arkadaşımız için dua zikir esma gibi seyler okuyoruz. Ben senin için 3 Fatiha 3 ayetelkursı 21 ya mucib okuyacagım. Rabbim anneliği yasatsın insallah amin.
Ben de insallah gönlümün muradını istiyorum Rabbim nasip etsin amin

Allah razı olsun canım bende senin için dua edeceğim inşallah bende ustteki arkadaşa ve sana ya varis esmasiyla ayetel kursi okuycam allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…