Dileği olanlar dileğini yazsın buraya dua edeceğim bugün isteyene

Hayırlı bir iş istiyorum... Bunun için dua edebilir misiniz bana da? :)

Ctesekkur sana 1.000 tane ya Fettah gönderiyorum, Allah'ım Fettah ismi hürmetine bütün engelleri kaldırıp hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah, amin

Canım senin için de 1.000 tane ya Fettah okudum, Allah engellerini kaldırıp sana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin, amin

Canım Allah şifalar versin, teyzenin sağlığına kavuşması için 1.000 ya Fettah okudum , tez zamanda şifalar bulsun
Allah binkere razi olsun annem de bende cok ama cok tesekkur ederiz

Allah binkere razi olsun annem de bende cok ama cok tesekkur ederiz
Amin canım sizden de Allah razı olsun, 1.000 tane ya şafi gönderiyorum teyzen için, Allah şafi ismi hükmünce yardımcı olsun şifa versin teyzene

Daha yeni nişan attım. Nisanlimin aile aklini bulandirdigi icin o da yüzüğü geri gonderdi kabullendi ki bana sen olmazsan intihar ederim derdi ama tek bir kez aramadi bi aile büyüğü evime gonderilmedi severek ayrildik biz nolur agziniza saglik bana dua edin nisanlim ben ne yaptim diyip kendine gelsin nolur

Amin canım sizden de Allah razı olsun, 1.000 tane ya şafi gönderiyorum teyzen için, Allah şafi ismi hükmünce yardımcı olsun şifa versin teyzene
Yaaa sana ne kadar tesekkur etsem az dileklerin icin cektigin tesbihler icin...Allah razi olsun arkadasim insallah ettigimiz dualar sifa olur teyzeme Allah razi olsun canim

Yaaa sana ne kadar tesekkur etsem az dileklerin icin cektigin tesbihler icin...Allah razi olsun arkadasim insallah ettigimiz dualar sifa olur teyzeme Allah razi olsun canim
Estafurullah canım benim inşallah teyzen tez zamanda sağlığına kavuşur

eşimle 1,5 senedir küsüz aynı evde yaşıyoruz benimle boşanmak istemekte ısrarlı ben seviyorum eşi boşanmak istemiyorum aramızı görümcemle kaynanam bozduğunu düşünmeye başladım hatta emin olmaya başladım çok belli etmeye başladılar rabbimden dileğim şudur eşimle tekrardan bir araya gelmek ve bizi ayırmak isteyen iki yüzlü şeytanların yüzünü gürdürmedin ya kahhar ismiyle kahretsin barışmamıza mani olanları ya mani ismiyle mani olsun ya cami ismiylede birleştirsin ya vedud ismiylede sevdirsin

Bir çocuğum daha olsun istiyorum tabi hayırlısıyla ve saģlıkla,sağlıklı.
Evimi değistirmek istiyorum.
Çok teşekkür ederim.çok naziksiniz.Allah kabul eder inşallah.

eşimle 1,5 senedir küsüz aynı evde yaşıyoruz benimle boşanmak istemekte ısrarlı ben seviyorum eşi boşanmak istemiyorum aramızı görümcemle kaynanam bozduğunu düşünmeye başladım hatta emin olmaya başladım çok belli etmeye başladılar rabbimden dileğim şudur eşimle tekrardan bir araya gelmek ve bizi ayırmak isteyen iki yüzlü şeytanların yüzünü gürdürmedin ya kahhar ismiyle kahretsin barışmamıza mani olanları ya mani ismiyle mani olsun ya cami ismiylede birleştirsin ya vedud ismiylede sevdirsin

İşlediğim küçük bir hatadan ötürü hayatım tepetaklak olmak üzere. Bana da bir çıkış kapısı diler misin? Bir daha hata yapmamam için tek bir şans daha? Teşekkür ederim.

Kızlar dua bitmiştir , Allah herşeyin en hayırlısını , en güzelini en kısa vakitte versin inşallah , Amin ..

Teyzem icin dua eden herkese co tesekkur ederim ama canim teyzem 30agustosta hakkin rahmetine kavustu kim bilr belkide o cektigi acilar son buldu ama benim icim yaniyor Allahim mekanini cennet eylesin gunahlarink affetsin teyzemin ruhuna fatiha istiyorum sizlerden

X