Dert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aaa öyle deme kp kv biz seçilmiş aileyiz bizim çocuklarımızı herkes parmağıyla gösterir dedi hangi parmak acaba
Kim bilir çocukların nelerinin dedikodusunu yapıyorlardı, parmağıyla gösterirken yakalandı millet.

Fon olarak kilise bahçesi bile kullanılıyor ya. Bana garip gelmedi.

Etrafı taş duvarlarla çevrili olsa da oraya o çevre düzenlemesinin yapılma nedeni arka plandaki türbe değil mi ? Kusura bakma ancak cidden kötü bir fikirmiş. Kim güldü nişanlın mı, görümcen mi ?
Fotoğrafçı burdaki iyi bir fotoğrafçılardan bir tanesi bize çekimleri gösterdi. En çok oranın tercih edildiğini söyledi. Ben de beğendim arkada türbe detayı yok. Kocaman yer. Aldırmak istersen alırlar ancak

Herkes onları havalı buluyormuş. Şimdi yanlış anlaşılmasın ben Malatya'da tanınmış bir aileye mensubum birgün bizi herkes şöyle görür demedim
Ahhh canım sorarsak hepimiz birilerine göre havalı ve kendi bölgesinde tanınmış aile mensubuyuzdur, ay böyle deyince bir aile geldi aklıma
Bizim akrabalardan birinin kızını istemeye geldiler ama havalar o biçim biz bilmem kimzadelerdeniz diye lafa başlayıp biz bilmem kimzadelerdeniz diye sözü bitiriyorlardı, hayır aileyi de bilmesem inanacağım he, havaları kız nikahlayıp kayınvalidesiyle oturana kadardı ayrı ev bile açamadı çocuk, onca zadelik havaya gitti

Türbede foto çekimine niye gülünsün yaa gidipte mezarin başinda çekilmiycek sonuçta
Bahcesinde guzel dekore edilmiş yerde foto çekilcekti muhtemelen

benim aklima takılan tmm nişan atılmış sürtüşme olmuş falan ama erkek tarafı hâlâ gururlu bir şekilde sessiz kalıyor
Çokta umrumuzda değil der gibiler

Hepimizin gireceği yer belli önemli olan insan olmak

Dün görümce aradı açmadım

İyi bile dayanmıssınız. Bu adamla evlenilmez mal mı ne aklı yok fikri yok iradesi yok

Hepimizin gireceği yer belli önemli olan insan olmak
Aynen öyle, mezara yapabileceği rn fazla konfor asansör koyar belki şarjlı klima, bir de toprak olmasın der beton döktürüp granit döşetir içeriye ama gittiği yerde ona da bakmıyorlar hepimize aynı zebani bakacak

Geçmişte ayni sebeplerle nişan atmışlığım var, anlıyorum.

Hatta dahasıydi o,ben nikahı düğün esnasında olsun istedim hayır dedi ve beni azarladi,kız kardeşi ona nikahı düğünde yapın demiş diye (sonradan kadının ağzından duydum) düğünde yapalım diye ağız değişmişti:))

Sonrasında ne yaptı ailesinin peşinde mi hâlâ

Saçmalama hemen koparıp atıyorsun gibisinden şeyler söyledi
Burada konu üzerinden azıcık kakari kikiri yaptık ama benim arkadaşım yıllar önce evlenirken görümcesiyle mobilya bakmaya gitmişti. Görümcesi mağazaları gezerken arkadaşımın beğendiği oturma odası için abim kalpazan değil diyerek burun kıvırmıştı.
Bu olay yıllar önce oluyor yalnız.
Sonu bir çocuk ve boşanma ile bitti çünkü perşembenin gelişi çarşamba ile belliydi.

Ben görümceyim asla karışmadım bana ne yahu.

Görümcem olsaydı asla alışverişe çıkmazdım ona ne ki? Benim kayınvalide bile gelmedi. Eşimle gezdik tozduk beğendik aldık.

Diğerlerine ne yahuu??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…