CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

canım ben 42 yaşındayım tam 6 senedir bu ilacı kullanıyorum kilo problemi yada başka yan etkisini görmedim ama senede 1 kere mamogrofi çektiriyorum ne olur ne olmaz

sevgili arkadaşlar sizlere bir sorum olacak
bende pko var ve doktorum bana bu ilacı verdi adetlerimi düzene sokmak için
arkadaşlar bu ilaç sadece adetimi düzene sokuyor yoksa yumurtlamada düzene giriyormu
yani ilaç kullanırken yumurtlama oluyormu :111:

slm canim hem adet düzeltiyor.yumurtaliklarda düzeliyor.hormon düsüklügü icin canim.bende kulaniyorum

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum,sizden fikir almak istiyorum.biz 2 aydır bebek düşünüyoruz polikistik overim var dianayı bıraktım folik asite başladım ama düzensizliğim olduğu için bu ay adet olmadım kan testi yaptım negatif doktorum cyclo progynova verdi bunu kullanıp gabe kalan varmı?neyapmamı önerirsiniz?

selam arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza,polikistik over var bende diane kullanıyodum 2 aydır çocuk istediğimiz için bıraktım ama düzensiz olduğum için bu ay adet olmadım doktorum cyclo progynova kullanmamı söledi bu hapı kullanıp hamile kalan varmı?yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşar ben ilacın kahverengilerine içiyorum son beş tane kaldı
ama bende çok kasık bel ağrısı oluyor
sizlerdede oluyomu

arkadaşar ben ilacın kahverengilerine içiyorum son beş tane kaldı
ama bende çok kasık bel ağrısı oluyor
sizlerdede oluyomu
yok canim öyle problem yok am cok acikiyor insan biraz kilo aldim,ama kaverengi lekeler yok oldu gercekten süper bir sey.simdi rahatim

evet canim cok sayida arkadaslar kalmis,ama sen yeni hamile kalmak istiyorsun bizlerin 5-10 sene hamile kalmak isteyenler var,yani üzülme sende hayirlisinla kalirsin canim,ama ilaclarini ayni saate almaya bak.

merhaba bende aynı ilacı kullanmaya başlıycam bir dahaki adetimden sonra. doktorum 3 aylık bir tedavi verdi fakat ben daha 21 yaşındayım, birkaç hormon seviyemin düşük olması yüzünden bu ilacı verdi doktorum. ama fazlasıyla korkuyorum şu anda bu forumu okuduktan sonra gerçekten çok kilo aldırıyor mu yada çok fazla yan etkisi var mı :18:

slm canim seni korkutmak istemiyorum ama ben 4 kilo aldimdaha bir bucuk ay oldu haplari alali soktayim zaten diyette baslicam

kılo almaya meyıllı ısenız su ıcsenız yarar bende zayıfladımmmmmmmmmm 3. ayımmmmmmmmmmmmmmmmm cyclo prog. ya başladımmmmm adetten önce we sonra leke gelıyodu onun ıcın werdı kıst de warmıs

selam arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve 5 yıldır cyclo progynovayı kullanıyorum.ilacı kestıkten en geç 1hafta sonra hastalanıyorsunuz sıkıntıı etmeyın doğum kontrol içnde kullanılmaz jprmon dengeleyıcı bı ilaç çünkü. ancak benim sorunum başka bu siteye yeni üye oldum herkes birbirine bilgi veriyor bana da yardımcı olacağınızı düşündüm bu aralar korkum şu evlendiğim zaman hamile kalabilirmiyim ancak ben bu ilaçı adet düzenleyıcı olarak değil adet olabılmek için kullanıyorum benım durmumda olupta hamıle kalan yada çevrenızde kalan kımse var mı lütfen acil geleceğim buna bağlı((((

bende kullanıyorm o ilacı ama yan etkisi olmadı ama bişey soracam hormonlarda düzensizlik olan biri hamile kalbilrmi yardımcı olurmusnz lütfen.......

arkadaşlar adetimin birinci günü cyclo progynova adlı ilaca başladım, adetim her zamanki gibi 4 gün sürdü bitti bugün 7. günüm olmasına rağmen az önce yeniden adet başlangıcı gibi lekelenmem olduğunu farkettim, şok oldum, bunu adet düzenleyici olarak verdi adetimin bitiminden hemen 3 gün sonra bu lekelenme niye şimdi ???? bunu yaşayan varmı ????

selam kizlar banada bugun bu ilaci verdi doktor, adet olamiyorum daha dogrusu 6 ayda bir oluyorum ultrasonda yumurtaliklar rahim temiz cikti hormon testlerimde gayet normal. yazz isimli dogum kontrol hapini verdi cunku kilo almak istemiyorum yada herhangi bir yan etki ama once adet olabilmem icin cyvlo-progynova ic dedi, umarim bi yan ekisini gormem cunku zaten kilo almaya yatkin bi bunyem var ve cok korkuyorum (

6-7 aydır bebek düşünüyoruz fakat olmadı adet düzensizliğğim vardı yani hep gecikmeli 3 ay adet olmadığımı bilirim. .( 1.5 buçuk yıl oldu evleneli evlenmeden önce böyle bir sorunum yoktu düzenliydi adetlerim. ) dr a gitmeye karar verdik ultrasonda baktı 4 mm kist var dedi önce onu eritlmeliyiz bebek olayında ondan sonra bakarız dedi ve cyclo- progynova verdi . 6-7 tane kaldı bitmesine

gebe kalanlar cok diye okudum ama ben biizat kendilerini göremedim yanı yazanlarda başkalarından duymuşlar belliki

benim sorum su ?
adeti düzenlediği için yumurtalamayıda düzenliyerek bebek için yardımcımı olur
yada sadece adeti düzenler yumurta olayına karışmazmı
yumurtamı tavuktan, tavuk mu yumurtadan hesabı oldu
offf çok karışık oldu inş anlatabilmişimdir. :126:

Ben yaklaşık 5-6 yıldır (evlenmeden önce) PKO tedavisi görüyordum. PKO tedavisi görüyorken hem ultrasonda kistlerim gözüküyor hemde hormon testi değerlerim normal sınırlarda çıkmıyordu. Tedavi gördükten sonra normale döndü değerlerim ve ben tedaviyi bıraktım. Yaklaşık 8 aylık evliyim 3 aydırda bebek istiyoruz. Son iki aydır adet düzensizliği nedeni ile tekrar doktoruma gittim. Doktorum hormon testleri yaptırdı değerlerim normal çıktığı için ultrasonlada yumurtalıklarıma baktıktan sonra bu ilacı verdi. Hamile kalmak için bir sakınca gözükmüyor dedi. Bu ilacın hem adeti düzenlendiğini hemde gebe kalma şansımızın arttığını söyledi. Bu nedenle ilk yarın olmak üzere ilaca başlıycam. Umarım bebeklerimize kavuşuruz.

yukarıda yazdığım mesajın üzerinden baya geçti hapım biteli 2 gün oldu adet yok henüz ama göğüslerim çok acıyo haptan olabilirmi?

bide başka dr sitelerinde okudum bu hapı kullanıpta hamile kalırmıyım diye soranlar olmus dr.un cevabı 'gebe kalmanız için doktorunuz bu hapı verdiyse derhal doktorunuzu değiştirin ' yazmıs :44:

gerci ben net sitelerindeki doktorlara güvenmıyorum sonucta bu hapları yazan doktorum benımbulunduğum yerdeki en iyi doktorlardan biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…