Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
Yok canım henüz ev işini halletmeye çalışıyoruz

Nevoşumm nasılsın seni merak ettim inşallah en kısa surede halledin cok yoruldun
İyiyim canım sağ ol
Hastane işini hallettim. Ameliyat için gittim. Sıraya koyuyorlarmış. Sıra ne zaman gelirse artık. Ben anestezi dahil her şeyi hallettim. Evi bulduk gibi ama ağustosa ancak taşınacağız. Biraz eşya aldık. Öyle yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağız canım
Sen nasılsın

Hastane işinimde hallolmasına sevındım canıım, ama tarıh verememeleri kötü olmus ya kendını hazırlar insan en azından hayırlısı olsun artık o konuda, tasınma işleri cok zorlayıcı allah yardımcınız olsun kolay gecsın inşallah birde cocukların sınavı nasıl gectı sahi iyidir inşallah

Sağ ol canım benim Devlet hastanesi olunca öyle canım
Pek iyi sayılmaz canım nasip bekliyoruz

Günaydınlar nevoşcum,naptnız evdurumunu buldunuzmu,yavaş yavaş hallolur nasılsa herşey.
Güzel haberlerini alalım bir an önce,sağlğına kavuşurşun hemencecik.

Merhabalar herkese
belki soruldu defalarca da denk gelmedim
neden yeni yarışma olmuyor Nevreste veya bilen biri normal de biri biter diğeri başlardı
Nevreste memleketine yerleşiyor, sağlık ve ev bulma işleri sebebi ile yoğun. Ve birkaç arkadaşımızın tayin sebebi ile taşınma işleri var.
Bu sebeple 2-3 aylık bir ara verdik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…