Daha önce boşananlar ve yaşadıkları

yanımda olsanız size kocaman sarılırdım
her zaman bana özel mesaj bölümünden yazabilirsiniz
iyi bir dinleyiciyimdir çözüm bulamasam da
sizi çok ama çok iyi anlıyorum
kalbime iğneler batıyor
anlaşılamamak çok yorucu

iyileşmek demeyelim de
alışmak
olmayacak duaya neden amin dedim
bu 2.evliliğimdi 2.yıkım
neden bu korkunç hatayı nasıl niye yaptım
kendimi affedemiyorum
..aynen bende öyle. Eşime bile kızamıyorum, çünkü göz göre göre lades dedim. İnsanın kendine öfke duyması çok daha yorucu. Kurulu düzenimi yıktığınamı yanayım, mutluyken başka bir insana beni mutsuz etmesine izin verdiğimemi yanayım. Kendi celladına aşık olmak böyle bişimiş meğer

zamanla değişir
evlenince değişir
o öyle demek istememiştir ben yanlış anlamışımdır
mükemmel erkek bay doğru yok
yaşım da geldi
belki beni 1 ay sonra sever
şu an alışma devresi
daha güzel giyinirsem beni sevebilir
aman suyuna huyuna gideyim aman 2 evlilik biterse mahvolurum
sevgide gurur yoktur

diye diyeeeee totosunu kaldırdım tüm sülalesinden tiksindim

..inanın bana sarılmış kadar oldunuz. Ağlayarak yazıyorum bu satırları <3
değil nişanlılık tanışma safhasında belliydi herşey
anne ve babam beni defalarca uyardı
yapma etme dediler onlarla tartıştım

babam dedi ki ayaklarım gitmedi o gün evden zor çıktık

nikah günü hasta oldum serum takıldi kayınvalidemin aşağılamarından

bir insanın kendine ettiği kötülüğü 9 köy bir araya gelse ya pa maz

Unutmayın çevrenizdekiler kulağınıza fısıldayan şeytanlar gibi sadece mutsuzluğunuzla beslenirler böyle konuşan insanlarda iyi niyet aramam ben. '' Hakkında hayırlısı olsun mutsuzsan tabi ki boşan seni üzen kimseye katlanmak zorunda değilsin '' de gerçek bir dost tavsiyesidir. Kim keyfinden boşanır ki? Sadece daha temkinli olursunuz tanıştığınız kişide sevgiden önce saygıyı ararsınız bakmayın etrafa.

Benim eşim de narsist yaşadıklarınızı anlıyorum

Kimse yuvasını bırakmaz keşke biraz adam olsaydı ama elle tutulur hiçbirşeyi yok

Aslında sinyal veriyolar da almak isteyene , ben de çoğu şeyi görmezden geldim yanlış anlamışımdır dedim meğer hep kapatmışım onun suçlarını

Bende çok düşündüm çocuk meselesini anne olmak isterdim sanırım o hayalimi bile elimden aldı

Tam olarak öyle maaş kartını bana ver diyordu ama gündüz bile dışarı çıkmama karışırdı, para getirmek için çalışırken karışmıyor ama

Bende çok düşündüm çocuk meselesini anne olmak isterdim sanırım o hayalimi bile elimden aldı
Yaşınız daha çooook küçük. Ben ilk eşimden boşandığımda 29 yaşındaydım. Ve inanın bana hayat 30dan sonra daha güzel. En güzel yıllarımdı benim 30-35 arası. Gezin tozun, hayatın tadını çıkarın, silkelenin. Kendinizle ilgilenin. Ve sakın ama sakın ikinci evliliğe lodoslama atlamayın. Kendinizi tanıyın. Sonra benim gibi ikincisindede pişman olmayın

Önce çevrenizi değiştirin sonra kocayı bosayin , bosandim , tekrar evlendim , çoluk cocugum da var , gayet mutluyum

2.ye evlendim 5 sene sonra. Çekişmeli bir boşanma sonrası. Hamdolsun çok mutluyum , mutlu olamazsın diye bir şey yok, şu an gerçekten mutsuzsan ayrılmayı kurtulmayı düşün. yeni birini bulmak nasip işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…