Dileği olanlar dileğini yazsın buraya dua edeceğim bugün isteyene

Kızlar bende hepiniz için dua ettim, Allah kabul etsin inşallah.
M mryy1 ne güzel bir konu olmuş bu böyle Rabbim seninde gönlünden geçen herşeyi hakkında hayırlı eylesin ve tüm dualarını kabul etsin inşallah.

Ailem için saglik, evimize bereket ve huzur.
kendim için mutlu huzurlu omur boyu sevgi saygi olan birbirimizi kirmayacagimiz bi es bi evlilik guzel dinli imanli saglikli vatana millete hayirli evlatlar istoiyorum

Canım Allah razı olsun şimdiden sana Rabbim senin dualarını kabul etsin inşallah Eşim doğuda görev yapıyor Tez vakitte hayırlısıyla sağ salim can sağlığıyla vatani görevini bitirip evine ailesine dönmesini nasip etsin inşallah.(Rabbim tüm kötülüklerden tüm polis askerlerimizi vatanımızı ülkemizi korusun. )Tez vakitte lojman çıksın bende canım eşime kavuşurum Allahın izniyle hayırlısıyla inşallah.Yanına giderkende hayırlı haberlerle gitmemi nasip etsin Rabbim.Hayırlısıyla baba olacağını evlatlarımızın evladımızın olacağını müjdelerim inşallah.Rabbim cümlemize hayırlı evlatlar versin kimsenin evinden çocuk sesi huzur mutluluk sağlık iman eksik etmesin .Amin

Gerçekten mi :KK43: benim duaya çok ihtiyacım var çok aciz ve zavalliyim. Rabbim ettiğin duaları kabul buyursun inşallah kat kat sevaplandirsin..

Ben Allahtan bi evlat diliyorum. Gelmicegini hissediyorum. Bana sabır dile güç dile lütfen ben de sana dua ederim.
Gelmeyeceğini hissediyorum deme ya olumlu enerji ver vucuduna inşallah tez zamanda alırsın kucağına

Benim içinde eder misin? Ben de sağlıklı ,hayırlı bir evlat istiyorum rabbimden. Allah razı olsun.(ismim Melike)

ne kadar güzel bir başlık ya :) ne kadar zengin bir gönlünüz var :) bana da doğru kararları vermem için, hayallerimi gerçekleştirebilmem ve işlerimin yolunda gitmesi için dua eder misiniz :)

X