Dileği olanlar dileğini yazsın buraya dua edeceğim bugün isteyene

Benim için hayırlı olan tüm duâlarımın kabûl olmasını istiyorum
Allah senden razı olsun

Allah razı olsun bende kızım için dua istiyorum iki yasında epilepsi hastası şifa dileyin ne olur rabbim sizinde gönlünüzdekileri hayırlı kılsın

Arkadaşlar Dilek'lerinizi isteklerinizi yazın inşallah bugün dua edeceğim sizler için Allah kalbinize göre versin .. Şimdiden
Allah razi olsun arkadasim cok dardayim cok...cikar yolum umudum kalmadi..nefes alamiyorum...Kalbimden gecenin kabul olmasi icin dua eder misin?

Canım benim kızkardeşim iş başvurusunda bulundu bu hafta sonuç alacak çok istiyor
Bende herkesten dua istedim az önce watshap grubu olan arkadaşlardan burdanda dua istiyorum

allah razı olsun inşallah seninde gönlünden geçen sana nasip olur hayırlısı ile

İnsallah Rabbim sizi anne yapar en güzel sekilde amin

Allah dualarinizi kabul etsin inşallah. Hepimiz icin herseyin hayirli olsun. Ben once saglik istiyorum herseyin basi saglik. Gerisi yuregimden ne geciyorsa rabbim biliyor hayirlisiyla kabul etsin inşallah

kızlar yazan herkese duamı sonuna kadar ettim bitti şuan yaziym dedim , içinizi ferah tutun, bundan sonrası Allah'a kalmış inşallah hayırlı kılar ve olur tüm Dilek'lerimiz ..iyi geceler ..

Merhaba benim içinde dua edermisiniz bir bebegim olsun istiyorum Allah razi olsun Rabbim dualarinizi kabul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…