Derdim kardeşim!!!

Babanın açtığı şirkete mi calisan:KK66:
kendi demiş ben ortak değilim çalışanım diye ona dükkan açmışsa bunada başka bir şey yapmıştır.zira bu görümce kendisinede bişey yapılmasa pek sakin duracak biri gibi değil.tam görümce görmeyim ömrümce cinsinden bence.benimde kardeşim var banane karısına ne almış ne satmış.

Evin icimi sirketin butcesisimi:KK66:
ödeme gecikince görünce muhatap oluyorsa.onu sıkistiriyorsa alacaklı.
bu borcun bir numaralı faili de sizsiniz öyle bir karisirlarki:KK66:
baba açmış şirketi gelin batirsin buna tanık olan şirket ortağı gorumcede ay gelincigimize.ayıp olmasin o gezsin kardeşine kitaplar ailesine etler alsın aman çok mahrem aman kimse karışmasın.
neyin kafasını yaşıyor bunu normal gören kafadan bende istiyorum
Kızın sülalesini. Elaleme yolladıgı kargolar bile bizim şirketten gidiyorinsanlar beş 10 tl ödememek için yüzsüzce o kargoları bana getirip veriyorlar

Bizim firma kargo firması mi
Gelinin balıkesirde bebek emziren arkadası var
Birkac haftada bir balıkesire bizden kargo çıkıyor bu kızın evine
Emziren annelrr için mama
Kutu kutu mama
Milletin memesinden cıkan sütün vitamınını bile kardesime ittiriyor
Alacaksa kendi maasından alsın
Kardesime bu vitamınler neden bizden giidyor dediğimde abla balıkesirde yokmus bunlardan eşim bnaa soyluyor ben alıp yolluyorım diyor

Balıkesirfe yoksa kız netten alsın
Anası alsın kocası babası alsın
Bizim gelinin kız arkadasının emzirdiği bebegin vitamini bile bizim şirketten karsılanıyor

birileri dediğiniz kişi adamın karısı

Valla bana cok karisi gibi gelmedi hatta karisi degilde efendisi gibi geldi

Evliliklerde hayat müşterek diye biliyorum
Birinin gecesini gunduzune katip calistigiyla oburu bir basina gununu gun ederek harcıyorsa bana gore ortada ne evlilik vardir nede bir eş

eceezgi size sonuna kadar katılıyorum.konu sahini

siz sadece işyerinde gördüklerinizi değil nişandan itibaren alınan yapılan hatta taa isteme gününden itibaren olan herşeyi yazmışsınız.vallahi hafızanızda tutmuşsunuz.buda demek oluyorki bayaaaa çetere tutmuşsunuz.kii tekrar ekleyelim siz orada çalışansanız işinizi yapın.aile işleri eşin ne kadar harcadığı sizi ilgilendirmez.işinize gelmiyorsa işten ayrılırsınız.
Herseyı okuyup anlamıssınız ama
Şirket ödemelerinde bu fazla harcMalardan dolayı zorlandıgımı anlamamıssınhz
Şirketin borclarını ödemem gerekirken kardesimin param yok abla parammmm demesini anlamamıssınız ve cevabınızda belirtmemişssiniz

Hafıxam yerince cok şükür
Bu kadar haksızlık sömrme olunca hiçbirsey unutulmuyor

Hayır karısı değil.karısının kardesleri
tamam onlarda karısının kardeşleri ki ben orada değilim durum ne olursa olsun buna karışmaya hakkı yok.ki hanımefendi sadece şirkette olanları değil.taaa isteme gününden beri yapılan herşeye bilenmiş.

birileri dediğiniz kişi adamın karısı
Adamın karısı ise madem
Bu paralar nasıl kazanılıyor
Benim kocam ödemelerini yapamazsa zor durumda kalabilir diue düşünmeli efendi. Madem birileri değilse

E
Valla bana cok karisi gibi gelmedi hatta karisi degilde efendisi gibi geldi

Evliliklerde hayat müşterek diye biliyorum
Birinin gecesini gunduzune katip calistigiyla oburu bir basina gununu gun ederek harcıyorsa bana gore ortada ne evlilik vardir nede bir eş
evet burda bana yüklenen her bayan sanırım her ay amsterdama gidip eğlence merkezlerinde kafasını çekiyor

şirketin sahibi kardeşiniz değilde x kişisi olsaydı tavrınız ne olurdu ,istifamı ederdiniz napardınız.ben kardeşim de olsa beni bu duruma sokan patronumla daha fazla çalışmak istemezdim.alacaklılarla kendi muhatap olunca aklı başına gelirdi.bir musibet bin nasihatten iyidir demişler.kardeşinize nasihat işlemiyor musibet lazım demek ki.
Sıkılırdım ama bu kadar ciddiye almazdım
Çnk ben sorumluluk duyuyorum bu işte
Ailece emeklerimiz oldugu için heba olsun istemıyorım
Baska bi işte olsam aman banane der işime bakar kaygı duymazdım

Ben de gorumceyim gelinimizzi kardeşinden ayırt etmem.giyinmeyi sever bende desteklerim giyimin süslendi içinde kalmasın birşey diye.
lakin burada anlatılan konu çok çok farklı kraldan çok kralcilik var.para kolay mi kazanılıyor ona buna peşkeş çekilecek kadar degersizmi.
şimdi sanane seni ilgilendirmez diyenler.konu sahibi arkadaş gelip kardeşimin mallarına tedbir kararı çıktı,durumları çok kötü,şirketi battı diye konu alsaydı yine sanane seni ilgilendirmez dermiydiniz?

E

evet burda bana yüklenen her bayan sanırım her ay amsterdama gidip eğlence merkezlerinde kafasını çekiyor
siz hala size neden yüklenildiğini anlamıyorsunuz.kardeşinizin eşi ne yaparsa yapar.bu sizi ilgilendirmez.zira kardeşiniz evkli yetişkin bir adam o karışmıyorsa size düşmez.o yüzden size bunlar söyleniyor.bende görümceyim.kardeşim yoklukta bile eşinin en uç isteklerini karşılar.banane ben niye karışayım.

Ben de gorumceyim gelinimizzi kardeşinden ayırt etmem.giyinmeyi sever bende desteklerim giyimin süslendi içinde kalmasın birşey diye.
lakin burada anlatılan konu çok çok farklı kraldan çok kralcilik var.para kolay mi kazanılıyor ona buna peşkeş çekilecek kadar degersizmi.
şimdi sanane seni ilgilendirmez diyenler.konu sahibi arkadaş gelip kardeşimin mallarına tedbir kararı çıktı,durumları çok kötü,şirketi battı diye konu alsaydı yine sanane seni ilgilendirmez dermiydiniz?
Ya herkes kıskandıgımı falan soyluyor deli
Oluyorım ya

bu şirketi babanız sadece kardeşinize kurmuşsa haksızlık yapan kardeşiniz değil babanız .erkek çocuk diye imkanlarını seferber etmiş yememiş içmemiş kardeşine işyerine evliliğine harcamış .En başta tavrınızı koysaydınız madem geç olmamış mı biraz

siz hala size neden yüklenildiğini anlamıyorsunuz.kardeşinizin eşi ne yaparsa yapar.bu sizi ilgilendirmez.zira kardeşiniz evkli yetişkin bir adam o karışmıyorsa size düşmez.o yüzden size bunlar söyleniyor.bende görümceyim.kardeşim yoklukta bile eşinin en uç isteklerini karşılar.banane ben niye karışayım.
Allah allah
Şirkette para olmayınca kim ödeyecek hanımefendi
Biz birlikte calısyorız kardesimle
Millete olan borca gelince para yoksa bunlardan ben sorumluyum ınsanlara ben dert anlatıyorım
O zaman ülke ülke sürtmeye de para olmayaxak

Ben evde oturayım kardesim karısına onu alıyo bunu alıyo derdiğnde değilim

yalnız görümce şirket ortağı değil.sadece çalışan.
Evet çalışanım
Ama diğer tüm haklara ben de sahibim
Bu yuzden şirketin alacakları ve ödemeleri konusj da ben yetkiliyim
Bu yüzden tüm banka hesapları ekstreleri bende
Ve bu yuzden ödeme için insanlar beni arıyor
Orda bi sorumlulıgum var
Kardesim odeme için aradıklarında ece hnm ilgileniyor diyo
Ne diyeceğim millete ben calısanım ortak değilim mi
Çalışanım evet cnk bu şirket kurulurken ben baska işteydim

X