Dileği olanlar dileğini yazsın buraya dua edeceğim bugün isteyene

bende dua ıstıyorum yıllardır istedıgım duamın kabulu ıcın.sızınde dualarınız kabul olsun inşAllah

Bu güzel cuma gününde ve saatinde Allah bizim için hayırlı olan tüm dualarımızı kabul eylesin...
msjları tamamını okudum ve gördüğüm kadarıyla ile çoğunlukla çocuk özlemi ile olanlar çoğunlukta, bende sizler gibi5 yıldır çocuk özlemi ile yanıp tutuştuktan sonra altı ay ara ile hamile kaldım birincisi 8haftalık ikincisi 21haftalık erken doğum ile meleklerimizi cennete gönderdik...çok şükür ediyorum Allah'a annelik duygusun tattırdı kucağıma alıp koklayamasamda ...evlat acısı çok zormuş, Allah hiçkimsenin kucağını boş koymasın ve evlat acısı vermesin.Rabbimin benim görmediğim bilmediğim bir hikmeti vardır bu da benşm sınavım diyorum.oğlumu kaybettiğimden beri Allaha çok daha yakın ve duacıyım...Allah hepimiz için hayırlı olan ne ise hakkımızda onu nasip eylesin.tüm mesajları tek tek okuyup dua ettim hepiniz için...Bu gurubu açandan da Allah razı olsun

Allah herkesin gönlünün muradını versin .. dilerim rabbimden sizin de umarım muradınızı hayırlısıyla, sağlıkla size nasip eylesin.. Çok şükür demek lazım her zaman halimize , Allah bu günlerimizi aratmasın

Rabbim herkese hayirli kapilar acsin insAllah Hepimizin dualari hayirlisiyla gerceklesir.

Artık Mutlu olmak istiyorum şifa diliyorum Rabbimden kalp yaram geçsin artık bi ailem olsun ve çocuklarım olsun istemiştim Çok mutuszum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…