Derdim kardeşim!!!

Şimdi iş bölümünü yapımızda bu gelin ne ise yarar onu cozemedim
Ben anlatayim mi

Ayda bir kere yurt disi gezisi hafta sonlari yurt ici evdeki mobilyalarin ve beyazesyalarin degisimiyle ilgilenme internet alis verisini ustlenme yurt disi donuslerinde 7 sulaleye hediye secme annesine d&r dan kitapmalisverisi yapma her hafta kasaptan 300 400 liralik alisverisi yapma ve konu sahibinin kardesinin dukkanina ilaveten kargo sirketi kurma

Valla ben yazatken yoruldum Allah gelin hanimin yardimcisi oksun sahiden cok yorucuymus

Kız bu bizim hayalimizde hayat
ama ben sadece ali koç la evlenirken.olur saniuordum
meyhaneye gidiyor birde bu kız ne içiyorlar bende ondan istiyorum

bayıldım bu geline ben burda erkekler tarafından ezilen kadın konularını o kadar çok okudum ki valla bu gelin ucundan kıyısından her kadına iyi örnek bence

Şimdi iş bölümünü yapımızda bu gelin ne ise yarar onu cozemedim
Ben kocamı kendi zevkim için sabah işe gidecek olan kocamı
O saatte bursadan ist a sürüklemem
Madem döneceksin saatini ona göre ayarlasın
Hanfendi romanyadan gelecek diye adam sabaha karsı 3 de ist a gidecek
Sabah işe gidip toplantılara girecek
Snr uykusuz kalacak abla cok yorgunum dinlenemiyorım diyecek

Ben bu kadar acımasız olamam eşime karsi
Zaten onu da evde bırakıp gtmem o da müsadee etmez
Ne yer be içer sıkılır diye düşünürüm

Ortak mısın maaşlı çalışan mı? Ayrıca kadının harcamaları seni hiç ilgilendirmez, bu kadar kıskanma yengeni. Yapabiliyorsan ders al, sen de yaptırt aynılarını kocana.
Sen bu sitenin çıbanısın galiba millete akıl vercegine üslup edep öğren herkesin kalbi senim gibi kararmıs değil

Ya ben sizi anliyorum,aman sana noluyo kardesin diye karisamazsn yok efendim kiskaniyosun falan diyenler olmus da.. ohoo birincisi sen evine degil evliligine degil,isyerindeki durumla alakali birseye karisiyosun. Ikincisi,babanizin da kardesinizin de hatta kendnizin de hakkini korumaya calisiyorsunz. Hadi kardes artik neyse evlenmis gitmis kendi halinden memnunsa size ne de.. insanin babasinin parasiyla acilip da donen biyerin yuzune bile bakmayan dunurlerine hizmet ediyor olmasi koyar adama.. Bir de maddi olarak hakkinizi yemesini birakin. Elin alacaklilariyla siz ugrasiyormussunz. Ne icin? Gelinhanm mutlu mesut gezsin alisverisler yapsn ara sira anasigilide hollandalara yollasin diye....

her şeyi geçtim de
bir kadının meyhanede ne işi var
nasıl bir ortam olduğunu dahi bilmem şok oldum

Kendi basına meyhanaeye gider karısı arkadasları ile , araba kullanamıycam der kardesim gece bi vakit gider meyhaneden karısını alır.

Kız bu bizim hayalimizde hayat
ama ben sadece ali koç la evlenirken.olur saniuordum
meyhaneye gidiyor birde bu kız ne içiyorlar bende ondan istiyorum

Demekki cemiyete girmeye gerek yokmus
Burda yorum yapanlardan birinin dedigi gibi gelin hanimin yaninda staj yapmak lazim

Kiz ben meyhaneyide unutmusum oda gece mesaisi tabi kiz zengin olmakta cok zor cok yorucu ismis ben bi tik yukari ciksam şoyle SSK lı bi işim olsa kafi yani

Arkadan acıtasyonlu bi fon muzigiyle duygusal bi metin yazalim belki insafa gelir

Kiz şaka maka valla ben konu sahibinin kardesine acıdım ne ask bu oyle insanin gozunu kor etmis
Aynen ve biz aynısını yaşadık.dayım para lüks içinde yaşarken milletten sigara parasibisteyecek durumda düştü.alacaklılar anneannemi buluyordu.keşke bizimkilerde vaktinde karisalardi böyle olmazdi

Karı

Karısına ne almıs ne satmıs değil konu
Şirket ödemelerinin bu harcamalar yuzunden aksaması
Bilmem algılayabildiniz mi
Aldı mı kafanız
benim kafam aldıda tekrarlayayım.eğer şirkett ödemeleri bana geliyor alacaklılar beni nbiliyo diye hayıflanıyorsanız işten çıkın olsun bitsin.ancak siz önce konuyu nasıl anlattığınıza bir tekrar bakın en baştan sonra bu yazdıklarınızın nasıl algılanacağını tekrar bi düşünün.

Yerinizde olsam orda daha fazla durmazdım. Bırakın kardeşiniz sıfırı çekene kadar naparsa yapsın, yoksa sonucuna sizde katlanacaksınız hem de içiniz yana yana. Belki daha az kazanacaksınız ama kafanız rahat olur. Bu ne be ya? Kardeşinizin ve biricik karısının şımarıklıklarını çekmek zorunda mısınız, bırakın ne halleri varsa görsünler! Kusura bakmayın ama karısının gönlünü yapmak uğruna ailesini söğüşleyip duran bir buldumcuktan başka bir şey değil kardeşiniz. Kardeşinizle yer değiştirmiş olun mesela, aynı anlayışı kardeşiniz gösterir miydi size? Burnunuzdan getirirdi eminim. Karı budalası şımarıklar ( kusura bakmayın ama öyle yani)

ben bu gelini begendığimden desteklemiyorum ama geçen burda memur hem de hamile bir bayanın eşim maaş kartımı elimden alıyor ayrıca 100 tl ye bir çizme begendim almama izin vermedi bla bla böyle kadınları okudukça bu geline hak veresim geliyor kadınlar bu kadar mı ezik ya bu ülkede hele maaşı olan kadınların acınaklı hallerine sinir oluyorum kızıyorum

Aynen ve biz aynısını yaşadık.dayım para lüks içinde yaşarken milletten sigara parasibisteyecek durumda düştü.alacaklılar anneannemi buluyordu.keşke bizimkilerde vaktinde karisalardi böyle olmazdi

Katılıyorum canim benimde benzer bir kac vaka duymuslugum vardir birde Allah muhafaza konu kardesinin sirketi falan iflas etse borca harca dusseler o gelin hanimin 7 sulalesinden kac kisi olacak yanlarinda

Biz gayet doğru anladik sen kendi algilarini sorgula bence

Sen bu sitenin çıbanısın galiba millete akıl vercegine üslup edep öğren herkesin kalbi senim gibi kararmıs değil
Kocalarına aynını yaptırt demiş:))))
Sanki beniö gorımcem kocamla aynı şirkette calısıyor
Sanki kocam bana evde köle muamelesi yapıyor ve bizim yeemmeye ekmeğimiz yok:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…