CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

Olursunuz mutlaka daha olgunlasip catlama seviyesine gelmemistir 9 gun vaktiniz var prospektüsü okursaniz orada yaziyor bende 7-9 gun sonra olma periyotlari yasamistim
Canım valla yazını okudum güldüm yenice oldum cok şükür şimdi sıra doktora gitmede ya Pazartesi ya salı günü giderim doktora arayıp hangi gün gel derlerse tedaviye başlarım artık

Canım valla yazını okudum güldüm yenice oldum cok şükür şimdi sıra doktora gitmede ya Pazartesi ya salı günü giderim doktora arayıp hangi gün gel derlerse tedaviye başlarım artık
Cok sukurrr cokk sevindim hersey yilunda guder isallah guzel haberlerinizi bekliyorum

Herkese merhabalar tüm sayfaları okudum ve sanırım bu ilacı beim kullandığım şekilde kullanan yok ben bebek düşünmeye karar verdiğimiz bu ay ara kanama gördüm 5 gün ve doktora gittim oda yumurta olgunlaşamıyor kist var dedi ve bu ilacı şu şekilde kullanmamı söyledi ; ilk gün sabak 6 da başlayarak 6 saat arayla gece 00:00 da son ilacı içtim
Sonraki gün sabah 8 de sekiz saat arayla gece 00:00 da son ilacı içtim
Üçüncü gün 12:00 ve 00:00 da içtim kalan ilaçlarıda hergün bir tane olmak üzere düzenli şekilde içiyorum ve son iki ilaç kaldı. Doktor adet olduğumda 2 yada 3. Günü gel dedi bakalım ne olacak ımarım kistler gitmiştir

Bu arada Allah herkesin gönlüne göre versin o güzel duyguyu isteyen herkese tattırsın inşallah

Merhaba arkadaslar ben 27 yasindayim ve hic adet olamadim doktora gittigimde bana genkort levotiron ve cyclo-progynova verdi doktorum. Cyclo-progynova kullananlara bi sorum olacak. Bu ilaci kullanmaya baslayinca goguslerim acimaya ve akinti gelmeye basladi. Sizdede ayni seyler oldumu acaba ne gibi yararlari veya yan etkileri oldu. Cevaplarsaniz sevinirim

Bende hiç bir etkisi olmadı canım Herkeste farklı etkiler gösterebilir

Ikinci kutuyu bitirdim bende her yerde 7 gün içinde adet olunur yaziyor ama benim 8.gün olmasina ragmen adetim hala gelmedi. Adet duzensizligim yok aslinda estradiol hormonu azaldigi icin hormon takviyesi yapmasi sebebiyle verdi doktorum. 17.80 iken 22.10 oldu ilk kutu bittiginde. Ama adet niye olmadim anlamadim. Yumurtlama gunlerinde iliski yasadik acaba bu hamile miyim diyr aklima geliyor. Goguslerim acayip sisti ve yer yer agriyor. Birde mavi mavi damarlar cok net gozukuyor. Yardimci olabilecek var mi 7 gun icinde muhakkak adet olunur mj bu ilacla

Canım benimki nerdeyse 10 gün sonra geldi. Bilemiyorum herkeste değişir zaten dr um adetin gecikecek demişti. Sana birşey demedimi

Baş ağrısı göğüs ağrısı olmuştu canım benim hatta göğüslerim büyümüştü

Suana kadar duyduklarim hep 6 gun icinde adet oluyor

Merhaba hic adet gormeden mi gebe kaldiniz. Bu ilaci kullanirken hamile oldugunuzu nasil anladiniz

bu ilacı kullanırken bacaklarımda ağrılar oldu, batıyor zonkluyor yanıyor gibi....
son 5 tanem kaldı ama çok korkuyorum pıhtılaşmaya sebep olacak diye,
böyle bir şey yaşayan duyan var mı?
zaten pıhtılaşma bozukluğum var benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…