Derdim kardeşim!!!

Kardesime iki ev satılıp şirketin yeri alındı
Şirketi kardesim kurdu
Mal sahibi babam yer babamın kendi üerine

Cik ozaman işten :)))) kardesin degilde baskasi olsaydi isyerinin basinda, karisinin harcamalarini sayabilcek miydin acaba ha:)))
Bana bakın
Baskasının harcaması beni ilgindirmez
Şirket zor duruma girince ve hesaplar da bende oldugu için tabiki bu harcamaları konu edeceğim di mi

Karı
Karısına ne almıs ne satmıs değil konu
Şirket ödemelerinin bu harcamalar yuzunden aksaması
Bilmem algılayabildiniz mi
Aldı mı kafanız

Bana bakın
Baskasının harcaması beni ilgindirmez
Şirket zor duruma girince ve hesaplar da bende oldugu için tabiki bu harcamaları konu edeceğim di mi

Kiz bu yorumlari yapan sizin gelin hanim olmasın amsterdamdan canli baglanmis yada onun hediye aldigi 7 ceddinden biri

İnşallah hatasını anlar bir an önce kardeşiniz. Gerçi böyle kadınlar kardeşin gibi de saf adamlar olduğu sürece çok zor. Ne yaparsa yapsın. Bi batırsınlar işi de o zaman izlersiniz olacakları.
İnşallah canım anladıgin için tsk ler
Sanki kocamız bize birsey yapmıyo yardım etmıyo insanlar konuyu nasıl algılayamadılar ya sanane karısına harcar demek ıstıyo
Ben bu işte olmasam ve işyeri ödemelerinde zorlanmasak banane ne b.k yerlerse yesinler

hey ay yurtdışı en az 1500 dolar her hafta yurtiçi gezi haftada 400 her hafta luks gece kulübü haftada 200 anneye haftada 300 400 tl lık et eve her hafta kadın haftada 120 tl luks giyim kuşam ayda 1500 tl makyaj saç ayda 500 arkadaşlara harcanan ayda 200 anneye çekilen kredi ayda 800 araba benzini ayda 500 sık sık eşya yenileme ayda 400 ortalama aileyi 3 aylığına hollandaya gönderme bilmem kaçbin dolar dışarda hergün yemek ayda 3 bin valla markalı çanta ayda 500 valla kardeşiniz iyi kazanıyormuş siz de harcayın böyle bence ne dertleniyorsunuz

babasi tabik kizina sahip xikacaak. damadina trrlik getiriyormus helal olsun valla bir adamin karisini gece ucte havaalanindan almasindan daha dogal ne olabilir ki? kizda calisiyor kardesin utusunu kendisi yapabilir pekala, camasirda yikayabilir. siz kocaniza yaptirmaz kendiniz yaparsini herseyi.

Kendi kendinize çalıp oynarsiniz ozanan :) konu sahibi gibi.
Konu sahibi bence bu sizin gelin
elinden gelse sana hakverenleri parcalayacak
valla bizde öyle korktukki anlatamam
sen arkadaşına manayı niye yoluyorsun gelin hanım
bende böyle koca istiyorum ama ben bütçeyi iyi ayarlarim şirket sayemde holding olur

Oldu efendim birileri kene gibi yapissin kardesinizin kanini emsin sizde uzaktan alkis tutarsiniz

Yalniz biz sizin kadar gamsiz olamiyoruz

Evlilikte iki taraf da fedakar olmalı
İki taraf da birbirini düşünmeli
Benimde gorumcem var evimin bütcesine karıssa doğru bulmam
İnsanlar burda ne demek istediğimi şirkette beniöm de calıstıgımı ve ödeme hususında zorluk cıktıgı için harcamalar konusunda konusma gereği duydugumu anlamıyorlar
Şaşkınlıkla okuyorum

Şimdi iş bölümünü yapımızda bu gelin ne ise yarar onu cozemedim

Benim kocam bana yardım eder o da yapar ben de yaparım
Evet babası terlik etiyor kardesime
Peki bu baba kardesimin maddi durumu iyi değilken para bu kadar akmazken neden bi karis surat kardesimden yüz cevirirdi
O zamanlar altın yumurtlayan tavuk yoktu

Ay valla catlıycam ya
Bazi seyler insanin kendi basina gelmeden anlasilmuyir

Allah muhafaza aynisini kardesinizin yasamasini istemem ama sahiden o kadar cok duyuyoryz ki bu vakalari

Maddi durum farki oldugu icin bu kadar degil ama benzer bi vaka arkadasimin kardesinin basinda vardi
Duyunca sahiden cok uzulmustum

Ki bir cogubdada iste iflaslar vs sonrasi yikilan aileler duyuyoruz ama sahiden merak ediyorum kardesiniz mindan mulkunden olsa gelin hanim yine yaninda olurmuydu

Şimdi iş bölümünü yapımızda bu gelin ne ise yarar onu cozemedim
Bi işe yaramıyor
İş çıkısı meyhaneye gider
Kardesim şirkette cLısır
Snr annesi için kredi ceker annesinin borclarini öder
Ev işlerini kardesim yapar
Yemek dısarda yenir
Çay kahve dısarda içilir
Size soyle soylıyım ünlü bi kafeden her ay 1000 tl çay içme faturası gelir bize gider olarak gosteririz
Kız her haftasonu ülke ülke gezer
Ülke değişemiyorsa şehir değişir
Önümüzdeki bir senesinin hsonları şimdiden rezerve edilmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…