Deli gibi sevdiğimi bile bile gitti,yardım edin

Aynı ben de sizin gibiyim ama halen sizde olduğu gibi kurtulamadım psikologluk oldum acı çekiyorım ama şu anda o yok dönse belki faydası da yok Ma dönemyecek
Dur bakalım daha 10 gün olmuş.. o acı hemen geçmiyor.. ben 8 ay yandm kavruldum.. En çok da bunu bana nasıl yapar diye.yandım kavruldum.. Ayrıldıktan 4 ay sonra öğrendm ben başka bir kadın için beni terk ettiğini.. Bu daha acı.. Keşke ben bıraksaydm diom 1 yıla tamamen geçiyor emin olabilirsin içinde burukluk kalıyor sadece oda zamanla geçiyor.. Ben kendimi eve kitlemiştm dışarı bile çıkmazdım Şimdi düşünyorum da öyle bir insana güvenip inandığım için kendili cezalandırıyordum sanırım.. Çünkü sevgim bitmişti ama öfkem bitmemişti.... Ben beni aldattığı kadına da mesaj attım.. Ama o kadını hç suçlamadım.. Çünkü kadın onun hayatnda birisi olduğunu bilmiyordu.. Sonuç o kadında benim çektiğim acıları çekti.. Yazık
.. Ah alp mutlu olacağını düşünenlere çok yazık.. o yüzden hiç dönüp arkana bakma dümdüz yoluna bak.. mutluluğu kendin elde edersin.. O insan dönerse onu affederek kendini mutsuz etme.. yaşadklarını yaşayan birisi olarak tavsiyem budur sana.. sıkma canını

Siz de kendimi gördüm ben de aynı sizin gibiyim
Siz de kendimi gördüm aynı ben de sizin gibiyim yaşadıklarım gözümün önünden geçti bi anda ama içimde ona karşı nefret ya da öfke yok şu anda sadece pişman olsun istiyorum olur mu olmaz mı döner mi dönmez mi bilmiyorum ki halen dönemyecek diye düşünüyorum ama içimde öfke olmadığı için bir şey yapamıyorum

Donerse senindir , kebapsa benim.

Daha once bir kac sans verdigim ve sonrasinda evlenecegimi dusundugum insan bile gidip gelirse kabul etmem. Uzerini cizmek gerekiyor bazen yoksa iliskiler saglikli gitmiyor.

Adamın geri dönmesi problemin bitimi değil başlangıcı. Çünkü adam sizin hayatınızda aşktan çok soruna dönüşmüş. Kendinize de unutup körü körüne bağlanmışsınız. Bu yüzden doğruyu olması gerekeni göremiyorsunuz.
Evlendikten sonra napacaksınız iki çocukla yine yolunu mu gözleyeceksiniz. Bunu kendinize yapmayın.

bence her dediğini yaptığınız için bunalmış. yani döner muhtemelen her çiçekten bal alır sonra size gelir biraz yanınızda dinlenir,sonra yine gider falan.

Benimde yoktu başlarda icimde nefret Zamanla yaşadıklarımı daha iyi gözümden geçirince ne kadar fedakarlık yapıp inandığımı ne kadar gereksiz yere şans verdiğimi görüp nefret ettim.. Keşke ilk gittiğinde gitseydi enazından pişman olacağım şeyler yapmazdm diyorum..

Çok sevilmek bunaltıyor insanı. Deli gibi sevilmek istememiş. Normal, insani sınırlar içinde herkes gibi sevmek ve sevilmek istemiş belli ki.

Ben de her dediğimi yapan birinden hoşlanmam. Sıkılırım.

bence her dediğini yaptığınız için bunalmış. yani döner muhtemelen her çiçekten bal alır sonra size gelir biraz yanınızda dinlenir,sonra yine gider falan.
Bunu için yalvaran bi adamdı

Her dediğini yapmak yerine kendiniz olsaydınız gitmeyebilirdi, çünkü bir robotla değil kendi kişiliği karakteri olan birine saygı duyar ve aşık olur insan

Her dediğini yapmak yerine kendiniz olsaydınız gitmeyebilirdi, çünkü bir robotla değil kendi kişiliği karakteri olan birine saygı duyar ve aşık olur insan
Sadece oraya takılmanıza gerek yok gitmesinin sebebi o değil çünkü

Sadece oraya takılmanıza gerek yok gitmesinin sebebi o değil çünkü

o zaman gitmesinin sebebi sizi istemiyor olması. Çünkü ilişki normalse ve sorun yoksa git -geller yaşanmaz. Ama siz adamı kaybedicem diye her istediğini yaptıysanız nasılsa bu burada,ben bir hava alıp gelip demiş olabilir.

Orada haklı olabilirsiniz nasılsa bu burada,orda olduğumu biliyor sanırım istememesine gelince ona her seferinde ben dönmedim o döndü istemiyor musun diye sorunca kesin bi şekilde istediğini söylüyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…