Derdim kardeşim!!!

Yenge hanım aldiği seyleri benim adıma bizim şirkete yollauyor hanfendi
Kıcına aldıgı donu ben mi teslim alöak durumundayım
Kendi ofisine istesin kendi alsın

Gorumce (konu sahibi) sirket ortagi filan degil bu bir, isyerinide ablasi kurmamis bu iki. Kariscak olsa babasi karisirdi kendine gorev bilmesin yani konu sahibi bosuna zaten onu takanda yok. Okumadan işkembeden uydurup yazmayın. Ortak olmadigina göre isyerinin batmasi cikmasi konu sahibine dert olamaz.

Uyardıgım için ben kötü abla oldum
Kardesim bazen diyor hergun annesi babası bizde bi gğn dr ayakkarımı uzatamıyorum diyor ama ben maddi anlamda konusunca kötü oldum

Şirkete dön bütçe ayarla sonra çok uzulursunuz.gelinde uyar sabanci sandı her iade kocasini sonra çok başınız ağrır.sizi elestirenlerde gelininizde kendilerini gordukleri empati yaptıkları için sanane diyor.ben empati yapamıyorum her şeyde mantık ararım.babanıza soyleyin şirket iflas bayrağı cekmeden

Yenge hanım aldiği seyleri benim adıma bizim şirkete yollauyor hanfendi
Kıcına aldıgı donu ben mi teslim alöak durumundayım
Kendi ofisine istesin kendi alsın
Kocasinin isyeri yollar yollar. Sende teslim almasaydin. Sorarsa soylerdin almak zorunda degilim diye. Sirkette bir payin ve sen kurmadigina gore seni baglamaz bence.

İ
şyerinin batması cıkması değil söz konusu hanimefendi
Ben şirket adına olan ödemelerden sorumluyum
Görev tanımım bu algılayabildiniz mi bilmiyorum
Harcamaya gelince hersyın en iyisi
Eee ben ödemeleri nasıl yapacagım para olmayınca söyler misin
Kardesim ödeme istediklerinde hep telefonu bana altarıyor ece hNım ilgilenıyıor diye

Gelin sen misin yoksa ya da böyle bir gelinmisinempatiyi iyi yaptın.bu ne hiddet az sakin
işkembeden uydurma sözü size yakışırdı ancak cuk oturdu çok yakisti
hadi şeker ötede oyna buyude gel

Kardesim bu kadar safsa bir uyaririm iki uyaririm ama kardesimde boyle yasamak istiyorsa kalkip bunu dert edip evliliklerine karisip, aralarini bozup bosatmaya filan uğraşmam. Durumu duzeltmeyi görev bilip geline sunu bunu yapacaksin demem cunku bana o sekilde gelse biri "sen kimsin be" derim.

yalnız görümce şirket ortağı değil.sadece çalışan.

Sizi alkıslıyorum ya cidden
Herkes taslamaya tuttu beni burada
Benim eşim de bana destek olur evde bana yardım eder işlerde yemekte vs ama ben sömürmeye karsıyım
Bizimki sanatcı gbi yasıyor magazındekiler gbi

Evet kardesim sürekli aynı gömlekle işe geliyor snr değiştir üstünü diyorım sen iş adamısın diyorım abla cok camasır cıkıyor diyor

Ama kızın üstünde bir gordugumuzu birdaha goremıyorız
Kız ailesine de tasıyor bunu herkes biliyor
Annesi için kredi cekmıs ayda 800 tl oduyormus

İnşallah hatasını anlar bir an önce kardeşiniz. Gerçi böyle kadınlar kardeşin gibi de saf adamlar olduğu sürece çok zor. Ne yaparsa yapsın. Bi batırsınlar işi de o zaman izlersiniz olacakları.

Arkadaşım kimseyi ikna etmek zorunda değilsin ben anlıyorum durumunu
Babanıza soyleyin

Gelin sen misin yoksa ya da böyle bir gelinmisinempatiyi iyi yaptın.bu ne hiddet az sakin
işkembeden uydurma sözü size yakışırdı ancak cuk oturdu çok yakisti
hadi şeker ötede oyna buyude gel

Hiddet değil. Abla, abi sifatıni tasiyorlar diye kendilerini bisey sanıp herseye mudahalede bulunmayi hak görmek saçma. Ondan yardim istenmedigi sürece. Karismak anlamsız.

Cik ozaman işten :)))) kardesin degilde baskasi olsaydi isyerinin basinda, karisinin harcamalarini sayabilcek miydin acaba ha:)))

Boş ver dert etme söykenenleri çok merak ediyorum aynisini kardesleri yaşasa bu kadar gelin yanlisi olurlarmiydi

Benim erkek kardeşim kucuk daha evlendigi gunu gormek nasip olur mu olmaz mi bilmiyorum yani gorumcelik hislerine hic kapilmadanda insan böyle dusunebilir

Karsit yorum yapanlarin kaci böyle gelinlerininin har vurup harman savurarak birde ustune ustluk kardeslerinin somurulup hizmetci gibi kullanilmasina eyvallah ceker bende merak ettim dogrusu

Ben ortak değilim resmiyette ama benim de geliriö kazancım iyi
Ben bankada idim bu şirket kurulurken zaten o zaman kupkuru bomboş bi yerdi

Kasap annelerinin evinin alt katında
Annelerine tasıyordur
Anneleri de zaten bu ay sonu 3 aylıgına hollandaya gideceklermıs
Hangi para ile cok merak ediyorum

Ailem bana hak veriyor
Babam da annem de kardesimle konusuyor ama kardesim cok asabi yakıp yıkıyor
Babam en son birak ne halt yerse yesinler dedi

şirketin sahibi kardeşiniz değilde x kişisi olsaydı tavrınız ne olurdu ,istifamı ederdiniz napardınız.ben kardeşim de olsa beni bu duruma sokan patronumla daha fazla çalışmak istemezdim.alacaklılarla kendi muhatap olunca aklı başına gelirdi.bir musibet bin nasihatten iyidir demişler.kardeşinize nasihat işlemiyor musibet lazım demek ki.

Hiddet değil. Abla, abi sifatıni tasiyorlar diye kendilerini bisey sanıp herseye mudahalede bulunmayi hak görmek saçma. Ondan yardim istenmedigi sürece. Karismak anlamsız.

Oldu efendim birileri kene gibi yapissin kardesinizin kanini emsin sizde uzaktan alkis tutarsiniz

Yalniz biz sizin kadar gamsiz olamiyoruz

:)))
Kardesimin evine karısmıyorum artık sıkıldım aynı seyleri yazmaktan

Şirkette ödeme yapamıyorum para olmadıgı için
Ödemelerden ben sorumluyum
Malzeme almaya ve ödeme yapmaya gelince para yok
Gezmeye gelince var
Bu çizgiyi ayırın ltf
Ortada bi işyeri ve benim sorumlulugum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…