CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

arkadaşlar ben bu hapın sayesinde hamileyim şu an.bu gün öğrendim.2 kutu içtim bu ay kullanmadım sadece adetim gecikti ve hamileyim.

canım bende bu hapı 2 ay kullandım ve 2.aydan sonra adet olmayınca 15 gün geçmişti 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim.Hap sayesinde hamile kaldım 4 yıldır kalamıyordum ama şimdide kafamdaki soru hamileyken 1 ay boşa kullanmışım hapı ilk ay yetmiş bana ama zararı olmuşmudurki bebişe korkum bu

arkadaşlar bende kullandım cyclo 4 aydır regl düzene girdi ama hamıle kalamadım bu ay diyorum ilacı bırakarak deniyim belki o zaman başarılı olurum ilac belki hamıle kalmayı önlüyo diyorum ne diyorsunuzz

arkadaşlar ben de bu ay doktorum hamile kalamyı kolaylaşırmak için cyclo prognova verdi. hapı kullanırken ara ara kasık ağrılarım oldu. hapım dün bitti ağrılarımda azaldı. acaba hamile olabilirmiyim çok merak ediyorum.... sizlerinde bu hapı kullanırken ağrılarınız oldumu?

selam kıslar..ben daha öncede yazmıştım.iki kutu kullandım yani iki ay.
şimdi bu ay kendi haline bıraktım bakalım çok gecikicek mi yine.
normal adet döngüsüne göre 8 günüm var.
ama ben hep 45 günde oluyorum o yüzden 15 gün fazla hesaplıyorum..bu hapı sadece kullanırken mi düzene giriyo acaba..sanırım öyle oluyor dogum kontrol hapları gibi yani...

inşallah yabangülüm gibi bizlerde hamile kalırız bu hap sayesinde.

merhaba arkadaşlar bende bu ilacı kullanıyorum 12 gün oldu bugun kahverengi birşey geliyo bana yardımcı olurmusunuz endişeleniyorum:1no2:

arkadaşlar lütfen bana bir cevap yazın ben cyclo-prognova kullandım egecen hafta perşembe günü bitti ama henüz adet olmadım kasıklarımda hamlamışım gibi ağrı var göğüslerimde şişkin bel ağrım cok vardı hafifledi ama kasıklarımda hareketlenme var ve kramp sonrası ağrı olurya onun gibi ağrı işte ben 5 yıllık evliyim çocoğumuz olmadı işte gecen adetimde doktora gittim aşılama deneyeceğiz dedi ve bana bu ilacı verdi normalde şimdiye kadar adet olmam lazımdı çünkü doktor ilaç bittikten 3-4 gün içinde adet olursun dedi ama olmadım acaba hamilemiyimdir

sevgili yal o ilacın yan etkisinden kaynaklanıyo prospektüsünü oku yazıyo orda bazı vücutlarda yaparmış canım sorun yok yani

bu ialçala hamile kalanlar cokmuş hemde ilk aylarında inşallah bende kalmışımdır ama gercekten ALLAHIMIN mucizesi olur bu aşılama beklerken gerek kalmadan hamile kalmışım ne güzel olur yani .benim burda bir arkadaşım var 8 sene cocukları olmadı tedavide olaular artık tüp bebeğe karar verdiler kız adet olamyı beklliyordu doktora gideceklerdşi faka o ay adeti gecikti test yaptık hamile cıktı bazen böyle güzel süprizler oluyo bir kız oldu şimdi 1,5 yasında yani ALLAH isterse vereceği zamanını bilir bize sabretmek düşer sadece aslında

ben ilaç bitiminden 7 gün sonra adet oldum maleesef hamile değilim bu gün doktora gideceğim iğnelere başlayacağızinşallah boşa cıkmaz emeklerimiz ALLAHIMIN izniyle AŞILAMA YAPACAĞIZ

slm kızlar bende bu ilacı kullandım 4 ay ve regl düzeltti fakat hamıle kalmadım hala bir aydırda içmiyorum çünki yan etkisi çok fazla ilerde kemik erimesinden tutında biçok rahatsızlık çıkarcak etkiler var derimde kabartılar oluştu yan etikilerini okuduğunuzda zaten görceksiniz ben bitkisel bir karışım olan ilaca başladım adet gecikmesi, adet sanıcsı ve adte görememe ye ii geliyor yumurtaları çalıştırıyor yan etkisi yok bu ay onu deniyorum herşey allahtan biliyorum

Merhaba,
Bende, cyclo-progynova ve DHEA ilacını kullanmaya başladım. Tüp bebek tedavisine başladık ama yumurtalıklarımın gelişmemesi dolayısı ile buna gerek görüldü
Bu ilaçları kullanıp daha sonrasında hamilelik yaşayanlar varsa lütfen banada bilgi verebilirler mi?
Teşekkürler.

ben bu ilaca yeni başladım birçok doktora sordum içiniz rahat olsun kızlar hamile kalınırsa bebeğe zararı yokmuş fakat ikinci kutaya başlarken hamileliğin olmamasına dikkat edilmesi gerekiyormuş hamilelik şansınıda arttırıyormuş zaten hamile kalmamıza engel olan hormonlar ve şu lanet pcos bu ilaç hormonları olması gerektiği gibi düzeltiyorsa neden olmasın:)

kızlar bende bu ey başladım bugün bırakalı tam 6 gün adet var herhelde olacagım bugün bu ilacı kullanıp hamile kalan var bu ay bende umutlandım ama yok malesef

Merhaba

Ben bu ilacı kullanırken ben hamile kaldım sonra 5 haftalıkken düşük yaptım , doktorum düşüğün ilaçla ilgisi olmadığını söyledi , hatta beni kesmedi birkaç doktor daha dolandım üzüntümden o aralar..o doktorlarda aynı şeyleri söyledi.

Özellikle nette araştırma yaparken bu ilaçla ilgili çift fikirlere denk geldim, kimisi bunu kullanırken hamile kalınmaz diyor ( bunu diyen doktor ) kimisi kalınır diyor ama kalınca ilacı hiç kullanmayın diyor , ikilemde kaldım açıkcası...Bu ilacı kullanıp hamile kalan başka arkadaşlar varsa bana yazarmı acaba ? sağlıcakla kalın arkadaşlar

ben de kullanıyorum. öyle iştah açıyo ki. aklımda her an bişeyler yemek var.
midem dolu olsa bile (
klomen kullanmştm ben yan etkisi olarak rahim duvarı çok inceldi. bunun için cyclo verdi
dr. rahmi onarır dedi. hamile kalma umudum pek yok bu durumda ama nette kullanırken
hamile kalanları okudm. kimisi de bebek istegine ragmen bu ilacı veren dr.u değiştirin diyo
anlamadım.
bu ay bitse de bi daha içmesem bu ilacı artık. okadar çok yiyorum ki..

ben pkoyum adetlerim düzenlensin diye drum cyclo verdi beyaz kısmı bitti kahverengiye başladım ama bugün ağrıdan kıvranıyorum kasıklarım çok ağrıyor anlayamadım bıraksammı acaba ilacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…