CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

tüp bebek transferinden sonra düşük tehlikesine ve rahimi gebeliğe hazırlamak için. ama dediğim gibi sadece beyazları içiyorum.evt tüp tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ve 12. hftya kdr içicekmişim.

anladım canım.inş. hayırlsı olur bebeişin sana sımsıkı tutunur allah tamamına erdirsin canım.
darısı tüm isteyenlere ve bana inş.

arkadaşlar bendede adet düzensizliği var doktorum verdi bu ilacı içtim acayip iştah açtı bende o kadar.bitti 2gün oldu ama adet olmadım sürekli kullan dedi doktor bana.adetli olduğun gün kullanmaya başla adet olsanda olmasanda devam dedi bana. bende ilaçı kullandım bitti ama bıraktım çünkü bi yerde okumuştum bu ilacı kullanıyomusun bitince adet olmayı bekliyomuşsun adet oluna kadar içmiyor adetolduktan sonra devam ediyomuşun beni lütfen bilgilendirin bana kullananlar varsa yazzsın lütfen bekliyorum

arkadaşlar bendede adet düzensizliği var doktorum verdi bu ilacı içtim acayip iştah açtı bende o kadar.bitti 2gün oldu ama adet olmadım sürekli kullan dedi doktor bana.adetli olduğun gün kullanmaya başla adet olsanda olmasanda devam dedi bana. bende ilaçı kullandım bitti ama bıraktım çünkü bi yerde okumuştum bu ilacı kullanıyomusun bitince adet olmayı bekliyomuşsun adet oluna kadar içmiyor adetolduktan sonra devam ediyomuşun beni lütfen bilgilendirin bana kullananlar varsa yazzsın lütfen bekliyorum

canım benimde regl düzensizliğim var bugün gittiğim doktor bu ilacı verdi bana reglimin 5. günündeyim başladım 21 gün sonra son tablet alındıktan birkaç gün sonra regl olacağımı sonra yine reglinin 5. gününde başlıcam bu şekilde kullanmak gerektiğini söyledi sanırım senin ilaç biteli yeni olmuş bir kaç bekle derim olmazsa doktoruna danışırsın geçmiş olsun

guzelım bende kullandım bu ılacı ve kullandıgım ay hamıle kaldım bana hıcbır yan etkısı olmadı.yanı her ılacın yan etkısı vardır ama bu yan etkıler senıde kapsıyacak dıye bısey yok bence bu kadar cok dusunme dr verdıyse vardır bı bıldıgı
i

evlenmeden önce adet düzensizliği vardı cyclo içmden olmuyordum. biraz kullandım bıraktım yine olmadı şimdi evliyim hamile olma olasılığı olabilir ilacı kullansam olur mu acaba bu zamana kadar işime yaramayan ilaö bu vakitten sonra yarar mı..?? CADIARZU :Saruboceq:

tüp bebek transferinden sonra düşük tehlikesine ve rahimi gebeliğe hazırlamak için. ama dediğim gibi sadece beyazları içiyorum.evt tüp tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım ve 12. hftya kdr içicekmişim.

merhaba canım

yoksa doktorun israil beymiydi?bende aynen bu şekilde kullandım ve şuanda 13 haftalık hamileyim.

selam arkadaşlar banada aynı ilaçtan verdi.bu gün 4.günü ilacımın.ben doğum kontrol hapı almıştım düzene soksun diye adetlerimi.doktora sordum bana niye doğum kontrol hapı kullanasın gebelik istiyorsun sana bi ilaç yazayım onu kulan dedi.hem hormon takviyeli dedi bende başladım bakalım hayırlısı artık.

arkadaşlar dr.um bana da bu ilacı verdi....tüp bebek öncesi...ama bu ilacı kullanırken ve sonrası hamile kalan çok arkadaş olmuş....darısı başımıza..:emir_bebek:

güzelim senin bünyenle diğer kadınların bünyesi bir değil demekki sen uzun zamandır adet sorunu yaşıyosun ben bir siklusdur yaşıyorum böyle olumsuz şeyler yazarak insanların beynini karıştırmaya hakkın yok insanın düzeleceğide varsa düzelmez sayende benim içim çok rahat ikinci kutuma başladım ve çok şükür kullandığımdan beri erken regli olmadım böyle yaparsan herkesi strese sokarsın ben herkese acil şifalar diliyorum umaım bütün arkadaşlarımzın sorunu hallolur allaha emanet olun canınızı sıkmayın

doktorumla konuştuğuma göre bu ilacın hamile kalmak istendiğinde bir etkisi yokmuş çünkü bu ilaç aynı zamanda yumurtalıkları tedavi ediyor

yani ilacı alsanda merak etme doktor kontrolünde hamile kalırsın herkese bol şans arkadaşlar ve doktorumuzun dediğinin dışına çıkmayalım lğtfen doktorumuz daha iyi bili çünkü

slm arkadaş ben bu siteye yeni üye oldum.doğuştan gelen bi sendromla regl olamıyorum beynimden gelen damar tembelmiş regl olmama sebep oluyomuş oyüzden psikolojim çok bozuk aksi takdirde doktorum bana cyclo-progynova hapı vardi ve 2 yıldır kullanıyorum sürekli kullandığımda regl oluyorum ama ara verdiğimde olmuyorum.bekarım ve ilerde evlenince çocuk sahibi olabilirmiyim diye de endişeleniyorum. lütfen bu hapı kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum .....mafoldumben

evet biraz kilo aldırıyor, ben ne kadar yemek yesem doymuyorum, gece yatmadan önce de acıktığımı hissediyorum.

bana da doktorum kist için bu ilacı verdi, henüz kullanmaya başlamadım, hormonlarım normal, adetim düzenli ama kist var işte..kullandıktan sonra sonucu yazarım

bu ilaçı ben 5 ay kullandım artık bu ay içmicem 2 aydır adetimin bazen başında bazende sonunda kahverengi lekelenme oluyor acaba ilaçtanmı diye düşünüyorum daha önce böyle olmazdı sizlerdede böyle olan varmı

herkese mrb bende temmuz 5te evlendim eylül 25 te düşük yaptım sonra dr folic plus verdi çok kilo aldım sonra tekrar gittim dr hanım bu defada sütüm oldugunu söledi ve sütü kurtmak için hap verdi neyse ikiye bölüp içtim ve çok şükür kurudu sonra ben kafaya taktıgım için adetlerim düzensizleşti ve cyclo progynova verdi bebiş istiyorum deyince neyse gecen ay kullandım ve 12 subatta regl oldum 3 ay kullanılmalıymış bitti tekrar gitim aldım bu ayda ikinci kutum bitti bi yandanda ates ölçümü yaparak yumrtlamayı yakalamaya calıştım az önce aynaya bi baktımki kilo aldrıdıgı yetmiyomus gibi yüzümde tüylenme olmuş acayip canım çok sıkıldı şimdi diyorumki kullandıgıma deysee bari yaa dr hanımla görüştüm yok öle yan etkisi olmaz dedi acayip moralim bozuldu yaaaaaaaaaa=(((

arkadaşlar ben bu hapın sayesinde hamileyim şu an.bu gün öğrendim.2 kutu içtim bu ay kullanmadım sadece adetim gecikti ve hamileyim.

arkadaşlar ben bu hapın sayesinde hamileyim şu an.bu gün öğrendim.2 kutu içtim bu ay kullanmadım sadece adetim gecikti ve hamileyim.

öylemiii:teytey:hadi hayırlısı canım sevindim senin adına:nazar:
Allah sag salim kucagına aldırsın.
bende ikinciye kullanıyorum.geçen ay bittiginin 6ıncı günü oldum..şimdi 2 hapım kaldı bakalım bende de senin gibi olsa ne iyi olur:)))ama olucam sanırım kasıklarımda agrılar var..
pkoyum ve 9 nisanda rahim filmi çekildim...çift rahim çıktı.

X