CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

bende ikinci kutumun 9. hapını içtim bu gece.. ve doktorum ilacı verirken özellikle korunmamızı ve asla ama asla hamile kalmamam gerektiğini, eğer hamile olarak karşıma gelecek olursan bebeği almak zorunda kalabiliriz dedi.. bende gebe kaldım diyenleri duydukça acaba diyorum ama yine de doktoruma güvenip korunuyoruz da..

Merhaba,aranızda sadece beyazlarını içen var mı ? kahverengilere başlayınca çok fazla meme ağırsı yapıyormuş .Doğru mudur ?

meme ağrısını bende yaşadım.. ama beyazların sonuna doğru başlıyo ağrı ve ilaç bitip de adet olana dek sürdü bu ağrı.. aslında ağrı da değil, hani ilk ergenlikte göğüsler çıkarken değişik bi acı olur ya aynı ona benziyor..

sizde mi kullanıyorsunuz ilacı?

bende bu ilacı kullanıyorum 5.günüm ama ilacı kullandıqımda acaip işhanım açılıyo belkide herkeste deqişir yan etkileri ama kilo aldırdıqına inanıyorum bide kasıklarda hafif aqrı yapıyo adet sancısı gibi

Merhaba,aranızda sadece beyazlarını içen var mı ? kahverengilere başlayınca çok fazla meme ağırsı yapıyormuş .Doğru mudur ?

beyaz kahve ayırmadan içtim ben evet meme ağrısı yaptı ama bezan adet olmadan öncede ağrıyo haptan değilde adet olacağım için ağrımış olabilir.ağrılar geçti ve adet oldum.

beyaz kahve ayırmadan içtim ben evet meme ağrısı yaptı ama bezan adet olmadan öncede ağrıyo haptan değilde adet olacağım için ağrımış olabilir.ağrılar geçti ve adet oldum.

anladım. bende de bugün bacak ağrısı yaptı. yani o mu yaptı bilemiyorum. daha hiç bacaklarım ağrımazdı ben direk ilaca bağladım :)

meraba gagule benim hastalıgımda seninkigibi doguştan eksik hormon ben bunu devlet hastanesinde tüp bebek yaptırırken ögrendim 17senelik evliyim doktorum bana hipo hiposun dedi yani doguştan gele bir rahatsızlıkmış çocuk olmasına engel deilmiş hatta hipo hipoluların 3leri olanları var araştırdım zor gebe kalınmıyormuş bizim normal edet olamama nedenimiz büyümeyen yumurtalıklarla büyümeyen rahim yani cyclo prognova bizlerdeki eksik olan hormonu yerine koyuyor biz bu hormonu almazsak rahim istedigi hormonu alamayınca rahim kanseri olma riskimiz daha fazlaymışki bunu bizzat kendi doktorum anlattı bu hormon replesmanlarını almamız gerekliymiş vücudumuzun hormon yüklenmesi gerekli ancak bu cyclo prognova yeterli deil onun için ssk anlaşmalı özel bir hataneye gidiyorsun doktora sorununu antatıyorsun hocam ben hipo hipomuyum diyorsun muayne ve e2 fsh hormonların bunu gösteriyorsa sana kullanacagın çokk pahalı tüp bebek inneleri için rapor çıkarıyor ama sen 5kuruş ödemiyorsun raporun oldugu için sonra doktorun seni takibe alıyor yumurta için

arkadaslar ilac bitince kac gun sonra adet goruluyo?

" İlaç bittikten sonra 3-4. gün adet görüyorsun canım. "

Bu ilacı kullananlara birşey sormak istiyorum uyku düzensizliği yaptı mı geceleri uyuyamama ayaklara ateş basma ve gündüzleri çok uyuma gibi ?

arkadaşlar ben 4 ay önce miyom ameliyatı oldum ve ameliyattan sonra adet miktarım azaldı,kontrollerde herşey normal çıktı bunun üzerine doktorum bana bu ilacı verdi,kanama miktarını arttırmak için.ancak ben ilacı kullanmaya korkuyorum çok yan etkisi var.en çok korktuğum yan etkisi ise kilo ve tüylenme...hadi kiloyu bişekilde veririm de tüylenirsem ayvayı yedim:18: 2senedir lazer epilasyona gidiyorum tam rahata erdim derken beni başlangıç noktama döndürmesin kullanan arkadaşlar sizde de tüylenme ve aşırı kilo artışı yaptı mı acaba?ben sadece 1ay kullanacam(yani şimdilik doktorum 1 ay deneyelim dedi)

bende kullanıyorum bu ilacı ama daha yenı yanı beyazlar bıttı suan kahverengılere basladm bu ılk ayım bebek ıstedıgım ıcın verdı doktor nette bır doktora sordum bebek ıstıosan bu ılacı kullanma dedı kendı doktoruma anlatttım boyle boyle dıye benı dınle baska kımseyı dınleme bu ılacı kuallan vede korunma dedı bakalım kılo aldırmadı bana arkadasım aynı kılodayım tuylenmede yok galıba kı sen zaten bı ay kullanacakmıssın sadece ben 3 ay kullanıcam sadece saclarım dokuluoo cok onun etkısıımı bılmıorumm böle bı etkı olan vaar mı acaba_?* ınsaalah herkes en kısa zamanda bebeklerıne kavusurr raabbım amınn...

doktorum yumurtlamnın dha iyi olması ,güçlenmesi için verdni söledii....bakalım hayırlısıı..sonuç alırsam yazarım

Mrb arkadaslar.bende pco var maleesefff kilom cok fazla ve tüylenmede var bende bu ilacı 1 yıldır kullanıyorum..kullandıkca adet görüyorum ama bırakınca hemen kesiliyo.. yanii kullanmak zorundayım.2 yıllık evliyim ve biran önce hamiş olmak istiyorum ( belli bi doktorum yok farklı doktorlara gittim..her biri baska bişey sölüyor. artık ne yapıcamızı bilemez hale geldik.. hiçbirinin ortak bi fikri yok nefret ediorum bu durumdan..bu arada kilo ve tüylenme bu ilactan dolayı olmadı bende cok önceden beri vardı zaten..bu ilacın bana hicc bi yan etkisi olmadı.sadece adetimi düzenlio.ve eger dogruysa tabii bu ilac hamile kalmama yardım edicek.en basta kilo vermem gerekiomus o da öyle zor kii ((( böyle kıpır kıpır oynayan bi bebegim olucakmı benimde Allahımmm insallaaahhhh bütünn bebek isteyenlere bi an önce nasip ederr

kızlar bende bugün ilk ilacımı içtim ama başka yerlerde okuduklarım bni çok korkuttu..
özellikle çok kötü depresyona sokuyomuş diyolardı doğru mu bu? migrenim olduğu için baş ağrısından da çok korkuyorum.
bir de bişey sorucam; kilo alımı çok yedirmesi ile mi alakalı, yoksa ilacın kendisi de ödem yapıyor mu?

maonyaa meraba canım nasılsın neler yapıyosun merak ettim varmı bir gelişme.

slm kusura bakmayın ben bi arkadaşa bakıp çıkacaktım.gülbebek lütfen çocuk gelişimi bölümünede bakabilirmisin çok meşkul değilsen.tekrar kusura bakmayın

benimde son adet günüm 22 eylül daha öncesinde adet düzensizlikiğim hep vardı. doktor cyclo-progynova verdi onu kullandım ilaç bitti 2 gün oldu sanırım 3-4 gün sonra adet olunuyormuş.benim 2 günüm kaldı beklemedeyim şimdi. ama bunun yanında kasıklarımda ağrılar çok fazlalaştı, birkaç gündür bulantım da var, idrar koyulaşmam çok fazla... psikolojk olmasından korkuyorum acaaba en ii cevabı kaç gün daha beklemem gerekecek?

merhaba arkadaşalr bende 5 yıldır kullanıyorum ancak bir yan etkisi görmedim.hormenel bozuklar için verd, doktorum
ve asla düzelmiyeceğini ve sürekli kullanmam gerktiğimi söyledi

şu an ki durumunu merak ettim hamile kaldıın mı? çünkü ben de kullandığım için çok korkuyorum.5 yıldır kullanıyorum ve evlilik hazırlığı içindeyim.nişanlım da çocukları çom seviyo ilerde sorun yaşamaktan korkuyorum dönersen sevinirim bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…