Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
Eve gelip zili çalacaktım nerdeyse canım neyse ,geç de olsa hosgeldin
Yaa çok teşekkür ediyorum güzelciğimm çocukla taşınma hengamesi işte aklıma da geldi geçenlerde yeni evde şurada sunumlar yaparım burada tarifler çekerim falan diye ama siteye giremedim şimdi yazayım bakalım sultanıma belki tarif kaldıysa elinde temsili olarak katilayim.

Ahh jennaamm ben taşınma aşamasındaydım ondan uğrayamadım buralara
Merhaba, acaba hiç hazır kesim üçgen yufka denediniz mi ? Yeni bir paket aldım tamköy diye bir markanın buldum, normal yufkaları keserken çok beceremediğim için deneyim diyorum ama kötüyse eğer önemli misafirlerim gelecek onlara yapmayım ne diyorsunuz :') ?

Yeni evinizde huzurla oturun inşallah canım vardır mutlaka ,hemen yaz

Merhaba bim a101 tarzı yerlerden alıp denemişliğim var markalarını hatırlamıyorum, sizi yanlış yönlendirmek istemem ama normal yufkalara göre bir tık kuru gelmişlerdi bana açıkçası

Günaydın nevoşcum güle güle sağılacakla oturun yeni evinizde herşey gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…