Börekler Denenmiş Pratik Hazır Yufka Börek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Hazır Yufka Börek Tarifleri '' hangileridir? (3 oy hakkı)

• Ankete Katılan
    388
  • Anket Kapalı .
Güü güü günaydın, sessiz sedasız kaldı buralar da ya kimimiz doğurdu, kimimiz tasınıyor kimimiz yazlıkta kimimiz tatilde ne kadar da yogun bi topikmişiz resmen

İyiyim canım benim şükür, sen nasılsın? Çiçeklerin nasıl?
Bende iyiyim cenna kuşum, çiçeklerim maşallah iyiler her gün sabırla sulamaya devam edıyorum saglıklı olsunlar hayırlı olsunlar da bu zor zamanlar gececek elbet eee herkes nerde yaa topiğimiz cok sessizleşmiş Nevreste yerleşti mi iyice acaba nerelerdeee

Amiiin ,en önemlisi o ,sağlıklı olsunlar, çok güzeller zaten tam yemelik herkes ise ,güce daldı,gelen giden yok,aşkom da iyi,koşturuyor ne yapsın

Amiiin ,en önemlisi o ,sağlıklı olsunlar, çok güzeller zaten tam yemelik herkes ise ,güce daldı,gelen giden yok,aşkom da iyi,koşturuyor ne yapsın
Evet ya yaz sezonumuz cok hızlı hepimizin maşallah senin keyfin de iyi dimi saglık falan?

Ben olaya uzaylı kaldım. Çiçekler gerçek çiçek mi? Gerçek ise niye yemelik? Bebekler ise niye çiçek? Her bebek çiçek ise babam pasta yapmayı neden öğrenemedi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…