Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
Güü güü günaydın, sessiz sedasız kaldı buralar da ya kimimiz doğurdu, kimimiz tasınıyor kimimiz yazlıkta kimimiz tatilde ne kadar da yogun bi topikmişiz resmen🥹🥹 :KK53:

İyiyim canım benim şükür, sen nasılsın? Çiçeklerin nasıl?❤️:anne::nazar:
Bende iyiyim cenna kuşum, çiçeklerim maşallah iyiler her gün sabırla sulamaya devam edıyorum🥰 saglıklı olsunlar hayırlı olsunlar da bu zor zamanlar gececek elbet 🙏🏼🥰🥰 eee herkes nerde yaa topiğimiz cok sessizleşmiş Nevreste Nevreste yerleşti mi iyice acaba nerelerdeee :KK76:

Bende iyiyim cenna kuşum, çiçeklerim maşallah iyiler her gün sabırla sulamaya devam edıyorum🥰 saglıklı olsunlar hayırlı olsunlar da bu zor zamanlar gececek elbet 🙏🏼🥰🥰 eee herkes nerde yaa topiğimiz cok sessizleşmiş Nevreste Nevreste yerleşti mi iyice acaba nerelerdeee :KK76:
Amiiin ,en önemlisi o ,sağlıklı olsunlar, çok güzeller zaten tam yemelik 🫠🫠🫠🧿🧿🧿 herkes ise ,güce daldı,gelen giden yok,aşkom da iyi,koşturuyor ne yapsın 🥰🥰

Amiiin ,en önemlisi o ,sağlıklı olsunlar, çok güzeller zaten tam yemelik 🫠🫠🫠🧿🧿🧿 herkes ise ,güce daldı,gelen giden yok,aşkom da iyi,koşturuyor ne yapsın 🥰🥰
Evet ya yaz sezonumuz cok hızlı hepimizin maşallah🥰 senin keyfin de iyi dimi saglık falan?

Ben olaya uzaylı kaldım. Çiçekler gerçek çiçek mi? Gerçek ise niye yemelik? 🤪 Bebekler ise niye çiçek? Her bebek çiçek ise babam pasta yapmayı neden öğrenemedi?

X