Deli gibi sevdiğimi bile bile gitti,yardım edin

anlıyorum sizi bu konuda. ama bazen de çivi çiviyi söküyo gerçektende. hem belki unutursunuz. ama siz galiba o geri dönsün onunla olayım istiyosunuz. ne diyim inşallah döner ama akıllanmış bi şekilde :)
Ben dönsün evet ama pişman olsun istiyorum,size de hak veriyorum teşekkür ederim yorumlarınız için ama herkesin yaşadığı zorluklar çektikleri çileler vardır bilirsiniz ona istinaden pişman olsun dönsün istiyorum ha olur mu bilemem döner mi omu da bilemem çünkü ben dönmeyeceğini düşünüyorum neden bilmiyorum ama

Geri döner
Sessiz kal bu işe çok yarıyor
Merak edecektir, ne oldu bu kıza diye. Alışmadığı birşeyle karşılaşacak çünkü.
Geri döndüğünde de, sen bana onu yaptın bunu yaptın diye sitem etme gayet kuğul takıl, olursan olur olmazsan ol maz edasıyla. İçin parçalansa bile kendini tut. Kıymetli sen olacaksın o zaman..

Gerçekten döner ya ben bu süreçte ben sessiz kalırım

Biraz klişe ama giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir yani.

Ay bi de x bir insanın her dediğini yapmak niye? Niye kendinizi köle yapıyorsunuz?
Biri bana senden bunaldim dese aşkımdan ölsem geri dönmesini beklemem, gelse kışkışlarım.

Aşkımdan ölüyorum ama bunu ona göstermiyorum bekliyorum ama bunu ona yansıtmıyorum gelse naparım bilmiyorum

hayırlısı olsun diyelim eğer daha fazla üzülecekseniz dönmesin. ama herşey güzel olcaksa dönsün diye dua edelim sizin için :)

hayırlısı olsun diyelim eğer daha fazla üzülecekseniz dönmesin. ama herşey güzel olcaksa dönsün diye dua edelim sizin için :)
Yaaa çok teşekkür ederim,hepimiz için her şey güzel olsun diyelim o halde peki sizce döneceğini düşünüyor musunuz?

ya gerçekten bunaltmışsındır ya da bahane arıyordur. iki sebepten de dönmez dönse de hayır etmez ...

ya gerçekten bunaltmışsındır ya da bahane arıyordur. iki sebepten de dönmez dönse de hayır etmez ...
Onu hiçbir şekilde bunaltmadım üstüne gitmedim tek bir konuda üstüne gitmişimdir o da başka birinin olduğundan şüphelendiğim içindi onun için üstüne gidince de bunaldığını söyledi

2 yıl önceki bitmiş olan ilişkime ne kadar da benziyor o da beni bunaltıyorsun diye ayrılıp sonra gelip barışıyordu meğer her ayrılışı bana bir boynuzmuş Bırak kızım.. iyi misin sen ? Bende çok acılar çekiyordum yemeden içmeden kesiliyordum psikologluk bile olmuştm.. şimdi o günlere bakıp ne kadar salakmışım diyorum.. tekrar geri dönerse aklın varsa kabul etmezsin aklın yoksa zaten kendine acı çektirmeye devam edersin.. Ben 2 yl önce ayrldm da noldu çok şükür mutluyum ... Unuttum sadece haketmediğim şeyleri yaşadığım için aklıma geldikçe sinir oluyorum.. Ondan nefret bile etmiyorum çünkü buna değer bir insan değil.. Bırak ve seni hakeden birisini bul nacizane tavsiyem

Çok üzülüyorum böyle severken terketti yardım diyen konulara. Asla küçümsediğim için değil gençliğim aklıma geliyor nasıl üzülüyor insan gerçekten acıdan öleceğini filan sanıyor. Ama geçiyor konu sahibi valla billa geçiyor. Bu adam dönse de gene gider sonra bi gün başkasını bulup tam gider. O yüzden bu sefer sen de bitir çek acını rahat et

Onu hiçbir şekilde bunaltmadım üstüne gitmedim tek bir konuda üstüne gitmişimdir o da başka birinin olduğundan şüphelendiğim içindi onun için üstüne gidince de bunaldığını söyledi
sen bilemezsin ki farketmeden yapmış da olabilirsin bence. ki bence bu adam bahane aramış çok belli birine bu kadar bağlanmak yanlış ya akışına bırakmalısın

O döner de umarım siz bu sefer kabul etmezsiniz. Canınız acıyor eminim ama ondan temelli kurtulmadığınız sürece daha kötülerini yaşayacaksın. O yüzden şimdi vazgeçin ve bu sefer siz onu hayatınıza almayın.

sen bilemezsin ki farketmeden yapmış da olabilirsin bence. ki bence bu adam bahane aramış çok belli birine bu kadar bağlanmak yanlış ya akışına bırakmalısın
Belki olabilir ama bahane aradığı kesin belki başka birini bulmuştur bilemiyorum

Aynı ben de sizin gibiyim ama halen sizde olduğu gibi kurtulamadım psikologluk oldum acı çekiyorım ama şu anda o yok dönse belki faydası da yok Ma dönemyecek

Onun için bitmiştir çoktan zaten dönmeyeceği için,acı çekiyorum ne zaman biter bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…