Daha önce boşananlar ve yaşadıkları

Kötü giden bir evliliğim oldu ve boşanma davası açmayı düşünüyorum fakat etrafımdaki herkes boşanırsan daha kötü olur, mutsuz olursun, bir daha evlenemezsin gibi birtakım şeyler söylüyor. Daha önce boşanan arkadaşlar neler yaşadınız, evlenip mutlu olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim
ikinci evliliğimi, yaptım birde evladım var ilk evliliğimden .ikinci evliliğimde mutlu değilim boşanmak için fırsat kolluyorum.
ilk evliliğimde şiddet aldatma hepsini yaşadım tahammülüm yok artık kimseye .
boşanmak o kadar da zor değil.inanın ben ikinciyi göze aldım her gün mutsuz olup bir evin içinde düşünüp hasta olmaktansa boşanmak en iyisi bu dünyaya bir kere geliyoruz .
eşim ailesi sakinlesin ikinciyi bile göndereceğim hayat başka insanlara kıymet vermek için çok kısa

mutlu olmak yada olmamak birazda boşanma nedeninle alakalı eğer yok eşim ilgili değil telefonla oynuyor aslında iyi biri aldatmaz içkisi kumarı yok diyerek boşanırsan mutsuz olursun ama şiddet aldatma olarak boşanırsan mutlu olursun benim fikrimce sebep ne boşanmak istemendeki
Aldatma , sorumluluk almama kısacası narsist bir eşim var.

ikinci evliliğimi, yaptım birde evladım var ilk evliliğimden .ikinci evliliğimde mutlu değilim boşanmak için fırsat kolluyorum.
ilk evliliğimde şiddet aldatma hepsini yaşadım tahammülüm yok artık kimseye .
boşanmak o kadar da zor değil.inanın ben ikinciyi göze aldım her gün mutsuz olup bir evin içinde düşünüp hasta olmaktansa boşanmak en iyisi bu dünyaya bir kere geliyoruz .
eşim ailesi sakinlesin ikinciyi bile göndereceğim hayat başka insanlara kıymet vermek için çok kısa
Maalesef evlendiğim gün ölseydim keşke öyle şeyler yaşattı ki bana

Kötü giden bir evliliğim oldu ve boşanma davası açmayı düşünüyorum fakat etrafımdaki herkes boşanırsan daha kötü olur, mutsuz olursun, bir daha evlenemezsin gibi birtakım şeyler söylüyor. Daha önce boşanan arkadaşlar neler yaşadınız, evlenip mutlu olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim

Çok bilmesinler. Boşandım altı sene sonra yeniden evlendim ve çooook mutluyum. Herkes ne kadar meraklı yolunuza taş koymaya.

etrafınızdakileri hiç ama hiç dinlemeyin. dünyanın sonu mu sanki boşanmak? evlenmek kadar normal bir durum halbuki. mutlu değilseniz neden devam edesinizki

Böyle şeyler
Çok bilmesinler. Boşandım altı sene sonra yeniden evlendim ve çooook mutluyum. Herkes ne kadar meraklı yolunuza taş koymaya
Çok bilmesinler. Boşandım altı sene sonra yeniden evlendim ve çooook mutluyum. Herkes ne kadar meraklı yolunuza taş koymaya.
Böyle şeyler duymaya ihtiyacımız var :) iyi ki varsınız yoksa hep çok bilen karamsar çevremle başbaşa kalacaktım

İki defa boşandım asla pişman değilim:)
💕💕 pişman değilseniz
etrafınızdakileri hiç ama hiç dinlemeyin. dünyanın sonu mu sanki boşanmak? evlenmek kadar normal bir durum halbuki. mutlu değilseniz neden devam edesinizki
çok haklısınız fakat duygularınız çok da yıprandığı bu süreçte insanların sizi sabote etmesi kolay olabiliyor :KK43:

Etrafınıza kulak asmayin o zaman. Hirsizlik mi yapmissiniz, dolandirici misiniz da etraf size kotu gozle baksin.
Su platformda gördüklerimden sonra bosanmis bir kadin gorsem sucun %99 erkekte oldugunu düşünürüm. Belki onyargiliyim belki yanlis dusunuyorum ama cogu erkek hem ataerkil takilayim hem karim para getirsin hem saygısızlık yapayim kafasinda. En onemlisi erkek ne yaparsa yapsın kadinlar bosanmak istemiyor. Bir yerden sonra ya kadinin can guvenligi olmuyor ya araya baska biri girdigi icin mecburen bosaniyorlar ya da erkek kadini evden atiyor. Keske kadinlara yuklenen utanma duygusu erkeklere de yuklense.

işine gelince modernizm kadının maaşına goz dikme öte yandan gelenekselcilik eve gelince yatakta iyi mutfakta aşçı..

adam yok piyasada

kadınlara yüklenen utanma duygusu erkekte yok çünkü bizzat kayınvalidem eşimin yattığı kadınlarla gurur duyup bana anlatıyordu

üzüntüden vücudumda yaralar çıkmıştı

Bende on sene sonra ikinci evliligimi yaptim. Ve evlendigime cok pismanim. Eski yalniz hayatimi cok özlüyorum. Ilk esim ana kuzusuydu, 4 ay sonra bosandim. Simdi alti aydir bir narsistle evliyim. Kendime cok öfkeliyim, nasil böyle bir hata yaptim diye.
benim de 2.evliliğim bitiyor
cocugum yok 33 yaşından sonra nasil anne olurum onu da bilemiyorum
artık heves kalmadi içimde hayat bana çok şey borçlu

işine gelince modernizm kadının maaşına goz dikme öte yandan gelenekselcilik eve gelince yatakta iyi mutfakta aşçı..

adam yok piyasada

kadınlara yüklenen utanma duygusu erkekte yok çünkü bizzat kayınvalidem eşimin yattığı kadınlarla gurur duyup bana anlatıyordu

üzüntüden vücudumda yaralar çıkmıştı
Sizin kayinvalide sizofrendi yanlis hatirlamiyorsam. Hasta gozuyle bakin, uzmeyin kendinizi

benim de 2.evliliğim bitiyor
cocugum yok 33 yaşından sonra nasil anne olurum onu da bilemiyorum
artık heves kalmadi içimde hayat bana çok şey borçlu
benimde cocugum yok, 39 yasindayim. Bir iki ay önce bocaladim, bari sabredip anne olurum diye. Ama bunun yanlis oldugunu anladim artik. Hayat banada cok sey borclu. Ama belki kaderimde annelik yoktur diye düsünüyorum bazen. Ömür boyu mutsuz yasamak istemiyorum. Bir cocugun günahinada girmek istemiyorum. Bugün bosansam, kendime yeniden güzel bir hayat kurarim biliyorum. Gel gitlerim cok maalesef…

Sizin kayinvalide sizofrendi yanlis hatirlamiyorsam. Hasta gozuyle bakin, uzmeyin kendinizi
evet öyle şizofren yalnız bu sızofreni genetik mi bilemiyorum şöyle ki görümcem benden 10 yaş büyüktü endüstri mühendisi ve cok iyi bilinen giyim markası b*y*n satış sorumlusu yurtdişı tecrübesi olan bir kadin
o da eşinin onu aldattığını bildigini ama benim gibi kavga sudan cikartmadigini yuvayı dişi kuşun yaptığını zaten erkeğin dogası geregı tek kadınla olamayacağını soylediginde gorumcemle de tartistim

ya ben ailemde sülalemde böyle insanlar gormedim artık tükendim yani inancım kalmadi anne olabilecegime yuva kurabilecegime dair

evet öyle şizofren yalnız bu sızofreni genetik mi bilemiyorum şöyle ki görümcem benden 10 yaş büyüktü endüstri mühendisi ve cok iyi bilinen giyim markası b*y*n satış sorumlusu yurtdişı tecrübesi olan bir kadin
o da eşinin onu aldattığını bildigini ama benim gibi kavga sudan cikartmadigini yuvayı dişi kuşun yaptığını zaten erkeğin dogası geregı tek kadınla olamayacağını soylediginde gorumcemle de tartistim

ya ben ailemde sülalemde böyle insanlar gormedim artık tükendim yani inancım kalmadi anne olabilecegime yuva kurabilecegime dair
Simdilik boyle hissediyorsunuz, sizde zamanla iyileseceksiniz

X